28 października 2017, 22:20:09 - dyrovski
Starcie beniaminków dla Górnika

Górnik Zabrze wygrał na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz 2-1 (0-1) w meczu rozegranym w ramach 14. kolejki Ekstraklasy. Prowadzenie Sandecji dał Michal Piter-Bučko, a w drugiej połowie najpierw do remisu doprowadził Szymon Matuszek, a po pięciu minutach drugiego gola dla zabrzan strzelił Igor Angulo. Śląski klub jest pierwszy w tabeli, z kolei Sandecja zajmuje jedenaste miejsce.

Sandecja mogła objąć prowadzenie w 3. minucie, kiedy Wojciech Trochim otrzymał piłkę w polu karnym i spod końcowej linii zagrał mocno w kierunku Adriana Danka. Skrzydłowy gospodarzy nie zdołał jednak oddać strzału. Przez kolejne kilkanaście minut na boisku niewiele się działo. Gra była toczona głównie w środkowej strefie boiska. Górnik próbował stwarzać zagrożenie po centrach Rafała Kurzawy z rzutów wolnych. Po jednym z takich dośrodkowań piłka przeleciała obok Łukasza Wolsztyńskiego, Mateusza Wieteski i Michała Koja, lecz żadnemu z nich nie udało się jej sięgnąć.

W 30. minucie gola strzeliła Sandecja. Mateusz Cetnarski precyzyjnie dośrodkował z rzutu wolnego, a Tomasza Loskę z bliska głową pokonał Michal Piter-Bučko. Po drugiej stronie boiska Płamen Kraczunow wybił piłkę wprost do Kurzawy, który kopnął mocno bez przyjęcia, ale Michał Gliwa zanotował skuteczną interwencję. Cztery minuty przed przerwą niezłą próbę z rzutu wolnego podjął Tomasz Brzyski, lecz czujny Loska wybił futbolówkę. Jeszcze w doliczonym czasie Filip Piszczek zagrał z prawej strony do Danka, a ten bez przyjęcia kopnął nad bramką.

Druga połowa rozpoczęła się od ataku gości. Po zagraniu Wolsztyńskiego i interwencji Pitera-Bučki piłka trafiła do Damiana Kądziora. Skrzydłowy zabrzan natychmiast uderzył, ale Gliwa nie miał problemu z obroną. W 57. minucie Górnik doprowadził do remisu. Z lewej strony dośrodkował Koj, a Igor Angulo oddał strzał głową. Gliwa odbił piłkę przed siebie, lecz na jego nieszczęście blisko stał Szymon Matuszek, który umieścił futbolówkę w siatce. Pięć minut później goście już prowadzili. Kurzawa z własnej połowy zagrał do Angulo, a Hiszpan z dużą łatwością poradził sobie najpierw z Piterem-Bučką, następnie z Płamenem Kraczunowem, a na koniec nie dał szans Gliwie.

W 65. minucie Brzyski kopnął mocno z daleka, ale Loska zdołał wybić futbolówkę. W odpowiedzi Angulo podał z lewej strony do nabiegającego Wolsztyńskiego, a ten nieczysto kopnął piłkę, która poleciała obok słupka. W 70. minucie niezły strzał z dalszej odległości oddał Trochim, lecz Loska skutecznie interweniował. Po chwili szansę miał jeszcze Piszczek, jednak znowu górą był golkiper zabrzan. W 89. minucie doskonałą okazję na strzelenie drugiego gola miał Angulo, ale z bliska nie dał rady pokonać Gliwy.

28 października 2017, 20:30 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Górnik Zabrze
Michal Piter-Bučko 30 - Szymon Matuszek 57, Igor Angulo 62

Sandecja: 1. Michał Gliwa - 17. Adrian Basta, 28. Michal Piter-Bučko, 6. Płamen Kraczunow, 22. Patrik Mráz - 20. Adrian Danek (78, 11. Maciej Korzym), 7. Grzegorz Baran, 21. Mateusz Cetnarski (64, 33. Bartłomiej Kasprzak), 10. Wojciech Trochim, 70. Tomasz Brzyski (78, 8. Maciej Małkowski) - 26. Filip Piszczek.

Górnik: 1. Tomasz Loska - 3. Adam Wolniewicz, 4. Mateusz Wieteska, 15. Dani Suárez, 14. Michał Koj - 9. Damian Kądzior (89, 6. Bartłomiej Olszewski), 22. Szymon Matuszek, 28. Maciej Ambrosiewicz (46, 27. Szymon Żurkowski), 7. Rafał Kurzawa - 25. Łukasz Wolsztyński (81, 11. David Ledecký), 17. Igor Angulo.

żółte kartki: Brzyski, Basta, Piszczek - Suárez, Kurzawa.
czerwona kartka: Filip Piszczek (90. minuta, Sandecja, za drugą żółtą).

sędziował: Paweł Gil (Lublin).
widzów: 1448.

cl18 - 28 października 2017, 22:21:11 - *.13-2.cable.virginm.net
trzeci!

(L)egnica - 28 października 2017, 22:21:21 - *.ssp.dialog.net.pl
Suarez powinien wylecieć z boiska, sędzia łaskawy dla Górnika. Ale i tak gratulacje.

dzieki chopy,najwieksza sztuka jest wygrywac mecz kiedy nic nie idzie

Klausberg - 28 października 2017, 22:23:07 - *.215.207.65-internet.zabrze.debacom.pl
dawajcie ,chłopaki juz prawie połowa sezonu, trzeba pwiedziec szcze walczymy o Mistrza!!!!

alan11 - 28 października 2017, 22:23:25 - *.sokola.pl
najgorszy mecz Gornika w tym sezonie , ciesza jedynie 3 pkt. Z taka gra to w nastepnym meczu bedzie z Lechem 0:5

jAgA - 28 października 2017, 22:24:19 - *.244.109.174
Jak bankrut beniaminek z Zabrza może być liderem? zapewne na wiosnę zaliczą ostry zjazd i środek tabeli. Ta liga jest tak słaba i chora że anormalna.

zabolka - 28 października 2017, 22:24:32 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Brawo! 2polowa świetna!

KSG - 28 października 2017, 22:25:46 - *.dynamic-zab-02.vectranet.pl
Jaki bol dupy reszty😁

kunta - 28 października 2017, 22:26:17 - *.10.209.219
brawo Górnik!!!

antyjaga - 28 października 2017, 22:26:26 - *.146.0.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Pięknie! Górniku nasz kochamy Cię !
Oby tak dalej ciśniemy nie oglądamy się na innych.

Ruby - 28 października 2017, 22:29:04 - *.play-internet.pl
Do gimbol - ten Pan z dzwonkiem w
nerwia tylko takich spermojadów jak ty.

Bvb09 - 28 października 2017, 22:29:22 - *.adsl.inetia.pl
Jadymy durś

@jAgA - 28 października 2017, 22:29:29 - *.dynamic.chello.pl
Tak tak miało być do 5 kolejki i zjazd potem wszyscy wróżyli że max 10 i ostry zjazd w dół teraz piszcie że od wiosny... a Górnik idzie na majstra!!!!!!!

Adik - 28 października 2017, 22:31:15 - *.234.73.103
Górnik ma przeciętnych zawodników. Ale zawsze tak jest że jak się gra super jedną jedną rundę to druga jest beznadziejna. Górnik nie ma kasy i po wyprzedaży ( może już w zimie) zostanie miły wspomnień czar.
Może mi ktos napisać kiedy oni byli w trójce najlepszych ligowców na koniec sezonu? za komuny czy już nieco wcześniej.

przemo - 28 października 2017, 22:31:50 - *.147.229.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bravo Chłopaki! Tym ważniejsze zwycięstwo im trudniejszy mecz a było przeciężko. Trzeba jednak powiedzieć, że Suarez powinien za rękę dostać czerwień. Sędzia tym razem popełnił błąd, ale na przyszłość nie może robić takich numerów mając żółtą kartkę. Gdyby sędziował raczkowski byłaby czerwień i pewnie karny

S - 28 października 2017, 22:32:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mamy silną ligę, tyle zespołów na równym mocnym poziomie Legii, która remisowała z Realem i strzeliła Borussi 4 gole!

Ksg - 28 października 2017, 22:32:28 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jadymy durs

kks - 28 października 2017, 22:38:27 - *.dynamic.chello.pl
Suarez za rękę powinien dostać drugą żółtą. Piszczkowi nie Gil nie podarował. Gil pomógł Górnikowi. Mecz na remis.

S - 28 października 2017, 22:39:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś słabo Górnik z obroną .. gdyby coś poprawić w tym zakresie to będzie Liga Mistrzów w przyszłym sezonie, a już na pewno Liga Europy i wyjście z grupy :-]

(L) - 28 października 2017, 22:39:38 - *.115.116.182
Jakiego majstra? hahaha ten szrot nie da rady dociągnąć do 5 miejsca. Idę o zaklad że, Legia, Lech, Zagłębie, Lechia będą przed nimi. 5-7 miejsce ma max. Beniaminek padnie jak zawsze przy takich klubach bez kasy i zaplecza.

Greg - 28 października 2017, 22:40:07 - *.dynamic.chello.pl
mozna powiedziec, ze Sandecje zalatwili: po1)Danek ktory musial strzelic na 2:0, po2)sedzia-dziadyga, ktory wypaczyl wynik i zamiast dac czerwien Suarezowi dal Gornikowi szanse na drugie zycie, po3)Angulo niestety gral, po4) zmiennicy Gornika pokazali wyzszy poziom niz z Sandecji. Szkoda...

krychu - 28 października 2017, 22:40:37 - *.interkar.pl
Teraz 5 ciężkich meczy... Ciężko bedzie w nich o punkty. Teraz okaże się czy Górnik jest mocny ;)

S - 28 października 2017, 22:41:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Greg
Sandecja miała też słabe wsparcie kibiców, tylko 1448. Coś słaba ta przyjaźń z Niecieczą ..

Poinformow - 28 października 2017, 22:44:05 - *.play-internet.pl
Czy slyszeliscie ze na Lukasza Latosa zeanego lakim uluca wydala wyrok po wydarzeniach w rudzie slaskiej ? Wszyscy go szukaja facet w obawie o wlasne zycie i najblizszych uciekl z bykowiny gdzie na kazdym rogu stoja czujki

ksg - 28 października 2017, 22:44:06 - *.dip0.t-ipconnect.de
Adik jestes chorowito zazdrosny.
pecha, TYLKO KSG

@KKS - 28 października 2017, 22:45:58 - *.dynamic.chello.pl
Rozumiem że faulu w 11 na Wolsztyńskim już nie zauważyłeś?

krychu - 28 października 2017, 22:46:53 - *.interkar.pl
W najbliższych 5 meczach max 3 punkty ... Ale osobiście obstawiam 2. Górnik teraz marsz na swoje miejsce ;)

quintaro - 28 października 2017, 22:47:41 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
Pajace czepili się ogranego tematu i wałkują w kółko. wszystkim przeszkadza jakiś brak kasy tylko nie Górnikowi. Aty (l) to ze szrotu masz mózg.

Kamil - 28 października 2017, 22:50:53 - *.proxnet.pl
Górnik o to chodzi teraz przy komplecie publiczności ograć Lecha!

Jaśmin - 28 października 2017, 22:52:51 - *.234.73.99
130 mln długu. Moze by tak płacić ze swoich a nie okradać ludzi którzy płacą podatki? Ile będzie wiecznie dotowany trup z rusvelta.

Keisyr - 28 października 2017, 22:55:07 - *.dynamic.chello.pl
Frekwencja na poziomie 3 ligi
Po co coś takiego z Nowego Sącza gra w Extraklasie

Greg - 28 października 2017, 22:55:33 - *.dynamic.chello.pl
@S wsparcie kibicow jest OK, fakt, ze nie tylu co w Zabrzu ale kazdy kto jedzie na domowy wyjazd daje z siebie wszystko. No coz...jest jak jest ale to nie wina kibicow, ze musimy grac w Niecieczy. A gdyby szukac przyjaciol to raczej nie tam;)

Keisyr - 28 października 2017, 22:56:10 - *.dynamic.chello.pl

KubaKSG - 28 października 2017, 22:59:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jaśmin ty co szpil to piszesz o wiynkszym długu.

Greg - 28 października 2017, 23:00:26 - *.dynamic.chello.pl
@Keisyr Twoj wpis swiadczy tylko o tym, ze jestes na poziomie wyborcow dzieki ktorym w Saczu rzadzi opcja potrafiaca mamic starszych radiosluchaczy niz cokolwiek budowac i rozwijac. I dlatego takie typy jak Ty maja pole do popisu

mexykanos - 28 października 2017, 23:02:30 - *.leon.com.pl
Wszystkich boli to że w Górniku postawiło się na młodych a nie na wyślizganych szrotów,wiadomo jak się nie ma kasy to buduje się zespół z tego co się ma czyli z młodych zawodników oraz z trenerem co ma wizję.Taki system jest stosowany w wielu klubach a Górnik poszdł w ślady za Dortmundem,czy niegdyś Ajaxem.To się chwali bo w Zabrzu może kokosów nie ma jak w bogatej Legii czy Lechu.Ale jest klimat by pokazać wszystkim i udowodnić że liga jest szalona a każda hisoriia zatacza koło.

Misiek - 28 października 2017, 23:04:53 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Cóż, niedługo PiS w ramach walki ze smogiem zacznie na etatach w kopalni zatrudniać piłkarzy górnika i innych hanysowskich klubów

AntyRuch - 28 października 2017, 23:04:56 - *.play-internet.pl
Gornik liderem ekstraklasy
A smierdziele z chorzowa ostatni w pierwszej lidze
Na kolana psie odchody !

hjnc - 28 października 2017, 23:06:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Poziom słaby.Piłką nie pograją.Ani u jednych, ani u drugich nie ma stylu gry.Gdzie młodzi Polacy?Ten napastnik z Sandecji zamiast pójść na przebój zwalnia , szuka podania i nic z tego.Nie zgadzam sie z trenerem Górnika, że grają widowiskowo.Owszem widowiskowo to było na meczu Hannower- Dortmund.

Max - 28 października 2017, 23:07:18 - *.115.116.185
mexykanos hisoria zatacza koło. czyli komuna wraca do po was to jest oczywiste bez tego systemu nie istniejecie.... chyba ze to błąd matrixa i za chwile wszystko wróci do normy a wy jak zwykle do walki o wieczne utrzymanie

Keisyr - 28 października 2017, 23:15:35 - *.dynamic.chello.pl
Do Grek. Stadion w Nowym Sączu powinien byc budowany wcześniej bo juz był najgorszy w 1 lidze Teraz Sandecja szweda się gdzieś po wsi i skończy się to spadkiem z Ex.

BvB - 28 października 2017, 23:18:59 - *.dip0.t-ipconnect.de
Haaa co was tak boli ze Gornik idzie na majstra gorole

@Keisyr - 28 października 2017, 23:20:15 - *.dynamic.chello.pl
gadaj zdrów e-napinaczu

jarock - 28 października 2017, 23:24:56 - *.free.aero2.net.pl
Piłka nożna dla kibiców ! Mecz z Lechem na Slonskim z udziałem kiboli Kolejorza ! Panie Boniek - będzie rekord ! Tym klubom to się należy ! Poprzyjcie apel !

Kibicujemy - 28 października 2017, 23:25:20 - *.play-internet.pl
Haha widzę ze malo ludzi wie o tym ze Górnik teraz splacil 3 raty po parę milionów i dlug idzie w dol i zaczyna wychodzić na prostą wiec nie mówcie glupot jak sie nie interesujecie a część dzięki kibicom ze zapełniają stadion itp

@kibicujem - 28 października 2017, 23:28:58 - *.dynamic.chello.pl
Jest dokładnie tak jak mówisz. Prezes mówił że z każdego szpilu jest ponad 500 tyś zł na plusie

Greg - 28 października 2017, 23:31:07 - *.dynamic.chello.pl
@Kisyra. Ameryki nie odkryles wiec pomysl i mozesz nawet napisac w odpowiedzi na pytanie czy piłkarze z trenerami i kibicami maja sobie wybudowac stadion czy raczej glowny udzialowiec i wlasciciel? a kto jest za to odpowiedzialny to wszyscy w NS wiedzą.
Mam nadzieję, ze spadek dotknie inne druzyny. Sandecja tzn druzyna da sobie rade o ile drobnomieszczanski zarzad nie przeszkodzi np wywalajac trenera

@Adik - 28 października 2017, 23:31:54 - *.dynamic.chello.pl
1994/95 to czasy komuny??? Górnik wtedy w ostaniej kolejce w 8 zremisował z Legią MP. Wylądował ostatecznie na 3 miejscu

KSG Tychy - 28 października 2017, 23:36:23 - *.dynamic.chello.pl
Piękna kolejka. Tychy i Górnik zwycięstwo!!! Pozdrawiam kibiców z Nowego Sącza poznanych na wakacjach którzy mają wielki szacunek do nas. Spokojnie z taką grą nie grozi Wam spadek. Pozdr dla Was

Voy - 28 października 2017, 23:43:05 - *.146.162.197.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mecz przgrała Sandecja nie wygrał Górnik.
Trochim podał do Kurzawy jak 8 zawodników Sandecji było na połowie Górnika a Kurzawa do Angulo i 1:2
Potem w 90+ zamiast dośrodkowywać z wolnego zagrał za słabo przed pole karne z czego poszła kontra na 3na1 tylko bramkarz złapał.
Mroczkowski zdjął cetnarskiego wprowadził jakiegoś młodzika co stratę za stratą zaliczał - jakby chciał osłabić zespół a było już to przy 1:2.
Sandecja meczy nie wygracie bo wystraszycie rywali łysymi Trochimem czy Korzymem.
Górnik w pierwszej połowie prezentował się jak jakaś 3 ligowa drużyna. Znów 60% meczu słabe (jak choćby z Koroną) tylko fart ze są punkty.

Ksg Tychy - 28 października 2017, 23:44:45 - *.dynamic.chello.pl
Wolę zamiast super I połowy 1 punktu , słaby mecz i 3 punkty!!!!!

@KsG Tychy
Ja też ale tak się na dłuższą metę nie da. Sandecja z tą grą to kandydat do dolnej połówki a Górnik się lepiej nie prezentował ani w tym meczu ani od 46 minuty w meczu z Koroną.

@Voy - 28 października 2017, 23:53:50 - *.dynamic.chello.pl
W 100% się z Tobą zgadzam że krawiec kraję jak mu materiał ... itd. Wszyscy wiemy że lider to wynik ponad stan dlatego moim zdaniem powinni wyczekać rywala i w 2-połowie zadać cios a nie jak z Koroną w 1 połowie jakość jak z Ligii Mistrzów a 2-połowa poziom 4 ligi.

sito - 29 października 2017, 0:17:28 - *.dynamic-zab-07.vectranet.pl
Do Adik. Górnik byl po komunie na 2 miejscu nawet.... po tym jak Legia ich przekręciła razem z sędzią co po tym meczu skonczyl kariere. Górnik zremisował z Legią 1-1 grając w ósemkę. Dobranoc gimbazo

Ktoś - 29 października 2017, 0:20:21 - *.146.97.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mroczkowski obudź się albo wypad z Sącza! Chimery to se rób w domu. Masz lepszego Kubana a wystawiasz drewnioka Bastę. Ten Basta przegrał Ci 4 mecze

Sand75 - 29 października 2017, 0:20:43 - *.218.113.206
Jeśli ktoś narzeka na frekwencję, to niech sobie odpowie, ilu kibiców z jego klubu jechałoby na mecz nocą (powrót o 0:00), w deszczu, zawiei, 80 km w jedną stronę, po jakichś polnych drogach.

jo - 29 października 2017, 0:44:39 - *.dip0.t-ipconnect.de
niema byka ani przeciwnika dla druzyny zabrskiego Gornika niech nam mowi kazdy co chce a my wiemy ze Gornik mistrzem jest

BartekNS - 29 października 2017, 1:00:48 - *.218.124.166
@Sand75 Ale nie przegadasz tym wszystkim oszołomom, którzy albo naprawdę są debilami albo tylko udają debili i nie widzą, że Sandecja tak naprawdę gra wszystkie mecze na wyjazdach, jakby nie patrzyć to mamy najlepsze wyjazdy z całej Ekstraklasy pod względem kibiców
Co do meczu to gratki dla Górnika za, co by nie mówić, lekko podarowane te 3 pkt. ale jeśli to ma być za kilka miesięcy mistrz Polski to my się nie dziwmy, że co rok nasze kluby odpadają w pierwszych rundach europejskich pucharów, poziom naszej Ekstraklasy to jest dramat.
Jeśli chodzi o Sandecję to OBOWIĄZKOWE są zimą przemyślane wzmocnienia zwłaszcza w środku i z przodu bo rozgrywanie, tworzenie i kończenie akcji to jakaś masakra, sam powrót Małego cieszy ale to trochę za mało i liczę, że AA już zaczyna przeszukiwać rynek i kilku ciekawych grajków z potencjałem do nas zawita.
Pozdro i wszyscy na Wisłę!

@BartekNS - 29 października 2017, 1:07:43 - *.dynamic.chello.pl
Ok przyjmijmy że Górnik zdobywa MP 2017/18 i przegrywa baraże LM. Tylko teraz pytanie czy przegrają w takim stylu ja Legia gdzie połowa drużyny jest myślami w innych klubach czy będą zawodnicy 18-20 lat zapie...ać na całym boisku aby awansować i wypruwać flaki za swój (POLSKI klub???

qwer - 29 października 2017, 1:08:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Skład jest dobry, stadion musi być swój, mnóstwo ludzi i Sandecja musi sie utrzymać!!! Warszawa pozdrawia Sącz!!! Zawsze z Wami!

KSG - 29 października 2017, 1:11:45 - *.dynamic.chello.pl
Ksg pozdrawia Sandecję. Z taką grą spokojne utrzymanie najlepiej kosztem śmiesznego klubu (cieszą się z własnych porażek) z Gliwic!!!

BartekNS - 29 października 2017, 1:23:43 - *.218.124.166
Na pewno żaden normalny kibic nigdy nie będzie miał za złe drużynie, która przegra i odpadnie z jakichś rozgrywek gdy ta zagrała na 100% swoich możliwości, sam osobiście kibicuję każdej ekipie, która nas reprezentuje w Europie i zawsze życzę jak najlepiej ale mi chodzi o sam fakt, że drużyny, które są w naszym kraju najlepsze pod względem piłkarskim to na tle Europy wypadają blado nawet stawiając ich w rywalizacji z takimi potęgami jak te z Kazachstanu czy Macedonii...

BartekNS - 29 października 2017, 1:27:03 - *.218.124.166
Z dwojga złego to lepiej jest oglądać potencjalnie walczący Górnik czy jak w tym roku Arkę niż gwiazdy ze stolicy zgarniające chore jak na polskie realia pieniądze i tak naprawdę mające na wszystko wywalone

@BartekNS - 29 października 2017, 1:44:32 - *.dynamic.chello.pl
Nareszcie normalny kibic! Właśnie o to chodzi że nasi młodzi piłkarze nie ustępują gwiazdom Legii którzy zarabiają kilka razy więcej!!! i nawet jeżeli Ci młodzi chłopcy (obojętnie Górnik lub Zagłębie) nie awansują do LM to będą kilka razy więcej wyceniani(nie tak łatwo będą chcieli odejść jak Odiada-ofoe) i nie można zapominać że zyska też reprezentacja (patrz Kądzior). Tak myślę i też nie rozumiem czemu np. taka Sandecja którą bardzo lubię nie idzie drogą Górnika? Bierze jakiś obcokrajowców + na ławce dziadki (Korzym, Małkowski)? Szkoda tym bardziej że z tego co usłyszałem od kibica Sandecji jest tam fantastyczna szkółka. Pozdrowienia dla Nowego Sącza

hubi - 29 października 2017, 2:07:01 - *.metro-networks.pl
brawo Żaby bo to klub ze Ślońska choć przaja tyż Sondeckiym - łod kołyski ino GKS tyski - pozdro Kumatym

Saniol - 29 października 2017, 3:05:04 - *.ten.net.pl

BartekNS - 29 października 2017, 3:07:47 - *.218.124.166
Masz też trochę racji ale znowu granie samymi młodzikami pomimo tego, że będą grać na 200% nie wypali w każdym jednym klubie chociaż u nas najlepsi z naszej szkółki jakimś dziwnym zbiegiem okoliczności trafiają do innych klubów (Szeliga, Szarek, Słaby) więc nie było nawet możliwości sprawdzenia czy to wypali na takim poziomie jak Ekstraklasa. Generalnie taka sytuacja jak jest teraz czyli połączenie tych młodych z regionu, którzy zostali i doświadczonych z Polski i zza granicy nie jest złym połączeniem ale brakuje tych 2-3 piłkarzy, którzy naprawdę potrafią zrobić różnicę i rozstrzygnąć mecz. Koniec końców Sandecja gra o utrzymanie i na razie wygląda na to, że będą do samego końca walczyć o to ale nic nie wskazuje na to aby ze swoją determinacją i wolą walki miało się im to nie udać tym bardziej, że gra drużyn z samego końca tabeli to już jest ból oczu prawdziwy. Pamiętajmy też, że Górnik ma bogatą historię, a my jesteśmy zupełnie nowi tutaj na tym poziomie. Pozdrawiam

Milioner - 29 października 2017, 5:59:07 - *.play-internet.pl
A tak niedawno górnik Zabrze dostawał lanie od miedzi Legnica co to za extraklapa nędza i dno

wołoś - 29 października 2017, 6:36:57 - *.92.215.99.dsl.dyn.forthnet.gr
Górnik mistrz jesieni.

Royberpaka - 29 października 2017, 6:44:01 - *.212.47.166-internet.zabrze.debacom.pl
No i Gitarra! Jest lider co tu więcej trzeba?!
Może I Górnk ma długi... a kto ich teraz niema?!
"Jadymy durś"

normalny - 29 października 2017, 7:27:53 - *.123.196.84.gwardia.pirx.pl
JADYMY DURS jadymy durs...

pip - 29 października 2017, 7:30:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale WAS boli że na szczycie widzicie żaboli

elf - 29 października 2017, 7:35:22 - *.adsl.inetia.pl
Korzym daj sobie spokój z grą w piłkę lepiej zagraj sobie w paletki bo to co pokazujesz to szczyt dna!!

Boli gorol - 29 października 2017, 9:07:13 - *.tarnowskiegory.vectranet.pl
DR90MHWWDIWMT. I tyle w temacie!

Maciek - 29 października 2017, 9:23:11 - *.084.061.pools.vodafone-ip.de
Bravo Górnik !!!

Oko - 29 października 2017, 9:31:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zaburzanie już niedługo spuchną, i będzie obsuwa w tabeli, to kwestia czasu.

Marek - 29 października 2017, 9:48:38 - *.10.209.210
Czyżby pan Gil sędziował na zasadzie "Kto ma bogatszego sponsora ten ma rację"?

zz - 29 października 2017, 11:38:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sandecja -to nic ,i tak szacunek dla Was od ZAWISZAKÓW

Keisyr - 29 października 2017, 11:49:28 - *.dynamic.chello.pl
Jak na razie to Sandecja nie ma swojego stadionu jeździ gdzieś po wsi placi wiesniakom za kazdy mecz długi i 1440 kibiców na meczu Prosta droga do 1 ligi albo i nizej

Keisyr - 29 października 2017, 11:58:01 - *.dynamic.chello.pl
Spadek Sandecji i Termaliki
Jedni nie mają stadionu drudzy siedzą na wsi
Stadion w Niecieczy przeznaczyc na obóz szkoleniowy

BartekNS - 29 października 2017, 12:28:39 - *.218.124.166
@Keisyr Fascynujące są te Twoje teorie ale nie musisz się powtarzać po kilka razy bo i tak każdy w Sączu takich bolków jak ty ma wiesz gdzie

Radomiak - 29 października 2017, 12:51:35 - *.play-internet.pl
niespodziewalem sie ze Górnik Zabrze mógł sie tak podnieść po spadku klubu do 1 ligi rok temu a teraz idzie na majstra.. brawo jednak sprawdza sie przyslowie ze trzeba zrobic krok w tyl zeby zrobic 2 kroki do przodu a pamietam jak Górnik przed spadkiem do 1 ligi bardzo sie meczył w tej ekstraklasie

Lin - 29 października 2017, 12:53:27 - *.centertel.pl
Poczekajcie z tym mistrzem ...kiedy przychodzi grać z lepszym rywalem cały ten Górnik cienko pierdzi a ten Angelo tylko piłki bramkarzom ustawia...(Jaga..Zagłębie)...stara prawda mówi że mężczyzn poznaje się po tym jak kończą nie jak zaczynają...a Ksg to relikt przeszłości ,tytuły komuny i nic więcej...

mj23 - 29 października 2017, 13:34:34 - *.piekary.net
Ale przeciwnikom Wielkiego KSG żal . no cóż musicie z tym żyć , że Górnik jest liderem , ja zdaję sobie sprawę, że przyjdzie gorszy moment i spadniemy kilka miejsc w tabeli ale to nie ważne co z tego . Gramy super piłkę mamy najlepszych kibiców w Polsce , pełny stadion poparcie miasta i młodą perspektywiczna drużynę. Niech każdy kibicuje komu chce nie rozumiem tej zawiści .

juve - 29 października 2017, 13:54:02 - *.nos-oignons.net
Nie psioczcie na Mroczkowskiego bo skończycie jak Widzew który też myślał, że zła gra drużyny to jego wina. Teraz męczą się żeby wyjśc z 3 ligi, a Mroczkowski świetnie sobie radził w 1 lidze, a teraz w Extra.

quintaro - 29 października 2017, 15:21:18 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
@Oko ty chociaż sam jesteś w stanie zrozumieć co napisałeś czy tylko taka napinka debilka żeby zaistnieć ? Zaburzanie, eh aby błysnąć, nawet głupotą co za ludzie.

Keisyr - 29 października 2017, 16:27:33 - *.dynamic.chello.pl
1440 widzów na meczu z Górnikiem to kompromitacja
przez Sandecje EXtraklasy

elf - 29 października 2017, 18:13:46 - *.adsl.inetia.pl
Keisyr jedziesz dalej hehe tylko wyjmij słomę z butów podejrzewam ze jesteś z tarnowa i gdyby nie chłop od kostki brukowej wystawił stadion na wsi koło tarnowa to ekstraklape oglądał byś w tv niestety ale twoja unia nigdy nie dorówna niecieczy pogudź się z tym hehe

g - 29 października 2017, 19:52:28 - *.multi-telekom.pl
Górnik Zabrze mistrzem Polski? A czy Górnik kibicuje Polsce???!!!

anty Piast - 29 października 2017, 19:55:48 - *.97.30.192
boli dupa kompleksiarzy z Legii, Piasta i Ruchu ma boleć, Górnik sprytnie obligacjami spłaca długi, komet na stadionie gwarantuje płynność finansowa, do tego trener który wprowadza młodych chłopaków, którzy będa umierać za swój klub a nie cwaniaczków kupionych którzy nie będa umierać za klub w którym aktualnie graja, przykład Legii i waszych gwiazd i transferów ... Górnik czeka swietlana przyszłosć bo młodzież się ogrywa i jak nie w tym sezonie to za rok badz dwa dopna swego...

Mjk - 29 października 2017, 21:39:00 - *.146.42.128.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ilosc widzow poraza

LEON - 29 października 2017, 21:44:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ktoś musiał być lepszy

Elana - 31 października 2017, 9:05:38 - *.225.84.85 (*.29.136.37)
Ten sezon ok 1 ósemka ale w przyszłym walka o utrzymanie. Za Nawałki też grali fajną piłkę a następny sezon spadek.

Ktoś - 1 listopada 2017, 12:07:35 - *.static.ip.netia.com.pl
Jestem kibicem Legii ale polityka Górnika rewelacja większość młodzi piłkarze rządni sukcesu z ogromną ambicją a nie jakiś zagraniczny szrot za grubą kasę przyjdzie odbębni trening mecz skasuje sianko i pa pa.