17 października 2017, 19:50:38 - dyrovski
Liga Młodzieżowa: Legia 0-0 Breiðablik. Awans Legii

Legia Warszawa zremisowała u siebie z islandzkim Breiðablikiem 0-0 w rewanżowym meczu I rundy ścieżki mistrzowskiej Ligi Młodzieżowej i awansowała do kolejnej fazy rozgrywek. W pierwszym spotkaniu warszawianie pokonali swoich rywali 3-1.

17 października 2017, 18:00 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 0-0 Breiðablik (Kópavogur)

Legia: 1. Mateusz Kochalski - 2. Michał Król, 5. Mateusz Bondarenko, 4. Mateusz Żyro, 3. Bartosz Olszewski - 21. Mikołaj Neuman (64, 13. Mateusz Szwed), 8. Sebastian Szymański, 6. Aleksander Waniek (22, 14. Mateusz Praszelik; 73, 17. Mateusz Olejarka), 7. Kamil Orlik - 9. Michał Góral, 11. Miłosz Szczepański.

Breiðablik: 1. Patrik Gunnarsson - 6. Aron Aðalsteinsson, 22. Sindri Ingimarsson, 5. Júlíus Stefánsson (90, 31. Andri Strange) - 17. Karl Gunnarsson, 18. Willum Willumsson, 19. Gabríel Stefánsson, 2. Kolbeinn Þórðarson (90, 8. Hilmar McShane), 25. Davíð Ingvarsson - 23. Stefán Sigurðarson (89, 21. Bjarni Hafstein), 11. Brynjólfur Willumsson.

żółte kartki: Olejarka, Orlik - Ingvarsson, Þórðarson, Ingimarsson.

sędziował: Dejan Jakimovski (Macedonia).
widzów: 1700.

Legia w kolejnej fazie, która odbędzie się 1 i 22 listopada, zagra z lepszym z pary Hammarby IF - AFC Ajax. W pierwszym meczu rozegranym w Szwecji Holendrzy wygrali 4-0, a rewanż zostanie rozegrany 17 października o godz. 19:00.

Liga Młodzieżowa 2017/2018

fansport - 17 października 2017, 19:53:24 - *.dynamic.chello.pl
polska piłka to dno.

kibic - 17 października 2017, 20:07:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Ale bedzie lanie od Ajaxu az strach pomyslec

dd - 17 października 2017, 20:20:16 - *.dynamic.mm.pl
DRAMAT ! hahaahahahahahahahahahahaha już od najmłodszych lat nie potrafią szkolić .

kibic - 17 października 2017, 20:21:36 - *.dynamic.chello.pl
Nie wiem z czego się śmiejecie? mamy w Polsce klub który potrafi przegrywać z przybyszami z Islandii

Smuda - 17 października 2017, 20:25:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10:0 w dwumeczu od Ajaxu.

Jop - 17 października 2017, 20:49:48 - *.dynamic.chello.pl
Legia niech może lepiej wymyśli jakieś zatrucie i odda mecz walkowerem z ajaxem. Żelki mogą zrobić taki wynik ze przeczytają o nim w Meksyku i nowej Zelandii.

MartinMix - 17 października 2017, 20:53:29 - *.dynamic.chello.pl
No nie byłbym taki pewien tych niby porażek z Ajaxem. Niedawno obie drużyny grały sparing w Amsterdamie, który zakończył się ... remisem 0:0!

D... - 17 października 2017, 20:53:53 - *.adsl.inetia.pl
Fstydó nie było, zawsze można było przecież przegrać... Ajax? Stawiam w ciemno, że oba walkowery, tj. 2 x 0-3 byłyby wynikiem dużo korzystniejszym niż granie 2x90 minut :-p

biba - 17 października 2017, 21:17:30 - *.as13285.net
Widac sami ignoranci sie wpsiuja. dobre wyniki doroslych wyspiarzy nic wam jeszcze nie podpowiadaja? Islandia pakuje taka kase w pilke, ze z tych paru talentow ukreca wiecej porzadnych graczy niz my z tysiecy.

lorkt - 17 października 2017, 21:38:34 - *.dynamic.chello.pl
A o co grają i jaka jest ścieżka ?

do lorkt - 17 października 2017, 21:52:07 - *.play-internet.pl
O puchar Sołtysa,ścieżka na Ostrołęke.

wit - 17 października 2017, 23:14:32 - *.static.sghl.ga.charter.com
Jozak powiedzial ze Szymanski nie zagral z powodu kontuzji a dzisiaj zaliczyl 90 minut. Nie mogl po prostu powiedziec, ze szykuja go na mecz mlodej Legii?

futbolista - 17 października 2017, 23:30:49 - *.boid.qwest.net
wit - to dla zmylki, przeciez w tym sie uwidacznia polska mysl taktyczna, ktora zawojowuje " caly swiat ". i co ? przeszlim ! gratula !

eara - 18 października 2017, 7:38:02 - *.184.142.36.ipv4.supernova.orange.pl
Szymański dopiero w niedzielę miał pierwszy trening, wiadomo było że w Ekstraklasie nie zagra, do tego Karbownik pojechał na kadrę

zzz - 18 października 2017, 8:11:48 - *.wad.pl
To jest młodzeżowa piłka,tu niczego pewnym być nie można więc wasz 10:0 się nadaje jak papier do tyłka :D

Ajax - 18 października 2017, 8:14:51 - *.183.231.15.dsl.dynamic.t-mobile.pl
Z Ajax-em grali, tylko, że 01/02 i tam była pełna dominacja Ajaxu, tylko szczęściu można zawdzięczać wynik 0:0.

Anton - 18 października 2017, 8:45:15 - *.125.226.3
Dorośli z Breindablikiem rady by nie dali

woj - 18 października 2017, 10:43:11 - *.centertel.pl
Same Mateusze

Dante - 18 października 2017, 11:05:59 - *.centertel.pl
Ten mecz pokazał jak beznadziejny scouting ma Legia.Ci zawodnicy w 80% to poziom 3 ligowy w przyszłości.Są niscy,wolni,słabi fizycznie.Dramat ta młoda Legia.Ajax strasznie ich upokorzy.

Szeryf - 18 października 2017, 12:05:54 - *.adsl.inetia.pl
No jak to ? Przecież słoiki mówili, że Legia będzie wciągać nosem cała ligę !!! Seniorzy i młodzi widzimy właśnie

Islandur - 18 października 2017, 13:57:22 - *.10.208.192
Kurcze...nie spodziewałem się,że Legia wywalczy punkt z Breidablikiem. Miła niespodzianka.

majo - 18 października 2017, 21:59:18 - *.173.30.153.tesatnet.pl
Luz, parę plaskaczy przed meczem i z Ajaxem zagrają jak równy z równym.

LEON - 19 października 2017, 0:04:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl