19 września 2017, 20:29:49 - dyrovski
Bytovia sprawiła kolejną niespodziankę

W pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Polski Bytovia Bytów wygrała z Pogonią Szczecin w rzutach karnych i awansowała do ćwierćfinału. Po dogrywce był remis 0-0. To druga drużyna Ekstraklasy wyeliminowana przez Bytovię w obecnej edycji rozgrywek. W 1/16 finału pierwszoligowiec był lepszy od Lechii Gdańsk.

Więcej okazji do zdobycia bramki w pierwszej części gry stworzyli sobie "Portowcy". Strzelcem pierwszego gola w 11. minucie mógł zostać Spas Delew. Łukasz Zwoliński wygrał pojedynek z Michałem Stasiakiem i zagrał do Bułgara. Ten podał do Dariusza Formelli, który bez przyjęcia odegrał mu piłkę. Następnie Delew przygotował ją sobie do strzału i posłał obok bramki. W 17. minucie Sławomir Duda nie zdołał wybić futbolówki z okolic własnego pola karnego, dzięki czemu przejął ją Delew. Skrzydłowy szczecinian wyłożył piłkę Kamilowi Drygasowi, który uderzył bez przyjęcia, ale Andrzej Witan nie miał problemu ze skuteczną interwencją.

Na kolejną niezłą akcję gości trzeba było czekać aż do 37. minuty, kiedy Drygas podał do wbiegającego w "szesnastkę" Formelli. Ten zagrał wzdłuż bramki, a Łukasz Zwoliński z bliska trafił jedynie w słupek. Dobitka Delewa również była niecelna. Po chwili Delew kopnął z rzutu wolnego, lecz nie mógł tym strzałem zagrozić Witanowi.

Bytovia swoją szansę miała w 13. minucie - Janusz Surdykowski podał do Bartosza Biela, któremu piłkę próbował odebrać Jakub Piotrowski. Po interwencji pomocnika Pogoni futbolówka ponownie trafiła do Surdykowskiego. Napastnik gospodarzy oddał strzał, lecz nieczysto trafił w piłkę i ta poleciała obok słupka.

Druga połowa była podobna, "Portowcy" stworzyli sobie więcej bramkowych okazji, ale w dalszym ciągu szwankowała skuteczność. W 61. minucie Dawid Kort zdecydował się na uderzenie z dalszej odległości, ale Witan - choć z problemami - zdołał złapać futbolówkę. Trzy minuty później Kort zagrał do Zwolińskiego, a ten ponownie wygrał pojedynek ze Stasiakiem, a następnie oddał niezły strzał, lecz trafił w zewnętrzną część siatki.

Po kilku chwilach znowu zaatakowali goście. Rezerwowy Ádám Gyurcsó zagrał z prawej strony do wbiegającego w pole karne Formelli, a ten w dobrej sytuacji uderzył bardzo niecelnie. W kolejnej akcji próbę podjął Hubert Matynia, lecz nie udało mu się pokonać Witana. W 69. minucie Kort podał do Formelli, a skrzydłowy Pogoni z lewej strony "szesnastki" kopnął prawą nogą, czym tylko ułatwił interwencję golkiperowi gospodarzy.

W 75. minucie wreszcie zaatakowała Bytovia - bardzo mocny strzał z daleka oddał Fran González, ale świetną interwencją wykazał się Łukasz Załuska. Po chwili Surdykowski z lewej strony pola karnego wyłożył futbolówkę Kamilowi Wacławczykowi, lecz ponownie górą był Załuska. W 84. minucie kolejnej dobrej szansy nie wykorzystała Pogoń. Tym razem Gyurcsó zacentrował z lewej strony, a nieczysto głową uderzył Drygas i nie trafił w bramkę.

W pierwszej części dogrywki nie działo się wiele ciekawego. W 102. minucie Bytovia wyprowadziła szybki kontratak - Bartosz Wolski podał do Michała Jakóbowskiego, a ten wbiegł w pole karne i zagrał w kierunku Surdykowskiego, ale Załuska uprzedził napastnika gospodarzy i wybił piłkę. Chwilę później nieźle sprzed "szesnastki" kopnął Maksymilian Hebel, lecz Załuska zachował czujność i złapał futbolówkę. Po krótkiej przerwie na boisku działo się jeszcze mniej. Obie drużyny próbowały jeszcze wymyślić jakiś sposób na zdobycie bramki, ale okazało się to za trudne.

19 września 2017, 17:45 - Bytów (stadion MOSiR)
Bytovia Bytów 0-0 pd. k. 5-4 Pogoń Szczecin

karne: 0-1 Ádám Gyurcsó, 1-1 Łukasz Wróbel, 1-2 Kamil Drygas, (1-2 Maksymilian Hebel - obok bramki), 1-3 Ricardo Nunes, 2-3 Sławomir Duda, (2-3 Dawid Kort - obroniony), 3-3 Bartosz Wolski, 3-4 Mate Cincadze, 4-4 Janusz Surdykowski, (4-4 Lasza Dwali - obroniony), 5-4 Michał Stasiak

Bytovia: 27. Andrzej Witan - 3. Łukasz Wróbel, 44. Michał Stasiak, 55. Fran González, 2. Marek Opałacz - 14. Bartosz Biel (89, 72. Maksymilian Hebel), 77. Sławomir Duda, 16. Bartłomiej Poczobut, 30. Kamil Wacławczyk (100, 68. Bartosz Wolski), 7. Jakub Wilk (70, 10. Michał Jakóbowski) - 11. Janusz Surdykowski.

Pogoń: 1. Łukasz Załuska - 24. David Niepsuj, 2. Cornel Râpă, 25. Lasza Dwali, 15. Hubert Matynia (101, 77. Ricardo Nunes) - 11. Spas Delew (59, 7. Ádám Gyurcsó), 4. Jakub Piotrowski (78, 8. Mate Cincadze), 14. Kamil Drygas, 10. Dawid Kort, 71. Dariusz Formella - 93. Łukasz Zwoliński.

żółte kartki: Biel, Opałacz - Piotrowski, Matynia, Niepsuj, Cincadze.
czerwone kartki: David Niepsuj (118. minuta, Pogoń, za kopnięcie piłką w sędziego), Spas Delew (120. minuta, Pogoń, za obrazę sędziego).

sędziował: Sylwester Rasmus (Toruń).
widzów: 1560.

Żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik gości - Jarosław Fojut.

W ćwierćfinale Bytovia zagra z lepszym z pary Ruch Zdzieszowice - Legia Warszawa. Mecze tej fazy rozgrywek odbędą się 25 października i 29 listopada.

fansport - 19 września 2017, 20:32:10 - *.dynamic.chello.pl
zamurowali bramkę, 120 minut przeczekali do karnych i te karne wygrali.

hahaszek - 19 września 2017, 20:32:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Co ten sędzia wyprawiał w końcówce dogrywki?

Borubar - 19 września 2017, 20:32:45 - *.146.109.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Maciek Stolarczyk dziękuję!

KSPPOLONIA - 19 września 2017, 20:33:19 - *.dynamic.chello.pl
Cieszy
Brawo Bytów!!!!

Borubar - 19 września 2017, 20:33:45 - *.play-internet.pl
Przepraszam wstyd mi za mojom Pogoń
Mój szczeciński klib jest słaby dać się ohrać drugoligowcom Jak tak dalej pójdzie to spafniemy i podzielimy los Ruchu Chorzów

Ref - 19 września 2017, 20:33:54 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Bytovia... Akcja na duży plus

kęsik - 19 września 2017, 20:33:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No jak się gra w 14 to o niespodzianki jakoś prościej. Cieszmy się, że to Gile i inne Jakubiki sędziują w Ekstraklasie bo oni przy tym orle to mistrzowie zawodu.

Kibic BYTO - 19 września 2017, 20:34:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Bytovia !!!

Star - 19 września 2017, 20:34:53 - *.centertel.pl
Najpierw Bytovia wygrała z drugą siłą województwa Błękitnymi Stargard a teraz ograla pierwszą siłę w województwie zachodniopomorskim.

PCE - 19 września 2017, 20:34:58 - *.centertel.pl
To bedzie para Zdzichy - Bytovia :-)

Maras70 - 19 września 2017, 20:35:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gratulacje Bytovio z Grudziądza i Chełmna!Cieszę się, że wygraliście, tym bardziej, że to bydło ze Szczecina, które przyjechało na wasz stadion ciągle was obrażało, a nienawidzę tego bardzo. Jeszcze raz gratulacje i dalszych sukcesów!

jAA - 19 września 2017, 20:36:11 - *.range86-140.btcentralplus.com
Daj boże aby te Zdzieszowice przeszły dalej i trafiły na Bytovię, ale tutaj kolejne "gratulacje" dla PZPN iż mecz będą musieli grać na nie swoim stadionie. Myslalem ze te zalosne licencje w PP nie obowiazuja, w koncu to puchar, i Legia powinna udowodnić ze na kazdym klepisku potrafi grac w pilke, warunki dla kazdego takie same.

Wo(L)a - 19 września 2017, 20:36:17 - *.244.66.92
Kibice Pogoni zamiast skupić się na dopingu dla swojej drużyny to 90 minut wrzutek na ... Lechię, a jak przychodzi co do czego to i tak nie potrafią znaleźć klamki w autobusie.

Borubar - 19 września 2017, 20:36:31 - *.play-internet.pl
Niestetycmoja szczecińska Pogoń bie umie strzalać karnych.Wstyd mi w dodatkowo nasi kiboce gdzie nie pojadią bigdzie kulturalbie się zachować bie umieją.Mieliśmy dzisiaj szanse na awand do ćwierćfinału a odpadamy z jakąąś wsią z Bygowa bez kibiców

FC Amo - 19 września 2017, 20:36:45 - *.135.231.15
Niepsuj - ty sie kopni w łeb, profesjonalny grajek a zachowuje sie jak grajek z B klasy ( nikogo nie obrazajac)
Pilka na aucie a ten kopie w sedziego!!! obys dostał 3 m zawieszenia, bez mozg!!

Stary - 19 września 2017, 20:37:01 - *.centertel.pl
Co za dno te piłkarzyki z Pogoni
A ten Zwoliński to się nadaje ale do czyszczenia butów Murawskiemu.Beztalencie.

babu - 19 września 2017, 20:37:39 - *.petrus.pl
Jedźcie do domu,my nie powiemy nikomu!!!

dj - 19 września 2017, 20:37:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zwoliński. Dziękujemy. Mogłeś wygrać ten mecz ale tak przynajmniej dwa mecze mniej w tym roku i więcej czasu na przyglądanie się w lusterku i poprawianie grzywki. Idź do Florka Trzeszczyn. Tam będziesz gwiazdą.

Olo - 19 września 2017, 20:38:17 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Hahahahahsh jezu..

Echo - 19 września 2017, 20:38:40 - *.146.34.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Żadna to niespodzianka jak sugeruje tytuł. 1.liga wcale nie jest dużo gorsza od ekstraklasy, co pokazuje Górnik Zabrze i Sandecja. W 1.lidze płacą mniej, stadiony mniejsze ale poziom sportowy prawie taki sam.

mietek - 19 września 2017, 20:38:50 - *.ssp.dialog.net.pl
A jeszcze kilka dni temu Paprykarz tak się tutaj napinał, że PZPN specjalnie im zawodnika zawiesił na 3 mecze, żeby tylko ich osłabić na ćwierćfinał z Legią. Podzielił skórę na niedźwiedziu, a tymczasem niedźwiedź się wziął i odwinął

Borubar - 19 września 2017, 20:38:54 - *.play-internet.pl
Mam nadzieje że moja Pogoń spadbie z ekstraklasy bo to co dzisiaj pokalzali to jest jeden wielki skandal.Wstyd mi za naszych kibiców bo zamiast skupić się na dopingu dla swojej drużyny.Prawie same wrzuty na Lechi
Przepraszam normalnych kibiców na stadionie że musieli tevo słuchać

Kibic - 19 września 2017, 20:40:37 - *.as13285.net
Przycięte fantazyjnie brody,irokezy,balejaże,mokre włoszki,żele,pasemka,farbowani blondyni,setki tatuaży,nowe mercedesy beemki audice range rovery,torebki Luja Vitona Gucciego,kilogramy biżuterii,kreacje z Paryża jednym słowem ZAWODOWCY MISZCZE vs Bytovia...

Fan - 19 września 2017, 20:41:19 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Skorża stawiaj dalej na Zwolaka.... Dalej na 0 z przodu... Delev z Holandia na szpicy http://www.90minut.pl/news/276/news2761041-eMS-Dwi
e-bramki-Spasa-Delewa-i-wystep-Simeona-Slawczewa-w
-reprezentacji-Bulgarii.html

krisss - 19 września 2017, 20:41:26 - *.centertel.pl
Dlaczego młyneczek Bytowii to same dzieci?!Trzymajcie się Portowcy!Jeszcze wrócicie na zwycięską ścieżkę!

Borubar - 19 września 2017, 20:41:47 - *.play-internet.pl
Skjirza natychmiast musi zrobić pożąsek w klubie.Niepsuj dramat prowesjonalny zawodnik a zachowuje się jakby grał w b klasie a potem.się dziwiom że malo kibiców na Twatdowskiego przychodzi.Nie ma wyników to i nie ma kibiców

asdf - 19 września 2017, 20:42:16 - *.centertel.pl
Wrukwiasz mnie borubar, co mecz tu sapiesz. Stolar do wyp***dolenia dyscyplinarnego, Frączczak, Murawski, Zwoliński, Fojut, a dalej jakoś pójdzie.

mnb - 19 września 2017, 20:42:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kibic...nic dodać nic ująć chociaż kibicuję Pogoni masz zupełną rację....szacun.

xyx - 19 września 2017, 20:44:02 - *.dynamic.mm.pl
jako kibic Pogoni przepraszam wszystkich telewidzów za tą żenadę . A wy piłkarzyki-pajacyki nie wracajcie do Szczecina.
Mroczek ty też gaś światło i nara.

Borubar - 19 września 2017, 20:44:44 - *.play-internet.pl
Nie chce konpletnie aby mojom Pogoń spodka£o to co Ruch muszą się chłopaki ogarnącStraszny wstyd przegrać z drugoligową wsią gdzie nawet pociąg nie jezdziA za nszych kibiców wszystkich przepraszam.Zamiast dopingować i wspierać klub caly mecz to yylko bluzgi i wrzutu na Lechie

qw - 19 września 2017, 20:45:08 - *.188.165.24
Bartoszek w Szczecinie

wilczur - 19 września 2017, 20:46:08 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ten linowy ma ksywę ślepy na melinie.pogon miała lepsze okazje jak ta zwolinskiego. cóż wygrał zespół gorszy ale lepiej wykonujący rzuty karne.ale z Legią można się pożegnać.zero szans w dwumeczu.kiedys bajka się musi skończyć. papa bytovia

POLO - 19 września 2017, 20:46:24 - *.gdansk.vectranet.pl
Bytovia puchar pewne info

Borubar - 19 września 2017, 20:48:15 - *.play-internet.pl
Połkarzyki pajacyki za kare doc Szczecina nanpiechotr wracać bo to co dzisiaj odwaliliśvie to jakiś jeden wielki skandal.Powtarzam z wioską drugoligową przegrać to straszny wstyd.TabBytovia nawet kibiców nie ma.No yrudno mam nadziejr że wam się nienupiecze

johnyksg - 19 września 2017, 20:49:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skorża do zwolnienia! Te wszystkie pseudo-gwiazdy na ławę,mlodzi niech graja!

KCH - 19 września 2017, 20:49:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibic
I to jest właśnie ten rak toczący naszą piłkę klubową. Piłkarzyki mają za dobrze i odbija się to na ich jakiejkolwiek ambicji i podejściu do obowiązków. Ważna jest stylówa, lans, a trening to kara. Dlatego takie są potem efekty - w PP co roku fura niespodzianek z udziałem ambitniejszych zespołów z niższych lig, w lidze - co tydzień masa marnych meczów odbębnianych przez panów piłkarzy, a w europucharach - regularne kompromitacje w rundach przedwstępnych.

laki - 19 września 2017, 20:52:16 - *.dynamic.chello.pl
manegerowie zawodników Pogoni powinni oddać prowizję za tarnsfery ! to wstyd że przegrywaja z zespołem z nizszej ligi , nie ma wytłumaczenia !

ananas - 19 września 2017, 20:52:28 - *.play-internet.pl
Kolejny po meczu wPocku blamaż Trenera SKORŻY.

trhrh - 19 września 2017, 20:54:26 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skorża tu nie jest winny tu Mourinho by nie pomógł.

Oj Oj - 19 września 2017, 20:54:31 - *.icpnet.pl
Fajny meczyk, Załuska cienki boluś, nie dziwie się że już nie gra na zachodzie.

Belfast - 19 września 2017, 20:54:36 - *.play-internet.pl
100 % racji

Borubar - 19 września 2017, 21:00:15 - *.play-internet.pl
Moja Pogoń najlprza w Polsce jest najlepsza w Polsce jest najlepsza w Polsce jest
Nic się niesta£o hej Pogoń nic się nie stalo.Najważn8ejsza jest teraz liga tam musimy zwojować dużo.Koniecznie miejsce pucharowe

kriss - 19 września 2017, 21:09:14 - *.centertel.pl
Ten borubar to jest jakiś upośledzony,czy po prostu taki nieogarnięty dzieciak?

Znawca - 19 września 2017, 21:11:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to Niepsuj może mieć za takie zachowanie przerąbane

Kibic - 19 września 2017, 21:16:29 - *.as13285.net
Bytovia z Ruchem Zdziesxowice powinna dać rade!

Mądry - 19 września 2017, 21:33:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Przegrali z AMATORAMI,wstyd !!!
Pogoń to zawodowcy a tamci muszą jutro wstać do pracy na 6.00.
A treningi mają dwa lub trzy razy w tygodniu.Wiem jak jest a A klasie czy okręgówce a nawet czwartej lidze.

Borubar - 19 września 2017, 21:40:20 - *.play-internet.pl
No zgadzam sie z tobą Mądry.Wstyd mi za naszą Pogoń przegrać z drugoligowom wioskzą to wstyd.W dodatku ta Bytovia wigóle kibiców nie ma.Masakra i skandal.A nasi kibice dzisiaj się skandalicznie zachwywali

Borubar - 19 września 2017, 21:45:38 - *.play-internet.pl
Zamiast naszych piłkarzy dopingować to praktycznie wi€kszość meczu to wulgaryzmy na Lechie.Wsxędzie si€ bluzni ale my tego chamstwa musimy się w Szczecinie wyzbyć bo chcemy być najkulturalniejsxymi kibicami w Polsce.W Szczrcinoe przychodzą ca£e frodziny na Twardowskiego więc chamatqo i wulgaryzmy nie są w Szczecinie milecwidziane

LOLO - 19 września 2017, 21:48:00 - *.dynamic.mm.pl
Pogoń to klub baz sukcesów i nigdy
nic nie wygra Szczecin to wiocha z tramwajami
wstyd być kibicem Pogoni ile można bez sukcesu
piłkarzyki przepłaceni zero ambicji prymitywni
na boisku jak można kopnąć sędziego
piłką to tylko może zrobić totalny debil!

Borubar - 19 września 2017, 21:49:04 - *.play-internet.pl
Skandaliczne podejscie naszych piłkarzy w disiejszym meczu.Zamiastcmysleć o grze w europejskoch pucharach to dzisiajnprzekreślili sobie szanse awansu bo przegraliśmy w saknadaliczny sposób w karnech z wioską drugoligową bez kibiców.Skorża zabieraj się za Szczecina świeża krwe jejst potrzebna

Fix - 19 września 2017, 21:50:46 - *.play-internet.pl
Żałosny styl Pogoni. Dla buraków kilka meczy zawieszenia.

papadobiuz - 19 września 2017, 21:54:23 - *.ip-151-80-38.eu
I co z tego, skoro PZPN jak w zeszłym roku zadba o to, by w finale walczyły dwie drużyny z Extraklapy ? hmm ?

Borubar - 19 września 2017, 21:54:55 - *.play-internet.pl
Zgodze sie Fix z tobom żałosne bardzo wykoynwanie karnych.A Niepsujvmam nadzieje że wyleci z Pogoni z hukiem to co zrobić było karygodne.Mam nadzieje że kilka meczow kary dostanie za dzisiejsze zachowabie.A nasi grajkowie szykowalu się na czub tabeli i gre w europejskich puxharach.Ale z czym do ludzo aby naszą Pogoń z San Marino czy Androry zlali?

Borubar - 19 września 2017, 21:57:02 - *.play-internet.pl
Papadobiuz s0poko napewno zagra Legia bo przecież by to chore było gdyby oni nie zagrali w finale.Jeszcze się nie zdziwie jak będzie finał Arka Legia nobi ja k

Bytovia - 19 września 2017, 21:58:24 - *.centertel.pl
No to macie PRZETERMINOWANE PAPRYKARZE buahaha. Przyjechali powyzywać i tyle z tego macie!

Borubar - 19 września 2017, 21:59:06 - *.play-internet.pl
Moja Pogoń na drugim szczeblu jakngraliśmy. W pierwszej oidze jako ostatnia grała w finale PP z Jagą w Bydłoszczy.My jako ostatni zespół nie z ekstraklasy grał w finale PP

max - 19 września 2017, 22:19:33 - *.centertel.pl
Bytovia sprawiła kolejnś niespodziankę < ale sprawi sensację w kolejnej rundzie. Bój się ewentualnie Legio !!!!!!!!!!!!

Bambusek - 19 września 2017, 22:26:44 - *.adsl.inetia.pl
Od nastepnej rundy juz jest system mecz - rewanż, a w nim trudniej o sensacje tego typu.

antykomuch - 19 września 2017, 22:27:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A kiedy pucharowy mecz gra Lech i z kim?

max - 19 września 2017, 22:41:39 - *.centertel.pl
Trochę pokory dla Bytovi nie ważne czy to "wiocha" jak niejedni piszą czy to "miasteczko" ale dali radę nie takim zespołom ja Pogoń,nawet już sezony prędzej dlatego rozumiemy waszą złość ale bez przesady.Po kij wyzywać drużyny od wiosek i buraków itp.to tylko wina waszej drużyny że nie awansowali.Dlatego takie ubliżanie że to mała wieś czy miasto jest nie na miejscu.

antykomuch - 19 września 2017, 22:43:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale Bytów to jest "mała wieś". W Polsce tak naprawdę nie ma miast, bo cały ten kraj to jedna wielka wiejska mentalność. I przerobienie w papierach jakiejś wiochy na miasto nic nie zmieni.

kibice - 19 września 2017, 22:43:31 - *.play-internet.pl
ten borubar parowa szczecinska ma cos z kiepa

Borubar - 19 września 2017, 22:54:06 - *.play-internet.pl
Ty sam jesteś parówa.Nie obrażaj mnie ani mojej wielkiej Pogoni która tom Bytovie z hukiem powinna roznieść jednak drufoliwi mieli dzisiaj więcej farta niż rozumu .Bon równie dobrze dzieci na wuefie by w karnych z tom Bytovią mogłyby wygrać

jedrzej201 - 19 września 2017, 22:55:16 - *.adsl.inetia.pl
Szkoda Pogoni, Bytovia pokazuje jaka jest waleczna. Jednak należy pamiętać, że kiedyś w PP grała jako rezerwy.

Pangia - 19 września 2017, 22:57:29 - *.dynamic.mm.pl
Kopnięcie piłką w sędziego, srogo śmiechłem z tego.
Jeszcze niech Legię w kolejnej rundzie wywalą z pucharu (chyba, że warsiafka dostanie łomot, jak kiedyś z wtedy trzecioligową, a na dzisiejsze standardy drugoligową Stalą Sanok) i chyba cała Polska się ucieszy.

ABBA - 19 września 2017, 23:34:52 - *.adsl.inetia.pl
Czemu karne nie były wykonywane w systemie ABBA?

andrzej - 19 września 2017, 23:39:41 - *.nycmny.fios.verizon.net
zabrac tym grajka wyplate miesieczna

WKS - 20 września 2017, 3:35:36 - *.play-internet.pl
A biedna Lechia obcinała od Szczecinka Pogoń, a gdy zobaczyła że ich jest dużo, to nie podjęła rękawicy.

FooTball - 20 września 2017, 5:08:49 - *.135.231.15
Namiesza ta Bytovia

mleczak - 20 września 2017, 6:01:37 - *.dynamic.chello.pl
sędzia z Erasmusa raczej- kolejny nieudacznik po Myciu pchany do ligi przez Z.Przesmyckiego, zresztą to kolega B. Frankowskiego z Torunia...

pewnyTyp - 20 września 2017, 6:31:40 - *.dynamic.chello.pl
Skorża leci. Pogoń gra taką padake że zęby bolą. Albo trenerzy przestawią się na futbol intensywny jak Brosz albo niech szukają pracy przy zamiataniu ulic. Gra na zero z tyłu a z przodu może coś wpadnie to już dawno przeżytek

Gin - 20 września 2017, 6:39:08 - *.centertel.pl
Paprykarze nie tylko są na dnie....oni rozpoczęli odwierty...teraz ze wstydu znowu będzie 2000 gapiów razem z policją i ochroną...

mister - 20 września 2017, 6:57:11 - *.jmdi.pl
Powinni tego Zwolińskiego wywalić natychmiast. Napastnik (tylko z nazwy), który nie strzelił gola od marca, a w sytuacji sam na sam z ... pustą bramką trafia w słupek. Feddek z Polsatu miał rację mówiąc, że może mu piłka skozłowała na nierównej murawie, ale napastnik powinien takie sytuacje wykorzystywać. Od siebie dodam, że z zamkniętymi oczami.

BTV - 20 września 2017, 8:41:40 - *.play-internet.pl
Bydło ze szczecina cały mecz bluzki i obelgi w kierunku Bytovii i Lechii! Zero kultury! Ciekawe jak mecz by się odbył w sobotę i Lechia by zawitała do Bytowa. Paprykarze piłkarsko i kibicowsko dno!!! Jedźcie do domu, my nie powiemy nikomu....!!!!

kibic - 20 września 2017, 8:48:14 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl
Beka z tej Pogoni i jej kibiców sukcesu hahaha.

zeno - 20 września 2017, 9:39:26 - *.42.13.137
Meczu nie widziałem, jedynie skrót ale w 36 minucie mogło być już po meczu. Trzy setki niewykorzystane przez Pogoń. Końcówka nieźle zpartolona przez idiote Niepsuja.

Kartuzy - 20 września 2017, 9:43:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Super

Bydgoszcza - 20 września 2017, 9:43:23 - *.191.159.114
Czulem ze Pogon przegra... Jak to jest ze co rok w takich rozgrywkach zespol z ekstraklasy meczy sie z zespolem z 1czy 2 ligi... Dogrywka byla fatalna pod wzgledem zachowania.. Rozumiem ze emocje ze nerwy... Tego wyzywania z trybun nie dalo sie juz sluchac... Jakies wyzywanie z lawek rezerwowych... Ten z pogoni sie obrazil bo pilka moze wyszla moze nie wyszla na aut i kopna pilka w sedziego... Czulem sie jakbym ogladal mecz a klasowej druzyny. Tam tak wlasnie wygladaja mecze. Bluzgi na wszystkich i kazda decyzje sedziego zero poszanowania sedziego itp. Powinni wziac sie wszyscy do roboty i zapier... 90 min i dogrywke a nie. Masakra mecz pp czy ekstraklasy obejrze 2-3 w roku i te mecze i ten poziom jest chyba coraz to gorszy... Najlepsze sa te podania... Ten lewy obronca z Bytowi niech stanie pod blokiem i zacznie od odbijania pilka o mur...

tomaso - 20 września 2017, 10:15:29 - *.petrus.pl
Niektórzy tu piszą że taki Bytów to wioska jak i również często inne kluby z małych miasteczek nazywają wioskami a prawda jest taka że największą wiochę robią te wielkomiejskie wspaniałe kluby a raczej ich "kibice". Przyjeżdża taka Pogoń do Bytowa i większość meczu bluzga i wyzywa innych. To jest dopiero słoma z butów i wioska level 10

4. Rijeka

Zajmon Leg - 20 września 2017, 11:08:29 - *.146.103.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

amaral - 20 września 2017, 12:03:14 - *.179.139.118
zresztą nieważne ile. niedawno oglądałem transmisję jakiegos meczu eklapowego. był w studio znany były piłkarz. o kimśtam mówili (typowym "piłkarzu" eklapy), że poszedł gdzieś tam nisko grać i zarabia tyle co pani na kasie. wydźwięk był taki, że jak to pan "piłkarz" i takie pieniądze. heh...wg mnie 90% eklapowców powinno dostawać za takie umiejętności jakie ma, stypendium 500 zł i tyle. nie bardzo wiem, za co się płaci takie sumy jakie się płaci. a potem nikt prawie prosto piłki kopnąć nie umie nawet.

Babu - 20 września 2017, 12:57:11 - *.play-internet.pl
Szczecin,Kołobrzeg do jednego wora.tylko Lechia

(L) - 20 września 2017, 15:02:45 - *.play-internet.pl
Arka i Lechia do wora, a wór o mur.Na Pomorzu tylko Pogoń i Kotwica.Prawdziwym Pomorzu.

Łódź - 20 września 2017, 15:05:32 - *.toya.net.pl
Brawo Bytovia !
KLUBEM ŁODZI JEST ŁKS !

wododo - 20 września 2017, 15:11:47 - *.teoc.pl
Eklapowiec wystawia pierwszy garnitur i nie potrafi przełamać drużyny z niższej ligi, najpierw w 90 minut, potem w dogrywce - tu 2 graczy z boiska łapie pod koniec czerwienie, kolejny żółtko z ławki za niesPORTOWE zachowanie (nadaje się na tytuł, hehe) osłabiają team przed ostatnią szansą w karnych, również zmarnowaną... Faktycznie eKASA, to różni te 2 ligi, rok temu spokojnie utrzymała się Wisła Płock, Arka z pucharami (tak, wiem, bardziej rękoma niż nogami - Siemaszko i sztama z ZL, ale wyniki zostają), teraz póki co KSG i Sączersi w górnej połówce tabeli.

G - 20 września 2017, 16:01:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak się ma Zwolińskiego zamiast napastnika, to jak wygrać mecz? Już w Śląsku pokazał na co go stać, ale to było na szczęście tylko wypożyczenie. Jednosezonowiec i na tym koniec. Z Niego już nic nie będzie, nawet na pierwszą lige jest za słaby i idę o zakład, że grając w tej pierwszej lidze gwarantowałby MAX dwie/trzy bramki na sezon. On woli być ładny niż strzelać bramki.

wegdfgsa - 20 września 2017, 20:08:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń DNO w tym sezonie Skorża OUT ! ! !

LEON - 20 września 2017, 23:24:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl