Korona: 25. Matthias Hamrol - 26. Bartosz Rymaniak, 5. Adnan Kovačević, 44. Ákos Kecskés, 11. Michael Gardawski (77, 2. Krystian Miś) - 7. Marcin Cebula (58, 9. Nika Kaczarawa), 13. Oliver Petrak, 8. Mateusz Możdżeń, 10. Nabil Aankour, 22. Ivan Jukić - 31. Zlatko Janjić (71, 89. Elia Soriano).

żółte kartki: Riera - Kovačević, Gardawski.

źródło: własne / Korona Kielce / Śląsk Wrocław

telewidz - 7 kwietnia 2018, 20:07:38 - *.adsl.inetia.pl

Ratuszowy - 7 kwietnia 2018, 20:17:22 - *.ssp.dialog.net.pl
Chlopcy nie przejmujcie się. Miasteczko was bedzie karmić nawet jak bedziecie w siódmej lidze. Nie poddawajcie sie, nie wstawajcie z kolan, zbudujemy wam nowy stadion bo ten przynosi pecha. Do boju, rynek i dziewczęta czekają!

Papagol - 7 kwietnia 2018, 21:07:56 - *.play-internet.pl
Czemu Korona zagrała rezerwowym składem?

Ja - 7 kwietnia 2018, 21:08:57 - *.play-internet.pl
Gdyby bramkarz Korony zachował się tak jak trzeba czyli poszedł by za piłką przy karnym to by obronił, a tak rzucił się i nic z tego nie ma.
Gdyby nawet wyczuł go a Robak strzelił by idealnie onok słupka to i tak by nie obronił dlatego zawsze powinni bramkarze rzucać się za piłką i liczyć że strzeli tak dziadowsko jak dziś Robak.
Ale do tego musi być dobry bramkarz który myśli a nie tak jak bramkarz Korony

kugygyfg - 7 kwietnia 2018, 21:22:05 - *.bok.budicom.net
Dzie do kNendzy była flaga Wielki Śląsk rodem z wielkiej sewili?

melo - 7 kwietnia 2018, 21:27:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pozoranty z Wrocławia może spadnijcie emeryci, bo wstyd miastu przynosicie. Kosa,Riera Robak i Tarasovs wypadli!

artuur,,, - 7 kwietnia 2018, 21:29:44 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
kugygyfg@,, w czarnej d,,pie do kNedznej ,kumasz czy wiecej uogólnic!

kupa - 7 kwietnia 2018, 21:33:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No niestety sympatyczny Pan Tadzio nie jest dobrym fachowcem.

Lin - 7 kwietnia 2018, 21:42:56 - *.centertel.pl
Kiepskie życie,kiepskie sprawy...marne mecze i oprawy...malinowe nosy ugracie jeszcze max 4 pkt u siebie bo na wyjazdach standardowo...no chyba że Sandecja utrze wam te pijackie kinole.... oby.

borubar - 7 kwietnia 2018, 21:53:10 - *.play-internet.pl
zobaczycie ze slask spadnie

Edek - 7 kwietnia 2018, 22:07:08 - *.58.15.16
Slask hahahaha

Darek - 8 kwietnia 2018, 9:42:06 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Może Miedzianka z Legnicy zastąpi Śląska dla odmiany na rok w Ekstraklasie, zawsze to jakaś odmiana. Śląsk w tym roku nie wygrał żadnego meczu. W Legnicy byłby pełny stadion może bo 3-4 zawsze przyjdzie.

Necib - 8 kwietnia 2018, 17:26:00 - *.routit.net