II liga: Garbarnia 0-1 Znicz

14 października 2017, 15:00 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 0-1 Znicz Pruszków
Maciej Machalski 89

Garbarnia: 33. Aleksander Kozioł - 27. Michał Mistrzyk, 4. Dariusz Łukasik, 14. Arkadiusz Garzeł, 16. Damian Nieśmiałowski - 10. Michał Kitliński (76, 21. Serhij Krykun), 5. Łukasz Pietras, 19. Karol Kostrubała, 7. Patryk Serafin (86, 29. Mateusz Ciesielski), 28. Szymon Kiebzak (64, 17. Filip Wójcik) - 13. Marcin Siedlarz (81, 15. Wojciech Wojcieszyński).

Znicz: 12. Piotr Misztal - 8. Mateusz Długołęcki, 4. Daniel Dybiec, 16. Konrad Budek - 20. Paweł Tarnowski, 10. Maciej Machalski, 11. Marcin Smoliński (63, 7. Kamil Włodyka), 17. Bartłomiej Faliszewski (90, 5. Michał Michalak), 15. Rafał Włodarczyk - 18. Karol Podliński (78, 9. Eryk Sobków), 13. Patryk Kubicki (63, 14. Mateusz Stryjewski).

żółte kartki: Mistrzyk, Siedlarz, Łukasik - Smoliński, Dybiec, Machalski.

sędziował: Mateusz Bielawski (Katowice).
widzów: 376.

źródło: własne / lajfy.com

Dziadek - 14 października 2017, 16:57:04 - *.dynamic.telkab.pl.pl
Brawo, BRAWO, BRAWO!!!! Mistrz Machalski po raz kolejny bohaterem meczu. Wiara w młodzież przynosi efekty! Tak trzymać!

Mariola - 14 października 2017, 17:04:05 - *.dynamic.chello.pl
Super brawo Znicz,od pierwszych minut kolejny mecz nie gra Sobków i mamy zwycięstwa

Amb - 14 października 2017, 17:10:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Słaby mecz z obu stron. Garbarnia miała dwie setki, Znicz jedną i wszystko zmarnowane. Krykun wszedł za późno

xl - 14 października 2017, 17:22:44 - *.146.173.115.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Szczęśliwe zwycięstwo Pruszkowa. Dlaczego trener trzyma tak długo na boisku bezproduktywnego Siedlarza?

Ma-kum-ba - 14 października 2017, 17:43:06 - *.opera-mini.net (*.10.157.3)
Garca - szkoda kilku dobrych, niewykorzystanych sytuacji, zwłaszcza tych z drugiej połowy. Znicz z gry na 3 punkty z pewnością nie zasłużył, no ale liczą się bramki, a nie ogólne wrażenie. Najsłabszy na boisku był chyba arbiter z Katowic. Wyniku meczu wprawdzie nie wypaczył, ale kilka zupełnie niezrozumiałych decyzji nie wystawia mu dobrego świadectwa.

@Dziadek - 14 października 2017, 17:43:57 - *.dynamic.telkab.pl.pl
Ta mlodziez... Maciek juz nie taki młody, 27 wiosen na karku...

kubik - 14 października 2017, 19:00:53 - *.play-internet.pl
brawo Znicz moze wreszcie przelamanie

kibic - 14 października 2017, 19:11:37 - *.fiberway.pl
Pozdrowienia dla brązowych od kibiców Puszczy.Głowa do góry. W następnym meczu będzie lepiej.

RKS - 14 października 2017, 20:22:29 - *.ksi-system.net
Niestety dziś zabrakło skuteczności, Garbarnia miała swoje szanse ale bez egzekutora ciężko wygrać każde spotkanie. Oby zimą Garbarnia pozyskała skutecznego napastnika bo ciągle gra bez rasowego napastnika. (Siedlarz porażka- symulant i leń) pozdrowienia Dla Puszczy Niepołomice

Beern - 14 października 2017, 20:33:06 - *.fiberway.pl
Szkoda punktów u siebie. Walczcie dalej Garbarnia. Pozdrowienia z Niepołomice od MKS Puszcza Niepołomice 😀 wybieram się do Was na następny mecz.

Dziadek - 14 października 2017, 22:37:29 - *.dynamic.telkab.pl.pl
Do XI- Szczęście sprzyja lepszym! A ta młodzież w Zniczu to 18 latkowie:Michał MICHALAK,Bartłomiej FALISZEWSKI, Mikołaj SZYMAŃSKI, Kacper SKIBKO. Patryk CZARNOCKI - 19, Mateusz STRYJEWSKI i Karol PODLIŃSKI - 20 latkowie i wielu innych, którzy już niebawem pokarzą co potrafią

Kilowat - 14 października 2017, 23:26:03 - *.dynamic.chello.pl
Garbarni przeciwnicy z Mazowsza nie leżą w tym sezonie. - Bywa. I tak jest nie źle jeśli idzie o punkty, choć ekipy z niższych miejsc w tej kolejce poprawiły swój dorobek. Nie da się ukryć, że przed Brązowymi są mecze z trudnymi rywalami: ŁKS, Olimpia, Warta... - to będzie ciekawa końcówka jesieni. O Puławach celowo nie napisałem, bo wiadomo, że z nimi remis;)

Allez - 15 października 2017, 18:55:17 - *.net141.okay.pl
Siedlarz to jakiś ponury żart, chłop ma problemy z bieganiem, Serfafin tragedia nie pierwszy mecz już, Kiebzak nie daje drużynie kompletnie nic, bardzo słabo to z przodu wyglada. Obrona i srodek pomocy szczególnie Pietras dobrze. Może Ogar jak wróci to cos ruszy...

gjrew - 16 października 2017, 8:49:54 - *.play-internet.pl
Gdzie swoje mecze rozgrywa Garbarnia na Rydlówka?

justin18 - 16 października 2017, 10:52:52 - *.dynamic.chello.pl
Siedlarz gra w Garcie jedynie dlatego bo ojciec zasiada w zarządzie, a dokładnie jest wice-prezesem. Chłop ledwo nadaje się na A klase, a gdzie mu do ligi centralnej. No ale widzicie co w życiu jest ważne: zawód wyuczony:syn.

xl - 16 października 2017, 16:17:46 - *.146.161.60.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do Dziadka-przywołujesz siedmiu 18 i 20 latków ze Znicza ale tylko trzech grało.Z Garbarnią nie jest tak źle bo średnia wieku zawodników, którzy byli na boisku w tym meczu to 24 lata a młodzi to;Ciesielski-20 lat, Kiebzak-20 lat, Kryhun- 21 lat, Nieśmiałowski-20 lat, Serafin-21 lat, Wójcik-20 lat, Łukasik- 22 lata, Kitliński -22 lata.Na Kiebzaka jeszcze nadejdą dobre czasy i nie będzie marnował sytuacji.

Dziadek - 16 października 2017, 22:25:52 - *.dynamic.telkab.pl.pl

Do xi: nigdy nie twierdziłem,ze z GARBARNIĄ jest źle, tylko podałem przykładowe nazwiska młodych- perspektywicznych zawodników bo to bardzo cieszy. A tak n marginesie w tym meczu wystąpiło 5 zawodników(przedział 18 - 20 lat). Życzę sukcesów młodzieży Brązowych. Pozdrawiam!