[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


23 września 2017, 22:21:55 - dyrovski
Ekstraklasa: Korona 2-1 Wisła

23 września 2017, 20:30 - Kielce (Stadion Miejski Arena Kielc)
Korona Kielce 2-1 Wisła Kraków
Maciej Górski 37, Goran Cvijanovič 56 - Carlitos 31

Korona: 1. Maciej Gostomski - 26. Bartosz Rymaniak, 5. Adnan Kovačević, 23. Elhadji Pape Diaw, 11. Michael Gardawski (73, 21. Łukasz Kosakiewicz) - 7. Marcin Cebula, 14. Jakub Żubrowski, 6. Goran Cvijanovič (63, 22. Ivan Jukić), 8. Mateusz Możdżeń - 16. Maciej Górski (75, 89. Elia Soriano), 27. Jacek Kiełb.

Wisła: 22. Michał Buchalik - 19. Tomasz Cywka, 15. Zoran Arsenić, 32. Iván González, 4. Maciej Sadlok - 88. Patryk Małecki, 20. Vullnet Basha, 7. Pol Llonch (65, 17. Jakub Bartosz), 26. Kamil Wojtkowski (73, 11. Jesús Imaz) - 10. Carlitos, 71. Denys Bałaniuk (52, 21. Víctor Pérez).

żółte kartki: Kovačević - Cywka, Arsenić.

sędziował: Paweł Raczkowski (Warszawa).
widzów: 7651.

REKLAMA

deux - 23 września 2017, 22:23:14 - 89-65-77-234.dynamic.chello.pl
Wisła - od dekady śmiech i nędza. Wstyd kibicować takim darmozjadom.

OKS - 23 września 2017, 22:23:18 - 176-111-132-21.airmax.pl
Brawo Korona, pozdro z Opola WTSK

ciekawe - 23 września 2017, 22:23:29 - 77-255-233-239.adsl.inetia.pl
Niewiele się pomylił.
buk - 22 września 2017, 22:33:41 - un-101-40.static.sitel.net.pl
Pewne info na buka - góra traci punkty w tej kolejce. Jutro Termalica i Korona zgarniają trzy punkty. Pogoń z Górnikiem remis.

xxx - 23 września 2017, 22:23:44 - 193.59.14.74
najmniejszy wymiar kary....

REKLAMA

ART - 23 września 2017, 22:24:06 - 213.77.117.140
Różnica dwóch klas.

Awaleib - 23 września 2017, 22:24:36 - 31.74.28.146
GTS znowu w plecy:-)

Fgh - 23 września 2017, 22:24:59 - user-94-254-128-61.play-internet.pl
Wisła w dwumeczu wgnieciona w ziemię przez Korone

lewizn - 23 września 2017, 22:25:31 - cpc75384-sotn16-2-0-cust1007.15-1.cable.virginm.net
fajki zabrane, kasy na premie nie ma - wiec jest porazka

Arcziq - 23 września 2017, 22:26:09 - djs109.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Koroneczka !!! kuponik wszedł !!!!

kielczanin - 23 września 2017, 22:26:51 - apn-37-248-160-254.dynamic.gprs.plus.pl
No i gitara! rzeka zatopiona! 😀😀😀😀😀€
077;👌✌️Wielkie dzięki i gratki moja kochana Koroneczko! 😀😀😀😀😀€
514;😂😂

Scyzio - 23 września 2017, 22:27:40 - 2.25.203.214
Jakub Żubrowski to jest gosc

Xyz - 23 września 2017, 22:28:49 - 77-254-137-170.adsl.inetia.pl
Kuba Zubrowski dlugo miejsca w Koronie nie zagrzeje.

r2d2 - 23 września 2017, 22:30:10 - public-gprs381674.centertel.pl
Pięknie. Nic tak nie cieszy jak zwycięstwo z rzeką! Grę Korony naprawdę fajnie się ogląda

Opi - 23 września 2017, 22:34:46 - atq57.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisła masakra!Zero walki ! Zero presingu!Zero ataku na piłkę! Chyba już pora na KIKO

REKLAMA

wotan - 23 września 2017, 22:35:21 - 78-11-176-229.static.ip.netia.com.pl
Scyzory z konkretnym hejtem na Wisłę. Więcej bluzgów niż dopingu swojej drużyny...

Wzll - 23 września 2017, 22:36:40 - ip-37-248-153-2.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
I znów macie bandę swirow! Nie wiem jak to robicie ale jak zawsze macie najlepszą atmosferę w zespole nawet teraz gdzie każdy w innym języku mówi....szacunek super sztama z kibicami

@wotan - 23 września 2017, 22:38:24 - 31-178-57-198.dynamic.chello.pl
Tak od zawsze wyglądają i będą wyglądały mecze ze zwisłą. Historia i tradycja. Urodziłeś się wczoraj?

CK_MKS - 23 września 2017, 22:39:38 - user-94-254-129-176.play-internet.pl
Brawo Koronka Rzeka dno i metr mułu. Nadal niestety słaba skuteczność.

Tb - 23 września 2017, 22:40:03 - ip-31-0-125-59.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Znowu z tą Koroną...

wacg - 23 września 2017, 22:42:37 - cm-84.208.212.74.getinternet.no
ramirez trener wfista .KAZEK MOSKAL WROC

Arrriva - 23 września 2017, 22:42:46 - 31-178-57-198.dynamic.chello.pl
Górski tą bramką odkupił u kibiców chyba wszystko. W sumie może już nie strzelać do końca wypożyczenia

jerzyk - 23 września 2017, 22:54:17 - public-gprs381160.centertel.pl
Aż miło oglądać takie drużyny jak KORONA, Górnik i ostatnio Śląsk. Fajnie ze coś drgnęło w Lotto Ekstraklasie.

Kamil - 23 września 2017, 22:58:47 - 217.124.157.146
Panie Nawałka skończ już z tym Mączyńskim. Ma Pan gotowego faceta do gry... nazywa się Żubrowski.

zz - 23 września 2017, 23:17:33 - host-209-159.wad.pl
TS z klubu zrobił meline dla osiedlowej łobuzerii ;] Za jakiś czas okręgówka jak styl sie nie zmieni (czytaj WŁAŚCICIEL)

Ja - 23 września 2017, 23:24:09 - user-94-254-129-138.play-internet.pl
@wotan
Jak na to kim jest Wisła dla Korony to i tak uważam, że bardzo mało dziś było bluzgów. To samo Wisła skromnie z bluzgami dziś, ale w drugiej połowie też słaby doping Wisły.
Co do gry jak teraz Żubrowski nie dostanie powołania to oznacza że selekcjoner jest ślepy albo nie ogląda wcale Polskiej ligi

Adik - 23 września 2017, 23:25:12 - aenz110.neoplus.adsl.tpnet.pl
O co się prawie pobili Carlitos z Małeckim?

Juro - 23 września 2017, 23:27:16 - agsl132.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wszyscy przed sezonem robili sobie bekę z Korony. Weszło pompowało kpinę za kpiną, że polecimy z hukiem na dno a tymczasem ucieramy nosa różnym Stanowskim tak jak dzisiaj zomowcom z Krakowa!

juchu - 23 września 2017, 23:31:21 - 89-64-22-40.dynamic.chello.pl
KIKO brawo za taktykę , większego ignoranta gry w piłkę nożną nasza liga nie ma. Pora zdjąć parasol ochronny znad trenerka. Tylko nie Moskal On już miał szansę zaistnieć , spróbujmy czegoś innego polskiego, krakowskiego Jałocha, Wójtowicz, Bukalski.

CeKa - 23 września 2017, 23:37:54 - 31-178-71-105.dynamic.chello.pl
18 do 4 w strzałach na bramkę.
61% do 39% w posiadaniu piłki.
Korona rozjechała dzisiaj Wisłę.

REKLAMA

Ja - 23 września 2017, 23:38:45 - user-94-254-129-138.play-internet.pl
@Adik
To jeszcze nic, gdy chyba wszyscy piłkarze Wisły poszli po meczu pod klatkę kibiców Wisły, żeby przepraszać zdenerwowanych kibiców, Małecki nie przepraszał tylko powyzywał się z kibicami i zdenerwował się i poszedł gdy reszta piłkarzy została pod klatką.
Gdy ktoś ze sztabu Wisły zaczepił go pod ławkami dla rezerwowych chyba żeby spytać co powiedział to go odepchnął i poszedł do szatni

MattCK - 23 września 2017, 23:39:03 - 37.228.243.125
To juz jest tradycja, przed sezonem ludzie robia sobie z nas jaja i skazuja nasza Korone na spadek a po kilku dobrych kolejkach nasz klub udowadnia ze daje sobie bez problemu rade w naszej lidze. Jestesmy bardzo solidni.

CeKa - 23 września 2017, 23:41:44 - 31-178-71-105.dynamic.chello.pl
A mówili przed meczem, że wytoczą przeciwko nam najcięższe działa. Jeśli to były najcięższe działa Wisły to nic tylko się uśmiechnąć

KCH - 23 września 2017, 23:41:49 - public-gprs686213.centertel.pl
juchu
Co do Moskala mam to samo zdanie- byłby powrót króla remisow. Mimo wzystko wolę 1 mecz wygrać i 1 przegrać - zawsze to 3 pkt a nie 2. Korona za małpe zawsze będzie cięta na Wisłę - dlatego te bluzgi. To jest wstyd przegrać po bramce takiej sieroty jaką jest Górski.
Kosowski wielki znawca twierdzi że Hiszpanie w naszej lidze nie są przystosowani do biegania. A tu nagle Angulo 11 goli a Carlitos 8. No to sorry Camilos, ale to są farmazony co mówisz. Każdy trener od lebka powie że lepiej mądrze stać (i strzelać bramki) niż głupio biegać.
Różnica między Carlitosem i Angulo jest taka, że ten drugi ma wkoło siebie takich którym się jeszcze chce - i on wraz z drużyną na tym korzystają.

CeKa - 23 września 2017, 23:43:45 - 31-178-71-105.dynamic.chello.pl
Mamy dobry, zgrany, waleczny zespół. Na duży plus Żuber, Możdżu, Cvijanović a Rymaniak to powinien dostać powołanie do kadry. Przydałby się w defensywie reprezentacji, bo oprócz gry w obronie potrafi też nieźle popędzić do przodu. Jest w formie, powinien dostać szansę choćby w jakimś meczu sparingowym.

KCH - 23 września 2017, 23:50:44 - public-gprs686213.centertel.pl
CeKa
Nasza kadra nie gra meczów sparingowych bo to wbrew filozofii Zibiego i Adasia.

Piotr - 23 września 2017, 23:55:16 - 18-1-127-151.isp.overthebox.ovh
Najgorsze, ze fajki zabrali. Co prawda cynk od zaprzyjaźnionych psów był jak zawsze ale sie nie wyrobiły chłopaki.

xx - 24 września 2017, 0:47:34 - komp-95-171-198-206.protonet.pl (85.193.247.149)
Bravo wisła

TSK - 24 września 2017, 0:58:48 - 213-238-73-84.adsl.inetia.pl
Korona wygrała na boisku i trybunach. Z taką grą to musimy powalczyć o finał Pucharu Polski żeby wreszcie pojechać na historyczny europejski wyjazd.
Koronne Skarżysko

zenit chmi - 24 września 2017, 2:21:23 - host165-120-70-81.range165-120.btcentralplus.com
a ja wjeze w to ze pojedziemy przeciez jestesmy narodem wybranym ave scyzory apropo mieszkam w kanada

zenit chmi - 24 września 2017, 2:50:36 - host165-120-70-81.range165-120.btcentralplus.com
do CeKa ty nie lapiesz ze sa uklady

Kubuś - 24 września 2017, 8:37:43 - 89-64-41-62.dynamic.chello.pl
Mecz taki sobie, wygrali ci którym się bardziej chciało.
Natomiast tzw. "kibice" gospodarez - żenada po całości... Zamiast kibicować swojej drużynie cały czas wyzwiska (delikatnie mówiąc) w stronę gości - żenada do kwadratu... Widać w większości sami frustraci na trybunach...

Oks Odra - 24 września 2017, 8:56:15 - ip5f5bed28.dynamic.kabel-deutschland.de
Teraz to cwaniakujecie a co pisaliście przed sezonem???Ze ten trener to jakaś kpina i że go nie chcecie tak samo jak własciciela.Już zdanie zmieniliście???

zz - 24 września 2017, 9:07:14 - host-209-159.wad.pl
Fajki wzięli o odeszła ochota do gry :D

Skv84 - 24 września 2017, 9:07:21 - ecb4.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z taką grą Wisła w następny 4 kolejkach 4 porażki. Jagiellonia, Śląsk, Lech, Legia i Kiko out .

GARBATYNOS - 24 września 2017, 9:08:40 - atu103.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisełko trzymaj się jesteś nam potrzebna by skopać ci tyłek w derbach....Zatroskany Pasiak.

Tomek - 24 września 2017, 9:34:27 - ip-31-0-126-79.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Gdzie Ci smieszni warszawcy znawcy pilki noznej co skazywali Korone na same porazki i spadek.
oj pajace popatrzcie jak gra Korona.
Jak walczy z wielka ambicja i zaangazowaniem.

Ma-kum-ba - 24 września 2017, 9:41:14 - a13-01-05.opera-mini.net (89.68.165.101)
@GARBATYNOS: Marzycielu, walka o utrzymanie to po drugiej stronie Błoń, a Wisła na 100% skopie pasom tyłki po raz kolejny w tym sezonie, w pożegnalnych derbach - ostatnich przed wieloletnią tułaczką pasiastych frajerów po niższych ligach. Potem to już na ligowe derby (też bolesne zresztą) z Garbarnią co najwyżej się nastawiaj. :-P

Ff - 24 września 2017, 9:43:39 - 109.206.204.21
Hahaaa. Czekam na kolejne porażki.

Lucas Dani - 24 września 2017, 9:55:25 - mail.grardstrupstaal.dk
Dawno nie widziałem Korony grajacej taka pilke. Duza ilosc podan z pierwszej pilki , kombinacyjna gra , obrona na wysokim poziomie az chcialo sie ogladac . Wracajac troche do zmian przedsezonowych to stwierdzenie prezesa ze z Bartoszkiem nie wejdziemy na wyzszy poziom bylo stwierdzeniem prawziwym a Korona wolno sie rozkreca jesli to pełnej sprawnosci dojdą jeszcze napastnicy bedzie jeszcze lepiej . A tak moim zdaniem to Korona moze grac jeszcze lepiej i tak bedzie a co do trenera mimo jego CV to do tego bym nie przywiazywal wiekszej wagi bo nawet 3liga niemiecka kladzie nacisk na przygotowanie fizyczne o ktore sztab zadbal przed i w trakcie tego sezonu co bylo widac w dwumeczu z Wisłą , a takie placzki jak Palanca ktroy nie rozumie ze przygotowanie fiz to podstawa bardzo dobrze ze juz odeszli. Ma byc profesjonalizm i to bylo widac w meczach z GTS. P.S. Zuberek to gracz ponad przecietny i niestety ale chyba dlugo nie pogra w Kielcach.Nawałka koncz z Mączynskim i daj szanse Kubie Zubrowskiemu . Forza Korona

Dave - 24 września 2017, 10:19:44 - HOST-193-150-42-155.ssh.gliwice.pl
Wincej obcokrajowcow, winej.

@wacg - 24 września 2017, 11:17:19 - apn-77-113-13-0.dynamic.gprs.plus.pl
"Kazek" to na śląsku. W Polsce mówimy KAZIK. Co z tą krakowską obroną?!!!! Ivan gdzie masz głowę?

GARBATYNOS - 24 września 2017, 11:39:47 - atu103.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ Ma-kum-ba Zapamiętaj sobie datę Waszego przypadkowego zwycięstwa w ostatnich derbach bo będziesz długo i z nostalgią go wspominał.Właśnie na Twoich oczach powstaje Wielka Cracovia która będzie odnosiła sukcesy na boiskach krajowych i zagranicznych o jakich nie śmiała nawet śnić Nasza młodsza rywalka z drugiej strony Błoń.

AntyPOiN - 24 września 2017, 12:02:03 - elz196.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wisla dramat,zero pomyslu na gre ,Korona przy nich to profesorzy,ale czego sie spodziewac po trenerze z 10tej ligi hiszpanskiej

PizzaHut - 24 września 2017, 13:34:28 - user-94-254-134-189.play-internet.pl
Pytanko czemu Korona nie jezdzi do Krakowa na mecz z Wisłą?Jakiś strach?

JotPe - 24 września 2017, 14:09:00 - 89-74-189-100.dynamic.chello.pl
Korona ładnie ubiła w tym tygodniu gts

Mati - 24 września 2017, 14:49:16 - afgq137.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brak informacji o samobójczej bramce Białkowskiego

CeKa - 24 września 2017, 15:29:03 - 31-178-71-105.dynamic.chello.pl
Rymaniak i Żubrowski powinni dostać powołania do kadry.

1973 - 24 września 2017, 16:22:49 - agox173.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś wielkich kibiców wISŁY z pIŃCZOWA ostatnio na meczach nie widać :D