3 września 2017, 22:34:30 - koofel
Awans Belgii do MŚ

Belgia wygrała 2-1 (0-0) z Grecją w meczu eliminacji mistrzostw świata i na dwie kolejki przed końcem awansowała do przyszłorocznego turnieju głównego rozgrywanego w Rosji.

3 września 2017, 20:45 - Pireus (Stádio Geórgios Karaïskákis)
Grecja 1-2 Belgia
Zeca 73 - Jan Vertonghen 70, Romelu Lukaku 74

żółte kartki: Andréas Sámaris - Thomas Meunier, Moussa Dembélé, Yannick Ferreira Carrasco, Kevin De Bruyne.

sędziował: Szymon Marciniak (Polska).

Belgia jest szóstą drużyną po Rosji, Brazylii, Iranie, Japonii i Meksyku, która zapewniła sobie udział w mundialu.

inkoo - 3 września 2017, 22:44:39 - *.dynamic.chello.pl
Zwycięstwo innej drużyny na MŚ2018 niż tej z grona Brazylia, Hiszpania, Francja, Niemcy lub Belgia będzie gigantyczną sensacją.

ciekawski - 3 września 2017, 22:54:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
a VAR na meczu był?

Drwiniak - 3 września 2017, 22:55:31 - *.117.93.3
Polska wygra, w koncu jest czecia w fifa.

dex - 3 września 2017, 23:01:35 - *.play-internet.pl
Ja będę kibicować podczas finałów mistrzostw świata drużynie Burkina Faso.

Imesh - 3 września 2017, 23:24:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakim cudem Portugalczyk strzelił bramkę w tym meczu?

KCH - 3 września 2017, 23:30:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
czecia dobre!

1956 - 3 września 2017, 23:57:01 - *.static.ip.netia.com.pl
Podbijam pytanie Imesha.

Warszawiak - 4 września 2017, 0:06:11 - *.centertel.pl
Po prostu reprezentuje Grecję, a tutaj jeszcze nie zostało to zaktualizowane.

TrickyDick - 4 września 2017, 0:08:00 - *.mbb.telenor.dk
Bo to Zeca co udaje Greka

,,, - 4 września 2017, 1:03:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A tyle było w mediach gadania, że pierwsza będzie Polska.

PLNY - 4 września 2017, 7:56:34 - *.pat.nym.cosmote.net
@Imesh no bo przecież otrzymał obywatelstwo greckie no i paszport!

Ff - 4 września 2017, 8:29:26 - *.206.204.21
Nie wiadomo czy Burkina Faso się zakwalifikuje.

Toruniak - 4 września 2017, 11:15:58 - *.dynamic.mm.pl
A ja bende kibicowal Ugandzie bo jesli wejdom a majom mega szanse to bendom absolutnym nowicjuszem :D

Tb - 4 września 2017, 11:39:25 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Moim zdaniem Belgia ma najlepszy atak w Europie. Ciężko zachować z nimi czyste konto.

roberto - 4 września 2017, 13:58:30 - *.dataclub.biz
Cypr ma 10 punktów ?! Wyrastają na kolejnego groźnego rywala sla Polski hahahaha

Dariusz S - 4 września 2017, 16:26:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl