[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

 


13 listopada 2017, 19:31:14 - mogiel
Składy na mecz Polska - Meksyk

Selekcjonerzy Adam Nawałka oraz Juan Carlos Osorio podali wyjściowe składy na mecz towarzyski Polska - Meksyk, który zostanie rozegrany dziś o godz. 20:45 na Stadionie Energa Gdańsk.

Polska: 1. Wojciech Szczęsny - 21. Tomasz Kędziora, 3. Artur Jędrzejczyk, 4. Thiago Cionek, 25. Jarosław Jach, 13. Maciej Rybus - 19. Piotr Zieliński, 5. Krzysztof Mączyński, 8. Karol Linetty, 17. Maciej Makuszewski - 28. Jakub Świerczok.

Ławka rezerwowych: 12. Łukasz Skorupski, 22. Łukasz Fabiański - 14. Bartosz Bereszyński, 6. Jacek Góralski, 16. Jakub Błaszczykowski, 18. Paweł Wszołek, 20. Rafał Wolski, 24. Damian Kądzior, 26. Przemysław Frankowski, 27. Rafał Kurzawa, 7. Mariusz Stępiński, 23. Kamil Wilczek.

Meksyk: 1. José de Jesús Corona - 7. Miguel Layún, 3. Carlos Salcedo, 4. Hugo Ayala, 15. Héctor Moreno, 16. Jesús Gallardo - 6. Jonathan dos Santos, 5. Diego Reyes, 18. Andrés Guardado, 20. Javier Aquino - 9. Raúl Jiménez.

Ławka rezerwowych: 13. Guillermo Ochoa, 12. Rodolfo Cota - 2. Néstor Araujo, 23. César Montes, 21. Uriel Antuna, 22. Omar Govea, 17. Jürgen Damm, 10. Giovani dos Santos, 8. Hirving Lozano, 19. Oribe Peralta, 11. Carlos Vela.


źródło: PZPN

REKLAMA

Janko - 13 listopada 2017, 19:34:20 - 82-132-229-153.dab.02.net (10.66.60.47)
To jakiś żart?

kazik - 13 listopada 2017, 19:34:26 - dds44.neoplus.adsl.tpnet.pl
Szykuje sie solidne manto

CUDAnaKIJU - 13 listopada 2017, 19:34:49 - 217.96.82.143.vegawlan.pl
Heeeeeesus!!!
Tylko nie Cionek!!!!

Www - 13 listopada 2017, 19:35:04 - staticline-31-182-177-106.toya.net.pl
Wszystko ok poza tym mączyńskim, nie rozumiem na siłe promowanie tego grajka. Lepiej dać szanse Kurzawie.

REKLAMA

\G/ - 13 listopada 2017, 19:37:29 - 188.117.175.77
Nawałka weź sie chopie ogarnij.
Zaś żodnego Żabola w piyrszym składzie.
Pocoś ich powoływoł, coby po darymnicy nad morze jechali, jak terozki mecz z legiom gromy

Smuda - 13 listopada 2017, 19:38:23 - aehh121.neoplus.adsl.tpnet.pl
Maczynski, Rybus, Swierczok? SERIO?

Riddic21 - 13 listopada 2017, 19:39:30 - apn-31-0-70-197.dynamic.gprs.plus.pl
Koltoń trafił 100% :D Bardzo dobra 11, ciesze sie, ze Nawalka wie co robi, w przeciwienstwie do większości komentujacych tutaj, ktorzy nie wiedzą co pisza ;p

inkoo - 13 listopada 2017, 19:39:43 - 89-64-11-5.dynamic.chello.pl
Czyli Stępiński musi być w tragicznej formie skoro Świerczok w pierwszym składzie. Mam nadzieję, że Maczyński dziś kolejny raz zagra dno i Nawałka w końcu zrezygnuje z tego bezproduktywnego gracza.

polak mały - 13 listopada 2017, 19:40:21 - 91-225-11-228.laguna.net.pl
ale zrzędzicie, sami zagrajcie reprezentacji Polski parówy!

xyz - 13 listopada 2017, 19:40:26 - bta227.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto będzie kapitanem?

Kramer - 13 listopada 2017, 19:42:04 - 178235146219.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Chyba gupi jestem, bo nie ogarniam tego kunsztu trenerskiego. Zmienione wszystko: ustawienie, pozycje graczy i sami gracze. Jeśli chodzi o budowanie drugiej reprezentacji, to spoko. Ale jak to ma służyć doskonaleniu gry tej pierwszej narodowej, to pojęcia nie mam...

@Koster - 13 listopada 2017, 19:43:30 - cdt110.neoplus.adsl.tpnet.pl
Coś musiał Nawałka przez te parę dni w Świerczoku zobaczyć

LPH - 13 listopada 2017, 19:45:49 - user-94-254-187-95.play-internet.pl
Mączyński i jego kolega z drużyny... Porażka.

kibic - 13 listopada 2017, 19:46:05 - static-dwadziewiec-cztery.echostar.pl
jestem ciekaw jak teraz zagra kadra.. bez hejtu, ale ROBAK moim zdaniem powinien grać w kadrze w ataku!! co z tego, że ma 35 lat skoro strzela bramki (i nie tylko z karnych!!)
wiadomo, że młodzi muszą się ogrywać, ale pierw muszą coś osiągnąć (patrz Stępiński i Kownacki - pokazali to na euro u21), świerczok to król strzelców drugiej ligi z zeszłego roku, a Wilczek jest bez formy..

REKLAMA

@polakmaly - 13 listopada 2017, 19:52:47 - staticline-31-182-177-106.toya.net.pl
chcesz powiedzieć, że mączyński, który psuje większość piłek oraz jest bezproduktywny powinien zagrać zamiast dać szansę np Kurzawie, który w lidze przerasta go o poziom.
IKNKO ma racje może niech znowu Mączka pokaże, że się nie nadaję i to będzie dobitny argument do odstawienia go od kadry. Nie ma miejsce na zasługi w sytuacji kiedy są lepsi od niego.

lele - 13 listopada 2017, 19:55:49 - 228.165.198.146.dyn.plus.net
Fajnie ze jest taki mecz ze można ze składem pokombinować. Osobiście liczę na dobry występ swierczoka i zamknięcie ust wiecznych narzekaczy. Pokaz ze jesteś napadziorem numer 2 zaraz za Lewym na dzień dzisiejszy. Let’s go Poland!

KCH - 13 listopada 2017, 19:57:10 - azd69.neoplus.adsl.tpnet.pl
Z taką "murarką" to 0-0 jak w piątek - pewne.

kibic - 13 listopada 2017, 20:03:49 - 77-255-93-61.adsl.inetia.pl
Przeciez Meksyk też dziś gra w połowie zmienionym składzie.

BBB - 13 listopada 2017, 20:07:41 - 89-67-151-233.dynamic.chello.pl
Bez Glika to się nie uda. Spoko za to, że jest Świerczok

kiBic - 13 listopada 2017, 20:11:03 - edj233.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozumiem Świerczok, bo trzeba dać mu szansę od początku meczu, ale nie rozumiem, po co Nawałka zabiera graczy Górnika na zgrupowania i trzyma ich albo na trybunach, albo na ławce rezerwowych nie dając im szansy? Przypuszczam, ze w meczu z Legią tak Kurzawa jak i Kądzior w meczu z Legią będą bezproduktywni, tak samo jak Kądzior był bezproduktywny w meczu z Piastem po poprzednim zgrupowaniu. Czy Nawałka dostał z Legii jakiś sygnał, żeby piłkarze Górnika pojechali do Warszawy zajechani?

Tb - 13 listopada 2017, 20:12:03 - ip-5-172-237-110.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Świerczok??? Dlaczego Nawałka nie powoła Sobiecha albo Teodorczyka?

piotrek - 13 listopada 2017, 20:20:28 - host-89-228-60-83.dynamic.mm.pl
najlepszym w tej chwili naszym defensywnym pomocnikiem jest goralski niestety nawalka jak i jego doradcy z cafe futbol tego nie widza dla nich tylko liczy sie krychowiak maczynski linetty co 2 pierwszych ostatnio zagralo to kazdy ten piach widzial,jeszcze jedno nowy system 352 badz 343 to cos chyba dla laikow przeciez jego nowy styl to 721

kibic - 13 listopada 2017, 20:28:32 - d211-142.icpnet.pl
Ciekawe co w tym towarzystwie robi Linetty?

hans - 13 listopada 2017, 20:29:31 - ip-5-172-236-105.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
No w ataku bez Lewego to dramat. Moim skromnym zdaniem to Robak byłby najlepszym wyborem w tej sytuacji i niezła alternatywa na mundial.

do kibic - 13 listopada 2017, 20:33:43 - 188.146.173.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nawałka dostał hajs właśnie od niego wróciłem

Kowol1904 - 13 listopada 2017, 20:43:12 - dslb-188-108-124-207.188.108.pools.vodafone-ip.de
I po co bouo zawrocać gowa synkom ze Zŏbrza?
Mogli poleku sie trynować przed szpilym ze Legiōm...
Panie Adamie, miŏłech ô Wŏs wiynsze mniymanie...

, - 13 listopada 2017, 21:20:00 - staticline-31-182-241-210.toya.net.pl
Dlaczego Robaka nie ma w kadrze? To najlepszy, polski napastnik z polskiej esktraklasy

smarek - 13 listopada 2017, 21:43:04 - host-217-75-56-119.dynamic.mm.pl
Też nie wiem właśnie czemu nie powołał Robaka

smarek - 13 listopada 2017, 22:54:37 - host-217-75-56-119.dynamic.mm.pl
Też nie wiem właśnie czemu nie powołał Robaka

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail: