3 września 2017, 22:35:03 - dyrovski
eMŚ: Vitālijs Maksimenko, Valērijs Šabala i Deniss Rakels wystąpili w reprezentacji Łotwy

Vitālijs Maksimenko (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i Deniss Rakels (Lech Poznań) wystąpili w reprezentacji Łotwy w przegranym 0-3 (0-1) meczu ze Szwajcarią. Spotkanie zostało rozegrane w ramach 8. kolejki grupy B eliminacji mistrzostw świata.

3 września 2017, 20:45 - Ryga (Skonto stadions)
Łotwa 0-3 Szwajcaria
Haris Seferović 9, Blerim Džemaili 55, Ricardo Rodríguez 58 (k)

żółte kartki: Dāvis Indrāns, Vitālijs Maksimenko, Kaspars Dubra, Aleksandrs Solovjovs, Edgars Vardanjans (Łotwa).

sędziował: Serdar Gözübüyük (Holandia).

W 31. minucie Blerim Džemaili (Szwajcaria) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad bramką).

Maksimenko i Šabala rozegrali całe spotkanie, zaś Rakelsa w 68. minucie zmienił Dāvis Ikaunieks. Na ławce rezerwowych gospodarzy pozostali z kolei Pāvels Šteinbors (Arka Gdynia), Igors Tarasovs (Śląsk Wrocław) i Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza).

W kadrze Łotwy znaleźli się także byli polscy ligowcy - Oļegs Laizāns (Lechia Gdańsk i ŁKS) oraz Kaspars Dubra (Polonia Bytom) rozegrali pełne 90 minut, a Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok) i Aleksejs Višņakovs (Cracovia i Widzew Łódź) całe spotkanie przesiedzieli na ławce.

qmaty - 3 września 2017, 22:59:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ile Szwajcarów w Rydze? podobno potracili jakieś flagi w starciach na mieście, prawda to??
pozdro dla kumatych

meh - 4 września 2017, 0:46:28 - *.dynamic.chello.pl
Nic dziwnego, że nasza liga taka słaba, jak grają u nas Łotysze - gorsi od WYSP OWCZYCH I ANDORY

starotyski - 4 września 2017, 1:17:52 - *.dynamic.dsl.as9105.com
dzieki tobie mam nadzieje, ze nie jestem kumaty.

Tuman - 4 września 2017, 6:28:53 - *.centertel.pl
Nie wiem dlaczego, ale jak słyszę kumaty to kojarzy mnie się to z żabą. Taką żabią mordką cebulaka konkretnie.
Więc również się cieszę, że nie jestem kumaty.
Pozdro dla nie-kumatych.

olo - 4 września 2017, 12:56:37 - *.sileman.net.pl
Też nie jestem kumaty.

Karaluskin - 4 września 2017, 15:26:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te wyniki to jakis dramat. Zakrawa to na gruby zart ze strony lotewskich kadrowiczow . Wstyd to malo powiedziane. Na finiszu graja jeszcze z Andora i Wyspami Owczymi i kazdy inny wynik niz wygrane bedzie swiadczyc o niesamowitym regresie.

LEON - 4 września 2017, 21:17:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl