16 lutego 2018, 22:26:24 - dyrovski
Po golach Fina Niezgoda wynik dopina

W drugim meczu 23. kolejki Ekstraklasy Legia Warszawa pewnie wygrała u siebie ze Śląskiem Wrocław 4-1 (4-1). Bohaterem mistrza Polski został Kasper Hämäläinen, który w dziesięć minut zdobył trzy bramki. Czwarte trafienie dołożył Jarosław Niezgoda, zaś dla gości gola strzelił Róbert Pich.

Początek spotkania był wyrównany. Żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dobrej sytuacji do zdobycia bramki. W 20. minucie próbę z bardzo daleka podjął William Rémy, ale strzał francuskiego obrońcy był słaby i niecelny. Trzy minuty później Legia przeprowadziła piękną akcję zespołową i objęła prowadzenie. Kilkoma szybkimi podaniami zawodnicy gospodarzy przenieśli się pod pole karne Śląska, gdzie Jarosław Niezgoda podał do Eduardo, a ten natychmiast zagrał do Kaspera Hämäläinena, który w sytuacji sam na sam nie dał Jakubowi Słowikowi żadnych szans. Duży udział w całej akcji mieli także Domagoj Antolić i Krzysztof Mączyński.

W następnej groźnej sytuacji mistrza Polski swojego drugiego gola zdobył Hämäläinen. Fin chciał zagrać na prawą stronę "szesnastki" do Eduardo, ale Mateusz Lewandowski wślizgiem wybił futbolówkę, która ponownie trafiła do Hämäläinena. 31-latek kopnął bez przyjęcia, a piłka po ręce Słowika wpadła do bramki. Goście mogli szybko odpowiedzieć, lecz uderzenie Jakuba Koseckiego z dalszej odległości było niecelne.

W 33. minucie Hämäläinen skompletował hat tricka. Będący w środkowej strefie boiska Eduardo podał na prawą stronę do Łukasza Brozia, a ten z linii pola karnego dośrodkował do "zamykającego" akcję Fina, który z bliska umieścił futbolówkę w bramce. Dwie minuty później gola strzelili wrocławianie. Sito Riera podał do Sebastiana Bergiera, młody napastnik Śląska sprytnie piętą zagrał do Róberta Picha, a Słowak czubkiem buta pokonał Arkadiusza Malarza.

W 38. minucie po dośrodkowaniu Lewandowskiego piłka leciała w stronę bramki, ale czujny Malarz nie dał się zaskoczyć. Następnie Bergier popisał się ładnym podaniem do Koseckiego. Skrzydłowy Śląska chciał minąć wychodzącego z bramki Malarza, ale golkiper Legii w ostatniej chwili zdołał wybić futbolówkę. Tuż przed przerwą Legia zdobyła czwartą bramkę. Chris Philipps zagrał do Niezgody, a ten poradził sobie z Piotrem Celebanem i Timem Riederem i spokojnym, precyzyjnym strzałem zdobył gola.

Druga połowa mogła się rozpocząć od gola dla Śląska. Po interwencji głową Michała Pazdana futbolówka trafiła do Picha. Słowacki skrzydłowy uderzył natychmiast, lecz Pazdan zdołał naprawić swój wcześniejszy błąd i wybił piłkę z linii bramkowej. W kolejnych minutach nie działo się na boisku zbyt wiele ciekawego. Dopiero w 75. minucie Michał Chrapek podjął próbę zaskoczenia Malarza z rzutu wolnego, ale bramkarz gospodarzy wyszedł górą z tego pojedynku. Do końca spotkania wrocławianie nie umieli znaleźć sposobu na zagrożenie bramce Legii, która pewnie kontrolowała przebieg boiskowych wydarzeń.

16 lutego 2018, 20:30 - Warszawa (Stadion Wojska Polskiego)
Legia Warszawa 4-1 Śląsk Wrocław
Kasper Hämäläinen 23, 30, 33, Jarosław Niezgoda 45 - Róbert Pich 35

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 28. Łukasz Broź, 44. William Rémy, 2. Michał Pazdan, 55. Artur Jędrzejczyk - 31. Krzysztof Mączyński, 6. Chris Philipps (55, 32. Miroslav Radović), 7. Domagoj Antolić - 9. Eduardo, 11. Jarosław Niezgoda (83, 20. Marko Vešović), 22. Kasper Hämäläinen (64, 18. Michał Kucharczyk).

Śląsk: 27. Jakub Słowik - 17. Mariusz Pawelec, 3. Piotr Celeban, 21. Tim Rieder, 19. Mateusz Lewandowski - 7. Jakub Kosecki (46, 31. Maciej Pałaszewski), 6. Michał Chrapek (81, 25. Adrian Łyszczarz), 10. Kamil Vacek, 22. Sito Riera, 16. Róbert Pich - 23. Sebastian Bergier (63, 26. Daniel Łuczak).

żółte kartki: Radović - Lewandowski.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 18 362.

siwewlosy - 16 lutego 2018, 22:26:51 - *.dynamic.chello.pl
Legia odnotowała pewien progres mentalny. Mianowicie, dziś stanęła po zdobyciu trzech bramek, a nie jak przed tygodniem po jednej. I znów z takim faktem nie zgodził się Niezgoda strzelając gola w myśl tego, co powiadają starsi kibice: "stoi to dobrze jak w nocy, ale nie na boisku". Śląsk bez napastników nie zaprezentował w zasadzie nic godnego uwagi. Vacek i Pich rozumieli się jak Czech ze Słowakiem, czyli przysłowiowy dziad swoje a baba swoje. Młody Kosecki dostarczał pewnej dozy niepewności. Jednak dotyczyła ona bardziej faktu czy ukaże część ciała, w której plecy tracą szlachetną nazwę, niż zdobędzie bramkę czy asystę. O drugiej połowie można powiedzieć tyle, że się odbyła. W końcówce Romeo Jozak zadbał jeszcze o uśmiech kibiców wprowadzając na boisko Michała Kucharczyka.

antykomuch - 16 lutego 2018, 22:28:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Taki trochę intensywniejszy trening dla Legii, nawet się nie wysilili.

jarock - 16 lutego 2018, 22:28:55 - *.free.aero2.net.pl
Bjelica ! Jozak to teoretyk a Ty masz charyzmę, doświadczenie i sukcesy ! W niedziele demolka Pogoni albo wypad !

ja - 16 lutego 2018, 22:29:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jak by to powiedzieć po unijnemu?! "Zgodnie z projektem"

Portowiec - 16 lutego 2018, 22:29:42 - *.range109-158.btcentralplus.com
Brawo Legia Pozdro że Szczecina

ghj - 16 lutego 2018, 22:30:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hama sztos, nieźle Eduardo, Antolic i Remy jak skała, Mąka spoko, lepiej wygląda też Jędza niż w tamtej rundzie.
Pazdan chyba niedługo ława, ciekawe co Nawałka wymyśli, podarowana bramka, gdyby Kosecki nie popsuł to winny byłby drugiej bramki, farciarskie wybicie piłki z lini bramkowej, gdy sam doprowadził do tej sytuacji i jeszcze ze 2 sytuacje, gdzie byli po prostu nieporadni zawodnicy Śląska.
Nie podobał mi się też Radovic, niewidoczny i ślamazarny, ciekawe czy odpali niedługo.

hans - 16 lutego 2018, 22:30:52 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Podobno Urban był widziany przy Urzędzie Pracy. Odpisywał godziny pracy i dopytywał od której w poniedziałek przyjmują interesantów.

Portowiec - 16 lutego 2018, 22:30:52 - *.range109-158.btcentralplus.com
Pogoń rozjedzie Lecha w Niedziele !!

fers - 16 lutego 2018, 22:32:08 - *.203.84.104
Wszystko fajnie, ale parodysta Kucharczyk...
Po nowych nabytkach Legii widać jakość. Każdy ich kontakt z piłką tudzież gra bez piłki jest na wysokim poziomie. Laik to nawet prawdopodobnie widzi. A Kucharczyk ? Przeciętny kopacz. Widać to gołym okiem... Jak Vesović dojdzie do pełnej sprawności... to mam nadzieję że skłoni to tego parodystę do opuszczenia Legii.

za wszystk - 16 lutego 2018, 22:32:58 - *.play-internet.pl
Słaby rywal jak na legie prawdziwy sprawdzian to będzie mecz Jagiellonia Lech i może Wisła i Górnik Zabrze

dtyjxcng - 16 lutego 2018, 22:33:05 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
bobrze, że kazsa z gadżetów się zghadza

eustahy66 - 16 lutego 2018, 22:34:30 - *.dyn.telefonica.de
Czy tylko ja mam wrażenie że Urban wpuszcza młodych bo już wie że jego dni są policzone i wszystko mu jedno kto gra ? Potem będzie opowiadał w wywiadach że jego kadencja w Śląsku nie była taka zła bo przecież wprowadził kilka nowych zawodników do ekstraklasy

jarock - 16 lutego 2018, 22:35:31 - *.free.aero2.net.pl
Pogoń ! Zapraszamy do Poznania ! To dla Was najwazniejszy mecz ! Dla nas to kolejne 3 punkty.

Green RKS - 16 lutego 2018, 22:35:41 - *.255.22.144
Brawo Bracia L .Pozdro od Radomiaka.

kolo - 16 lutego 2018, 22:36:33 - *.dsi.3s.pl
Kobyłka znowu dała popis na trybunach....

BartX - 16 lutego 2018, 22:40:58 - *.icpnet.pl
W Śląsku 1/3 zawodników grających i wchodzących to jacyś 18-19 latkowie mający w sumie koło 10 meczów w ekstraklasie. Takim składem to nawet z rezerwami 3ligowymi Legii by przegrali

jer - 16 lutego 2018, 22:42:50 - *.internetdsl.tpnet.pl
Urban czas najwyższy aby panowie z obrony C-P już przeszli na sportową emeryturę i stawiaj Pan jeszcze odważniej na młodych.

Judym - 16 lutego 2018, 22:48:13 - *.97.16.14
Celeban przewracał się o własne nogi. Zaliczył dwie asysty przy golach Legii. Legia wielkiego meczu nie zagrała. Grając z przeciwnikiem, i z takimi obrońcami, to dziś nawet trzecioligowy Widzew by wygrał.

Borek - 16 lutego 2018, 22:49:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Legia tak się rozjeżdża przeciwników!szkoda straconej bramki,Legia pewny Mistrz Polski!!!!!!!!!!!

Borubar - 16 lutego 2018, 22:51:08 - *.146.232.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Poziom polskiej Ekstraklasy to kompletne dno. Nikt nie jest w stanie ograć dziadków z Legii. To dobitnie pokazuje poziom naszych drużyn ligowych. Najsłabszy w Legii Hammalainen, na luzie wrzuca trzy bramki. Legia moze usiąść na murawie, a i tak ograją Śląska czy Lechię. Rywalizacja w polskiej ligi to wyścig żółwi, zwieńczony kompromitacją w przedbiegach europejskich pucharów. To czeka Legie.

yogi - 16 lutego 2018, 23:02:42 - *.dynamic.mm.pl
Celeban i Pawelec powinni sobie usiąść na ławie już do końca sezonu, parodyści...

Ginter - 16 lutego 2018, 23:06:11 - *.cpe.net.fido.ca
czujny Malarz, to dobrze...

fansport - 16 lutego 2018, 23:08:53 - *.dynamic.chello.pl
legia w tej lidze jest jak bezlitosny walec który rozjeżdża żaby na drodze.

jjj - 16 lutego 2018, 23:09:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jan Urban musi odejść !

Albert - 16 lutego 2018, 23:12:08 - *.play-internet.pl
Super Legia! Jest MOC!

Golbi - 16 lutego 2018, 23:15:56 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Ustawka jak nic. Prokuratura niech się tym meczem zajmie.

prokurator - 16 lutego 2018, 23:21:43 - *.play-internet.pl
do golbi : zjedz snickersa

oczko - 16 lutego 2018, 23:22:04 - *.dynamic.chello.pl
No niestety Panie Janku - żegnamy się w poniedziałek. Jeżeli się tak nie stanie uważam że Zarząd będzie działał na niekorzyść klubu. Niestety zagubił sie Pan całkowicie. Ja rozumiem kartki, kontuzje itd. Ale np. proste pytanie - dla czego ściąga Pan dobrze grającego Chrapka w 2 połowie a żenująco słabo grającego Sito zostawia na boisku. Tych błędów popełnił Pan w ostatnich meczach bardzo wiele. I mam nadzieję że nowy trener porozmawia z naszymi dwoma obrońcami i coś jeszcze z nich wydusi bo dzisiaj k-wa 3 bramki Pawelca i jedna Celebana. Ile można na to patrzeć. Dzisiaj punkty z Wa-wy było bardzo ciężko wywieźć. Podobał mi sie ruch z Robakiem, może trzeba było zaryzykować z obroną i 2 emerytami. Mimo wszystko będę Pana miło wspominał. Niestety jeżeli Śląsk ma się utrzymać - drogi Zarządzie - czas na zmiany.

murza - 16 lutego 2018, 23:27:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Karny dla Legii niesłusznie podyktowany (wiadomo - ko(L)egium sędziów), za to niepodyktowane dwa karne dla gości - faul Jędrzejczyka na Koseckim i Moulina na Robaku. Gol na 2-0, który ewidentnie ustawił spotkanie, z 1,5-metrowego spalonego. Pazdan w 18 minucie powinien wylecieć z czerwoną kartką za wejście sankami w Chrapka, karę za zadymienie powinni Legii przysunąć z jakieś 200 tys. PLN, ale wiadomo - komisja (L)egii. Słowem wypaczony wynik spotkania przez sędziego.

Kol - 16 lutego 2018, 23:29:25 - *.dynamic.chello.pl
Paprykarze liżą du.pe caly czas.

rolf - 16 lutego 2018, 23:30:24 - *.90.160.140
Z takimi nazwiskami w Śląsku w sierpniu były zapowiadane puchary. A teraz ? Nawet pierwszej ósemki nie będzie, bo z pozostałych 7 meczów łatwe będą tylko 2, ten z Sandecją i być może z Piastem.

Golbi - 16 lutego 2018, 23:36:50 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Dlaczego Kosecki nie wyszedł na druga polowe?

do murza - 16 lutego 2018, 23:39:30 - *.play-internet.pl
no i Kosa był faulowany przez Kuciaka to 3 karne

Nick - 16 lutego 2018, 23:50:26 - *.2.34.162 (*.203.4.103)
Dobrze, ze pojawil sie czlowiek o pseudonimie siwewlosy, to przenajmniej mozna w tych komentarzach przeczytac cokolwiek na temat gry, a nie ciagle obelgi lub zlosliwosci jednych idiotow przeciwko drugim.

kibic - 17 lutego 2018, 0:23:01 - *.play-internet.pl
najlepszy jest ta parowa borubar

trrg - 17 lutego 2018, 0:38:03 - *.146.99.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Borubar, twój komentarz skrzy się dowcipem, polotem i odkrywczymi myślami. Tylko na dnie twej pieśni słychać jęk rozpaczy lolka, któremu znowu się nie udało, bo Legia wygrała - i to jak - nawet o sędziach nie da się nic napisać, a słynne "gdyby" nie ma gdzie zmieścić.
Kwil, ptaszyno, kwil.

Zajmon Leg - 17 lutego 2018, 1:07:22 - *.146.169.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo dla @ Portowca. będę oglądał te Pogoń.
juz nie ujadacie na sędziego bo Legia pozamiatala cioly

hubi - 17 lutego 2018, 1:15:45 - *.syrion.pl
czym się rajcujecie ? , jaka poważna liga w Europie ma drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej bez stadionu ? , kto i jak do tego stanu dopuszcza ? , jeśli Warszawa pierdzieli na cztery strony Świata jaki to w Polsce jest kosmiczny rozwój extracośtamligaskopana to widać po Legii - panie Boniek i firmo no nie ?

Będzie kara dla Legii bo Śląsk race odpalił .

Xxx - 17 lutego 2018, 1:41:45 - *.89.217.174 (*.89.217.181)
Zabawny zachwyt achy i echuy nad Legią a prawda jest taka że Śląsk to miernota wyjątkowa to se chłopaki postrzeli.

BeeSKa - 17 lutego 2018, 1:44:46 - *.adsl.inetia.pl
Lipa straszna, po tym meczu nie wierzę już w awans Śląska do ósemki. Wiem, że grali z dobrą drużyną, widać, że Legia jest na fali, ale taki totalny piach to jakieś kuriozum, identycznie jak ostatnio z Cracovią. Jak tak dalej pójdzie to dołączymy do trio Piast-Sandecja-Nieciecza (bez urazy dla tych klubów, ale taka jest obecna sytuacja). Pewnie teraz znowu zakręci się karuzela trenerska i za Urbana przyjdzie kolejny zasłużony Urban' który zaliczył już ze 20 zespołów w lidze (Wdowczyk?Stokowiec? a może Zieliński) i tak się to kręci. Gratuluję Jadze dobrego trenera zakontraktowanego spoza tej "elity". Liczę, że włodarze Śląska postąpią podobnie.

makos57 - 17 lutego 2018, 2:55:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Pan Janek i owszem, był świetnym piłkarzem, wybornym technikiem. Jako trener jest jedynie miły i sympatyczny więc szatnia też postrzega swoje obowiązki jako miłe, sympatyczne i na luzie.

Sport - 17 lutego 2018, 4:38:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
...czas żeby Śląsk Wrocław zasili 1 Ligę będzie najładniejszy stadion w 1 lidze.

starotyski - 17 lutego 2018, 5:09:32 - *.as13285.net
ja tam lubię Kucharczyka. przypomina mi Wojtka Kowalczyka w trudniejszych dla topornych dryblerów czasach.

Xxx - 17 lutego 2018, 6:15:07 - *.89.217.168 (*.89.217.191)

mag - 17 lutego 2018, 7:08:50 - *.play-internet.pl
Śląsk jest słabszy od Chojnic, Stali M., Miedzi, Rakowa, Odry O ijeszcze kilku drużyb z niższej ligi

ML - 17 lutego 2018, 7:22:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Slask Spadek Pewne Info!!...

ML - 17 lutego 2018, 7:30:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co ja widzę,co ja słyszę z taką grą Śląsk w 1 lidze

Rafi - 17 lutego 2018, 7:44:13 - *.146.106.59.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Lewy i Niezgoda na MS do Rosji,a potrzeba jeszcze dwoch.

Hanys - 17 lutego 2018, 8:38:13 - *.dynamic.chello.pl
Legia w tej słabej lidze ma mistrza na ok 80 % ale tyle strat co piłkarze zrobili to dramat jak na taka drużynę, Pazdan podania do nikogo . Legia chyba Mistrz

adas - 17 lutego 2018, 9:00:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
nakupili szrotu z bałkanów i co?jakoś nic nie strzelają a śląsk widać że ma potężny kryzys

KR - 17 lutego 2018, 9:12:24 - *.dynamic.chello.pl
Czy wszystkie mecze legii od teraz będą trwały 98 min ? W Lubinie grali tak długo aż legia strzeli , teraz znowu kibole dymią , mecz przerwany a kary żadnej nie ma. Stolica ma inny regulamin i przepisy ?

Berlin - 17 lutego 2018, 9:15:27 - *.146.231.161.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Urban to trener porażka.
Ale to Polska. Śląsk go wywali i pojdzie do Sandencji. Nasz polski grajdolek.
Pozytyw tej calej Legii to gra dwóch młodych Polaków : 21 latka Niezgody ma już 10 bramek a pewnie na koniec sezonu bedzie 15/16 to dobry wynik. W ubr strzelił dla Ruchu 11 bramek.
No i nieobecny 16 latek Legii Szymański

mehehe - 17 lutego 2018, 9:25:30 - *.90.160.140
Berlin - taaa hehe Szymański w Legii to będzie taki Raul w Realu :D

Ueo - 17 lutego 2018, 9:29:58 - *.ptr.magnet.ie
Dobrze autorze że rym się nie kończy na zapinana.

Buncol80 - 17 lutego 2018, 9:32:49 - *.dynamic-ww-11.vectranet.pl
@KR
W twoim chorym zaślepieniu nie zauważyłeś że zadymienie spowodowali kibice Śląska. Więc jeśli będą kary to dla gości a nie legionistów

Neutral60 - 17 lutego 2018, 9:56:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Silesia Breslau w składzie rezerwowym i bez żadnej motywacji .Ustawka ??? Mecz słabiutki a ostatnie 30 minut jak w III lidze.Nie dało się tego oglądać więc sobie ten mecz nagrałem i później odtworzyłem.Równolegle odbywał się mecz Berlin-Moguncja ,który oglądałem "na żywo" .Ten mecz na dużo wyższym poziomie zakończył się sensacyjnym wynikiem !!!!

@Buncol80
Komisja Ligi to takie coś co żyje głównie z Legii wiec mnie nie zdziwi ze i Legii dadzą karę za race zapalone przez Śląsk
@Kr
Buncol80 juz Ci odpowiedział a ja dodam że w Lubinie najpierw sędzia przedłużył mecz o 4 min a potem po Varze dał Zaglebiu karnego, ktora to weryfikacja jeszcze mecz wydłużyla.Skoro wiec hejtujesz to rób to z głową, bo w tym przypadku wychodzisz na glupka.

Prorok - 17 lutego 2018, 10:23:01 - *.elblag.vectranet.pl
W następnym sezonie Wrocławianie by oglądać ekstraklasę będą, musieli udać się do Lubina.

daro - 17 lutego 2018, 10:45:31 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
ale mają poetę od nagłówków, he he. Powinien tomik wydać.

kibic - 17 lutego 2018, 11:10:29 - *.28.176.30
Dobrą głowę posiada.
Więc wierszyki układa

prezes - 17 lutego 2018, 11:13:20 - *.icpnet.pl
A my w Lechu konsekwentnie ściągamy drugi sort i sprzedajemy 30 % drożej . Brawo my !

MartinMix - 17 lutego 2018, 11:41:08 - *.220.43.218
KR: w Lubinie sędzia przedłużył mecz o 4 minuty, ale w ciągu tych 4 minut blisko 2 minuty upłynęły na sprawdzanie VARu więc sędzia MIAŁ OBOWIĄZEK PRZEDŁUŻYŁ JESZCZE MECZ. Karny dla Legii został podyktowany w minucie 95:05 ale przed wykonaniem karnego były przed wykonaniem karnego były przepychanki pomiędzy zawodnikami co jeszcze wydłużyło mecz.
A co do zadymienia stadionu to brak słów na Twoją głupotę. Obejrz chociaż raz mecz i wtedy dopiero dodawaj komentarze.

kiciu - 17 lutego 2018, 13:37:36 - *.160.125.46
ale ten Śląsk totalna słabizna tracili bramki jak dzieci na przedszkolnym boisku obrona zamarła poziom typowego polskiego drugoligowca obniżenie poziomu i taak slabej naszej ekstraklapy wstyd

Gigo - 17 lutego 2018, 14:38:56 - *.play-internet.pl
Legia z Zaglebiem.Wazniejsza jest zgoda z Zagłębiem bo najdłuższa,i najlepsza ekipa z zgod Legii

FG(L) - 17 lutego 2018, 15:31:28 - *.dynamic-ww-05.vectranet.pl
Jestem zadowo(L)ony z transferów Legiuniiiiiiiiiiiii

MartinMix - 17 lutego 2018, 17:28:22 - *.220.43.218
Mam pytanie o liczbę widzów: podczas transmisji podawana była liczba widzów 23 720 i nawet tutaj wczoraj była umieszczona taka liczba - skąd więc ta zmiana?

Spartakus - 17 lutego 2018, 17:41:37 - *.dynamic-ww-10.vectranet.pl
to My Władcy Wschodu

kornik - 17 lutego 2018, 19:15:13 - *.play-internet.pl
PAZDAN to klubowe drewno,jego miejsce to LegiaII i to na ławce.

Giovanni - 17 lutego 2018, 19:40:46 - *.centertel.pl
Och co ja widzę Śląsk Wrocław w 1 lidze

Ff - 17 lutego 2018, 20:07:00 - *.206.204.21
Świetna pierwsza połowa Legii.

TinoZubek - 17 lutego 2018, 20:37:36 - *.147.226.43.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Motor pokazał się w dobrej liczbie ale, że siedli poza grupą z Wrocławia to efekt podszeptów gdańskiej Lechii ?

Aro - 17 lutego 2018, 21:12:13 - *.dynamic.chello.pl
Byłem, widziałem - ładne bramki Legii, konsekwentna taktyka, sporo się działo zwłaszcza w I połowie. Duże wrażenie zrobił na mnie czarnoskóry Francuz, obrońca na europejskim poziomie. Oby tak dalej.

Berlin - 17 lutego 2018, 21:20:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nadzieja w legijnej mlodziezy
Wynik dzisuejszego meczu
Bsyern U 17 Legia U 17 ; 14: 0
To nir żart. To wynik pilkarskiego meczu.

needle - 18 lutego 2018, 5:59:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Borubar, Golbi czy KR starali się; trzeba to przyznać.
Nienawiść wyprzedziła jednak głupota. Czy to wstyd czy kompleksy czy strach przed osiedlowym,i chuliganami każą tym ludziom pisać głupoty w ogóle nie związane z realiami.
Ja Wam to odradzam. Nie no piszcie skoro musicie; zawsze to miło jak człek wejdzie sobie na portal gdzie 3/4 ludzi intelektualnie odbiega w dół jak 16 letni maluch po kolizji od nowego Merca. Przez chwilę człek czuje się królem :P
Zatem nie w tym rzecz abyście nie pisali ale Wy pewnie chcecie przebić głupotą gościa, który napisał z rok wstecz, że stadion GÓRNIKA Zabrze ma opóźnienia w budowie i nie będzie zbudowany wcale bo ...firma jest z W-wy.
Wówczas pomyślałem, że nawet tutejsi głuptacy pomyślą, że przegiął ale nie; nikt się nie zreflektował; nikt nie przeprosił za półgłówka...widać myśli tak większość z Was. Mógłbym napisać, że współczuję ale obawiam się że tego współczucia także byście nie pojęli zresztą głupiemu łatwiej się żyje. To znaczy niekoniecznie łatwiej ale w ogólnym rozrachunku mniej od niego wymagają, łagodniej karzą i taki się mniej przejmuje bo czym się przejmować...?
Pomijam już, że firma była siedlecka [POLIMEX, dawny MOSTOSTAL Siedlce] ale dla prestiżu sobie zmienili lokalizację to kary za fuszerkę w biznesie są takie, że mogą położyć na łopatki lepsze podmioty...
cdn...

needle - 18 lutego 2018, 6:06:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sd...
Taka nienawiść [zazdrość (nie wiadomo czego)] jest o tyle śmieszna, że przecież tu wybrali życie Wasi znajomi z osiedla w Wałbrzychu, Suwałkach, Ustce czy Limanowej. To oni mieli więcej energii i determinacji aby -docelowo- lepiej żyć. Nierzadko widać ich w tramwajach, gdzie nie ustąpią starszemu człowiekowi. Może są tak zmęczeni pracą, może też się słabo czują kto to wie.
A może zazdrościcie nam Powstania [i innych narodowych zrywów także?] Wstydzicie się, że Wasi przodkowie nie sprostali...?
Jesteście jak Michnik, który w 1992 wydał taki artykuł w swoim piśmie, że żołnierze AK stali z karabinem u nogi a jak strzelali to głównie do Żydów. Ot, tacy jesteście w swojej nienawiści. Za to kazał szanować tow. Kiszczaka... Powinniście się tak po ludzku wstydzić ale przecież wiadomo, że wstydu nie macie a jak oplują to napiszecie, że deszcz pada
IGła
PS Widzę, że kończą się Wam "zestawy dla niemądrych ludzi" to ja coś podrzucę:
- Warszawiakom rośnie trawa z nosa
- po 5 latach zamieszkania tu mają rysy podobne do Chińczyków
- Nie mają znajomych a jak się zbierają to tylko po to aby ustalić czy przejąć włókiennictwo z Łodzi, statki z morza czy też ukraść węgiel ze Śląska wraz z wydobywającymi go górnikami i tych górników chcemy sprzedać do włoskich domów publicznych. A co, niech mają troszkę przyjemności za tyle lat harówy! ;) :D :P

darek2506 - 18 lutego 2018, 9:40:31 - *.dynamic.mm.pl
Dziękuję Legionistom za upokorzenie Śląska, choć to może Śląsk sam się upokorzył. Bo Legia też gra piach. Dzięki temu może ktoś w końcu zauważy że Śląsk nie jest w kryzysie - Śląska już nie ma. W zasadzie słaba dyspozycja trwa od października z małą zimową przerwą - pewnie wtedy chłopaki szaleli po klubach, tyle że nocnych. Nie ma obrony, nie ma pomocy, nie ma napadu - tylko trener niby dobry. Jak Janka nie wypierdzielą, to w przyszłym sezonie zaśpiewamy na Alei Ślaskiej - "dla nas ten klub BYŁ niczym Bóg, kochaliśmy go...... ŻAL

KR - 18 lutego 2018, 13:44:18 - *.dynamic.chello.pl
Legia , pewnie mistrza zrobi bo nie ma na tę chwilę przeciwnika w lidze.A co do meczu ze Śląskiem, wiem że zadymę zrobili kibole z Wrocławia i powinni ich ukarać , ale mecz był na Legii i ktoś ich wpuścił bez kontroli na stadion.Gospodarz odpowiada za to kogo wpuszcza na stadion. Oglądam wiele meczy z lig zachodnich Anglia , Niemcy,Hiszpania i nie widzę żeby tam przerywali mecze przez dymy.

KR - 18 lutego 2018, 14:25:51 - *.dynamic.chello.pl
Do needle ,tu są komentarze meczowe a ty wyjeżdżasz z historią stolicy. Skoro tak to ci napiszę. Za co mają was kochać poza Warszawą? Za to że za komuny braliście kogo popadnie do wojska , osłabiając rywali, za przekręcenie meczu kiedyś u siebie z Górnikiem(2czerwone kartki)i mistrz dla legii. Nikt was nie lubi i taka jest prawda.Powinniście być całej Polsce wdzięczni że wam miasto odbudowali po wojnie

Rodowity08 - 19 lutego 2018, 1:04:26 - *.43.147.96.ipv4.supernova.orange.pl
szkoda tylko ze w pucharach ten fin z legii podobnie jak cala jego ekipa tego wyniku nie dopina :D

Rafi - 19 lutego 2018, 6:52:37 - *.ip-point.pl
Kr co ty za bujdy piszesz Cala Polska znacz Historie Powojennej Warszawy ?poczytaj troche.

lol - 19 lutego 2018, 9:58:32 - *.90.160.140
Kolejna kolejka w której tzw. zagraniczny szrot strzela 80% bramek i komuś psuje teorie :D

zeno - 19 lutego 2018, 11:23:06 - *.42.13.137
ani słowa o juniorach? dlaczego? przegladsportowy.pl/pilka-nozna/kompromitujaca-por
azka-juniorow-legii/883dshn

Prazanin - 20 lutego 2018, 12:35:53 - *.play-internet.pl
do KR....pamietam ten mecz z Gornikiem, bo ogladalem go na zywo.....przy bramce dla Gornika Szemonski wyjechal z pilka za linie i powinien byc aut dla Legii.....a z kartkami....to takich brutali typy Mielcarski to nie pamietam i nie widzialem do tej pory jak chodze na Legie...dlatego wlasnie bylo spiewane pozniej ch,,j ci na imie Mielcarski,,ch,,j ci na imie..
do Rodowity08.....powinienes napisac w OSTATNIM ROKU W PUCHARACH..bo wczesniej byla faza grupowa LM i faza grupowa LE kilka razy....ja wiem ze najlepiej sie przyj,,ac....ale jak juz piszesz to pisz na tyle obiektywnie na ile potrafisz....ps.Dziekujemy wszystkim za obdubowanie naszego miasta po wojnie....dzieki temu jest duzo miejsc dla wszystkich przyjezdnych....ps.[rzepraszamy ze podbieralismy grajkow do wojska.....jak bysmy mieli kopalnie, to tez bysmy kupowali mecz za wegiel....pozdro dla trzezwo myslacych...

Rodowity08 - 20 lutego 2018, 23:56:06 - *.43.113.40.ipv4.supernova.orange.pl
lol- bo tego szrotu nie chca w lepszych ligach to tu przychodza za niezla pensje jak na ich umiejetnosci a u nas kladzie sie lache na szkolenie mlodziezy bo jakis cienki litwin jest tanszy i chce tu grac??? prazanin- no byla lm fartem bo fartem ale byla to jednak z takim budzetem to co roku powinni grac minimum w le i od czasu do czasu w lm a nie raz na 20 lat czyli powinni byc na poziomie takiego ludogorca ktory rowniez nie jest z jakies mocnej ligi i szejkowie czy tym podobni rowniez w ten kub nie inwestuja i tak moje oceny legii itd itp i calej naszej ligi sa obiektywne nie pracuje w canal plus tak wiec moge pisac jak jest naprawde z ta nasza liga a za dobrze to raczej niestety nie jest wystarczy spojrzec na wyniki w pucharach i na rankingi - proste. pozdrawiam

Rodowity08 - 20 lutego 2018, 23:59:52 - *.43.113.40.ipv4.supernova.orange.pl
zeno - bo w polskiej pilce jest wlasnie takie myslenie ze szybciej i taniej jest sprowadzic slabego grajka z zagranicy niz stawiac na szkolenie swojej mlodziezy a potem kluby z coraz slabszych lig nas obijaja w pucharach i nasza mlodziezowka co rusz z kims przegrywa i niestety z nasza 1 kadra tez dlugo kolorowo nie bedzie bo ci najlepsi z naszej kadry najmlodsi juz nie sa a jakis super nastepcow za nich nie widac dlatego wlasnie miedzy innymi doszlo do tej kompromitujacej porazki 0:14 juniorow legii z juniorami bayernu to oczywiste

Rodowity08 - 21 lutego 2018, 0:03:54 - *.43.113.40.ipv4.supernova.orange.pl
no i taki cienki litwin fin czy serb np jest odrazu dostepny za niewielkie pieniadze a na takiego mlodego Polaka zeby go wyszkolic to potrzeba czasu no i troche kasy wlozyc w jego rozwoj ale jak widac np czechom szkolenie swojej mlodziezy sie oplaca co widac po ich lidze a niestety u nas ci geniusze jak np wlasciciele klubow jeszcze na to nie wpadli- szkoda :/