10 października 2017, 22:36:11 - bartekwr9
Awans Francji do MŚ

Francja wygrała 2-1 (2-1) z Białorusią i w ostatniej kolejce eliminacji mistrzostw świata zapewniła sobie udział w przyszłorocznym mundialu w Rosji.

10 października 2017, 20:45 - Saint-Denis (Stade de France)
Francja 2-1 Białoruś
Antoine Griezmann 27, Olivier Giroud 33 - Anton Saroka 44

żółte kartki: Djibril Sidibé - Nikita Korzun, Siergiej Matwiejczik, Maksim Wołodko.

sędziował: Halis Özkahya (Turcja).

Poza kadrą meczową gości z powodu kontuzji znalazł się były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz Iwan Majewskij.

Francja jest dziewiętnastym krajem pewnym gry na mundialu. Pozostali znani uczestnicy turnieju to Rosja, Brazylia, Iran, Japonia, Meksyk, Belgia, Korea Południowa, Arabia Saudyjska, Niemcy, Anglia, Hiszpania, Nigeria, Kostaryka, Polska, Egipt, Islandia, Serbia i Portugalia.

KCH - 10 października 2017, 22:44:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Europejskie eliminacje zakończone. Teraz na deser ostatnia kolejka w Ameryce Płd. ale nie wiem czy nie usnę bo rano do pracy. Zapowiadają się jednak takie emocje że nie wiem czy nie zarwę nocki

Tominho - 10 października 2017, 22:58:29 - *.play-internet.pl
@ja - ponieważ ma większą różnicę bramek a dopiero w przypadku takiej samej róźnicy i ilości pod uwagę bierze się mecze bezpośrednie

loś - 10 października 2017, 22:58:59 - *.centertel.pl
bo jest blizej rosji. Alpszy ten kto ma blizej na mundial

heinz - 10 października 2017, 23:13:35 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Australia wygrała baraże z Syrią więc chyba też jedzie do Rosji?

loś - 10 października 2017, 23:20:32 - *.centertel.pl
nie jada tylko poleca, ewentualnie poplyna.

haparoiden - 10 października 2017, 23:28:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Australia musi jeszcze pokonać czwartą drużynę z CONCACAF, najprawdopodobniej Panamę.

gdyw - 11 października 2017, 6:15:55 - *.220.154.34
Nagle wszyscy wiedzą, że Szwecja jest przed Holandią i dlaczego?!
Czy u nas ktoś mówił przed meczami z Kazachstanem i Armenią jak ważny jest bilans bramkowy? Mieliśmy przed ostatnią kolejką +12- tak jak Duńczycy. Czy piłkarze znali regulamin i stąd te wysokie zwycięstwa w ostatnich meczach? A jak nie znali to chyba łatwiej byłoby się sprężyć i walnąć jeszcze 2-3 bramki więcej Kazachstanowi i Armenii i nie oglądać się tak bardzo na wynik Duńczyków w ostatnim meczu

spostrzega - 11 października 2017, 9:28:55 - *.217.146.194.generacja.pl
Nieźle powalony regulamin.we wszystkich ligach -bilans bezpośrednich spotkań(co jak słyszę wywołuje u mnie torsje).Tylko w lidze angielskiej jest normalnie. Z kolei w takich rozgrywkach jak eliminacje do MŚ-bilans goli.BEZ SENSU

LEON - 11 października 2017, 22:25:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl