Stomil: 82. Piotr Skiba - 11. Lukáš Kubáň, 23. Paweł Baranowski, 16. Łukasz Sołowiej, 71. Remigiusz Szywacz - 29. Tomasz Zając, 8. Marcin Stromecki, 44. Adrian Karankiewicz, 6. Dani Ramírez (70, 5. Grzegorz Lech), 10. Piotr Głowacki (86, 3. Marcel Ziemann) - 9. Artur Siemaszko (77, 17. Mateusz Mętlicki).

żółte kartki: Bartczak, Marquitos, Piątkowski, Božić - Stromecki, Karankiewicz, Sołowiej.

buli14 - 14 kwietnia 2018, 21:52:31 - *.play-internet.pl

kk - 14 kwietnia 2018, 21:53:32 - *.129.124.23
Kieres von ze Stomilu!!!!

bonio - 14 kwietnia 2018, 21:53:48 - *.dynamic.chello.pl
Hehe. Znowu sędzia podrukowal?

w - 14 kwietnia 2018, 21:54:14 - *.centertel.pl
Nie wygranymi 3-0 ale takimi wymęczonymi zwyciestwami wywalcza sie awans. Brawo Miedz

he-man - 14 kwietnia 2018, 21:54:45 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się nie ma napastnika, a pomocnicy to też miernoty to szczytem marzeń jest mecz zremisowany

Pavlovsky - 14 kwietnia 2018, 21:55:41 - *.ssp.dialog.net.pl
A jeszcze z pół godziny temu wątpiłem w to że wygrają, więcej obawiałem się że zagrają jak inni faworyci, którzy dzisiaj się wręcz poddali (Chojniczanka, GKS K.), ale super sprawa i posypałem już głowę popiołem. Mega szacunek za walkę, chociaż widać że chłopakom się b.cięzko gra u siebie. Nie wiem, czy kwestia presji czy jaki czort, ale co tam. Najważniejsze że lekko uciekliśmy rywalom

slawkus - 14 kwietnia 2018, 21:55:47 - *.play-internet.pl
teraz jest lider - bo nawet jak wszyscy wygrają zaległe mecze to Miedź będzie na czele
Aby tak dalej

John - 14 kwietnia 2018, 21:56:13 - *.ssp.dialog.net.pl
Brawo Miedź za 3 pkt!

Kaczmarek - 14 kwietnia 2018, 21:56:18 - *.play-internet.pl
A mury runą, runą...

Pavlovsky - 14 kwietnia 2018, 21:57:57 - *.ssp.dialog.net.pl
Bonio - Idioto obejrzyj mecz. Osobiście oglądałem transmisje komentowaną przez Olszynian, i kiedy jeden z zawodników Stomila odbił piłkę ręką w polu karnym, to nawet nie komentator zdziwiony że ręka w polu karnym a karnego miedzianka nie ma. Więc skończ już p....ć z tym drukowaniem.

kibic - 14 kwietnia 2018, 22:03:29 - *.fiberway.pl
A czemu na interi wynik meczu jest 0-0 ?

s - 14 kwietnia 2018, 22:06:11 - *.dip0.t-ipconnect.de
Czy ktoś z kkibiców Miedzi może opisać grę Stomilu dzięki

do kibic - 14 kwietnia 2018, 22:07:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pytaj na interii

Lol - 14 kwietnia 2018, 22:12:10 - *.unknown.vectranet.pl
Do S. Stomil tak samo jak wcześniej, mur z tyłu i czekali na kontry, 2-3 kontry z ich strony były groźne, choć w 1 połowie nie oddali nawet strzału ;)

OKS - 14 kwietnia 2018, 22:12:11 - *.67.98.233.rybnet.pl (*.168.2.209)
Coraz częściej spoglądam na tabele II ligi.. Nawet w II lidze Stomilu się nie wstydze..

miedzmiedz - 14 kwietnia 2018, 22:16:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Stomil bardzo dobrze rozpoczął drugą połowę. Liczne straty Miedzi doprowadziły do groźnych sytuacji niewykorzystanych przez Olsztynian. W grze Stomilu ewidentnie zabrakło trochę szczęścia. Z kolei pierwszą połowę zdominowała Miedź, widać to w statystykach (1 celny strzał Stomilu, przy 6 Miedzianki).

Volf - 14 kwietnia 2018, 22:19:13 - *.dynamic.chello.pl
Gratulacja MIEDŹ AWANS WAS!!! Pozdrowienia z Sosnowca

Pac - 14 kwietnia 2018, 22:20:00 - *.dynamic.chello.pl
Stomil nie martw się, życzę utrzymania. Pozdro od kibica Chrobrego.

Varadi - 14 kwietnia 2018, 22:25:35 - *.ssp.dialog.net.pl
Widzów ok 4 tyś. Stomil grał dobrze pressing i kontry. Niewiele brakowało a wywieźli by remis. Sędzia słaby . Nie gwizdal karnego ale za to rozdawał kartki na lewo i prawo. 35 kibiców z Olsztyna .szacunek. ważne punkty w drodze do ex

/O/ - 14 kwietnia 2018, 22:34:00 - *.unknown.vectranet.pl
Najgorszy mecz Miedzi w tej rundzie. Stomil nie lepszy. Brakowało jakości i sił w sił w 2 połowie.Badania wydolnosciowe wyszły na 5 więc o co chodzi że para z nich uchodzi w 2 połowie?. Mimo to Piątkowski jak rasowy snajper. Najgorszy Forssel. Kredyt zaufania chyba sie konczy..Ważne że wygrana i powiększenie przewagi ale czy im wystarczy sił? Oby...

marcin - 14 kwietnia 2018, 22:36:59 - *.146.207.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ciesza 3 pky, miedzi ciezko sie gra z dolem tabeli. Stomil walczyl ile sil zeby wywiesc punkt i brawo. Zycze Wam utrzymania bo bez stomilu to juz nie ta sama liga. Powodzenia!

westham - 14 kwietnia 2018, 22:39:40 - *.dynamic.chello.pl
Sam Piatkowski awansu wam nie zrobi

s - 14 kwietnia 2018, 22:44:12 - *.dip0.t-ipconnect.de

Miedziak26 - 14 kwietnia 2018, 22:56:33 - *.pl
Miedzianka niestety od zawsze ma problemy z klubami , które bronią się cały mecz czekając na kontre ale mam nadzieje ze nie kazda druzyna z dolu tabeli bedzie miala tak mocna obrone jak Stomil

on - 14 kwietnia 2018, 23:00:54 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Mati,dzięki Piątek

Ada - 14 kwietnia 2018, 23:06:10 - *.ssp.dialog.net.pl
Forsel na aut.jest za slaby

Ada - 14 kwietnia 2018, 23:07:36 - *.ssp.dialog.net.pl

Hmm - 14 kwietnia 2018, 23:13:11 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
sobota wieczór, ciepło- przyjemnie, dobre miejsce w tabeli, rywal z dobrą nazwą i 2,800 osob na meczu? chyba troche malo, co ?

Pretorian - 14 kwietnia 2018, 23:15:25 - *.ssp.dialog.net.pl
hmm kolego tu jest ewidentny błąd.. kibiców około 4 tys

seb - 14 kwietnia 2018, 23:35:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Miedzianko. Nie byłem na meczu a śledzenie na livie doprowadzało do zawału. Tak dobrze jeszcze nie było. Jeszcze z cztery zwycięstwa i awans będzie pewny.

pinokio - 14 kwietnia 2018, 23:37:19 - *.legnica.vectranet.pl
do s Stomil grał dzisiaj dobrze.Mógłby nawet sprawić niespodziankę. Szacun dla Waszych Kibiców,że echaliści tyle km na Dolny Śląsk.Więcej determinacji i na pewno uratujecie się przed spadkiem.Dosć cukrowania.Pamiętam przegraną Miedzi u Was 0-2.Bolało.Teraz jesteśmy przed historycznym awansem do Ex...klapy.Andrew pijemy szampana w czerwcu pod Twoim balkonem w Rynku. Pozdrowienia dla wszystkich z Al. Orła Białego. Legnica miasto lidera.Kropka koniec.Amen

Ghju - 14 kwietnia 2018, 23:37:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dokładnie widzów na pewno ok 4000tys.nie wiem dlaczego ktoś podaje bardzo założoną frekwencję w legnicy i to nie pierwszy raz???

Mam - 14 kwietnia 2018, 23:45:08 - *.play-internet.pl
Forsell najgorszy? Jak zszedł z boiska to 2 linia nie istniała. Słabo wypadli Marqitos, Piasecki i Santana. Chyba na meczu nie byles. Uporczywe zagrywanie piłek do przodu bez pomyslu. Forsell miał kilka podań otwierających drogę do bramki. Oceń jego zamiennika - wiesz wogole kto go zmienił?

123 - 14 kwietnia 2018, 23:47:07 - *.unknown.vectranet.pl
Kapie wam jak widzicie liczby widzów? Jakby to miało jakieś znaczenie. Kibice to są w Niemczech w ilościach ogromnych. U nas spory o śmieszne loczby typu tysiąc, dwa tysiące itd.

lol - 14 kwietnia 2018, 23:55:34 - *.unknown.vectranet.pl
Ja tam się nie wypowiem o kibicach na tym meczu, ale patrząc się na Cracovie to myślę że wstydu ta liczba w 1 lidze nie przynosi. Z resztą już nie raz mówiłem że średnia kibiców Miedzi wciąż jest w górnej połowie frekwencji ligi więc nie rozumiem tego czemu jeszcze ktoś ma problemy

imadło - 15 kwietnia 2018, 0:04:09 - *.unknown.vectranet.pl
W końcu jesteśmy liderem takim prawdziwym uwzględniając mecze zaległe innych drużyn to cieszy najbardziej, teraz dopiero naprzód Miedzianko całą parą do boju !!!!!!!

ML - 15 kwietnia 2018, 0:47:09 - *.146.43.136.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mimo wygranej, moim zdaniem lekki spadek formy dopadł kopaczy, ale mimo to Hej Miedź!!!

Miedziak26 - 15 kwietnia 2018, 1:34:12 - *.pl
Na cale szczescie jest takie cos jak karma my ostatnio stracilismy bramke w koncowce to dzis ja strzelismy

tapo - 15 kwietnia 2018, 1:36:10 - *.telecel.com.py
Miedź i GKS mają super układ meczów. Do końca grają prawie tylko z dołem tabeli. Chrobry, Stal i WIgry mają pod górkę i będę mięc większość meczów z górną częścią tabeli. Chojniczanka mniej więcej pół na pół.

Fara - 15 kwietnia 2018, 5:44:07 - *.play-internet.pl
Miedziak26 - karma to będzie wtedy jak wam sędzia nie uzna prawidłowo zdobytej bramki i przez to zgubicie punkty

s - 15 kwietnia 2018, 7:47:14 - *.dip0.t-ipconnect.de

Milioner - 15 kwietnia 2018, 8:18:28 - *.dip0.t-ipconnect.de
Miedz Legnica awansuje do ekstraklasy pewne info

vvv - 15 kwietnia 2018, 9:01:59 - *.ssp.dialog.net.pl
Awans Miedź i Chrobry. Będą potrójne derby Zagłębia Miedziowego. Zobaczycie.

Sdf - 15 kwietnia 2018, 9:03:59 - *.play-internet.pl
Postawili autobus w bramce... 11 w obronie i probowoli coś z kontry zrobić. Dobrze ze Miedź przebila ten autobus bo ciężko było.

Jaro - 15 kwietnia 2018, 9:06:05 - *.58.194.2
Fara.. Nie uznał jesienią w meczu z Mielcem. Nie uznano mam bramki w meczu z Odrą niedawno. Obie sluszne. A wczoraj nie podyktowano nam 2 rzutów karnych. Życzę Mielcowi żeby nie awansowal. Nie lubię was za te latanie po forach i pisanie bzdur. Karma wraca...

Weteran - 15 kwietnia 2018, 9:16:33 - *.dynamic.chello.pl
Dziekujemy MIEDZIANKO za walke do konca !!!

Zajmon Leg - 15 kwietnia 2018, 9:45:54 - *.146.130.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Stomil spadek, Legia mistrz, Miedź awans -graty.

ChG - 15 kwietnia 2018, 10:35:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Miedź, pozdro z Głogowa !!!

Haha - 15 kwietnia 2018, 10:38:04 - *.dynamic.chello.pl
@Jaro
O jak nam przykro

Piotr - 15 kwietnia 2018, 10:39:56 - *.24.68.118
Miedź opadła z sił ale chłopaki mieli w ostatnim tygodniu dwa dalekie wyjazdy. Brawo za walkę do końca!!! Wyniki Chojniczanki i GKS świadczą o tym ze wszystko sie moze zdarzyć.
Oby tak dalej i bedzie awans!!!

legn - 15 kwietnia 2018, 11:11:02 - *.ssp.dialog.net.pl
#ChG Legnica dziękuje, i mam nadzieję. że będą derby z ChG w Ex

ggg - 15 kwietnia 2018, 12:00:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ja nie wiem co kibice Mielca robią na naszych forach już mam dość ich bucowatego trenera który pozjadał wszystkie rozumy i kibiców płaczków którzy uważają się za pępek świata i których wszyscy krzywdzą . Oczywiście nie życzę wam awansu .

legn - 15 kwietnia 2018, 12:45:07 - *.ssp.dialog.net.pl
Szacunek dla kibiców z Olsztyna, przejechali kawałek drogi, piłkarze również nie przynieśli Wam wstydu. Pozdro z Legnicy.

Miedziak - 15 kwietnia 2018, 14:05:24 - *.unknown.vectranet.pl
Lepiej byłoby wygrać w Mielcu a wczoraj zremisowac. Trzymaj się Stomil bo kibicowsko zasługuje na I ligę. Tylko Miedź MKS

Yuzik - 15 kwietnia 2018, 14:05:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Słaby ten lider,który ogromnie sie męczył ze spadkowiczem do 85 minuty.

Miedziany - 15 kwietnia 2018, 14:58:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedzianka Miedzianka!!!

Trybuna_B - 15 kwietnia 2018, 15:06:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
MIEDŹ,Śląsk,Zagłębie i Chrobry EX w nowym sezonie?? Wyglądałoby to dobrze brawo Miedź!! Zmęczenie widać tym graniem co 3dni, mimo to punktujemy - szacunek dla piłkarzy za walkę do końca!

lol - 15 kwietnia 2018, 15:16:34 - *.unknown.vectranet.pl
Tak, też uważam że było by fajnie gdyby Chrobry wszedł do Ex wraz z nami, więcej ciekawych meczów w regionie zawsze spoko, tylko gdzie by Chrobry grał przy ewentualnym awansie?

IKS - 15 kwietnia 2018, 15:17:58 - *.centertel.pl
Świetny wynik , brawo Stomil :D

ggg - 15 kwietnia 2018, 16:51:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Yuzik słaby to ty jesteś i twoje prowokatorskie wpisy na poziomie przedszkolaka .

w - 15 kwietnia 2018, 23:18:06 - *.adsl.inetia.pl
Brawo, gumki lecą...

iks - 16 kwietnia 2018, 11:33:18 - *.dynamic.chello.pl
brawq.

StalM71 - 17 kwietnia 2018, 21:22:16 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
@ miedziowy i podobni komentatorzy rzekomego faulu na Sapeli przy nieuznanej bramce dla Stali M. Właśnie oglądam mecz Levekusen - FCB w pucharze Niemiec. 31 minuta, Voland staje przed bramkarzem Beyernu w piątce . Blokuje go, utrudnia mu interwencje i NIE MA ŻADNEGO FAULU BO TAKIE ZAGRANIE PRZECIWNIKA JEST DOZWOLONE!!!!!!!!

StalM71 - 17 kwietnia 2018, 22:06:32 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

apap - 18 kwietnia 2018, 16:19:23 - *.c149.petrotel.pl
Stary kibis Petry . Mam nadzieję , że stomil spadnie ...