14 kwietnia 2018, 16:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)
Paweł Wojowski 20, Krzysztof Wicki 63 - Krzysztof Kalemba 89 (k), 90

Gryf: 1. Dawid Leleń - 11. Mateusz Goerke, 19. Grzegorz Gulczyński, 5. Krzysztof Wicki, 3. Przemysław Kamiński, 6. Jan Sobociński - 8. Paweł Wojowski, 15. Piotr Kołc, 4. Łukasz Nadolski, 20. Michał Ciarkowski - 22. Piotr Okuniewicz.

Garbarnia: 80. Marcin Cabaj - 16. Łukasz Furtak, 14. Arkadiusz Garzeł, 25. Krzysztof Kalemba, 5. Łukasz Pietras - 17. Filip Wójcik, 8. Marek Masiuda, 15. Wojciech Wojcieszyński (67, 19. Karol Kostrubała), 7. Patryk Serafin (78, 11. Grzegorz Gawle), 28. Szymon Kiebzak - 13. Marcin Siedlarz (46, 21. Serhij Krykun).

żółte kartki: Kamiński, Nadolski, Gulczyński - Furtak, Wojcieszyński, Wójcik.
czerwona kartka: Arkadiusz Garzeł (55. minuta, Garbarnia, za odepchnięcie sędziego).

sędziował: Karol Rudziński (Olsztyn).
widzów: 248.

Wowo - 14 kwietnia 2018, 17:52:42 - *.85-237-167.tkchopin.pl
O rany ale ten leleń słaby.. tak zawalić mecz.

Marciiiiin - 14 kwietnia 2018, 17:53:46 - *.151.137.42
Kurcze, GRYF GRA SIĘ DO KOŃCA!!!
z 4:1 na 4:3 i obrona Częstochowy ze Zniczem, teraz z 2:0 na 2:2 w ostatnich 2 minutach grając z przewagą!!!!!!!!!

under46 - 14 kwietnia 2018, 17:59:14 - *.unknown.vectranet.pl
Ciekawy wynik. Garbarnia gra w 10 od 55 minuty, przegrywa do 89 minuty 2:0. I końcowy wynik to 2:2.

Lech1922 - 14 kwietnia 2018, 18:00:39 - *.play-internet.pl
Brawo Panie Trenerze Kotas! Za nie zrobienie żadnej zmiany!!!! Wstyd! Powinno być kolejne zwycięstwo A tu tylko 1 pkt.

Abdul - 14 kwietnia 2018, 18:04:01 - *.play-internet.pl
Brawo Brązowi i Krzysiek Kalemba !!!
Gryf, Gryf to jest syf

Magda - 14 kwietnia 2018, 18:18:27 - *.10.205.170
Ludzie ogarnijcie się!!! Gryf to zdecydowanie najsłabszy zespół 2 ligi. Nie chodzi tu nawet o personalia ale o budżet, który nie pozwala na skomponowanie mocnej 18. W klubie brak jest jakościowych zmienników. Chłopacy muszą grać wszystkie mecze do końca, bo na ławce siedzą odrzuty 3 lig !!! Dwóch wykartkowanych ( Brzuzy i Maciejewski) dodatkowo zawężyło pole manewru. Trener Kotas nie przegrał jeszcze meczu z tym zespołem co jest WYCZYNEM a wiadomo, że przyjdą jeszcze porażki, bo skład będzie się jeszcze bardziej sypał ( kartki, choroby, kontuzje). Jeśli ten zespół cudem utrzyma się w lidze Trener Kotas powinien mieć wybudowany pomnik w Wejherowie za to jak sobie radzi mając takich zawodników możliwości i pensję na poziomie okręgówki. Nie jego wina, że Leleń jest za krótki a Ciarkowski zagrywa do tyłu mając na 3:0. Na lepszych piłkarzy Gryfa po prostu nie stać.

Zajmon Leg - 14 kwietnia 2018, 18:31:29 - *.146.1.137.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia się zdenerwował i dał czerwo i podzialalo na Garbarnie jak plachta na byka.

Gryfita - 14 kwietnia 2018, 18:39:04 - *.centertel.pl
Ojj szkoda gryf.... no nic walczymy dalej WKS!

Tr3n3r - 14 kwietnia 2018, 18:42:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Abdul zluzuj trochę. Jestem kibicem Garbarni, ale trzeba przyznać, że mieliśmy masę szczęścia. Oczywiście chwała chłopakom za walkę, ale trzeba oddać Gryfowi, że z "nożem na gardle" walczą.

gar - 14 kwietnia 2018, 18:48:28 - *.146.104.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Przepraszamy za Abdula

Mario - 14 kwietnia 2018, 18:48:43 - *.play-internet.pl
Panie Hajdo! Kiedy przestanie pan wystawiać w podstawowym składzie przyjaciela gwiazd Serie A!? Kolejny mecz z Siedlarzem w podstawowym składzie gdzie tylko przeszkadzał, a zespół nie stworzył żadnej (!) sytuacji bramkowej. Wojcieszynski i Serfin przebiegli tyle co Cabaj. Proste błędy w ustawianiu sie, zero otwierających podań, wszystko do tylu a do tego głupie faule. Srodek pola - katastrofa! U Kiebzaka doskonale pasuje powiedzenie raz do roku to i garbaty sie wyprostuje bo o ile poprzedni mecz skończył z bramka i asysta tak w tym meczu zagrał swoje - chaotyczny, niedokładny, same straty, popełniał proste błędy techniczne i nie zaliczył chyba ani jednego dobrego podania (!). Wójcik i Pietras zostawili bardzo dużo zdrowia, szkoda ze koledzy nie widzieli tego pierwszego jak wychodził na wolne pole bo nie dostał chyba ani jednej piłki. Kostrubała i Krykun bardzo dobre zmiany. Licze na lepsze zestawienie pierwszej jednastki w nastepnym meczu i życzę 3 punktów w środę!

Kristo90 - 14 kwietnia 2018, 19:04:14 - *.197.44.205
Co powiedział ten z czerwoną, że poleciał?

Ma-kum-ba - 14 kwietnia 2018, 19:36:07 - *.opera-mini.net (*.68.165.101)
Brawo Młode Lwy! Garca walcząca, Garca walcząca do końca!

LISAK - 14 kwietnia 2018, 20:04:09 - *.146.243.19.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
z wielka checia poswiecilem sobotni czas by ogladnac Garbarnie na zywo i przyznam szczerze, to jakim kompletnym zawodnikiem jest Wojcik to rece same sie skladaja do oklaskow. Z pelna swiadomocia uzyje zwrotu chapeau bas i na kazda literke z tegoz zwrotu zawodnik zasluzyl.. Nieprzecietne serce i charakter ma ten niewielkiego wzrostu ambitny zawodnik.. Co robisz w tej Lidze Wójciku? odp prosta meczysz sie! Licze ze zwolnia ta mala przytyta beczke tulacza i wrocisz do Puszczy do 1 ligi!

Leo - 14 kwietnia 2018, 20:06:12 - *.146.241.216.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Patrząc na tę II ligę to żałość człowieka ogarnia.Garbarnia dojazdem na mecz została raczej całkowicie wyczerpana- chyba że czym innym.Na tle słabego przeciwnika była jeszcze słabsza.Jakim cudem Wojcieszyński wychodzi w pierwszym składzie? Przecież on po 30 minutach oddycha rękawami. Kiebzak katastrofa- w jakich on butach grał że przy każdym kontakcie z piką i próbie gry piłką ma stratę bo się ślizga? Takiego chodzonego Garbarni dawno nie widziałem.

Kilowat - 14 kwietnia 2018, 21:36:46 - *.icpnet.pl
dobrze, że jest punkt. Fajnie Garbarnia!

@magda - 14 kwietnia 2018, 22:09:21 - *.dolsat.pl
Madzia , chyba tez brawa dla Piotra Kolca i Łukasza Nadolskiego ? Lelen wcześniejsze mecze bronił przyzwoicie, Ciarkowskim interesuje się pół drugiej ligi, ale Ty krytykujesz.
Proponuje herbatkę na uspokojenie

Gryfindor - 15 kwietnia 2018, 2:49:53 - *.60.227.13
Jako wejherowianin ze wszystkich krakowskich klubow najbardziej lubilem Garbarnie. Tak po prostu. Przez niejakiego Abdula zaczyna mi sie to zmieniac :/

Kibic garb - 15 kwietnia 2018, 8:10:38 - *.dynamic.mm.pl
Proszę się nie przejmować abdulem, wszędzie się trafi ktoś kto nie umie się normalnie cieszyć, tylko pluje na innych. Garbarnia miała dużo szczęścia w końcówce i chwała chłopakom, że walczyli do końca. Garbarmia gryzie trawę

b. - 15 kwietnia 2018, 13:17:56 - *.151.137.42
Dawno nie widziałem tutaj tak normalnej i rzeczowej dyskusji.
Gryf startował z dna, po 5 kolejkach jest nad kreską wygrywając z najlepszymi tej ligi. Garbarnię miał na łopatkach i niestety znowu w końcówce stracił punkty, tak ważne w tej lidze... Nie wiem czy to brak doświadczenia czy sposób trenera na grę, by po bramce zamiast atakować, zacząć bronić wyniku, ale niestety kolejny raz to przynosi zgubę... KAŻDY PUNKT JEST WAŻNY. I przestańmy patrzeć na Gryf w kontekście jesieni. To zupełnie inna drużyna, inny trener, nowi piłkarze... Pozdrawiam.

Mayo - 16 kwietnia 2018, 8:49:36 - *.netfala.pl
Oglądałem mecz w internecie, bo mieszkam daleko, ale kibicuję tej drużynie. Gryf grał swoje, czyli to co pokazuje na wiosnę. Tym razem "tylko" 1 pkt, ale póki co, na wiosnę jeszcze nic nie przegrali. Walczysz GRYF, utrzymanie jest bardzo realne.

cichy - 16 kwietnia 2018, 16:44:29 - *.wejherowo.vectranet.pl