9 października 2017, 22:35:28 - koofel
eMŚ: Występ Kaspera Hämäläinena w reprezentacji Finlandii

Kasper Hämäläinen wystąpił w reprezentacji Finlandii w zremisowanym 2-2 (0-0) meczu z Turcją w ramach ostatniej kolejki eliminacji mistrzostw świata. Pomocnik Legii Warszawa pojawił się na boisku w 60. minucie za Përparima Hetemaja.

9 października 2017, 20:45 - Turku (Veritas Stadion)
Finlandia 2-2 Turcja
Paulus Arajuuri 76, Joel Pohjanpalo 88 - Cenk Tosun 57, 83

żółte kartki: Niklas Moisander - Selçuk İnan, Okay Yokuşlu, Yusuf Yazıcı.

sędziował: Benoît Bastien (Francja).

Całe spotkanie w kadrze Finlandii zagrał były zawodnik Lecha Poznań Paulus Arajuuri.

eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018

Bors4991 - 9 października 2017, 22:55:17 - apn-46-169-102-237.dynamic.gprs.plus.pl
Razem z kolegami mi kupon zepsuł, nigdy więcej Finlandii! Musiał ten Paulus wcisnąć tą drugą bramkę...

haparoiden - 9 października 2017, 23:29:29 - ip-5-172-237-218.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
W ostatnich meczach Finlandia była w dobrej formie (ostatnie 4 mecze bez porażki), więc stawianie jej porażki nie było dobrym pomysłem. Finowie wygrali z Islandią i Kosowem oraz zremisowali z Chorwacją i Turcją.

Jeszcze biorąc pod uwagę, że grali u siebie to tym bardziej prosiło się o obstawienie remisu lub ewentualnie x2.

Neutral60 - 10 października 2017, 9:29:38 - evx15.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Paulus !!! Szkoła Kolejorza GÓRĄ !!!!!Judasz tylko rezerwowym !!!

kurozwadze - 10 października 2017, 10:49:49 - byv32.neoplus.adsl.tpnet.pl
miód na serce każdego Polaka!- potomki bandery bez
awansu!.

yyy - 10 października 2017, 21:32:00 - 89-64-28-101.dynamic.chello.pl
@Neutral60 wtf gościu, uważasz że Arajuuri to wychowanek Lecha? Myślałem że grać w piłkę to nauczył się w Finlandii (do Lecha przeszedł gdy miał 25 lat). Ten Judasz to już wam nastrzelał w poprzednim sezonie. Tak, wiem że wygrali ostatnio z Legią 3-0, ale raczej to Legia była taka beznadziejna, nie Lech taki dobry, pozdrawiam ;)

LEON - 10 października 2017, 23:27:30 - dhv74.neoplus.adsl.tpnet.pl