[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


8 stycznia 2018, 12:44:30 - euzi
Arka wznowiła przygotowania

Piłkarze Arki Gdynia na pierwszym treningu po zimowej przerwie stawili się na sztucznym boisku w Gdyńskim Centrum Sportu. W ramach zajęć gdynianie przeszli badania oraz odbyli zajęcia w siłowni.

Razem z pierwszym zespołem przygotowania do wiosny rozpoczęli dwaj zawodnicy rezerw - Oskar Ryk i Fabian Lengiewicz. Zabrakło z kolei wracających do zdrowia Pāvelsa Šteinborsa i Adama Dancha oraz Szymona Nowickiego, który ma zostać wypożyczony.

Kadra na pierwsze zajęcia Arki:

Tadeusz Socha, Damian Zbozień, Michał Marcjanik, Dawid Sołdecki, Adam Marciniak, Krzysztof Sobieraj, Marcin Warcholak, Antoni Łukasiewicz, Michał Nalepa, Yannick Kakoko, Marcus Vinícius, Rafał Siemaszko, Frederik Helstrup, Jan Łoś, Michał Żebrakowski, Luka Zarandia, Siergiej Kriwiec, Patryk Kun, Grzegorz Piesio, Rubén Jurado, Mateusz Szwoch, Fabian Lengiewicz, Oskar Ryk.


źródło: Arka Gdynia / sport.trojmiasto.pl

Jan - 8 stycznia 2018, 16:24:21 - *.95-102-71.t-com.sk
Ubiegły rok był dla Arki wspaniały.
Teraz dobrze trenować i znowu będziemy się cieszyć 😊

LEON - 9 stycznia 2018, 0:58:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czas szykować się na wiosnę

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas