17 kwietnia 2018, 22:22:40 - dyrovski
Arka ponownie w finale Pucharu Polski

W rewanżowym meczu półfinału Pucharu Polski Arka Gdynia wygrała u siebie z Koroną Kielce 1-0 (0-0) i awansowała do finału rozgrywek drugi raz z rzędu. Zwycięską bramkę dla obrońcy trofeum w końcówce zdobył Marcus Vinícius. W pierwszym spotkaniu górą byli kielczanie, którzy wygrali 2-1.

W pierwszej części spotkania nieznaczną przewagę mieli gospodarze, którzy jednak nie umieli znaleźć sposobu na zagrożenie rywalowi. W 9. minucie Mateusz Szwoch dośrodkował z rzutu rożnego, a w bardzo dobrej sytuacji źle głową w piłkę trafił Michał Marcjanik i ta poleciała daleko od bramki. Następnie z lewej strony boiska zacentrował Marcin Warcholak, a mocno i niecelnie bez przyjęcia uderzył Maciej Jankowski. Po chwili próbę z dalekiej odległości podjął Luka Zarandia, lecz po strzale Gruzina Zlatan Alomerović ponownie nie musiał interweniować. W 22. minucie duży błąd popełnił Krzysztof Pilarz, ale na szczęście dla Arki kielczanie nie zdołali go wykorzystać - bramkarz gospodarzy podał do Niki Kaczarawy, a ten zagrał do Nabila Aankoura. Marokańczyk nie dał jednak rady oddać celnego strzału. Dziesięć minut przed przerwą Damian Zbozień wybił futbolówkę pod nogi Mateusza Możdżenia, który nie zastanawiał się długo i uderzył w kierunku bramki. Skuteczną interwencją wykazał się w tej sytuacji Pilarz.

W 56. minucie szansę na gola miał Adam Marciniak, do którego podawał Dawid Sołdecki. Alomerović obronił jednak strzał wprowadzonego na boisko jeszcze w pierwszej połowie zawodnika Arki. Później długo nie działo się nic ciekawego. Arka cały czas nie miała pomysłu na zaatakowanie dobrze grającej w obronie Korony, która w dodatku mogła objąć prowadzenie w 70. minucie, kiedy Ivan Jukić podał do Łukasza Kosakiewicza. Znajdujący się z lewej strony pola karnego zawodnik zbyt długo czekał jednak z oddaniem strzału i w efekcie jego próba była bardzo nieudana. Dwanaście minut później bliski zdobycia bramki dla Arki był Szwoch. Po zamieszaniu w "szesnastce" gości pomocnik gdynian kopnął bez przyjęcia, ale piłka poleciała obok słupka. W końcówce obrońca Pucharu Polski wreszcie dopiął swego. Po ładnej zespołowej akcji Rubén Jurado wyłożył futbolówkę Marcusowi Viníciusowi, a ten uderzył bardzo mocno z bliska i nie dał szans Alomeroviciowi.

17 kwietnia 2018, 20:30 - Gdynia (Stadion Miejski)
Arka Gdynia 1-0 Korona Kielce
Marcus Vinícius 85

Arka: 80. Krzysztof Pilarz - 33. Damian Zbozień, 29. Michał Marcjanik, 28. Frederik Helstrup, 23. Marcin Warcholak (35, 17. Adam Marciniak) - 7. Luka Zarandia (59, 9. Rubén Jurado), 14. Michał Nalepa, 4. Dawid Sołdecki, 22. Maciej Jankowski, 10. Mateusz Szwoch - 16. Enrique Esqueda (55, 8. Marcus Vinícius).

Korona: 33. Zlatan Alomerović - 26. Bartosz Rymaniak, 32. Radek Dejmek, 5. Adnan Kovačević, 44. Ákos Kecskés, 19. Ken Kallaste - 11. Michael Gardawski (81, 31. Zlatko Janjić), 6. Goran Cvijanović (41, 22. Ivan Jukić), 8. Mateusz Możdżeń - 10. Nabil Aankour (46, 21. Łukasz Kosakiewicz), 9. Nika Kaczarawa.

żółte kartki: Nalepa, Marcjanik - Aankour, Kovačević, Kaczarawa, Gardawski, Rymaniak.

sędziował: Jarosław Przybył (Kluczbork).
widzów: 6789.

Arka w finale, który zostanie rozegrany 2 maja o godz. 16:00 na PGE Narodowym w Warszawie, zmierzy się ze zwycięzcą dwumeczu Górnik Zabrze - Legia Warszawa. W pierwszym spotkaniu było 1-1, a rewanż odbędzie się jutro o godz. 20:30.

Puchar Polski 2017/2018

Ja - 17 kwietnia 2018, 22:23:18 - *.play-internet.pl
To tak jest jak się jest lepszą drużyną a cały mecz gra się na czas zamiast pokazać swoją wyższość, cały mecz przetrzymuje się piłkę opóźnia grę a później brakuje tych minut

Max - 17 kwietnia 2018, 22:23:50 - *.centertel.pl
Ten mecz był tak żałosny, że strasznie mi szkoda poświęconego czasu. Dramat, masakra.

RD - 17 kwietnia 2018, 22:25:14 - *.wtvk.pl
Brawo Areczka! Puchar dla Arki! Pozdrowienia i gratulacje z Poznania!

Judasz - 17 kwietnia 2018, 22:25:30 - *.bb.online.no
Lettieri i jego taktyki, buahaaaaaaaaaaaaaaaa kolejny treneiro wychwalany pod niebiosa a Ojrzynski go wciągnął

as - 17 kwietnia 2018, 22:25:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kszo szykuje sie na finał hehehe chyba regionu, ze stalą kunów

Murphy - 17 kwietnia 2018, 22:25:44 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawa kombinacja się zapowiada. Czwarte w lidze może być pucharowe. Bo wątpię żeby Górnik czy Legia puściły finał, jak Lech przed rokiem.

TAG - 17 kwietnia 2018, 22:26:04 - *.dynamic.mm.pl
a ja powiem, że drugi finał z rzędu to nie przypadek! A Korona.. tyle lat w e-klasie a g***o osiągneli ;P

GKsJ.Zdrój - 17 kwietnia 2018, 22:26:26 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Walałem Koronę w Finale.....

eafawefawe - 17 kwietnia 2018, 22:27:28 - *.184.60.137.ipv4.supernova.orange.pl
Arka wiecej szczescia niz rozumu. Nie dosc, ze Dejmek dal Arce bramke na 2:1 to jeszcze Lettieri wystawil ultradefensywne ustawienie

Ja - 17 kwietnia 2018, 22:27:28 - *.play-internet.pl
Nie wiem czy byli przemęczeni po poznaniu, ale ta gra to było dno!
38 procent posiadania piłki i JEDEN CELNY strzał przez cały mecz! I oni chcieli grać w finale PP, krowy doić frajerskie przegrywy

Ff - 17 kwietnia 2018, 22:27:30 - *.206.204.21
Brawo mamy szanse obronić puchar teraz tylko Górnik czy Legia .

Borubar - 17 kwietnia 2018, 22:28:06 - *.146.39.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wyjątkowo nie udało mi się trafić wyniku i jednak Korona nie zagra w finale na Narodowym. W sumie Korona, to nie Radomiak, więc ciężko było trafnie wytypować. Leszek Ojrzyński ponownie ma szansę zdobyć Puchar Polski, a jeszcze w piątek go zwalniałem z Gdyni. Ciekawe kto drugim finalistą. Mam nadzieję, że Górnik Zabrze i pełen stadion na PGE Narodowym. Nawet ja bym się wybrał wtedy na finał.

Załamka - 17 kwietnia 2018, 22:28:12 - *.play-internet.pl
Tak to jest jak się traci głupio bramkę u siebie a później odpada z PP po golu w 85min. na 1:0..

jarock - 17 kwietnia 2018, 22:28:46 - *.free.aero2.net.pl
Gratki z Jarocina. Finał Arka- Górnik. Puchar dla Arki !

Borubar - 17 kwietnia 2018, 22:29:05 - *.95.12.100
Pasjonujący mecz
Miło było spędzić ten wieczór przed TV
Do teraz nie mogę ochłonąć
Miałem pisać ( i zacząłem ) artykuł do jednego z ciekawszych w skali kraju periodyków politycznych ale nie byłem wstanie się skupić przy tym meczu i brawurowym komentarzom towarzyszącym relacji TV.

R2d2 - 17 kwietnia 2018, 22:29:26 - *.centertel.pl
To jest kara za grę na remis. Szlag mnie trafia za tą taktykę Lettieriego. Trzeba było grać do przodu a nie bronić 2:1. Ja rozumiem jak by był 2:0. Mógł być finał a jest dokoła. W mojej ocenie przez chora taktykę trenera. No i Aankur - dramat5

Johny - 17 kwietnia 2018, 22:29:38 - *.dynamic.chello.pl
Kur... A pisalem po pierwszym meczu ze dejmek podpial Arce butlę z tlenem i się sprawdziło. Tak nie wykorzystać słabosci Arki. Dejmek zapomnij o nowym kontrakcie. Po sezonie zasłużenie się z Tobą klub pożegna.

Borubar - 17 kwietnia 2018, 22:30:10 - *.ip.mgk.pl
Mam nadzieje że w finale będzie Górnik , Legia jest tak słaba że nie potrafiłaby ubyć muchy w kiblu

janek - 17 kwietnia 2018, 22:30:57 - *.icpnet.pl
Frajerzy grania na czas i udawanie fauli odpadli tak kończą zespoły które kalkulują.

CK_CK - 17 kwietnia 2018, 22:31:03 - *.184.61.113.ipv4.supernova.orange.pl
do RD, z taką grą to Arka może co najwyżej zdobyć puchar PIWA, a nie Puchar Polski :D. Co do Korona to żałosne było widowisko w wykonaniu Koroniarzy, taka gra na przetrzymanie, ZERO składnych akcji, nie mówiąc o braku celnego strzału w drugiej połowie, więc tak się musiało skończyć. Żadna z drużyn nie zasłużyła na awans do finału, ale ktoś musiał wygrać, ktoś przegrać. Poziom sportowy tego półfinału to jakiś antyfutbol i kaleczenie futbolu, piąta liga co najwyżej. Pozdr

Ja - 17 kwietnia 2018, 22:33:18 - *.play-internet.pl
Było w lidze w Poznaniu pograć juniorkami a na mecz z Arką mieć wypoczętą drużynę
Ale nie lepiej grać na maksa w lidze gdzie juz nie grają o nic, a w Pucharze nie mieć siły biegać
I ta taktyka 90 minut obrony i wybijania piłki byle dłużej wiedząc że jedna bramka zmienia wszystko
No bezmózgi decydują o rozgrywkach w Koronie

neutralny - 17 kwietnia 2018, 22:33:19 - *.static.zebra.lt
SZWOCH bardzo słaby piłkarz , traci wiele piłek ,czemu on w ogóle gra ? osłabia drużynę

Matt - 17 kwietnia 2018, 22:33:31 - *.136.43.93
Cały mecz miałem kwaśna minę, graliśmy za bardzo defensywnie i odbiło to się tragicznie na nas w 85 minucie. Trzeba trzymać kciuki za Koronę w lidze bo mamy jeszcze o co walczyć!

chopZkato - 17 kwietnia 2018, 22:34:31 - *.bb.sky.com
Jutro Górnik zagra na 0:0... Pewne info!

neutralny - 17 kwietnia 2018, 22:34:40 - *.52.125.46

KOLEJORZ - 17 kwietnia 2018, 22:34:47 - *.46.pxs.pl
ARECZKA - KOLEJORZ ..... no co Korona nie trzeba było dać luz z KOLEWJORZEM .... a teraz ..... d..a zimna .... hahahahahahahaha!!!!!!!

Golbi - 17 kwietnia 2018, 22:35:14 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Jakby Legia jutro odpadła z PP. To jeszcze bardziej zaostrzy się liga. Jaga i Legia wtedy w opałach

Jankes - 17 kwietnia 2018, 22:36:50 - *.rypin.vectranet.pl
Korona w pierwszym meczu straciła bramkę po frajerskim stracie, gdzie gracz zamiast wrzucić, podać, uderzyć. Kiwał się w polu karnym oponenta, stracił i poszła kontra. Może to istotny detal, ale gdyby gościu nie stracił piłki. Nie byłoby kontry, która zakończyła się bramką. Natomiast wtedy Korona awansowałaby do finału, to może będzie nauczką dla niektórych piłkarzy że spotkanie prowadzone 2-0 w pierwszym meczu dwumeczu. To jeszcze niewygrana, a mała zaliczka. Co do Arki? Mają patent na te rozgrywki, szkoda tylko że w lidze grają słabej. Życzę sobie finał Górnik-Arka, zwłaszcza że Zabrze ma piękny sezon obecnie. Zwieńczenie go pucharem, albo chociaż finałem w pucharze Polski byłoby nagrodą dla dobry pierwszy sezon w ekstraklasie.

Jan - 17 kwietnia 2018, 22:37:47 - *.centertel.pl
super Arka Gdynia !!!Brawo Arkowcy ! Jedziemy na finał !

CK - 17 kwietnia 2018, 22:37:56 - *.play-internet.pl
Obrona Częstochowy w drugiej połowie nie przyniosła skutku. Oby Górnik jutro wygrał i w finale czego im życzę jako kibic Korony.

CK - 17 kwietnia 2018, 22:38:21 - *.unknown.vectranet.pl
gratulacje dla Arki!! dobrze że pogoniliście z pucharów tą zbieraninę z czterech stron świata i szrot zagraniczny zwany "piłkarzami".Jako Kielczanin nie utożsamiam się z tą drużyną i mam ją gdzieś.Pozdrawiam!!

Golbi - 17 kwietnia 2018, 22:38:52 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Będę lał jak Arka zdobędzie PP i Lech spadnie na 4 miejsce w lidze i po Pucharach. Pamiętajcie w Poznaniu ze karma wraca. Przez was w LE grała Arka a nie Lechia

Ja - 17 kwietnia 2018, 22:38:59 - *.play-internet.pl
Miały w Poznaniu zagrać rezerwy, zagrał pierwszy skład bez Kaczarawy.
Mieli wszystko poświęcić dla pucharu, a wyszło że taktyka polegała na wykopywaniu na pałe do przodu i granie na czas przez 9p minut no genialny trener

rafdusz - 17 kwietnia 2018, 22:40:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Arka.Brawa z Wielkopolski.

Borubar - 17 kwietnia 2018, 22:40:12 - *.146.39.67.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fenomenalny jest jednak Pan Leszek Ojrzyński. W lidze może jego zespół grać kiepsko, ale w pucharach zawsze na wysokim poziomie. Cenię człowieka za to, że jest wierzący i zawsze ma przy sobie różaniec. Pan Bóg czuwa nad nim i utorował mu drogę do Warszawy. Możecie się z tego śmiać, ale zobaczcie, że Leszek ma szczęście w życiu i zawsze dobrze mu się wiedzie. Kibicowałem Koronie, ale gratulacje dla Arki za odrobienie straty z pierwszego meczu. Wyniku nie trafiłem, w Multi Multi też dzisiaj lipa, do "W tyle wizji" tez się nie dodzwoniłem dzisiaj. Może następne dni będą dla mnie lepsze.

art - 17 kwietnia 2018, 22:42:50 - *.unknown.vectranet.pl
panie Letierii jak można tak ustawć zespół

CK - 17 kwietnia 2018, 22:44:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kszo jedzie do warszawy buhahahahahah, to pałac kultury zobaczycie!

Miner - 17 kwietnia 2018, 22:45:35 - *.ext.gm.com
Ha,ha,ha tylko 6tys. kibiców na meczu półfinałowym, nas z Zabrza na finał pojedzie przynajmniej 20tys. SZACUNEK SIĘ NALEŻY.

lech - 17 kwietnia 2018, 22:46:45 - *.play-internet.pl
brawo Areczko ! Widzimy się na Narodowym ! Lech&Arka

PYTANIE - 17 kwietnia 2018, 22:47:59 - *.146.42.96.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Czy Arka ma pewniaka w el Ligi Europy czy musi wygrać z Legią?

bu-ha-ha - 17 kwietnia 2018, 22:55:30 - *.nycmny.fios.verizon.net
Juventus tez gral na czas. oni tez chcieli doczekac do konca drugiej polowy, dogrywki i moze karnych. A wystarczylo isc za ciosem i strzelic chociaz jedna bramke..... bylby spokoj .... minimalizm wygral ... hehehe ..gra na czas jest super

romek - 17 kwietnia 2018, 22:55:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz na całkiem przyzwoitym poziomie, zwłaszcza ostatnie 30min. Korona ładnie gasiła akcje Arki, szkoda, że się przejechali jednak.

pajak - 17 kwietnia 2018, 23:05:56 - *.unknown.vectranet.pl
strategia na mecz Korony to nie błąd. To wielbłąd trenera. Jak można z takim słabeuszem ustawić mecz na zero z tyłu i tylko tyle. Wygrać 2:1 a potem 3:0 to rozumiem. Ale takie coś? W Niemczech średnia bramek to około trzech. To był pomysł jakby polski, gdzie grali zachowawczo. Wielki minus dla trenera. Mam nadzieję, że potrafi się jeszcze uczyć na błędach.

magic - 17 kwietnia 2018, 23:10:37 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Finał Arka-Górnik. Jutro młodzi+Angulo zjedzą na kolację legiunię.

kell1987 - 17 kwietnia 2018, 23:12:50 - *.dynamic.chello.pl
zenek nie pił, Marcus nigdy nie grał w Wejherowie, Marcus jest najbardziej kojarzony z Arką i Orkanem. Nawet jak grał w Orkanie to poznał swoją żonę Ewelinę.

Pielgrzym - 17 kwietnia 2018, 23:20:39 - *.adsl.inetia.pl
Poziom gry OBU drużyn to DNO.Poziom gry KORONY to DNOx10.

AGol - 17 kwietnia 2018, 23:21:18 - *.dynamic.mm.pl
Brawo Areczko. Polska drużyna (a nie zbieranina obcokrajowców) zagra w finale Pucharu Polski.

sopel - 17 kwietnia 2018, 23:24:04 - *.dynamic.mm.pl
magic- angulo i reszcie nie leży ARCE więc na Narodowym będzie druga "kolacja" do zobaczenia Torcida wynik: Arka-Górnik 3:0

Arkowiec - 17 kwietnia 2018, 23:25:42 - *.dynamic.chello.pl
Wielka radość w Gdyni i na Pomorzu ! Ciekawe co teraz zrobią zdrajcy Arki że Stowarzyszenia Kibiców SKGA ?
W derbach zamiast dopingować Arkę protestowali przeciw prezesowi Pertkiewiczowi.
Temu Pertkiewiczowi, za czasów którego Arka po latach awansowała do Ekstraklasy, zdobyła Puchar Polski, Superpuchar a teraz mamy drugi finał. Tak, wywalcie go, a po roku będziemy w I lidze.
Oszołomy, pamiętajcie się !

PRO100 - 17 kwietnia 2018, 23:25:59 - *.49.255.96.ipv4.supernova.orange.pl
Żeby się nie skończyło tak jak w poprzednim roku czyli Arka będąc już pewnym finalistą Pucharu Polski musiała praktycznie do ostatniej kolejki drżeć o byt w naszej polskiej ekstraklapie. Żeby się nie najedli tym, że będą ponownie w finale Pucharu Polski, oby to się nie przełożyło na słabe wyniki w lidze

xcv - 17 kwietnia 2018, 23:27:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Obrońca tytułu ZNOWU w finale a nie ARKA ponownie w finale ;)

zenekbezsp - 17 kwietnia 2018, 23:31:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ani Legia ani Górnik nie za dobrze grają z Arką wiec spoko...doświadczenie górą

MIchu - 17 kwietnia 2018, 23:35:58 - *.dynamic.mm.pl
Do użytkownika o nazwie "b" gdybyś się ruszył z kanapy i poszedł na mecz to byłoby 6001. Po za tym zwróć uwagę na to że dzisiaj jest wtorek a jutro ludzie wstają do pracy, więc logiczne jest że nie będzie dużo ludzi.

Borubar - 17 kwietnia 2018, 23:41:47 - *.111.245.14
Chłopcy wymiękli hahahahaha

GRANACIK - 17 kwietnia 2018, 23:50:25 - *.unknown.vectranet.pl
Świętokrzyskie za koroną oprócz SKARŻYSKA, STARACHOWIC,KOŃSKICH I OSTROWCA. Rzeczywiście świętokrzyskie za koroną...TYLKO GRANAT ZKS!!!

Stadnicki - 17 kwietnia 2018, 23:52:13 - *.49.169.205.ipv4.supernova.orange.pl
@PYTANIE - musi wygrać, od 2 lat przegrany w Pucharze nie gra w LE tylko 4 drużyna Ekstraklasy (tak będzie jeśli Legia wygra Puchar)

oguk - 17 kwietnia 2018, 23:56:07 - *.dynamic.mm.pl
Z tego co widać to Arka celowo odpuściła ligę aby dojść do finału PP! I chyba dobrze, co prawda derby są tez ważne ale dwukrotny, kolejny finał Pucharu Polski to zapisanie się w historii na zawsze. Ktoś ważny kiedyś powiedział, że aby wygrać wojnę trzeba przegrać wcześniej kilka bitew....

lomza - 18 kwietnia 2018, 0:23:34 - *.146.104.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ktoś tam pytał, przegrany finał nie daje LE, nawet gdy wygra Legia i zakwalifikuje się do LM lub LE. Wchodzi czwarta drużyna z ligi do LE.

needle - 18 kwietnia 2018, 0:52:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rozmawiałem dziś z fanem LEGII; który wspomniał, że wraz z kobietą sobie już obstalowali koszulki na finał na Narodowym.
Finał z KORONĄ-dodał a ja, że raczej z ARKĄ.
Może być z ARKĄ ale KORONIE też damy radę-zakończył.
W sporcie jest to fajne, że ARKA-drużyna przecież najmocniejsza; ciesząca się z awansu [powrotu]i trwożąca ewentualnym spadkiem dwa razy pod rząd weszła do finału..
Jest istotne czy będzie grac z GÓRNIKIEM czy z LEGIĄ bo wg mnie z GZ ma ~ 55% szans a z LW hmm jakieś 20. Ale pamoętajmy, że nawet w przypadku 8% da się wygrać.
STAL Sanok kilkanaście lat wstecz nie miała nawet tych 8 a [raz] dała radę potentatowi. Jakiś głupek napisze, że wszystko kupione ale głupek nie uprawiał sportu to skąd ma wiedzieć...?
Dla niego jeśli drużyna 8 w tabeli ogra 5 to mecz ustawiony na bank a jeśli w przyszłym sezonie te drużyny zamienią się miejscami to też musi wygrać ta wyżej.
Ów fan stołecznej drużyny stwierdził, że PP jest niemal pewien ale -o zgrozo- miejsce na pudle nie koniecznie zatem znów się z nim nie zgodziłem... nie pogadaliśmy sobie koncyliacyjne, co począć ale na tym polega rozmowa na poziomie, że nie zawsze trzeba się zgodzić z rozmówcą zachowując właściwą formę. Może w innym przypadku będziemy zgodni...?

Michał - 18 kwietnia 2018, 8:03:26 - *.centertel.pl
Mecz był nudny jak flaki z olejem, Boże co za podwórkowa kopanina, jak w drużynach lig okręgowych aa nie jak przystało na ekstraklasę. Czekam dziś na mieczyk mojej Legii. Pozdrawiam z Mazowsza.

qwa - 18 kwietnia 2018, 8:34:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Michał: Legia nie jest twoja, bo nawet nie masz jednej akcji.

Ha - 18 kwietnia 2018, 8:36:25 - *.centertel.pl
Bilet kupiony ... mam tych oszustow arke ogladac? Kto chce bilet ?

Jaś Niepan - 18 kwietnia 2018, 8:43:10 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Arka.Trochę szczęścia było,ale najważniejsze że jest finał.Scyzoryki to banda kopaczy z obcokrajowcem udającym trenera.Legia -Arka

Brawo - 18 kwietnia 2018, 9:02:25 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Brawo Leszek OJRZYŃSKI

asd - 18 kwietnia 2018, 9:14:16 - *.netspeednet.pl
Tylko Arka Gdynia. Brawa za walkę, ktoś wyżej napisał że to była kopanina podwórkowa, ja to wolę określić jako walka o wszystko albo nic, styl nie jest ważny bo nie to decyduje o wygranej tylko sam wynik. Utrzymać Arka się utrzyma w lidze, mogliby szczerze popracować nad jakością ale jak wygrają finał to mają czas by w lecie przećwiczyć to wszystko i znów walczyć w pucharach europejskich.

jig - 18 kwietnia 2018, 9:19:09 - *.dynamic.mm.pl
W derbach z Lechią oszczędzali siły i grali na stojąco co się opłaciło.Lechia natomiast spina się strasznie na Arkę i jest w tabeli bardzo nisko, w pucharach odpada szybko. Arka patrzy do przodu i dobrze...

posen - 18 kwietnia 2018, 9:22:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
puchar dla lecha

murek - 18 kwietnia 2018, 9:38:02 - *.c-plus.pl
Zrobili odrwotnie niż trener mówił przed meczem.
"Będziemy grali tak żeby strzelić gola bo grając na utrzymanie mozna stracić gola w 95. minucie".
I co? I grali jak frajerzy na utrzymanie.

Lukasz - 18 kwietnia 2018, 9:56:25 - *.dynamic.chello.pl
80% klubów olewa puchar 🏆 i to jest smutne

Stan - 18 kwietnia 2018, 10:11:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Po tym co się "działo" w tym meczu jak i w lwiej części całe nasze ekstraklapowe rozgrywki, tylko potwierdzają, że i tym sezonie czeka nas oklep na arenie międzynarodowe/pucharowej. Czy krótko i na temat, kolejny sezon i kolejne eurowpie....l :D Na przełomie czerwca/lipca start do eliminacji, przed eliminacjami w związku z eliminacji do pucharów europejskich. No na 100% nasi kopacze ligowi na przełomie sierpień/wrzesień europejskie puchary mają z głowy !

MECZ PORAŻ - 18 kwietnia 2018, 10:28:25 - *.internetdsl.tpnet.pl
Zbyt skromna wygrana jak na WIELKĄ ARKĘ! Ojrzyński do zwolnienia! I powrót do Rakowa wywalczyć awans do E-KLASY!

neeeeeestl - 18 kwietnia 2018, 10:55:48 - *.10.129.26
Borubar odszczekaj teraz swoje mądrości ! Twierdziłeś, że Górnik w finale będzie...

chris - 18 kwietnia 2018, 11:25:49 - *.akk.net.pl
Brawo Areczko ! Arka & Polonia

endrju - 18 kwietnia 2018, 11:28:48 - *.play-internet.pl
do miner jak dostaniesz 20 tysięcy biletów od organizatora to może pojedziesz do warszawy

JohnyKSG - 18 kwietnia 2018, 11:32:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ale poziom..wstyd.znowu szczęście po stronie Arki..i może znowu poonaja Legie w finalle? Oby!

Golbi - 18 kwietnia 2018, 11:44:07 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Ciekawe czy Korona będzie grać o podium w lidze. Wystarczy by teraz razem z Wisłą ograły Jagę i Legie potem Jaga gra z Legią a Korona z Wisłą. Jak Lech nic nie spierdzieli to po 35 kolejce ma mistrza. Czyli w przypadku wygranej Legii w PP mamy 1. Lech 2. Legia 3. Korona 4. Wisła K. 5. Jaga (która chyba nie chce grać w pucharach)

yie - 18 kwietnia 2018, 14:44:41 - *.dynamic.mm.pl
W Anglii Puchar jest bardziej wartościowy niż wygranie ligi i w Polsce tak jest ostatnio. Nie ma już tak słabych drużyn w półfinałach i ćwierćfinałach jak bywało to kiedyś...W pucharach trzeba być podwójnie odporny ponieważ czasami jedna akcja zależy od awansu w dwumeczu. W lidze można sobie mecz odpuścić i później odrobić ewentualne straty...W pucharach już nie! Dlatego wielki szacun dla Arki za walkę z tymi najlepszymi gdy jest to ważne...W zeszłym roku Arka wygrała w finale PP z Lechem i w Superpucharze z Legią-to potwierdza że Arka ma potencjał, w europejskich pucharach tez wygrała z silną drużyną z Danii...odpadła dość pechowo z 1 rundy tracąc gola w końcówce..ale u siebie wygrała i jako jedyna z polskich drużyn wstydu nie przyniosła..

Roter - 18 kwietnia 2018, 16:57:08 - *.dynamic.chello.pl
W sumie to awansowała drużyna, która gorzej grała w piłkę. Awans uzyskany dzięki szczęściu i i nonszalancji Korony. W Kielcach wielbłąd Dejmka, niewykorzystanie kilku dogodnych sytuacji na strzelenie dalszych bramek a rewanżu w Gdyni obranie całkowicie złej taktyki przez Lettierego oraz również niewykorzystanie 100% sytuacji z 1 połowy po błędzie Pilarza. Sam Możdżeń w wywiadzie to potwierdził tn. złą taktykę ( że też się nie obawia trenera)...

RD - 18 kwietnia 2018, 22:24:13 - *.maius.am.poznan.pl
Pytanie dla Arkowców .Jakieś życzenia a propo rywala w finale?

LEON - 19 kwietnia 2018, 5:41:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl