[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Młodzieżowa 2017/2018

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 27 września, 18 października
(Losowanie - 29 sierpnia 2017, 14:00 - Nyon)

FC Internazionale Milano 2-2 Dynamo Kijów 27 września, 14:00
Andrea Pinamonti 69 (k), Jens Odgaard 71 - Heorhij Citaiszwili 10, Mykoła Szaparenko 67
San Giovanni
Zimbru Chișinău 3-1 Vllaznia Shkodër 26 września, 18:00
Victor Stînă 23, Ion Donțu 77, Nichita Iurașco 80 - Belajdi Pusi 86 (k)
Łudogorec Razgrad 1-1 NK Željezničar (Sarajewo) 27 września, 15:00
Martin Minczew 88 - Ajdin Mujagić 63
Dinamo Bukareszt 0-2 NK Lokomotiva (Zagrzeb) 26 września, 15:00
Lirim Kastrati 26, Mateo Dunić 52 (k)
Käpylän Pallo 1-2 Esbjerg fB 27 września, 13:00
Jyri Kiuru 28 - Oliver Olsen 38, Patrick Egelund 69
Vantaa
Breiðablik (Kópavogur) 1-3 Legia Warszawa 27 września, 18:00 (420)
Sindri Ingimarsson 29 - Mikołaj Neuman 55, Kacper Wełniak 66, 79
University College Dublin AFC 2-1 Molde FK 27 września, 19:30
Luka Lovic 44, Sean McDonald 45 - Leo Østigård 13
Hammarby IF 0-4 AFC Ajax 26 września, 19:00
Jurgen Ekkelenkamp 51, 53, Ché Nunnely 70, Ryan Gravenberch 89
FC Girondins de Bordeaux 0-1 FC Salzburg 26 września, 17:00
Romano Schmid 33
Mérignac
FC Nitra 1-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 27 września, 18:00
Róbert Kóša 49
Football 1991 Dudelange 0-4 AC Sparta Praga 27 września, 17:00
Daniel Mareček 7, Václav Drchal 35, 65, Christian Frýdek 90
FK Sutjeska (Nikšić) 2-2 Budapesti Honvéd SE 27 września, 18:00
Radovan Bećirović 69, Aleksa Marušić 72 - Ákos Bíró 20, Dávid Stoiacovici 62
FK Brodarac (Belgrad) 1-1 Maccabi Hajfa 27 września, 17:00
Ognjen Mitrović 90 - Guy Dahan 13
Stara Pazova
Kajrat Ałmaty 2-2 FK Krasnodar 27 września, 15:00
Wiaczesław Szwyriow 29, Nurały Alip 83 - Iwan Ignatjew 45, Daniił Utkin 45
przerwany w 55. minucie na 15 minut z powodu awarii oświetlenia
FK Liepāja 2-1 Szachtior Soligorsk 27 września, 18:00
Rūdolfs Fogelis 37, Artūrs Smetanovs 74 - Jewgienij Kozioł 6
Bursaspor Kulübü 0-1 Saburtalo Tbilisi 27 września, 16:00
Cotne Kapanadze 26

Dynamo Kijów 0-3 FC Internazionale Milano 18 października, 13:00
Andrea Pinamonti 10, 28, Jens Odgaard 73
Vllaznia Shkodër 2-4 Zimbru Chișinău 18 października, 18:00
Belajdi Pusi 24, Denis Furtună 45 (s) - Ion Donțu 12, Victor Stînă 52, Radu Scoarță 76, Nichita Iurașco 90
NK Željezničar (Sarajewo) 3-2 Łudogorec Razgrad 18 października, 18:00
Semir Dacić 3, Ajdin Mujagić 56, Haris Hajdarević 90 - Iwajło Klimentow 7, Martin Miłkow 70
NK Lokomotiva (Zagrzeb) 2-2 Dinamo Bukareszt 18 października, 15:00
Nikola Krajinović 42, Marko Vranjković 90 - Florin Vasile 37 (k), Geani Crețu 87
Lučko
Esbjerg fB 2-1 Käpylän Pallo 18 października, 14:00
William Møller 15, Patrick Egelund 26 - Jyri Kiuru 48
Legia Warszawa 0-0 Breiðablik (Kópavogur) 17 października, 18:00
Molde FK 2-1 University College Dublin AFC 18 października, 18:30
pd. k. 5-4
Sivert Gussiås 33, Leo Østigård 48 - Jack Ryan 51
AFC Ajax 2-0 Hammarby IF 17 października, 19:00
Saku Ylätupa 35, Ché Nunnely 87
Duivendrecht
FC Salzburg 4-0 FC Girondins de Bordeaux 17 października, 18:00
Luca Meisl 3, Matteo Meisl 6, Jusuf Gazibegović 21, Alexander Schmidt 37
Grödig
FK Škendija 79 (Tetovo) 1-1 FC Nitra 17 października, 14:30
Alban Rasimi 25 - Marián Chobot 7
Skopje
AC Sparta Praga 3-1 Football 1991 Dudelange 18 października, 17:00
Filip Maksić 57, Daniel Fišl 82, Kristián Flak 85 - Michael Omosanya 30
Budapesti Honvéd SE 1-0 FK Sutjeska (Nikšić) 18 października, 17:00
Milán Májer 24
Maccabi Hajfa 0-1 FK Brodarac (Belgrad) 18 października, 17:00
Matija Babović 20
FK Krasnodar 9-0 Kajrat Ałmaty 18 października, 16:00
Daniił Utkin 7, Magomied-Szapi Sulejmanow 12, Iwan Ignatjew 15, 20, 51, 57, 76 (k), Roman Kurażow 58, 90
Szachtior Soligorsk 3-0 FK Liepāja 17 października, 17:30
Kiriłł Cewan 30, Daniił Kucepałow 73, Jewgienij Bal 87
Saburtalo Tbilisi 1-1 Bursaspor Kulübü 18 października, 18:00
Iuri Tabatadze 85 - Kartal Yılmaz 1

II runda - 1 listopada, 22 listopada
(Losowanie - 29 sierpnia 2017, 14:00 - Nyon)

Szachtior Soligorsk 2-0 FC Nitra 29 października, 14:00
Daniił Kucepałow 52 (k), Jewgienij Bal 55 (k)
Legia Warszawa 1-4 AFC Ajax 31 października, 18:00 (1700)
Navajo Bakboord 31 (s) - Kaj Sierhuis 42, 81, Darren Sidoel 53, Victor Jensen 90
AC Sparta Praga 2-4 FC Salzburg 1 listopada, 17:00
Richard Sedláček 27, Filip Maksić 90 - Alexander Schmidt 6, 29, Luca Meisl 51, Nicolas Meister 56
FC Internazionale Milano 4-1 Esbjerg fB 1 listopada, 14:30
Andrea Pinamonti 38, Matteo Rover 42, 73, Jens Odgaard 54 (k) - Mads Larsen 23
San Giovanni
NK Lokomotiva (Zagrzeb) 1-1 NK Željezničar (Sarajewo) 31 października, 14:00
Marko Vranjković 73 - Amar Beširević 42
Lučko
FK Krasnodar 8-0 Budapesti Honvéd SE 1 listopada, 15:00
Iwan Ignatjew 5, 22, 58, 84, Siergiej Borodin 31, Nikita Siergiejew 53, 56, Roman Kurażow 86
FK Brodarac (Belgrad) 1-1 Saburtalo Tbilisi 1 listopada, 17:00
Srđan Kočić 21 - Beka Nikolaszwili 81
Stara Pazova
Zimbru Chișinău 0-0 Molde FK 1 listopada, 17:00

FC Nitra 3-0 Szachtior Soligorsk 21 listopada, 17:00
Marek Fábry 37, Daniel Dojčinovič 50, 64
AFC Ajax 0-2 Legia Warszawa 21 listopada, 16:00
Mateusz Żyro 14, Piotr Cichocki 47
Duivendrecht
FC Salzburg 2-0 AC Sparta Praga 21 listopada, 18:00
Nicolas Meister 41, Alexander Schmidt 55
Grödig
Esbjerg fB - FC Internazionale Milano 22 listopada, 16:00
NK Željezničar (Sarajewo) - NK Lokomotiva (Zagrzeb) 22 listopada, 17:00
Budapesti Honvéd SE - FK Krasnodar 22 listopada, 16:00
Saburtalo Tbilisi - FK Brodarac (Belgrad) 22 listopada, 15:00
Molde FK - Zimbru Chișinău 22 listopada, 18:00

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 12-13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017, 18:00 - Monako)

SL e Benfica 5-1 CSKA Moskwa 12 września, 14:00
Nuno Santos 41, 47, José Gomes 58, Ricardo Araújo 86, Úmaro Embaló 89 - Witalij Żyronkin 82
Seixal
Manchester United FC 4-3 FC Basel 1893 12 września, 16:00
Aidan Barlow 5, Indy Boonen 50, Angel Gomes 57 (k), Joshua Bohui 62 (k) - Afimico Pululu 14, Ylber Lokaj 58, Yves Kaiser 66 (k)
Leigh

Kolejka 2 - 26-27 września

FC Basel 1893 2-2 SL e Benfica 27 września, 16:00
Daniele Vesco 32, Noah Okafor 53 - Gonçalo Loureiro 22, 90
CSKA Moskwa 1-2 Manchester United FC 27 września, 13:00
Dmitrij Mierienczukow 90 - Aidan Barlow 8, Angel Gomes 38

Kolejka 3 - 17-18 października

CSKA Moskwa 2-3 FC Basel 1893 18 października, 13:00
Witalij Żyronkin 15, Iwan Zacharow 69 - Daniele Vesco 36, Dominik Schmid 46, Afimico Pululu 79
SL e Benfica 2-2 Manchester United FC 18 października, 14:00
Nuno Santos 40, José Gomes 51 - Joshua Bohui 70 (k), 90
Seixal

Kolejka 4 - 31 października-1 listopada

FC Basel 1893 4-2 CSKA Moskwa 31 października, 16:00
Noah Okafor 32, Dominik Schmid 33, Afimico Pululu 83, Nicola Suter 86 - Iwan Olejnikow 73, Witalij Żyronkin 87
Manchester United FC 1-1 SL e Benfica 31 października, 16:00
Ethan Hamilton 3 - João Félix 14
Leigh

Kolejka 5 - 21-22 listopada

CSKA Moskwa 2-0 SL e Benfica 22 listopada, 12:00
Nikita Maccharaszwili 72, Witalij Żyronkin 85
FC Basel 1893 - Manchester United FC 22 listopada, 16:00

Kolejka 6 - 5-6 grudnia

SL e Benfica - FC Basel 1893 5 grudnia, 16:00
Seixal
Manchester United FC - CSKA Moskwa 5 grudnia, 16:00
Leigh

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 4 8 2 2 0 9-7 1 1 0 5-4 1 1 0 4-3
2.  FC Basel 1893 4 7 2 1 1 12-10 1 1 0 6-4 1 0 1 6-6
3.  SL e Benfica 5 6 1 3 1 10-8 1 1 0 7-3 0 2 1 3-5
4.  CSKA Moskwa 5 3 1 0 4 8-14 1 0 2 5-5 0 0 2 3-9

Grupa B
 
Kolejka 1 - 12-13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017, 18:00 - Monako)

FC Bayern München 1-0 RSC Anderlecht 12 września, 18:00
Manuel Wintzheimer 54
Celtic FC 2-3 Paris Saint-Germain FC 12 września, 18:00
Regan Hendry 13 (k), Jack Aitchison 53 - Metehan Güçlü 37, Virgiliu Postolachi 60, Timothy Weah 66
Dumbarton

Kolejka 2 - 26-27 września

Paris Saint-Germain FC 1-1 FC Bayern München 27 września, 16:00
Idriss Mzaouiyani 62 - Marin Pudić 26
Saint-Germain-en-Laye
RSC Anderlecht 1-2 Celtic FC 27 września, 16:00
Albert-Mboyo Lokonga 66 - Michael Johnston 3, Regan Hendry 11
Denderleeuw

Kolejka 3 - 17-18 października

RSC Anderlecht 0-2 Paris Saint-Germain FC 18 października, 16:00
Metehan Güçlü 24, Antoine Bernede 32
Denderleeuw
FC Bayern München 6-2 Celtic FC 18 października, 16:00
Franck Evina 26, Felix Götze 31, Robbie Deas 45 (s), Marin Pudić 74, Manuel Wintzheimer 85, 90 - Michael Johnston 61, Ewan Henderson 69

Kolejka 4 - 31 października-1 listopada

Paris Saint-Germain FC 2-3 RSC Anderlecht 31 października, 16:00
Moussa Diaby 7, Metehan Güçlü 45 - Nelson Azevedo-Janelas 71 (k), 79, Francis Amuzu 84
Saint-Germain-en-Laye
Celtic FC 1-2 FC Bayern München 31 października, 18:00
Jack Aitchison 61 - Oliver Batista Meier 73, 90
Greenock

Kolejka 5 - 21-22 listopada

RSC Anderlecht - FC Bayern München 22 listopada, 16:00
Denderleeuw
Paris Saint-Germain FC - Celtic FC 22 listopada, 14:00
Saint-Germain-en-Laye

Kolejka 6 - 5-6 grudnia

FC Bayern München - Paris Saint-Germain FC 5 grudnia, 16:00
Celtic FC - RSC Anderlecht 5 grudnia, 15:00
Dumbarton

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Bayern München 4 10 3 1 0 10-4 2 0 0 7-2 1 1 0 3-2
2.  Paris Saint-Germain FC 4 7 2 1 1 8-6 0 1 1 3-4 2 0 0 5-2
3.  Celtic FC 4 3 1 0 3 7-12 0 0 2 3-5 1 0 1 4-7 1 3 1 0 0 2-1
4.  RSC Anderlecht 4 3 1 0 3 4-7 0 0 2 1-4 1 0 1 3-3 1 0 0 0 1 1-2

Grupa C
 
Kolejka 1 - 12-13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017, 18:00 - Monako)

Chelsea FC 5-0 Qarabağ Ağdam 12 września, 14:05
Callum Hudson-Odoi 54, Luke McCormick 63, 71, 74, Charlie Brown 80
Stoke d'Abernon
AS Roma 1-2 Club Atlético de Madrid 12 września, 15:00
Kéres Masangu 76 - Alberto Salido 62, Giovanni Navarro 69

Kolejka 2 - 26-27 września

Club Atlético de Madrid 1-3 Chelsea FC 27 września, 14:00
Rubén Fernández 13 (k) - Charlie Brown 5, Dujon Sterling 10, Jacob Maddox 28
Majadahonda
Qarabağ Ağdam 0-3 AS Roma 27 września, 12:00
Žan Celar 11, 60, Mirko Antonucci 77
Baku

Kolejka 3 - 17-18 października

Qarabağ Ağdam 1-5 Club Atlético de Madrid 18 października, 12:00
Jarosław Deda 18 - Carlos Isaac 8, Óscar Clemente 37, Toni Moyà 44, Aitor Puñal 68, Alberto Salido 88
Baku
Chelsea FC 0-2 AS Roma 18 października, 14:00
Andrea Marcucci 45 (k), Lorenzo Valeau 58
Stoke d'Abernon

Kolejka 4 - 31 października-1 listopada

Club Atlético de Madrid 0-1 Qarabağ Ağdam 31 października, 15:00
Jarosław Deda 45
Majadahonda
AS Roma 1-2 Chelsea FC 31 października, 15:00
Žan Celar 79 - Dujon Sterling 16, Martell Taylor-Crossdale 21

Kolejka 5 - 21-22 listopada

Qarabağ Ağdam 1-3 Chelsea FC 22 listopada, 12:00
Jarosław Deda 50 - Martell Taylor-Crossdale 61 (k), Charlie Brown 70, George McEachran 76
Baku
Club Atlético de Madrid - AS Roma 22 listopada, 14:00
Majadahonda

Kolejka 6 - 5-6 grudnia

Chelsea FC - Club Atlético de Madrid 5 grudnia, 14:05
Stoke d'Abernon
AS Roma - Qarabağ Ağdam 5 grudnia, 14:30

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 5 12 4 0 1 13-5 1 0 1 5-2 3 0 0 8-3
2.  Club Atlético de Madrid 4 6 2 0 2 8-6 0 0 2 1-4 2 0 0 7-2 1 3 1 0 0 2-1
3.  AS Roma 4 6 2 0 2 7-4 0 0 2 2-4 2 0 0 5-0 1 0 0 0 1 1-2
4.  Qarabağ Ağdam 5 3 1 0 4 3-16 0 0 3 2-11 1 0 1 1-5

Grupa D
 
Kolejka 1 - 12-13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017, 18:00 - Monako)

FC Barcelona 1-0 Juventus FC 12 września, 16:00
Carles Pérez 84
Olympiakós SFP (Pireus) 2-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 12 września, 17:00
Thanássis Kostanássios 18, Státhis Lábrou 20 - Miguel Luís 47, Elves Baldé 76

Kolejka 2 - 26-27 września

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 0-1 FC Barcelona 27 września, 16:00
Sergio Gómez 61
Alcochete
Juventus FC 3-1 Olympiakós SFP (Pireus) 27 września, 15:00
Marco Olivieri 33, Cendrim Kameraj 52, Alessandro Di Pardo 68 - Mários Vroussé 23

Kolejka 3 - 17-18 października

Juventus FC 1-4 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 18 października, 16:00
Riccardo Capellini 74 - Rafael Leão 9, 19, Miguel Luís 41 (k), Jovane Cabral 44
FC Barcelona 5-0 Olympiakós SFP (Pireus) 18 października, 16:00
Carles Pérez 28, 80, Monchu 45, Javier Delgado 70, Riqui Puig 88

Kolejka 4 - 31 października-1 listopada

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 2-0 Juventus FC 31 października, 15:00
Rafael Leão 45, Diogo Brás 90
Alcochete
Olympiakós SFP (Pireus) 0-3 FC Barcelona 31 października, 17:00
Álex Collado 44, 56, Carles Pérez 90

Kolejka 5 - 21-22 listopada

Juventus FC - FC Barcelona 22 listopada, 16:00
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) - Olympiakós SFP (Pireus) 22 listopada, 15:00
Alcochete

Kolejka 6 - 5-6 grudnia

FC Barcelona - Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 5 grudnia, 16:00
Olympiakós SFP (Pireus) - Juventus FC 5 grudnia, 16:00

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 4 12 4 0 0 10-0 2 0 0 6-0 2 0 0 4-0
2.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4 7 2 1 1 8-4 1 0 1 2-1 1 1 0 6-3
3.  Juventus FC 4 3 1 0 3 4-8 1 0 1 4-5 0 0 2 0-3
4.  Olympiakós SFP (Pireus) 4 1 0 1 3 3-13 0 1 1 2-5 0 0 2 1-8

Grupa E
 
Kolejka 1 - 12-13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017, 18:00 - Monako)

NK Maribor 1-0 Spartak Moskwa 13 września, 14:00
Tomi Horvat 50
Lendava
Liverpool FC 4-0 Sevilla FC 13 września, 18:00
Curtis Jones 23, 45, Herbie Kane 28, Conor Masterson 66
Birkenhead

Kolejka 2 - 26-27 września

Sevilla FC 1-0 NK Maribor 26 września, 18:00
Gabriel Flueraș 30
Spartak Moskwa 2-1 Liverpool FC 26 września, 13:00
Aleksandr Rudienko 24, 57 - Adam Lewis 17

Kolejka 3 - 17-18 października

Spartak Moskwa 1-1 Sevilla FC 17 października, 13:00
Aleksandr Rudienko 57 - Josema 3
NK Maribor 1-4 Liverpool FC 17 października, 13:00
Aljoša Matko 23 - Bobby Adekanye 30, 58, Herbie Kane 32, Liam Millar 52
Lendava

Kolejka 4 - 31 października-1 listopada

Sevilla FC 3-3 Spartak Moskwa 1 listopada, 14:00
José Calderón 41, Alejandro Viedma 45, Charaf Taoualy 52 - Michaił Ignatow 17, Aleksandr Rudienko 54, Ilja Mazurow 90
Liverpool FC 3-0 NK Maribor 1 listopada, 13:30
Curtis Jones 4, Ben Woodburn 11 (k), Glen McAuley 86
Birkenhead

Kolejka 5 - 21-22 listopada

Spartak Moskwa 5-0 NK Maribor 21 listopada, 12:00
Maksim Kałaczewskij 32, 39, Aleksandr Rudienko 47, 76, Ilja Mazurow 72
Sevilla FC 0-4 Liverpool FC 21 listopada, 16:00
Liam Millar 1, Herbie Kane 39, Rhian Brewster 51, Bobby Adekanye 90

Kolejka 6 - 5-6 grudnia

NK Maribor - Sevilla FC 6 grudnia, 13:00
Lendava
Liverpool FC - Spartak Moskwa 6 grudnia, 13:30
Birkenhead

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 5 12 4 0 1 16-3 2 0 0 7-0 2 0 1 9-3
2.  Spartak Moskwa 5 8 2 2 1 11-6 2 1 0 8-2 0 1 1 3-4
3.  Sevilla FC 5 5 1 2 2 5-12 1 1 1 4-7 0 1 1 1-5
4.  NK Maribor 5 3 1 0 4 2-13 1 0 1 2-4 0 0 3 0-9

Grupa F
 
Kolejka 1 - 12-13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017, 18:00 - Monako)

Feyenoord Rotterdam 0-2 Manchester City FC 13 września, 15:00
Rabbi Matondo 26, Edward Francis 70
Szachtar Donieck 1-2 SSC Napoli 13 września, 13:00
Andrij Kułakow 71 - Gianluca Gaetano 44, Alessio Zerbin 72
Wysokyj

Kolejka 2 - 26-27 września

SSC Napoli 2-2 Feyenoord Rotterdam 26 września, 14:00
Gianluca Gaetano 17, Pio Schiavi 45 - Daudè van der Kust 66, Lutsharel Geertruida 90
Frattamaggiore
Manchester City FC 3-1 Szachtar Donieck 26 września, 17:00
Joel Latibeaudiere 43, Phil Foden 49, Taylor Richards 90 - Wołodymyr Jakimeć 53

Kolejka 3 - 17-18 października

Manchester City FC 3-1 SSC Napoli 17 października, 16:00
Brahim Díaz 21, 58 (k), Benjamín Garré 65 - Raffaele Russo 48
Feyenoord Rotterdam 4-0 Szachtar Donieck 17 października, 15:00
Orkun Kökçü 6, Joël Zwarts 39, Dylan Vente 40, 59

Kolejka 4 - 31 października-1 listopada

SSC Napoli 3-5 Manchester City FC 1 listopada, 14:00
Giuseppe Esposito 55, Michael Scarf 61, Alessio Zerbin 80 - Taylor Richards 7, 26, Nabil Touaizi 22, 42, Benjamín Garré 36
Frattamaggiore
Szachtar Donieck 1-1 Feyenoord Rotterdam 1 listopada, 13:00
Władysław Kuźmenko 65 - Dylan Vente 90
Wysokyj

Kolejka 5 - 21-22 listopada

Manchester City FC 0-0 Feyenoord Rotterdam 21 listopada, 15:45
SSC Napoli 1-2 Szachtar Donieck 21 listopada, 14:00
Alessio Zerbin 78 - Ołeksij Kaszczuk 40, Kyryło Meliczenko 71
Frattamaggiore

Kolejka 6 - 5-6 grudnia

Feyenoord Rotterdam - SSC Napoli 6 grudnia, 15:00
Szachtar Donieck - Manchester City FC 6 grudnia, 13:00
Wysokyj

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester City FC 5 13 4 1 0 13-5 2 1 0 6-2 2 0 0 7-3
2.  Feyenoord Rotterdam 5 6 1 3 1 7-5 1 0 1 4-2 0 3 0 3-3
3.  SSC Napoli 5 4 1 1 3 9-13 0 1 2 6-9 1 0 1 3-4 2 3 1 0 1 3-3
4.  Szachtar Donieck 5 4 1 1 3 5-11 0 1 1 2-3 1 0 2 3-8 2 3 1 0 1 3-3

Grupa G
 
Kolejka 1 - 12-13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017, 18:00 - Monako)

RB Leipzig 1-4 AS Monaco FC 13 września, 15:00
Erik Majetschak 88 - Jordi Mboula 2, Boris Popović 38, Kilian Senkbeil 72 (s), Moussa Sylla 73
FC Porto 5-1 Beşiktaş JK 13 września, 16:00
Jorge Teixeira 31, Paulo Estrela 32, Madi Queta 65, Diogo Dalot 70 (k), Diogo Queirós 79 - Diogo Queirós 39 (s)
Vila Nova de Gaia

Kolejka 2 - 26-27 września

Beşiktaş JK 1-1 RB Leipzig 26 września, 14:00
Muhammed Öztürk 15 - Elias Abouchabaka 36 (k)
AS Monaco FC 3-2 FC Porto 26 września, 15:00
Jordi Mboula 4, Adrien Bongiovanni 78, 86 - Joao Maleck 45, Benoît Badiashile 54 (s)
La Turbie

Kolejka 3 - 17-18 października

AS Monaco FC 3-0 Beşiktaş JK 17 października, 16:00
Leroy Abanda Mfomo 63, Jordi Mboula 68, 77
La Turbie
RB Leipzig 0-2 FC Porto 17 października, 15:00
Diogo Dalot 79, Romário Baró 82

Kolejka 4 - 31 października-1 listopada

Beşiktaş JK 3-2 AS Monaco FC 1 listopada, 12:00
Mertcan Açıkgöz 9, Oğuzhan Akgün 32, Mustafa Apardı 42 (k) - Adrien Bongiovanni 45, Nabil Alioui 54
FC Porto 3-2 RB Leipzig 1 listopada, 15:00
Paulo Estrela 4 (k), Joao Maleck 40, Madi Queta 61 - Fabrice Hartmann 44, Nicolas-Gerrit Kühn 90
Vila Nova de Gaia

Kolejka 5 - 21-22 listopada

AS Monaco FC 2-2 RB Leipzig 21 listopada, 15:00
Nabil Alioui 41, 75 - Lukas Krüger 15, Niclas Stierlin 81
La Turbie
Beşiktaş JK 0-1 FC Porto 21 listopada, 12:00
Diogo Leite 45

Kolejka 6 - 5-6 grudnia

RB Leipzig - Beşiktaş JK 6 grudnia, 15:00
FC Porto - AS Monaco FC 6 grudnia, 15:00
Vila Nova de Gaia

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Porto 5 12 4 0 1 13-6 2 0 0 8-3 2 0 1 5-3
2.  AS Monaco FC 5 10 3 1 1 14-8 2 1 0 8-4 1 0 1 6-4
3.  Beşiktaş JK 5 4 1 1 3 5-12 1 1 1 4-4 0 0 2 1-8
4.  RB Leipzig 5 2 0 2 3 6-12 0 0 2 1-6 0 2 1 5-6

Grupa H
 
Kolejka 1 - 12-13 września
(Losowanie - 24 sierpnia 2017, 18:00 - Monako)

Real Madrid CF 10-0 APÓEL (Nikozja) 13 września, 16:00
Dani Gómez 18, 25, 43 (k), Adrián de la Fuente 32, Miguel Baeza 41 (k), 83, Gorka Zabarte 49, Pedro Ruiz 62, 71, 77
Tottenham Hotspur FC 4-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 13 września, 16:00
Marcus Edwards 4 (k), 61, Keanan Bennetts 30, Kazaiah Sterling 33
Enfield

Kolejka 2 - 26-27 września

BV Borussia 1909 (Dortmund) 5-3 Real Madrid CF 26 września, 16:00
Hüseyin Bulut 12, 18, Jacob Bruun Larsen 59, 81 (k), Alexander Isak 85 - Miguel Baeza 27, Dani Gómez 35, Martín Calderón 87
APÓEL (Nikozja) 1-0 Tottenham Hotspur FC 26 września, 15:00
Kóstas Karagiánnis 23
Éngomi

Kolejka 3 - 17-18 października

APÓEL (Nikozja) 0-2 BV Borussia 1909 (Dortmund) 17 października, 15:00
Jacob Bruun Larsen 83, Jadon Sancho 90
Éngomi
Real Madrid CF 1-1 Tottenham Hotspur FC 17 października, 18:00
Dani Gómez 71 - Jack Roles 29

Kolejka 4 - 31 października-1 listopada

BV Borussia 1909 (Dortmund) 5-0 APÓEL (Nikozja) 1 listopada, 18:00
Jacob Bruun Larsen 8, Anárgyros Kabetsís 26, 36, 69, Jadon Sancho 83
Tottenham Hotspur FC 3-2 Real Madrid CF 1 listopada, 16:00
Japhet Tanganga 27, Marcus Edwards 47 (k), Kazaiah Sterling 82 - César Gelabert 20, Martín Calderón 61
Enfield

Kolejka 5 - 21-22 listopada

APÓEL (Nikozja) 0-3 Real Madrid CF 21 listopada, 15:00
Dani Gómez 10, Óscar Rodríguez 27, 89
Éngomi
BV Borussia 1909 (Dortmund) 1-3 Tottenham Hotspur FC 21 listopada, 14:00
Emre Aydınel 30 - Samuel Shashoua 7, Jaden Brown 18, Kazaiah Sterling 44

Kolejka 6 - 5-6 grudnia

Real Madrid CF - BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 grudnia, 18:00
Tottenham Hotspur FC - APÓEL (Nikozja) 6 grudnia, 15:00
Enfield

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tottenham Hotspur FC 5 10 3 1 1 11-5 2 0 0 7-2 1 1 1 4-3
2.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 5 9 3 0 2 13-10 2 0 1 11-6 1 0 1 2-4
3.  Real Madrid CF 5 7 2 1 2 19-9 1 1 0 11-1 1 0 2 8-8
4.  APÓEL (Nikozja) 5 3 1 0 4 1-20 1 0 2 1-5 0 0 2 0-15

1/16 finału - 6-7 lutego
(Losowanie - 11 grudnia 2017 - Nyon)

1/8 finału - 20-21 lutego
(Losowanie - 9 lutego 2018 - Nyon)

1/4 finału - 13-14 marca
(Losowanie - 9 lutego 2018 - Nyon)

1/2 finału - 20 kwietnia
(Losowanie - 9 lutego 2018 - Nyon)
Nyon

Finał - 23 kwietnia
Nyon

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas