[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Mistrzów 2018/2019

Runda przedwstępna - 26 czerwca
(Losowanie - 12 czerwca 2018, 12:00 - Nyon)

FC Santa Coloma 0-2 Drita Gnjilane 26 czerwca, 17:00
pd.
Xhevdet Shabani 99, Fidan Gërbeshi 105 (k)
Gibraltar
SP La Fiorita 0-2 Lincoln Red Imps FC 26 czerwca, 21:00
Anthony Hernandez 2, Álex Moreno 51
Gibraltar

Runda wstępna - 29 czerwca

Lincoln Red Imps FC 1-4 Drita Gnjilane 29 czerwca, 20:30
pd.
Pedro Corral 61 - Liridon Leci 2, 105 (k), Xhevdet Shabani 120, Haxhi Neziraj 120
Gibraltar

I runda eliminacyjna - 10-11 lipca, 17-18 lipca
(Losowanie - 19 czerwca 2018, 12:00 - Nyon)

Torpedo Kutaisi 2-1 Sheriff Tiraspol 10 lipca, 17:30
Giorgi Kimadze 24, Giorgi Kuchianidze 64 (k) - Ziguy Badibanga 14
FK Škendija 79 (Tetovo) 5-0 The New Saints FC 10 lipca, 20:15
Izair Emini 14, Besart Ibraimi 38, 53, 60, 66
Skopje
Sūduva Marijampolė 3-1 APÓEL (Nikozja) 11 lipca, 18:00
Rigino Cicilia 9, 13, 19 - Wánderson 90
NK Olimpija (Lublana) 0-1 Qarabağ Ağdam 11 lipca, 20:00
Wilde-Donald Guerrier 79
Football 1991 Dudelange 1-1 Videoton FC Fehérvár 10 lipca, 18:00
Bryan Mélisse 58 - Szabolcs Huszti 42
Drita Gnjilane 0-3 Malmö FF 10 lipca, 20:45
Carlos Strandberg 13, Arnór Ingvi Traustason 39, Markus Rosenberg 82
Kosovska Mitrovica
Víkingur 1-2 HJK 10 lipca, 20:00
Gunnar Vatnhamar 51 - Sebastian Dahlström 9, Atli Gregersen 29 (s)
Toftir
Łudogorec Razgrad 7-0 Crusaders FC 11 lipca, 19:00
Marcelinho 25, 66, Rodney Brown 40 (s), Claudiu Keșerü 53, Jakub Świerczok 73, 78, 80
Cork City FC 0-1 Legia Warszawa 10 lipca, 20:45 (5795)
Michał Kucharczyk 79
Valur (Reykjavík) 1-0 Rosenborg BK 11 lipca, 22:00
Eiður Sigurbjörnsson 84
FK Kukësi 0-0 Valletta FC 11 lipca, 19:00
Szkodra
FC Flora Tallin 1-4 Hapoel Beer Szewa 10 lipca, 17:30
Rauno Sappinen 73 (k) - Ben Sahar 18, Shir Tzedek 36 (k), Hanan Maman 53, Hen Ezra 85
Spartaks Jūrmala 0-0 FK Crvena zvezda (Belgrad) 11 lipca, 18:00
Ryga
Alaszkert Erewan 0-3 Celtic FC 10 lipca, 18:00
Odsonne Édouard 45, James Forrest 81, Callum McGregor 90
FC Spartak Trnava 1-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 11 lipca, 18:00
Erik Jirka 79
FK Astana (2) 1-0 FK Sutjeska (Nikšić) 11 lipca, 16:00
Roman Murtazajew 29 (k)

Sheriff Tiraspol 3-0 Torpedo Kutaisi 18 lipca, 19:00
Ziguy Badibanga 9, Jô Santos 40, 55
The New Saints FC 4-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 17 lipca, 20:00
Dean Ebbe 15, Daniel Redmond 30, Ben Cabango 35, Kurtis Byrne 90
APÓEL (Nikozja) 1-0 Sūduva Marijampolė 17 lipca, 19:00
Mickaël Poté 20
Qarabağ Ağdam 0-0 NK Olimpija (Lublana) 18 lipca, 19:00
Baku
Videoton FC Fehérvár 2-1 Football 1991 Dudelange 17 lipca, 20:15
Danko Lazović 18, Marko Šćepović 58 - Clément Couturier 54
Felcsút
Malmö FF 2-0 Drita Gnjilane 17 lipca, 19:00
Carlos Strandberg 55, Eric Larsson 60
HJK 3-1 Víkingur 17 lipca, 18:00
João Klauss 1, Evans Mensah 10, Moshtagh Yaghoubi 19 - Gunnar Vatnhamar 21
Crusaders FC 0-2 Łudogorec Razgrad 17 lipca, 21:00
Rodney Brown 11 (s), Jakub Świerczok 65
Legia Warszawa 3-0 Cork City FC 17 lipca, 21:00 (12 573)
José Kanté 27, Miroslav Radović 73 (k), Carlitos 89
Rosenborg BK 3-1 Valur (Reykjavík) 18 lipca, 19:45
Nicklas Bendtner 55 (k), 90 (k), Anders Trondsen 72 - Kristinn Freyr Sigurðsson 85 (k)
Valletta FC 1-1 FK Kukësi 17 lipca, 18:00
Santiago Malano 67 - Irakli Dzaria 84
Ta' Qali
Hapoel Beer Szewa 3-1 FC Flora Tallin 17 lipca, 19:00
Hen Ezra 15, Hanan Maman 27, Maor Melikson 48 - Rauno Alliku 86
FK Crvena zvezda (Belgrad) 2-0 Spartaks Jūrmala 17 lipca, 20:30
El Fardou Ben Nabouhane 78, Nenad Krstičić 81
Celtic FC 3-0 Alaszkert Erewan 18 lipca, 20:45
Moussa Dembélé 8, 19 (k), James Forrest 35
HŠK Zrinjski (Mostar) 1-1 FC Spartak Trnava 18 lipca, 19:00
Ognjen Todorović 58 - Andrej Kadlec 15
FK Sutjeska (Nikšić) 0-2 FK Astana (2) 18 lipca, 20:00
Đorđe Despotović 38, Sierikżan Mużykow 65

II runda eliminacyjna - 24-25 lipca, 31 lipca-1 sierpnia
(Losowanie - 19 czerwca 2018, 14:00 - Nyon)

FK Astana (2) 2-1 FC Midtjylland 24 lipca, 16:00
László Kleinheisler 31, 90 - Gustav Wikheim 51
CFR Cluj 0-1 Malmö FF 24 lipca, 18:00
Carlos Strandberg 45
GNK Dinamo (Zagrzeb) 5-0 Hapoel Beer Szewa 24 lipca, 20:00
Izet Hajrović 22, Mislav Oršić 28, Arijan Ademi 50, 61, Armin Hodžić 82
BATE Borysów 0-0 HJK 25 lipca, 19:00
PAÓK 2-1 FC Basel 1893 24 lipca, 19:30
José Cañas 32, Aleksandar Prijović 80 - Albian Ajeti 82
AFC Ajax 2-0 SK Sturm Graz 25 lipca, 20:30
Hakim Ziyech 15, Lasse Schöne 57
FK Kukësi 0-0 Qarabağ Ağdam 25 lipca, 19:00
Szkodra
FK Crvena zvezda (Belgrad) 3-0 Sūduva Marijampolė 24 lipca, 20:30
Lorenzo Ebecilio 23, Nemanja Radonjić 35, 58
FK Škendija 79 (Tetovo) 1-0 Sheriff Tiraspol 24 lipca, 20:15
Besart Ibraimi 24
Skopje
Łudogorec Razgrad 0-0 Videoton FC Fehérvár 25 lipca, 19:00
Legia Warszawa 0-2 FC Spartak Trnava 24 lipca, 21:00 (13 961)
Erik Grendel 16, Ján Vlasko 90
Celtic FC 3-1 Rosenborg BK 25 lipca, 20:45
Odsonne Édouard 43, 75, Olivier Ntcham 46 - Birger Meling 16

FC Midtjylland 0-0 FK Astana (2) 1 sierpnia, 19:00
Malmö FF 1-1 CFR Cluj 1 sierpnia, 19:15
Arnór Ingvi Traustason 55 - Damjan Đoković 36
Hapoel Beer Szewa 2-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 31 lipca, 19:00
John Ogu 14, Petar Stojanovič 34 (s) - Mario Budimir 49, Izet Hajrović 54
HJK 1-2 BATE Borysów 1 sierpnia, 18:00
Moshtagh Yaghoubi 28 - Rafinha 20 (s), Igor Stasiewicz 24
FC Basel 1893 0-3 PAÓK 1 sierpnia, 20:00
Fernando Varela 7, Aleksandar Prijović 52, Omar El Kaddouri 60
SK Sturm Graz 1-3 AFC Ajax 1 sierpnia, 20:30
André Onana 89 (s) - Klaas-Jan Huntelaar 39, 77, Dušan Tadić 48
Qarabağ Ağdam 3-0 FK Kukësi 1 sierpnia, 19:00
Dani Quintana 24 (k), 57 (k), Dzon Delarge 89
Baku
Sūduva Marijampolė 0-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 1 sierpnia, 19:30
El Fardou Ben Nabouhane 8, Nemanja Radonjić 38
Sheriff Tiraspol 0-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 31 lipca, 19:00
Videoton FC Fehérvár 1-0 Łudogorec Razgrad 1 sierpnia, 20:00
Anel Hadžić 45
Felcsút
FC Spartak Trnava 0-1 Legia Warszawa 31 lipca, 20:30 (17 204)
Iñaki Astiz 63
Rosenborg BK 0-0 Celtic FC 1 sierpnia, 20:45

III runda eliminacyjna - 7-8 sierpnia, 14-15 sierpnia
(Losowanie - 23 lipca 2018, 12:00 - Nyon)

Celtic FC 1-1 AÉK (Ateny) 8 sierpnia, 20:45
Callum McGregor 17 - Viktor Klonaridis 44
FC Salzburg 3-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 8 sierpnia, 19:00
Moanes Dabour 16 (k), 45, Diadié Samassékou 81 (k)
Royal Standard de Liège 2-2 AFC Ajax 7 sierpnia, 20:00
Mehdi Carcela-González 67, Renaud Emond 90 (k) - Klaas-Jan Huntelaar 19, Dušan Tadić 34
SL e Benfica 1-0 Fenerbahçe SK 7 sierpnia, 21:00
Franco Cervi 69
SK Slavia Praga 1-1 Dynamo Kijów 7 sierpnia, 19:30
Josef Hušbauer 90 (k) - Benjamin Verbič 82
PAÓK 3-2 Spartak Moskwa 8 sierpnia, 19:00
Aleksandar Prijović 29 (k), Dimítris Limniós 37, Dimítris Pélkas 44 - Iwelin Popow 7, Quincy Promes 17
FK Astana (2) 0-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 7 sierpnia, 16:00
Mario Budimir 39, Dani Olmo 84
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-1 FC Spartak Trnava 7 sierpnia, 20:30
El Fardou Ben Nabouhane 23 (k) - Erik Grendel 25
Qarabağ Ağdam 0-1 BATE Borysów 7 sierpnia, 19:00
Stanisław Dragun 36
Baku
Malmö FF 1-1 Videoton FC Fehérvár 7 sierpnia, 19:15
Anders Christiansen 62 - Loïc Nego 71

AÉK (Ateny) 2-1 Celtic FC 14 sierpnia, 20:00
Rodrigo Galo 6, Marko Livaja 50 - Scott Sinclair 78
FK Škendija 79 (Tetovo) 0-1 FC Salzburg 14 sierpnia, 20:15
Takumi Minamino 90
Skopje
AFC Ajax 3-0 Royal Standard de Liège 14 sierpnia, 20:30
Klaas-Jan Huntelaar 30, Matthijs de Ligt 34, David Neres 46
Fenerbahçe SK 1-1 SL e Benfica 14 sierpnia, 20:00
Alper Potuk 45 - Gedson Fernandes 26
Dynamo Kijów 2-0 SK Slavia Praga 14 sierpnia, 18:30
Benjamin Verbič 11, Artem Biesiedin 74
Spartak Moskwa 0-0 PAÓK 14 sierpnia, 19:30
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-0 FK Astana (2) 14 sierpnia, 20:00
Mario Gavranović 74
FC Spartak Trnava 1-2 FK Crvena zvezda (Belgrad) 14 sierpnia, 20:30
pd.
Marek Bakoš 6 - El Fardou Ben Nabouhane 7, Nemanja Radonjić 98
BATE Borysów 1-1 Qarabağ Ağdam 14 sierpnia, 19:00
Mirko Ivanić 20 - Míchel 54
Videoton FC Fehérvár 0-0 Malmö FF 14 sierpnia, 20:00
Felcsút

IV runda eliminacyjna - 21-22 sierpnia, 28-29 sierpnia
(Losowanie - 6 sierpnia 2018, 12:00 - Nyon)

BATE Borysów - PSV Eindhoven 21 sierpnia, 21:00
BSC Young Boys Berno - GNK Dinamo (Zagrzeb) 22 sierpnia, 21:00
AFC Ajax - Dynamo Kijów 22 sierpnia, 21:00
SL e Benfica - PAÓK 21 sierpnia, 21:00
Videoton FC Fehérvár - AÉK (Ateny) 22 sierpnia, 21:00
Budapeszt
FK Crvena zvezda (Belgrad) - FC Salzburg 21 sierpnia, 21:00

PSV Eindhoven - BATE Borysów 29 sierpnia, 21:00
GNK Dinamo (Zagrzeb) - BSC Young Boys Berno 28 sierpnia, 21:00
Dynamo Kijów - AFC Ajax 28 sierpnia, 21:00
PAÓK - SL e Benfica 29 sierpnia, 21:00
AÉK (Ateny) - Videoton FC Fehérvár 28 sierpnia, 21:00
FC Salzburg - FK Crvena zvezda (Belgrad) 29 sierpnia, 21:00

I faza grupowa
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018 - Monako)

Kolejka 2 - 2-3 października

Kolejka 3 - 23-24 października

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

1/8 finału - 12-20 lutego, 5-13 marca
(Losowanie - 17 grudnia 2018 - Nyon)

1/4 finału - 9-10 kwietnia, 16-17 kwietnia
(Losowanie - 15 marca 2019 - Nyon)

1/2 finału - 30 kwietnia-1 maja, 7-8 maja
(Losowanie - 19 kwietnia 2019 - Nyon)

Finał - 1 czerwca
Madryt, Wanda Metropolitano

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas