10 października 2017, 22:38:12 - bartekwr9
eMŚ: Spas Delew i Simeon Sławczew zagrali w reprezentacji Bułgarii

Spas Delew z Pogoni Szczecin oraz Simeon Sławczew z Lechii Gdańsk zagrali w reprezentacji Bułgarii w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu 10. kolejki grupy A eliminacji do mistrzostw świata z Luksemburgiem.

10 października 2017, 20:45 - Luksemburg (Stade Josy Barthel)
Luksemburg 1-1 Bułgaria
Olivier Thill 3 - Iwajło Czoczew 68

żółte kartki: Laurent Jans - Strachił Popow, Nikołaj Bodurow, Iwelin Popow, Martin Rajnow.

sędziował: István Vad (Węgry).

Delew zagrał cały mecz. Sławczew został w 62. minucie zmieniony przez Martina Rajnowa. Na ławce gospodarzy cały mecz spędził były młodzieżowy reprezentant Polski Jan Ostrowski. Poza kadrą meczową Bułgarii z powodu kontuzji znalazł się były piłkarz Lecha Poznań Aleksandyr Tonew.

Mądry - 10 października 2017, 23:08:55 - apn-95-40-207-255.dynamic.gprs.plus.pl
Kiedyś Bułgaria eliminowała NIEMCÓW na MŚ a dziś remisują z Luksemburgiem...i daleko im do tego by zagrać na Mundialu.
Kiedyś,23 lata temu.

ggg - 11 października 2017, 14:13:45 - host-46-174-210-6.lilonet.pl
i dziwić się że poziom ekstraklasy jest tak żenujący skoro graja w niej zawodnicy , którzy nie potrafią pokonać Luksemburga - potęgi europejskiej

LEON - 11 października 2017, 23:46:02 - dio248.neoplus.adsl.tpnet.pl