3 marca 2018, 17:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 0-1 Wigry Suwałki
Patryk Klimala 28

Górnik: 79. Sergiusz Prusak - 22. Robert Pisarczuk, 17. Radosław Pruchnik, 18. Arkadiusz Kasperkiewicz, 4. Rafał Kosznik - 7. Michał Suchanek (63, 8. Marcin Flis), 5. Łukasz Tymiński, 26. Tomasz Makowski (86, 10. Filip Karbowy), 15. Grzegorz Bonin, 11. Patryk Szysz (83, 21. Dariusz Jarecki) - 44. Michał Żebrakowski.

Wigry: 30. Hieronim Zoch - 22. Mateusz Spychała, 3. Rafał Remisz, 4. Mateusz Żyro, 16. Artur Bogusz - 23. Serhij Pyłypczuk, 8. Patryk Sokołowski, 25. Damian Gąska, 20. Laurențiu Iorga (68, 6. Robert Dadok), 19. Mariusz Rybicki - 9. Patryk Klimala (79, 32. Robert Obst).

żółte kartki: Kosznik, Bonin, Tymiński, Szysz, Kasperkiewicz - Rybicki, Obst.
czerwona kartka: Rafał Kosznik (57. minuta, Górnik, za drugą żółtą).

obserwator - 3 marca 2018, 18:58:30 - *.ennet.pl
Dlaczego nie grał Wereszczuk ? Zysk dla Łęcznej prawie nikt nie przyszedł z kibiców,zólte kartki wpadły a mecz przegrany,murawa pewnie zniszczona do końca rundy a za tydzien mecz z kandydatem do extraklasy.

Gigo - 3 marca 2018, 18:59:34 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik dno

ja - 3 marca 2018, 19:00:55 - *.play-internet.pl
Słaba druga połowa w wykonaniu Wigier z przewagą zawodnika. Tak panowie nie przyciągniecie ludzi na stadion w Suwałkach. Nasze miasto jest specyficzne i tylko jedynie dobra gra przez cały mecz może przyciągnąć w Suwałkach ludzi na stadion. Taka niestety jest prawda. mediami ludzi nie przyciągniemy

raf - 3 marca 2018, 19:13:05 - *.icpnet.pl
NAZARUK powinien wiedzieć że Kosznik to nie obrońca łapie żółte kartki a on czeka aż Górnik zosał osłabiony .Górnik działacze powinni wiedzieć że sędziowie z Małoplski mają na lubelskie zespoły

mecenas - 3 marca 2018, 19:20:08 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Górnik w obecnej dyspozycji to obok Ruchu murowany kandydat do "walki o spadek".

Waldix - 3 marca 2018, 19:33:09 - *.146.110.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Po I połowie powinno być 0-3. Uczciwie. I połowa - Górnik przeszedł obok meczu, zawodnicy sprawiałi wrażenie że znaleźli się tam przez przypadek, jakby na marsie wyladowali. To jakie dziury były w obronie, ile strat miał Pisarczuk, Kosznik, Szysz, Tymiński, Makowski czy nawet sam Bonin to kryminał.... II połowa? Cyrk.. bo Wigry zostaly stlamszone do końca meczu, ale efektu brak. I znów porażka.

FG - 3 marca 2018, 19:36:51 - *.10.208.47
to jednak dało się grać Brawo PZPN

Jatu - 3 marca 2018, 19:37:21 - *.dynamic.chello.pl
Hej górnicy, jak zagrał Żebrakowski?

Tar - 3 marca 2018, 19:53:21 - *.centertel.pl
Co tam wynik ... wazne ze graja mlodzi i z regionu. Velo, gratuluje kolejnego efektywnego okna transferowego. Ktore to? 5 ? I znowu nasciagales samych orlow?

Vukobratov - 3 marca 2018, 20:06:49 - *.centertel.pl
Łubu dubu niech nam żyje Prezes wiejskiego klubu niech zyje nam. Mistrz transferow. Mistrz zarzadzania. Mistrz wszystkiego. Wazne ze wasz.Velo on serce odda klubowi. Tylko to trzeba myslec jeszcze troche. Pomijajac to ze cala pilkarska polska smieje sie ze Serb jest prezesem. Ale was szlaga rozegrał matołki. Ockniecie sie jak juz bedzie za pozno

Wera - 3 marca 2018, 20:13:39 - *.centertel.pl
Ja naliczylem tak z 350 do 400 osob na meczu. Ta frekwencja to chyba razem z ludzmi z lidla obok stadionu co przez te dwie godziny robila zakupy?

gryf - 3 marca 2018, 20:19:16 - *.play-internet.pl
Nikitovicz przestań oszukiwać ludzi,że Górnik jest przygotowany do rundy wiosennej.nazaruk to największe nieporozumienie.Jaki związek z regionem mają zawodnicy wypożyczeni z arki czy Wisły Płock.Większą tragedią od obecnego Prezesa był tzw.KAPELINO poprzedni Prezes,którego tzw.pomyłki obecny Prezes zaakceptował a to jest karalne.

gryf - 3 marca 2018, 20:21:19 - *.play-internet.pl

Kryptonim - 3 marca 2018, 20:24:19 - *.146.128.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ilu kibiców Wigier obecnych w Łęcznej?

Wera - 3 marca 2018, 20:27:37 - *.centertel.pl
Gryf dawno sie juz tak nie osmialem. Jak mozesz nikitowicia porownywac z poprzednim prezesem. Przeciez on nic jeszcze nie osiagna. Choc duzymi krokami zbliza sie spadek.poprzedni prezes dał wam awans i utrzymal klub w ekstraklasie 3 sezony. Z budzetem mniejszym niz polowa 1 ligi.

smyk - 3 marca 2018, 20:30:33 - *.dynamic.chello.pl
w takiej wsi az tyle ludzi przyszło marznąć, a na taką sandecje chodzi na mrozach 74 widzow

Yyt - 3 marca 2018, 20:30:52 - *.119.242.121
Nazar nie powinnien byc trenerem na tym poziomie,chyba ze zlapie 5 lat doswiadczenia w 2 lub nawet3 lidze.

Mara - 4 marca 2018, 8:03:06 - *.dynamic.chello.pl
Tragedia !! Że Górnik NIC nie gra to widać było po sparingach , przeciwnicy 2i3 liga a wyników żadnych. Przychodzi liga a wyniki takie same. Spadku już chyba nic i nie jest w stanie zatrzymać. Trzeba zmian i to od zaraz !!! Sławek Nazaruk to trener na drużynę rezerw a wybór Velo na prezesa to tylko świadczy o ludziach którzy go wybrali

Zajmon Leg - 4 marca 2018, 13:49:26 - *.146.107.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
spadek z ligi Stomil Łęczna i Grudziądz.

kożuch - 4 marca 2018, 15:07:54 - *.adsl.inetia.pl
Bez napinki: tyle krzyków by Górnik grał w Łęcznej, a po powrocie na "własne śmieci" w tabeli "domowej" jest 3. od końca...

spieg! - 4 marca 2018, 22:22:08 - *.play-internet.pl
Trener po meczu powiedział że przespali pierwszą połowę człowieku przecież że coś nie idzie widać już po 10-15 minutach i trzeba reagować 3 miesiące przerwy ostatnie miejsce w tabeli kilku zawodników doszło zimą a skład taki jak na jesień oprócz zebrakowskiego i Flis wszedł w drugiej połowie.Trenerze sam się obudź bo druga liga coraz bardziej realna niestety

Karlik - 6 marca 2018, 20:59:54 - *.187.246.94.ip4.artcom.pl
Ten sam wynik trenerze osiągniesz z chłopakami,których wykopałeś do rezerw.No ale obcy przyciągnął więcej kibiców.Ch.....j,du....pa I kamieni kupa.