31 sierpnia 2017, 22:38:49 - Gladki
eMŚ: Występ Simeona Sławczewa w reprezentacji Bułgarii

Piłkarz Lechii Gdańsk Simeon Sławczew wystąpił w reprezentacji Bułgarii w wygranym 3-2 (2-2) meczu eliminacji mistrzostw świata ze Szwecją. 23-latek rozegrał całe spotkanie.

31 sierpnia 2017, 20:45 - Sofia (Nacionalen stadion Wasił Lewski)
Bułgaria 3-2 Szwecja
Stanisław Manolew 12, Georgi Kostadinow 33, Iwajło Czoczew 79 - Mikael Lustig 29, Marcus Berg 44

żółte kartki: Wasił Bożikow, Georgi Kostadinow, Bożidar Czorbadżijski, Iwajło Czoczew - Ola Toivonen.

sędziował: Paolo Tagliavento (Włochy).

W 16. minucie Emil Forsberg (Szwecja) nie wykorzystał rzutu karnego (Płamen Ilijew obronił).

PanTadeusz - 31 sierpnia 2017, 22:56:02 - *.dynamic-ww-09.vectranet.pl
Jakby Bułgaria ugrała coś więcej w poprzednim meczu ze słabą Białorusią na wyjeździe(przegrali 0-1) to mogli by powalczyć o 2 miejsce w grupie, a tak będzie im ciężko. Zostało im u siebie Francja i wyjazdy z Holandią i Luksemburgiem, a do tej mają 4 zwycięstwa u siebie i 3 porażki wyjazdowe.

www - 31 sierpnia 2017, 22:57:27 - *.dip0.t-ipconnect.de