7 października 2017, 19:48:35 - dyrovski
eMŚ: Gol Sergeia Zenjova i występ Konstantina Vassiljeva w reprezentacji Estonii

Sergei Zenjov (Cracovia) i Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice) wystąpili w reprezentacji Estonii w wygranym 6-0 (3-0) meczu eliminacji mistrzostw świata z Gibraltarem. Pierwszy z nich strzelił gola i został w 58. minucie zastąpiony przez Henriego Aniera, zaś Vassiljeva, który asystował przy pierwszej bramce, już w 20. minucie zmienił Ilja Antonov.

7 października 2017, 18:00 - Faro (Estádio Algarve)
Gibraltar 0-6 Estonia
Siim Luts 10, Mattias Käit 30, Sergei Zenjov 38, Joonas Tamm 52, 65, 77

żółte kartki: Erin Barnett, Jayce Mascarenhas-Olivero - Sergei Zenjov, Mihkel Aksalu.

sędziował: Fran Jović (Chorwacja).

Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Ken Kallaste z Korony Kielce, z kolei w 66. minucie na boisku pojawił się były zawodnik Pogoni Szczecin i Górnika Zabrze Sergei Mošnikov, który wszedł za Siima Lutsa.

Origi - 7 października 2017, 19:58:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Estoni trzy mecze siedem punktów i dobre występy piłkarzy co grają w naszej lidze do Mistrzostw Europy uda sie awansować

pazdaner - 7 października 2017, 20:10:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Haha, też mi coś, tym meczem nie ma się co jarać, bo Gib to ekipa pokroju San Marino, więc ograć ich wysoko - żaden wyczyn...
Mnie bardziej martwi porażka BiH., bo zwiększa szanse Grecji na baraże, oby Cypr im się postawił i nie przegrał.
Cieszą mnie 2 rzeczy: 1) że z 1 prawdopod. wejdzie Islandia. 2) że pogoniła Turków na ich terenie i pozbawiła ich szans na Mundial. Brawa dla Finów, którzy grając o nic zdołali zremisować w Chorw., szacun! Isl musi to wykorzystać z Kosowem.

majkel - 7 października 2017, 20:38:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Vassiljev zszedł z kontuzją. Jaga może dziękować, że nie zdecydował się zostać w Białymstoku. Zmarnowana kasa Piasta, będą bulić emerytowi 3 lata.

D... - 7 października 2017, 20:40:41 - *.adsl.inetia.pl
Kostek jakiejś kontuzji doznał i stąd szybka zmiana. Jak to napisali Czesi: Konstantin Vassiljev má zřejmě cosi se svalem a drží se za levou nohu. Oby nic poważnego...

Ff - 7 października 2017, 21:49:43 - *.206.204.21