3 września 2017, 19:52:30 - dyrovski
eMŚ: Sergei Zenjov i Konstantin Vassiljev zagrali w reprezentacji Estonii

Sergei Zenjov (Cracovia) i Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice) zagrali w reprezentacji Estonii w wygranym 1-0 (0-0) meczu grupy H eliminacji mistrzostw świata z Cyprem. Zenjov w 78. minucie został zmieniony przez Martina Millera, zaś Vassiljev cztery minuty później zastąpił Henriego Aniera.

3 września 2017, 18:00 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 1-0 Cypr
Mattias Käit 90

żółte kartki: Henri Anier - Tzéïsson Dimitríou.

sędziował: Adrien Jaccottet (Szwajcaria).

Na ławce rezerwowych gospodarzy pozostał Ken Kallaste z Korony Kielce.

Ff - 3 września 2017, 20:09:47 - *.206.204.21
Tak myślałem Estonia jest nieco lepsza od Cypru.

zz - 3 września 2017, 20:16:38 - *.wad.pl
To jest właśnie ta przypadkowa bramka,której my potrzebowaliśmy przy 2:0 :D

spec - 3 września 2017, 21:08:59 - *.koba.pl
ten kait ciekawy zawodnik, gość ma 19 lat, jeszcze nie dawno grał w juniorach fulham (nie wiem czy gra tam nadal), strzelił już w tych eliminacjach dwa gole gibraltarowi

Gringo - 3 września 2017, 21:28:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Estonia teraz po zwycięstw o z Giblartarem

hans - 4 września 2017, 8:30:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Branka padła w 90+2 a nie w 90 minucie.

haparoiden - 4 września 2017, 10:55:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@spec - gra dalej. Naprawdę ciekawy zawodnik, w reprezentacji zadebiutował mając 17 lat, od tego czasu zdążył wystąpić w 8 meczach i strzelić 3 gole

Tb - 4 września 2017, 11:36:40 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Cypr wygrał z mocną Bośnią, a z Estonią przegrywa.

Ojgen - 4 września 2017, 15:23:52 - *.208.68.221