17 lipca 2018, 22:49:02 - bartekwr9
eLM: Gol Jakuba Świerczoka

Jakub Świerczok strzelił gola dla Łudogorca Razgrad w wygranym 2-0 (1-0) rewanżowym meczu I rundy eliminacji Ligi Mistrzów z północnoirlandzkim Crusaders FC. W pierwszym spotkaniu mistrz Bułgarii wygrał 7-0. Było to jego czwarte trafienie w tej edycji rozgrywek. Ponadto po zagraniu Polaka piłkę do własnej bramki skierował Rodney Brown.

17 lipca 2018, 21:00 - Belfast (Seaview)
Crusaders FC 0-2 Łudogorec Razgrad
Rodney Brown 11 (s), Jakub Świerczok 65

żółte kartki: David Cushley - Jody Lukoki, Georgi Terzijew.

sędziował: Roomer Tarajev (Estonia).

25-letni napastnik został w 78. minucie zmieniony przez Dimo Bakałowa. Poza kadrą gości znalazł się Jacek Góralski, który nie został zgłoszony do I rundy.

W spotkaniach II rundy eliminacji Łudogorec zmierzy się z węgierskim Videoton FC Fehérvár. Mecze zostaną rozegrane 24-25 lipca oraz 31 lipca - 1 sierpnia.

Liga Mistrzów 2018/2019

star - 17 lipca 2018, 23:13:24 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ładna brameczka, bramkarz był lekko zdziwiony

BeeSKa - 18 lipca 2018, 2:15:43 - *.adsl.inetia.pl
Brawo Jakub, Ludogorec wychodzi na w miarę solidną drużynę ze wschodniej Europy, oby przeszli wszystkie cztery rundy, a nowy selekcjoner wstawi go do kadry zamiast np. Teodorczyka. Szkoda, że pozbywamy się wartościowych zawodników z ligi tak łatwo jak Świerczoka, Piątka itd. Jak Niezgoda odpali to też oddadzą go bez problemu. Ciekawe co z Frankowskim, byle jaka propozycja i odchodzi. Za to mamy super strzelców w wieku emerytalnym jak Robak czy Angulo. Nie mam nic do takiego Gytkjaera bo to solidny piłkarz na naszą ligę, ale takich piłkarzy jest za mało, Carlitos trafił z formą, zobaczymy jak się pokaże w tym sezonie, co do Kante to też niewiadoma. Kogo jeszcze mamy?? Frączak?? Reszty grzechów nie pamiętam, więc kim mamy grać o te puchary...

@BeeSKa - 18 lipca 2018, 5:28:24 - *.146.100.99.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ja bym to wstawił do składu report za miast lewego

klos - 18 lipca 2018, 13:36:53 - *.lubin.dialog.net.pl (*.240.101.39)
Daj spokój z hejtem na Lewego. Kumaci wiedzą co się działo w Arłamowie. Lewy jest profesjonalistą ale sam meczu nie wygra, tym bardziej że paru "orłów" delikatnie mówiąc zawiodło... Świerczok jak najbardziej powinien byc brany pod uwagę do reprezentacji i uczyć się przy Lewym. Wypad Teodorczyk, Krycha, Grosik, Cionek. Budujmy ekipę na Euro 2020. Potem się zobaczy.

madziar - 18 lipca 2018, 13:41:30 - *.252.60.175
Videoton FC Fehérvár od tego sezonu nazywa się MOL Vidi Football Club. Poprawcie to.

yoyoł - 18 lipca 2018, 14:20:37 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@klos mnie osobiście ch. obchodzi co się działo w arłamowie a jak lewy taki pro to czemu grał w 3 meczach stojanowa? przeszedł koło mundialu po najmniejszej lini oporu, jako kapitan nie pokazał kolegom żadnego zaangażowania machał łapami i stał, gdzie ta jego zastawka była? gdzie jakieś wsparcie mentalne dla kolegów? trzecie beznadziejne finały wielkich imprez lewego bilans ma 11 meczów i 2 bramki tyle co bosacki ... w jednym meczu ;) a piłkarze chleją i to nie tylko polscy a wszyscy więc wiadomo co się dzieje na każdym zgrupowaniu, tylko niestety za chlanie medali nie ma tylko za umiejętność gry w piłkę i ambicje a u nas i lewego zabrakło obydwu

pyzdra - 18 lipca 2018, 14:42:06 - *.unknown.vectranet.pl
A co się działo w Arłamowie?Po za oczywiscie atmosferą wzajemnego zrozumienia.

LEON - 18 lipca 2018, 14:52:10 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl