8 września 2017, 20:45 - Legnica (Stadion Miejski)

Miedź: 33. Paweł Kapsa - 19. Grzegorz Bartczak, 28. Kornel Osyra, 24. Tomislav Božić, 5. Frank Adu Kwame - 10. Michał Bartkowiak (90, 32. Gracjan Jaroch), 7. Łukasz Garguła (90, 77. Tamás Egerszegi), 6. Rafał Augustyniak, 21. Przemysław Mystkowski (72, 8. Marquitos), 11. Mladen Bartulović - 17. Jakub Vojtuš.

Bytovia: 1. Mateusz Oszmaniec - 8. Sebastian Kamiński, 44. Michał Stasiak, 55. Fran González, 7. Jakub Wilk - 68. Bartosz Wolski, 16. Bartłomiej Poczobut (89, 9. Orlande Kpassa), 77. Sławomir Duda, 30. Kamil Wacławczyk, 10. Michał Jakóbowski (77, 14. Bartosz Biel) - 11. Janusz Surdykowski.

żółte kartki: Bartczak, Adu Kwame - Surdykowski, Wolski.

sędziował: Łukasz Szczech (Warszawa).
widzów: 2427.

pozer - 8 września 2017, 22:36:41 - *.gdansk.vectranet.pl
Sędzia co gwiżdże w tym sezonie dla Miedzi to w szoku jestem. Dziwie się że karnych nie dostali... A tak po za tym b.dobry mecz obu drużyn. Miłe dla oka.

Awaleib - 8 września 2017, 22:36:58 - *.205.198.244
Brawo Miedz!!! Pyknac rywala w takich okolicznosciach to jest COS!!!

tomek - 8 września 2017, 22:37:30 - *.89.217.225 (*.254.167.243)
Szacun dla Surdykowskiego w przerwie całą prawdę powiedział a komentatorzy dno dna. Janusz ależ tys mnie dziś zaimponował

Samyr - 8 września 2017, 22:39:07 - *.internetdsl.tpnet.pl
Nie wkurzać MIEDZI. Za każdego strzelonego gola strzelimy wam dwa!

Sdf - 8 września 2017, 22:39:15 - *.play-internet.pl
Surdykowski zawsze płacze.
To taki największy płaczek 1 ligi.
WSTYD panie Januszu!!

(L)egnica - 8 września 2017, 22:40:02 - *.ssp.dialog.net.pl
komentujący ten mecz, bodajże Pan Iwan w polsacie był pijany...ciężko się go słuchało...a poza tym Miedzianka naprawdę super..

needle - 8 września 2017, 22:41:29 - *.centertel.pl
Dużo kibiców ma ten klub z Legnicy?
IGła

Varadi - 8 września 2017, 22:41:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Lidera mamy i ho już nie oddamy. Hej Miedź

john - 8 września 2017, 22:44:07 - *.ssp.dialog.net.pl
Surdykowski się napłakał a jedyna bramka dla Bytovi nie po wygranym pojedynku przez Surdykowskiego ale po jego faulu na Bożićiu......
Hej, Miedź!

YBG - 8 września 2017, 22:46:38 - *.146.98.178.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bytovia awans pewne info

bytovia - 8 września 2017, 22:48:01 - *.petrus.pl
a Bożić to nie trzymał Surdykowskiego co bądz obiektywny obaj sie trzymali

Bytovia - 8 września 2017, 22:48:34 - *.play-internet.pl
Razem z boziciem się faulował jeden drugiego trzymał nie mniej jednak moim zdaniem Miedź zasłużyła na zwycięstwo mecz fajny ale gdyby padła bramka prędzej byłby jeszcze ciekawszy. Gratulacje dla Moedziowych

Mario - 8 września 2017, 22:55:05 - *.dsl.dynamic.simnet.is
Widzow 3400 jak na Piatek rewaelacja. O dziwo gosci z Bytowa okolo 70. Pozdro Slask.

Roman&sky - 8 września 2017, 23:04:23 - *.dyn.telefonica.de
I ładny. I ciekawy. Trzymający w napięciu. Przydałyby się takie mecze w Ekstraklasie. Gratulujemy zwycięzcom. Dziękujemy za grę Bytovii.

Samyr - 8 września 2017, 23:10:28 - *.internetdsl.tpnet.pl
Dziwne. Nikt nie płacze z karnymi? Ale jak to?

Moni - 8 września 2017, 23:11:46 - *.play-internet.pl
Miedź szczęśliwie wygrała, jak zwykle sędzia pomaga. Widzów ok. 2300 to jak na Legnicę całkiem dobrze. Nie ma chętnych do awansu dlatego on awansują. Obecnie drużyna za słaba muszą się znacznie wzmocnić aby w ekstraklasie się utrzymać.

Miedziak - 8 września 2017, 23:13:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Miedź. To jest zespół z charakterem. Narkomanii i kręcili cisza

Sdf - 8 września 2017, 23:16:43 - *.play-internet.pl
Widzów 3400... Więc jak na 1 ligę i piątek to nie źle.
Hej Miedź! !👍

@bytovia - 8 września 2017, 23:23:39 - *.ssp.dialog.net.pl
"bytovia - 8 września 2017, 22:48:01 - by38226.petrus.pl
a Bożić to nie trzymał Surdykowskiego co bądz obiektywny obaj sie trzymali "
......no ale kto płakał w przerwie przed kamerą??? Surdykowski!!!
"..i co on biedny ma z rękami robić" - no i założył Bożićiowi uścisk zapaśniczy na szyję ......śmieszny płaczek ten Surdykowski

babu - 8 września 2017, 23:27:08 - *.petrus.pl
@bytvia-największy płaczek jak narazie,to Ty jestes.

andrew40 - 8 września 2017, 23:31:13 - *.182.52.110
Znowu frajerstwo Bytovii jak można prowadzić 1:0 i za 3 minuty przegrywać 1:2 i to jeszcze w samej końcówce niewiarygodne ,gdyby nie brak koncetracji w ostatnich minutach w poprzednich meczach np z Łęczną i 2 pudła Surdykowskigo z karnych byli by w samym czubie tabeli.

elo - 8 września 2017, 23:45:24 - *.227.151.136
Miedź z Chrobrym od 0:1 do 2:1, dzisiaj z Bytovią ponownie od 0:1 do 2:1. Trener Nowak widać ma dobrą rękę do drużyny.

seb - 9 września 2017, 0:02:37 - *.10.209.217
Moni nie ośmieszaj się swoimi wpisami.Słaba drużyna a jest liderem i bez porażki. I tak sędzia nam pomagał ale napisz w czym?

obiektywny - 9 września 2017, 0:02:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
byłem na meczu.miedż zdecydowanie lepsza,ale nieskuteczna.jakie sędziowanie pod miedż,jaki surdykowski...ludzie trochę powagi.

Lukasinski - 9 września 2017, 0:18:15 - *.146.101.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W statystykach mecz wyrównany ale w sytuacjach bramkowych Miedź wyraźnie lepsza.W pierwszej połowie dwie 100% sytuacje Mystkowiaka i Vojtusa. W drugiej połowie Vojtus marnuje sam na sam a w doliczonym czasie trafia w słupek na pusta bramkę. Bytovia jako jeden z nielicznych zespołów grała z Miedzią w piłke a nie murowała własnej bramki tak jak np. Stal Mielec. Zasłużone zwycięstwo. Warto zwrócic uwagę, że to trzeci mecz w którym Miedź odrobiła straty i wygrała. To już nie jest zespół Tarasiewicza, który po straconej bramce w 90% przypadków przegrywał 1:0. Obiektywnie na ten momenty Miedź to murowany faworyt do awansu ze względu na wyrównaną odmłodzoną kadrę i dobrego trenera.

max - 9 września 2017, 0:27:16 - *.centertel.pl
Ale parodia z tymi zmianami Stawskiego 2 zmiany w ciągu meczu jeszcze pod koniec gdzie można było prędzej kombinować coś zrobić

max - 9 września 2017, 0:30:11 - *.centertel.pl
No i co jeszcze niech sztab przestanie robić z tego Surdykowskiego gwiazdy bo jest cienki jak sik pająka

Luks - 9 września 2017, 0:38:38 - *.219.117.249-c3.net.pl
Brawo Miedzianka ma kochana !!!!

A2kt - 9 września 2017, 1:08:39 - *.146.36.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Super Miedz, gramy bez przysłowiowej napinki, do przodu. Kuba Vojtus, koncentracja.

Zajmon Leg - 9 września 2017, 1:51:08 - *.146.39.191.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ktoś napisze prawdę? zasłużone zwycięstwo czy przypadek? ?

ja - 9 września 2017, 3:24:59 - *.telecel.com.py
Paragwaj kibicuje Miedzi !!!! Tak trzymac!

Zes - 9 września 2017, 3:27:33 - *.77.87.98
I tak nie awansujecie, przyjdzie czas, ze wszystko sie zatka...

Varadi - 9 września 2017, 5:02:20 - *.ssp.dialog.net.pl
Moni i zes zazdrość odbiera wam rozum. I bardzo dobrze . Hej Miedź jedziemy dalej.

Lca - 9 września 2017, 6:08:26 - *.play-internet.pl
Zes boli Cie Miedź i ma boleć!!!

Filipek - 9 września 2017, 6:39:29 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Piszcie co chcecie nie wiem czy miedź awansuje czy nie ale ostatni słupek w ostatnich sekundach meczu najbardziej mnie rozbawil... Chyba w tym sezonie będzie pudło roku

Led - 9 września 2017, 6:52:55 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Za tydzień Stomil Was Lyknie

eme2 - 9 września 2017, 6:58:53 - *.101.128.26
#Filipek masz racje pudło sezonu
#bytowia nie przejmuj się laikami co pewnie nie oglądali meczy za co Surdykowski dostał żółtą kartkę ? Dostał w środku pola od spóżnionego Bozica barkiem/łokciem w splot słoneczny i musiał paść .. komentatorzy od siedmiu boleści "powinien być faul"
inne faule juz w nogo podcięcia w OBIE STRONY bolesne bez reakcji sędziego - rozumiem bark w bark ale ścinanie graczy bez gwizdka to już paranoja - sędzia najsłabszy uczestnik meczu a komentatorzy którzy kto krytykowali - póżniej musieli trzymać stronę sędziego i swojego komentatora - ale Polsat ma dno komentatorów i jacy stronniczy
mecz nie porywał - wymiana ciosów - sędzi dno - końcówka wreszcie z golami i super pudło na koniec

Boli laczn - 9 września 2017, 8:17:00 - *.play-internet.pl
Jak można takiego patałacha wystawiać na sędziego.Gosc jest tragiczny.W poprzedniej kolejce dał popis a w tej potwierdził że nie nadaje się do sędziowania wyżej niż w A-klasie.

reth - 9 września 2017, 8:24:17 - *.dynamic.chello.pl
To ten sam latach co Katowice punkt załatwił w meczu z Odrą.

pinkokio - 9 września 2017, 8:35:50 - *.legnica.vectranet.pl
led , z Głogowa też mówili,że Miedziankę pykną i wiemy jak skończyli.Pozdrowienia dla wszystkich kibiców z trzech sektorów

berg - 9 września 2017, 8:53:35 - *.centertel.pl
Jest moc. Będzie się działo. Jeszcze dojdzie Lobo, Santana a Vojtus odzyska formę i popykamy z Ekstraklasą

Mac - 9 września 2017, 9:10:27 - *.dynamic.chello.pl
Miedz jak narazie gra na duży plus, tylko szkoda że mało ludzi kibicuje temu klubowi

Max - 9 września 2017, 9:35:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Chrobry@Miedz w EX !!

tonnyy - 9 września 2017, 10:39:03 - *.dynamic.chello.pl
CHG niegra o ekstraklape , tylko o dobre miejsce w pierwszej 5 , miedzianka fuksem wygrała wczoraj , ale wygrała , CHG tez 3punkty takze nieszczytujemy za duzo !

Orzeł - 9 września 2017, 10:39:12 - *.dynamic-ra-09.vectranet.pl
Świetny mecz. Graty dla Miedzi za charakter. Ten Biel z Bytovii dał dobrą zmianę i ożywił mecz. Haj Miedź!

Rafał - 9 września 2017, 11:32:08 - *.dynamic.chello.pl
Niciński, Trytko, Machaj, Michalski i inni przyszli walczyć o 5 miejsce... Zarabiają po kilka tysięcy, biedactwa... Hahaha... Tchórze jesteście i tyle.
Nie rozumiem jak można było nie gwizdnąć faulu przy pierwszym golu. Surdykowski narzekający na sędziów w judo za taki rzut dostałby co najmniej yuko.
Zablokowanie łokciem strzału to jest karny. Kręcą nas sędziowie. A i tak wygraliśmy.
No, ale "obiektywna" głogowska publika widzi swoje. Będziecie pajace musieli się przyzwyczaić do wygranych Miedzi i do tego, że są "przypadkowe" "szczęśliwe" i że "pomagają" nam sędziowie.

Led - 9 września 2017, 12:31:20 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Rafał. Koleś zobaczymy czy Twoja Miedz z Panem Dadella tym razem Awansujecie do EX! PS. A poza tym Trener Chrobrego Chce osiągnąć jak najlepsze miejsce w lidze jesiennej a potem czas pokaże. Tak się wypowiadał.

Pawełek - 9 września 2017, 12:34:33 - *.play-internet.pl
Hej. Pytanie do kibiców Miedzi. Dlaczego na piłkarzy Zagłębia Lubin mówi się "miedziowi", a na piłkarzy Miedzi"cygany" ???

Bytovia - 9 września 2017, 12:49:57 - *.petrus.pl
Miedz wygrała gratki ale nie jest tak ze była zdecydowanie lepsza mecz był wyrównany Vojtuś dobry grajek sedzia słaby w pierwszej połowie po faulu na surdyku w srodku pola kontra i Vojtus sam na sam oszman broni a SURDYK DOSTAJE KARTKE smieszne sedzia kara go za własny bład

Kolo - 9 września 2017, 13:14:20 - *.as13285.net
Pawełek a czemu siedzisz na kolanach u Siwaka na meczu zl

Bravo - 9 września 2017, 13:49:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Surdykowski na temat o sędziowaniu...o ile można to nazwać sędziowaniem...komentatorzy bardzo nie profesjonalnie zachowują się szykanują na antenie wypowiedź piłkarzy...nie wypada,z wyjątkiem Urbana ,bo to alkoholik o jemu wybaczam przez wzgląd na chorobę ;)

Do pawelek - 9 września 2017, 13:55:00 - *.ssp.dialog.net.pl
Pawełek a dlaczego do ciebie mowi sie pajac??

A2kt - 9 września 2017, 14:12:24 - *.146.36.68.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz widzialem z trybun w II połowie. Przewaga Miedzi wyraźna. Kilka akcji strzeleckich. Niemniej jednak, dużo niedokladnosci, piłkarze nieco zdekoncentrowani, może za bardzo chcieli. Z niektórych akcji nic nie wynikało, chociaż kilka piłek z klepki, ładnie to wyglądało. Odmieniony team, kiedyś ciężko się to ogladalo. Bytovia czekała na kontrę, dobrze się zaprezentowala, bramkarz trochę organizował im grę na czas, kładł się. Zgadzam się, że Bytovia grała w pilke. Nie widziałem żadnej akcji strzeleckiej. Sędzia raczej b. przeciętny.

do (L)egni - 9 września 2017, 16:07:12 - *.jmdi.pl
Akurat Andrzej Iwan nigdy się nie krył z tym, że jest trzeźwym alkoholikiem i swoje już w życiu wypił, a jeszcze więcej przez % i hazard w życiu stracił. Owszem, może czasem bredzi jak nawalony, ale to wynika z innych przyczyn. Zła diagnoza panie (L)egnica

Studio - 9 września 2017, 17:20:39 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacje Miedź.

miedziak - 9 września 2017, 20:41:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to niech zajmie sie czym innym ,może pomocą i doradztwem w klubie AA, a nieprofesjonalnym i stronniczym komentarzem w każdym meczu dotyczacym gry i wystepów miedzi legnica.On jest antymiedziak.miedziak

ggg - 9 września 2017, 22:18:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Po pierwsze wielkie graty dla Bytowi za otwartą grę i za obiektywizm kibiców to raz a dwa to takich osłów ja LED ITP mocno pozdrawiam bo nie wiem czy koleś jest kretem czy narkomanem ale mocno jest zakręcony i niech martwi się o swój śmieszny klubik