[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


3 lipca 2018, 14:43:07 - euzi
Terminarz III ligi, gr. III 2018/2019

Dolnośląski Związek Piłki Nożnej ogłosił terminarz trzeciej grupy III ligi na sezon 2018/19. Sezon rozpocznie się 4-5 sierpnia, a ostatnią jesienną kolejkę zaplanowano na 24-25 listopada. Liga będzie pauzować w weekend 13-14 października z powodu odbywającego się w tym terminie (9, 12 i 15 października) eliminacyjnego turnieju grupy 8 Pucharu Regionów, w którym uczestniczy reprezentacja Dolnośląskiego ZPN-u.

Kolejka 1 - 4-5 sierpnia

Rekord Bielsko-Biała - Pniówek Pawłowice Śląskie
Foto-Higiena Gać - BKS Stal Bielsko-Biała
Warta Gorzów Wielkopolski - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Piast Żmigród - MKS Kluczbork
Agroplon Głuszyna - Gwarek Tarnowskie Góry
Ruch Radzionków - Miedź II Legnica
Górnik Polkowice - Zagłębie II Lubin
Lechia Dzierżoniów - Stal Brzeg
Ruch Zdzieszowice - Ślęza Wrocław

Kolejka 2 - 11-12 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie - Ślęza Wrocław
Stal Brzeg - Ruch Zdzieszowice
Zagłębie II Lubin - Lechia Dzierżoniów
Miedź II Legnica - Górnik Polkowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Ruch Radzionków
MKS Kluczbork - Agroplon Głuszyna
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród
BKS Stal Bielsko-Biała - Warta Gorzów Wielkopolski
Rekord Bielsko-Biała - Foto-Higiena Gać

Kolejka 3 - 15 sierpnia

Foto-Higiena Gać - Pniówek Pawłowice Śląskie
Warta Gorzów Wielkopolski - Rekord Bielsko-Biała
Piast Żmigród - BKS Stal Bielsko-Biała
Agroplon Głuszyna - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ruch Radzionków - MKS Kluczbork
Górnik Polkowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Lechia Dzierżoniów - Miedź II Legnica
Ruch Zdzieszowice - Zagłębie II Lubin
Ślęza Wrocław - Stal Brzeg

Kolejka 4 - 18-19 sierpnia

Pniówek Pawłowice Śląskie - Stal Brzeg
Zagłębie II Lubin - Ślęza Wrocław
Miedź II Legnica - Ruch Zdzieszowice
Gwarek Tarnowskie Góry - Lechia Dzierżoniów
MKS Kluczbork - Górnik Polkowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ruch Radzionków
BKS Stal Bielsko-Biała - Agroplon Głuszyna
Rekord Bielsko-Biała - Piast Żmigród
Foto-Higiena Gać - Warta Gorzów Wielkopolski

Kolejka 5 - 25-26 sierpnia

Warta Gorzów Wielkopolski - Pniówek Pawłowice Śląskie
Piast Żmigród - Foto-Higiena Gać
Agroplon Głuszyna - Rekord Bielsko-Biała
Ruch Radzionków - BKS Stal Bielsko-Biała
Górnik Polkowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów - MKS Kluczbork
Ruch Zdzieszowice - Gwarek Tarnowskie Góry
Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin

Kolejka 6 - 1-2 września

Pniówek Pawłowice Śląskie - Zagłębie II Lubin
Miedź II Legnica - Stal Brzeg
Gwarek Tarnowskie Góry - Ślęza Wrocław
MKS Kluczbork - Ruch Zdzieszowice
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów
BKS Stal Bielsko-Biała - Górnik Polkowice
Rekord Bielsko-Biała - Ruch Radzionków
Foto-Higiena Gać - Agroplon Głuszyna
Warta Gorzów Wielkopolski - Piast Żmigród

Kolejka 7 - 8-9 września

Piast Żmigród - Pniówek Pawłowice Śląskie
Agroplon Głuszyna - Warta Gorzów Wielkopolski
Ruch Radzionków - Foto-Higiena Gać
Górnik Polkowice - Rekord Bielsko-Biała
Lechia Dzierżoniów - BKS Stal Bielsko-Biała
Ruch Zdzieszowice - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - MKS Kluczbork
Stal Brzeg - Gwarek Tarnowskie Góry
Zagłębie II Lubin - Miedź II Legnica

Kolejka 8 - 15-16 września

Pniówek Pawłowice Śląskie - Miedź II Legnica
Gwarek Tarnowskie Góry - Zagłębie II Lubin
MKS Kluczbork - Stal Brzeg
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
BKS Stal Bielsko-Biała - Ruch Zdzieszowice
Rekord Bielsko-Biała - Lechia Dzierżoniów
Foto-Higiena Gać - Górnik Polkowice
Warta Gorzów Wielkopolski - Ruch Radzionków
Piast Żmigród - Agroplon Głuszyna

Kolejka 9 - 22-23 września

Agroplon Głuszyna - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Radzionków - Piast Żmigród
Górnik Polkowice - Warta Gorzów Wielkopolski
Lechia Dzierżoniów - Foto-Higiena Gać
Ruch Zdzieszowice - Rekord Bielsko-Biała
Ślęza Wrocław - BKS Stal Bielsko-Biała
Stal Brzeg - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin - MKS Kluczbork
Miedź II Legnica - Gwarek Tarnowskie Góry

Kolejka 10 - 29-30 września

Pniówek Pawłowice Śląskie - Gwarek Tarnowskie Góry
MKS Kluczbork - Miedź II Legnica
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin
BKS Stal Bielsko-Biała - Stal Brzeg
Rekord Bielsko-Biała - Ślęza Wrocław
Foto-Higiena Gać - Ruch Zdzieszowice
Warta Gorzów Wielkopolski - Lechia Dzierżoniów
Piast Żmigród - Górnik Polkowice
Agroplon Głuszyna - Ruch Radzionków

Kolejka 11 - 6-7 października

Ruch Radzionków - Pniówek Pawłowice Śląskie
Górnik Polkowice - Agroplon Głuszyna
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród
Ruch Zdzieszowice - Warta Gorzów Wielkopolski
Ślęza Wrocław - Foto-Higiena Gać
Stal Brzeg - Rekord Bielsko-Biała
Zagłębie II Lubin - BKS Stal Bielsko-Biała
Miedź II Legnica - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - MKS Kluczbork

Kolejka 12 - 20-21 października

Pniówek Pawłowice Śląskie - MKS Kluczbork
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
BKS Stal Bielsko-Biała - Miedź II Legnica
Rekord Bielsko-Biała - Zagłębie II Lubin
Foto-Higiena Gać - Stal Brzeg
Warta Gorzów Wielkopolski - Ślęza Wrocław
Piast Żmigród - Ruch Zdzieszowice
Agroplon Głuszyna - Lechia Dzierżoniów
Ruch Radzionków - Górnik Polkowice

Kolejka 13 - 27-28 października

Górnik Polkowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
Lechia Dzierżoniów - Ruch Radzionków
Ruch Zdzieszowice - Agroplon Głuszyna
Ślęza Wrocław - Piast Żmigród
Stal Brzeg - Warta Gorzów Wielkopolski
Zagłębie II Lubin - Foto-Higiena Gać
Miedź II Legnica - Rekord Bielsko-Biała
Gwarek Tarnowskie Góry - BKS Stal Bielsko-Biała
MKS Kluczbork - KS Stilon Gorzów Wielkopolski

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Pniówek Pawłowice Śląskie - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
BKS Stal Bielsko-Biała - MKS Kluczbork
Rekord Bielsko-Biała - Gwarek Tarnowskie Góry
Foto-Higiena Gać - Miedź II Legnica
Warta Gorzów Wielkopolski - Zagłębie II Lubin
Piast Żmigród - Stal Brzeg
Agroplon Głuszyna - Ślęza Wrocław
Ruch Radzionków - Ruch Zdzieszowice
Górnik Polkowice - Lechia Dzierżoniów

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Lechia Dzierżoniów - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ruch Zdzieszowice - Górnik Polkowice
Ślęza Wrocław - Ruch Radzionków
Stal Brzeg - Agroplon Głuszyna
Zagłębie II Lubin - Piast Żmigród
Miedź II Legnica - Warta Gorzów Wielkopolski
Gwarek Tarnowskie Góry - Foto-Higiena Gać
MKS Kluczbork - Rekord Bielsko-Biała
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - BKS Stal Bielsko-Biała

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Pniówek Pawłowice Śląskie - BKS Stal Bielsko-Biała
Rekord Bielsko-Biała - KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Foto-Higiena Gać - MKS Kluczbork
Warta Gorzów Wielkopolski - Gwarek Tarnowskie Góry
Piast Żmigród - Miedź II Legnica
Agroplon Głuszyna - Zagłębie II Lubin
Ruch Radzionków - Stal Brzeg
Górnik Polkowice - Ślęza Wrocław
Lechia Dzierżoniów - Ruch Zdzieszowice

Kolejka 17 - 24-25 listopada

Ruch Zdzieszowice - Pniówek Pawłowice Śląskie
Ślęza Wrocław - Lechia Dzierżoniów
Stal Brzeg - Górnik Polkowice
Zagłębie II Lubin - Ruch Radzionków
Miedź II Legnica - Agroplon Głuszyna
Gwarek Tarnowskie Góry - Piast Żmigród
MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski
KS Stilon Gorzów Wielkopolski - Foto-Higiena Gać
BKS Stal Bielsko-Biała - Rekord Bielsko-Biała

Pełny terminarz

Hoolsovia - 3 lipca 2018, 15:03:26 - *.ncbj.gov.pl
III ligi kibicowsko (rezerw nie liczymy):
1. Grupa IV - 10 ekip kibicowskich
2. Grupa II - 7 ekip kibicowskich
3. Grupa I - 4 ekipy kibicowskie
4. Grupa III - 3 ekipy kibicowskie

MZKS - 3 lipca 2018, 15:13:47 - *.10.208.87
Do boju Lechio Dzierżoniów !!!

do Hoolsov - 3 lipca 2018, 15:26:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ekipy kibicowskie? Wystarczy jak w googlach wpiszesz sobie "lista zoo w polsce" i będziesz już miał haha. Kogo to obchodzi

jedrzej201 - 3 lipca 2018, 15:31:36 - *.adsl.inetia.pl
KS Polkowice wrócił do nazwy Górnik. Może i to dla kibiców przywrócono historyczną nazwę z czasów świetności.
Polkowice wśród faworytów do awansu. Może Ślęza, Kluczbork musi wrócić na szczebel centralny.
Agroplon to absolutny debiutant.
Foto-Higena Gać to Foto-Higiena Gać Oława.

mati - 3 lipca 2018, 15:31:38 - *.adsl.inetia.pl
mnie to obchodzi ty cioto w rurkach bez zadnych zasad!

artikks - 3 lipca 2018, 15:41:36 - *.piastlan.net
1kolejka--derby Gorzowa...

y - 3 lipca 2018, 15:44:38 - *.CNet.Gawex.PL
Górnik Polkowice był faworytem do awansu w zeszłym sezonie. Kiedy na serio zaczął "grozić" im awans to nagle zapomnieli jak się gra i przegrali kilka meczów spadając w tabeli.

heinz - 3 lipca 2018, 15:52:50 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
szkoda ,że bytomska Polonia nie awanaowała tylko Radzionków,który nawet własnego stadionu nie ma...Po co to się pchało do III ligi...?

Darek - 3 lipca 2018, 16:22:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ciekawe jedyne możliwe derby odpowiednio w pierwszej i ostatniej kolejce

S04 - 3 lipca 2018, 16:37:59 - *.dynamic.mm.pl
Niestety chyba bez Stilonu...ponad 700 tys. długu, prokuratura, brak licencji, komornik itd.

K - 3 lipca 2018, 16:39:08 - *.146.171.121.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Heinz a po co miala polonia ktorej skadion jest w ruinie

antek - 3 lipca 2018, 16:56:24 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
no BKS Bielsko za przeciwników ma Higienę Gać i Agroplon, już moga się szykować na wojnę kibicowską

smoky - 3 lipca 2018, 16:58:27 - *.opera-mini.net (*.0.34.160)
stilon 800tyś długu tak namieszali adam g jego żona jacek z i teraz pytam co dalej z gorzowską piłką ile razy będziemy zaczynali od zera. Co na to prezydent wójcicki co na to pan synowiec co na to pan biłko.co na to pan jacek i adam pytam co!!!

Piszczel - 3 lipca 2018, 17:29:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mnie też to obchodzi! Dzięki Hoolsovia za zestawienie, tylko w grupie 3,tp ja widzę 6 ekip, no chyba że w Gnieźnie coś się dzieje, jak tak to sorella.

cium - 3 lipca 2018, 21:19:03 - *.internetia.net.pl
Dolnośląski ogłosił..., a niby gdzie??? A poza tym BKS i Stilon wiszą na włosku więc będą zmiany.

serwal - 3 lipca 2018, 21:30:29 - *.dynamic.mm.pl
@jedrzej201
Błyskawica Gać to Gać, a nie Oława.

KONRAD - 4 lipca 2018, 0:13:20 - *.centertel.pl
Ślęza buduje swój nowy stadion oraz halę dla swoich ekstraklasowych koszykarek na wrocławskim osiedlu Kłokoczyce.W tym sezonie niewiele jej zabrakło do awansu.W 2014 wygrała swoją grupę III ligi,ale ze względu na ówczesną reorganizację rozgrywek musiała grać w barażach,które przegrała(klub miał już nawet licencję na II ligę).W tym sezonie też powalczą.Oby awans zbiegł się z oddaniem do użytku nowego stadionu.

Zibi - 4 lipca 2018, 9:45:39 - *.146.99.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
2 kolejka i podwojne derby Opolskiego.

zen - 4 lipca 2018, 12:22:42 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Podobno BKS się wycofuje.

cineq78 - 4 lipca 2018, 12:27:12 - *.dynamic.mm.pl
@zen nie podobno tylko na pewno, wystarczy wejść na ich stronę.

S1967B - 4 lipca 2018, 13:23:47 - *.dynamic.chello.pl
Teraz bks stal zaraz stilon i za chwilę znowu będą tu grały spady górnika i turza Śląska, moim zdaniem najmniej ciekawa gr3 i pod względem kibicowskim i zainteresowania no jak i widać profesjonalizmu co u nie których zespołów, bo takie utrzymywanie przez degradacje innych to myślałem że tylko w okręgówce, a jednak wielka szkoda, no i trzeba będzie jeszcze dwa razy zmieniać terminarz.

Ujek z G.K - 4 lipca 2018, 14:45:03 - *.centertel.pl
Do heinza - nie pchali się do tej ligii,tylko pokonali na boisku Lwowiakow. Nikt nie bronił Polonii wygrać. A i PB nie ma gdzie grać,w związku z remontem swojego "stadionu". Więc nie cwaniakuj cepie.

jajjajaj - 4 lipca 2018, 14:51:10 - *.internetia.net.pl
BKS wycofał się z rozgrywek.

SS - 4 lipca 2018, 17:33:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Turza Śląska i tak raczej nie przystąpi do rozgrywek, większość zawodników i główny sponsor odpływają do Odry Centrum

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas