11 lipca 2018, 20:51:31 - koofel
eLM: Trzy gole Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił trzy gole dla Łudogorca Razgrad w wygranym 7-0 (2-0) pierwszym meczu I rundy eliminacji Ligi Mistrzów z północnoirlandzkim Crusaders FC. 25-letni napastnik pojawił się na boisku w 68. minucie za Claudiu Keșerü.

11 lipca 2018, 19:00 - Razgrad (Łudogorec Arena)
Łudogorec Razgrad 7-0 Crusaders FC
Marcelinho 25, 66, Rodney Brown 40 (s), Claudiu Keșerü 53, Jakub Świerczok 73, 78, 80

żółte kartki: Claudiu Keșerü - Declan Caddell, Billy Burns, Howard Beverland, Jordan Forsythe.

sędziował: Dumitru Muntean (Mołdawia).

Poza kadrą gospodarzy znalazł się Jacek Góralski, który nie został zgłoszony do I rundy. Rewanż odbędzie się 17 lipca o 21:00.

Ht - 11 lipca 2018, 20:57:05 - *.dynamic.chello.pl
Liczę ze Nawalka powoła Swierczoka na MS w rosji. Swoją drogą już nie mogę się doczekać na pierwszy mecz naszych orłów z senegalem.

ad - 11 lipca 2018, 20:57:45 - *.146.164.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ładene 3 bramki strzelił pierwsza najlepsza

Sopel - 11 lipca 2018, 20:57:53 - *.159.171.33
Oby tylko teraz grał i jak najszybciej wydostał się z tego bułgarskiego grajdołka bo jeżeli Ludogorec nie wejdzie do LE lub LM to sezon można spisać na straty.

naczelny s - 11 lipca 2018, 20:58:25 - *.jedrzejow.vectranet.pl
I tym się różni mistrz Węgier od mistrza Polski, że brytyjskich amatorów biją 7-0, a nie ledwo 1-0

kell1987 - 11 lipca 2018, 21:00:08 - *.dynamic.chello.pl
jeden pisze o zespole z Irlandii Płn, że to Walijczycy, a drugi mistrza Bułgarii nazywa mistrzem Węgier...

daro - 11 lipca 2018, 21:05:43 - *.150.142.214.internetia.net.pl
Tym się różni homo sapiens od naczelnych (małp), że wie tym, że Razgrad leży w Bułgarii! Poza tym Irladia Płn. to zaledwie brytyjska prowincja a Irlandia to samodzielne państwo z dość mocną piłką.

fansport - 11 lipca 2018, 21:20:17 - *.dynamic.chello.pl
gdyby świerczok zagrał z senegalem, wygralibyśmy i potem byłaby druga runda, a nawet ćwierćfinał

Berlin - 11 lipca 2018, 21:22:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rywal Gornika Zabrze dojechał wreszcie do Zabrza.
1300 km jechali starym autobusem dwa dni .
Na granicy Ukraina -Polska czekali na odprawę 8 godzin.
To nie jest żart .
Śpią w Bytomiu w zajeździe.

Irtysz_21 - 11 lipca 2018, 21:38:22 - *.231.2.24.koba.pl
what de flop

@@@ - 11 lipca 2018, 21:46:08 - *.dab.02.net (*.160.11.15)
Nie Syberii tylko Syrii

slazak - 11 lipca 2018, 22:05:44 - *.adsl.inetia.pl
90minut taka informacja powinna być podana jako główna. To jest rewelacja! Kiedy ostatnio polski piłkarz ustrzelił hattricka w europejskich pucharach?

alien - 11 lipca 2018, 22:05:58 - *.dynamic.mm.pl
Ktoś wie dlaczego rumuński Cluj jest od razu rozstawiony w II rundzie? W rankingu 2018 Rumunia jest za Izraelem i Cyprem, a ci grają już od pierwszej rundy.

fansport - 11 lipca 2018, 22:20:10 - *.dynamic.chello.pl
ranking 2017/2018 obowiązuje od sezonu 2019/2020.

alien - 11 lipca 2018, 22:46:11 - *.dynamic.mm.pl
Ok. To który ranking decyduje o bieżącym rozstawieniu?

Xxx - 11 lipca 2018, 23:07:02 - *.opera-mini.net (*.174.45.244)
@alien 2016/17

Krzyś - 11 lipca 2018, 23:09:05 - *.adsl-surfen.hetnet.nl
Tak się kruszy ciasteczka.

Xxx - 11 lipca 2018, 23:10:48 - *.opera-mini.net (*.174.45.244)
@alien tzn.2012/13-2016/17

alien - 11 lipca 2018, 23:12:47 - *.dynamic.mm.pl
@Xxx Dzięki. Teraz pasuje.

BI - 11 lipca 2018, 23:15:55 - *.centertel.pl
@ehri: a bait to osjem bitów.

BI - 11 lipca 2018, 23:18:58 - *.centertel.pl
@slazak: Wydaje mi się że ostatni polscy piłkarze którzy ustrzelili hat tricka w pucharach ro Mateusz Piątkowski i Przemek Frankowski w 2015 roku.

FCH - 11 lipca 2018, 23:19:31 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Człowiek hattrick bravo Kuba Zagłębie jest z Ciebie dumne.

. - 12 lipca 2018, 1:47:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@slazak, @BI: Ostatnim Polakiem, który strzelił hat-tricka w pucharach był Robert Lewandowski 29 września 2015 w meczu fazy grupowej LM Bayern - Dinamo Zagrzeb.

star - 12 lipca 2018, 1:48:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl