spaslak - 20 lipca 2018, 19:54:52 - *.adsl.inetia.pl

rw - 20 lipca 2018, 19:54:55 - *.3-2.cable.virginm.net

Fritz - 20 lipca 2018, 19:55:06 - *.146.104.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ryba - 20 lipca 2018, 19:55:15 - *.adsl.inetia.pl

ZS - 20 lipca 2018, 19:55:18 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Miedź !
Pozdrowienia z Sosnowca dla Was i Wrocławia

Kawi - 20 lipca 2018, 19:56:25 - *.dynamic.chello.pl
Kto mi wytłumaczy dlaczego 90minut nigdy nie podaje, że bramka padła w 91 minucie, tylko zawsze 90? Przecież to absurd.

RS - 20 lipca 2018, 19:56:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń spadek - pewne info
A tak poważnie Pogoń sama sobie winna bo chcieli koniecznie dowieźć remis. Brawo Miedź za debiut.
I na koniec pytanie - co za dureń ustawia kamery prosto pod słońce, momentami mało co było widać.

Szmata - 20 lipca 2018, 19:56:30 - *.dynamic.chello.pl
Wygrała

bystrzyca - 20 lipca 2018, 19:56:32 - *.hlrn.qwest.net
Gratulacje z Denver za pierwsze punkty !!!

sas - 20 lipca 2018, 19:59:23 - *.toya.net.pl
Tych 22 grajków bym zaorał. Dno. Jeszcze Strejlau mówi,że dobry mecz.

z - 20 lipca 2018, 19:59:29 - *.range86-128.btcentralplus.com
czegos nie rozumiem byl to mecz inaugurujacy ekstraklase wiec powinien byc na niebiesko niemal zawsze tak chyba bylo ?

kibic zagl - 20 lipca 2018, 20:01:11 - *.unknown.vectranet.pl
brawo miedz

Gonzi - 20 lipca 2018, 20:01:58 - *.play-internet.pl
@spaslak
Ronaldo (ten z lat 90.) też był puszysty:D

fansport - 20 lipca 2018, 20:02:05 - *.dynamic.chello.pl
przemysł miedziowy siłą naszej gospodarki, a że bogaty miedziowy koncern sponsoruje kluby, to kluby są mocne.

EXPERTOS - 20 lipca 2018, 20:02:44 - *.centertel.pl
No no no. Miedź będzie walczyć o puchary. Już raz grała w Pucharze Zdobywców Pucharów i to z samym Monaco przegrywając w dwumeczu tylko 0-1.

zz - 20 lipca 2018, 20:03:09 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Kawi - bo 91. minuta formalnie to pierwsza minuta dogrywki. Mecz trwa 90 minut. Chodzi o to, żeby nie dochodziło do sytuacji, w której np. pierwszy gol padnie w drugiej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy ("47"), a w pierwszej minucie drugiej połowy (46) padnie drugi gol.

Pro - 20 lipca 2018, 20:03:42 - *.opera-mini.net (*.47.102.96)
Adam Frączczaj ma rozegranych blisko 200 spotkań w ekstraklasie. Wypadałoby żeby w końcu komentatorzy ,eksperci nauczyli jak gość się nazywa . Powtórze Frączczak ,nie FrąTczak!

Dako - 20 lipca 2018, 20:04:05 - *.31.54.238
Druga połówka to męczarnia ze strony Miedzi, niektórzy do zmiany na mecz z Wisła ale bramka piękna.

Zagloba - 20 lipca 2018, 20:04:06 - *.as13285.net
Borubar płacze 😭

Mj - 20 lipca 2018, 20:11:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Widzę ze zagłębie z syfnowca straszny kompleks Pogoni..wy tak zawsze?

gość - 20 lipca 2018, 20:13:59 - *.is.net.pl
nie dało się na to patrzyć

W(L)KP - 20 lipca 2018, 20:14:10 - *.centertel.pl
Szkoda wielka szkoda mecz na remis ze wskazaniem na Pogoń, pozdrowienia od legionisty dla portowcow!

KT Ajax Ra - 20 lipca 2018, 20:15:51 - *.184.212.235.ipv4.supernova.orange.pl
Pozdrowienia z Radomia

Samyr - 20 lipca 2018, 20:17:05 - *.146.96.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
KGHM nie sponsoruje Miedzi to raz. Dwa to Szczecin na c nie pokazał w Legnicy tylko patologie i bluzgi. Pierwszy kandydat do spadku więc nie ma co się podniecać oczywistym zwycięstwem.

hihot - 20 lipca 2018, 20:17:30 - *.nycmny.fios.verizon.net
a moze tez byc tak ze ktos strzeli gola w 47 minucie (1 polowa) a zejdzie w meczu w przerwie w 45 minucie hehhe

ZĄBEK - 20 lipca 2018, 20:18:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ZĄBEK - 20 lipca 2018, 20:19:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tapo - 20 lipca 2018, 20:22:04 - *.telecel.com.py
Gratulacje. Miło się zaczyna

Eryk - 20 lipca 2018, 20:22:33 - *.146.104.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miedz lepsza. Troche trema ale jednak lepsza. Pogon nic nie pokazala a ich kibice to jakas patologia... butelkami z woda rzucaja, pobili sie miedzy soba, tego jeszcze w Legnicy nie bylo, patole.

scyzor - 20 lipca 2018, 20:25:08 - *.adsl.inetia.pl
@ZS1906 - to szło inaczej - nie podam dłoni tej k radomskiej broni

Struna - 20 lipca 2018, 20:25:58 - *.centertel.pl
Dlatego wszędzie na świecie w relacjach meczowych i w protokolach sędziowskich i oficjalnie na mistrzostwach swiata tak bylo ze pisze sie ze gol padl np. w 90+1 90+6 czyli w pierwszej lub szóstej minucie doliczonego czasu gry. Lub 45+2 np. No ale redakcja 90 minut jest najmundrzejsza i tego nie zmienia pomimo że zwracałem już im uwagę co najmniej dwa razy.. i jak mecz jest przedluzony 10 minut i padna trzy gole w 90+1 , 90+4, 90+7 dla nich wszystkie 3 padly w 90. Nawet nie wiadomo ktora druzyna strzelila pierwsza..

Korman - 20 lipca 2018, 20:28:10 - *.unknown.vectranet.pl
Jak to jest że kibole że Szczecina napadli samo na siebie?

lolo - 20 lipca 2018, 20:28:47 - *.dynamic.mm.pl
wstyd i obciach być kibicem Pogoni klub
bez ambicji nawet przegrywają z beniaminkiem
który gra pierwszy raz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
w ekstraklasie jaka to duma pomorza
to jest hańba pomorza bo większe osiągnięcia
mają Lechia i Arka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Me - 20 lipca 2018, 20:30:45 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo MIEDŹ super mecz

Boa - 20 lipca 2018, 20:32:22 - *.itsa.net.pl
Kupa słabej młodzieży (poza Walukiewiczem) i Majewski. Świetnie Pogoń buduje ten klub.

Alex - 20 lipca 2018, 20:33:29 - *.dynamic.chello.pl
100 kompletów patelni pojechało do Szczecina ...😀

jjo - 20 lipca 2018, 20:36:21 - *.net.hawetelekom.pl
patrząc na to i na wczorajszy mecz to Lech nie zaprezentował się źle . Lech ma szansę na podjum

Varadi - 20 lipca 2018, 20:40:09 - *.ssp.dialog.net.pl
Debiut marzenie. Pierwsza bramka pierwsze punkty nawet pierwszy lider przez kilka godzin. Klub z najmniejszym budżetem wygrywa z klubem mającym budżet dwa razy wyższy. Po co portowcy te bluzgi od 40 minut. Do tego czasu nawet niezły doping. Hej Miedź

Katdio - 20 lipca 2018, 20:42:50 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Żeby nie napełnić stadionu na inaugurację, debiut...źle wróży.
Cóż... standard w Legnicy.
To zły prognostyk...

w - 20 lipca 2018, 20:43:18 - *.179.31.174
@; Struna; 90 minut sama ustala ile bramek strzelił Lewandowski i sama ustala, że gol w doliczonym czasie to 90' lub 45'. Ale co się dziwić, skoro tolerują borubara.

piter - 20 lipca 2018, 20:45:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Mecz ogólnie słaby Miedź w I połowie lepsza w II Pogoń ale szczęście przy Miedzi. Z taką grą Miedź będzie miała poważne problemy aby utrzymać się w ekstraklasie. Stadion słabo się prezentuje, nie było słychać dopingu kibiców. Kamery jak na I lidze. Słaba widoczność słońce oślepia.

Rys - 20 lipca 2018, 20:48:18 - *.ed.shawcable.net
Bravo Legnica pozdrowienia z Edmonton

kibice - 20 lipca 2018, 20:56:37 - *.play-internet.pl
borubary przegraly

Lis - 20 lipca 2018, 20:58:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kiedy Miedź wygrywa, to krety płaczą jak bobry.

Witam - 20 lipca 2018, 21:00:35 - *.play-internet.pl
Mam pytanie z jakiego miasta jest osoba, która jest dziś „redaktorem” na 90minut i zadecydowała że pierwszy mecz inauguracyjny ekstraklasy pokazać jako mało znaczące wydarzenie nie zasługujące na newsa dnia? Czyżby jakieś kompleksy „redaktora”?

ja - 20 lipca 2018, 21:01:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pogoń spadek pewne info.

bik - 20 lipca 2018, 21:04:41 - *.wejherowo.vectranet.pl
No jak na debiut w e-klasie to....tłumy nieprzebrane......
Jak w Niecieczy.
Czyli pod koniec sezonu frekwencja wynosić bedzie z 1 500 osób

artuur,,, - 20 lipca 2018, 21:14:54 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Alex,,Krecik sie wynurzyłPs. A te patelnie to chyba z przystadionowej giełdy w lubinku

Damianeri - 20 lipca 2018, 21:18:40 - *.146.43.127.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wreszcie szczecin bez punktów brawo Miedzianka paprykarz poraz pierwszy zjedzony w Legnicy teraz jeszcze u nas będą grali 3 sierpnia także wszyscy na Śledzi na Ludowy trzeba otworzyć paprykarz poraz drugi 😂

SO 1906 - 20 lipca 2018, 21:24:02 - *.centertel.pl
Dlaczego kasowane są pozdrowienia dla Miedzi?

21st - 20 lipca 2018, 21:30:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do znafców:
1.Mecz może ogólnie słaby, ale beniaminkowi można to wybaczyć.Pogoni nie!
2.W polskiej rzeczywistości bilet na mecz Extraklasy to czasem dzienna "norma" żywieniowa dla całej rodziny (pomimo rzekomego wzbogacenia się społeczeństwa)

egon - 20 lipca 2018, 21:32:07 - *.dynamic.chello.pl
Borubar wpadł w depresję !!!!

21st - 20 lipca 2018, 21:32:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
...
3.W Nice1Lidze Polsat nie miał takich problemów ze słońcem. Eurosport nie podołał...
4.Forsell, mimo niewłaściwej wg znafców proporcji wagi do wzrostu, potrafi "się znaleźć" i ma petardę w nogach, w związku z czym ...nie chce mi się z Wami gadać i odliczać do dziesięciu ;))

czeniek - 20 lipca 2018, 21:33:31 - *.6-2.cable.virginm.net
Kibice Miedzi - zachowajcie stronkę z tabelą, będzie co wspominać przez lata ;)

Aaaacf - 20 lipca 2018, 21:38:58 - *.unknown.vectranet.pl
Frekwencja mała na papierze. Legia 2 mln mieszkańców i 40 tyś stadion gdzie nigdy tylu nie ma. Legnica nie całe 100 tyś. Mieazkancow. Przeliczcie sami... A bilety nie są za 5 zł jak na Zagłębie L.

B.M.C. - 20 lipca 2018, 21:39:14 - *.static.cybergrota.com.pl
Mecz można spuentować jak klasyk Ferdynand Kiepski, Daj Pan spokój z tymi śledźmi.

yoda - 20 lipca 2018, 21:43:54 - *.unknown.vectranet.pl
bik albo jesteś niedoinformowany albo taki głupi albo z lubina, stadion Miedzi ma 6200 miejsc więc był zapełniony w 90%

nfn - 20 lipca 2018, 21:44:23 - *.centertel.pl
xPoziom b klasy obu druzyn zalosna miedz i pogon

grzechu727 - 20 lipca 2018, 21:52:15 - *.jelenia.zicom.pl
W dniu moich urodzin piękniejszego prezentu nie mogłem dostać jak historyczne zwycięstwo Miedzi w Ekstraklasie Bomba Zapamiętam te urodziny do końca życia

wuj - 20 lipca 2018, 21:53:15 - *.ssp.dialog.net.pl
Inauguracja ekstraklapy, debiut Miedzi, szkoda że nie na niebiesko...

Wrocławiak - 20 lipca 2018, 21:54:16 - *.146.102.160.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miedzianka OK. Superancki debiut.

generał fu - 20 lipca 2018, 22:03:32 - *.218.105.160
Gratulacje zwycięstwa. Pozdro od Sandecji

Przemek - 20 lipca 2018, 22:05:10 - *.free.aero2.net.pl
Zastanawiam się czemu bramkarz Pogoni piłkę próbował wybić lewą ręką, jak leciała po jego prawej stronie. Brawo dla trenera Nowaka i całej Miedzi. Początki zawsze są trudne. Gratulacje z Ciechanowa.

paulp - 20 lipca 2018, 22:12:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
so Przemek
bo kazdy dobry bramkarz wie ze do gornej pilki z prawej strony rzuca się lewą ręką i analogicznie z lewej strony

... - 20 lipca 2018, 22:14:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak zwykle w polskiej lidze - dramatyczna niemoc jeśli chodzi o wykańczanie akcji.
Zwłaszcza ostatnie podanie to jest dramat, zresztą w reprezentacji też.

123 - 20 lipca 2018, 22:25:20 - *.unknown.vectranet.pl
A na 90 onanizacja na temat frekwencji, bo co tam piłka. W Legnicy resztę miejsca zabierają sektory buforowe. Stadion na ten moment jest za mały. U was też tak jest? Fap fap

mag - 20 lipca 2018, 22:36:05 - *.play-internet.pl
Jak trener Nowak mówił, że w Pogoni widzi luki to się wielce kibice oburzali. A gołym okiem widać, że cienizna.

gffgd - 20 lipca 2018, 22:37:28 - *.as13285.net
Hej Miedź!

marecki - 20 lipca 2018, 22:55:30 - *.10.84.105
Brawo Miedzianka

sdf - 20 lipca 2018, 23:04:26 - *.dynamic.chello.pl
Jak bym wiedział że Pogoń ma tak załosną kadrę z amatorem w bramce to był grał Miedz, a nie tylko bez remisu, ja pierdziee co oni zrobili z Pogoni gra 6 dobrych graczy a reszta to jakies odpadki z IIII i IV ligi.
To wcale nie swiadczy ze Miedz jest dobra tylko ze Pogon ma połowe składu amatorów z łapanki z nonamem Bursztynem na czele!!!

LEON - 20 lipca 2018, 23:23:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zaczyna się bardzo ciekawie
Brawo Miedź

KCH - 20 lipca 2018, 23:26:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jaka liga taka inauguracja. Miedzi jeszcze można wybaczyć - trema debiutanta + kilku "wygranych" dziadów jak Łobodziński czy Piątkowski (drugi Żiru z MŚ), natomiast Pogoń zawiodła na całej linii.
Gol Forsella ozdobą na koniec. Ale go nie widziałem bo ok. 80 minuty wyłączyłem ten mecz bo nie byłem w stanie go oglądać.

do RS - 20 lipca 2018, 23:46:14 - *.play-internet.pl
nie oceniaj gościu po pierwszym meczu Pogoni, że od razu jak zaczął od przegranej to jest to zespół, który na 100 % spadnie z ekstraklasy, a po drugie to nie czepiają się tej osoby, która ustawiała tą kamerę bo sam za pewne byś lepiej tej kamery nie ustawił, a drugą przyczyną
mogło być, a w zasadzie przypuszczam, że było to po prosto złe ustawienie twojego telewizorka hehe xD

darek - 20 lipca 2018, 23:55:35 - *.interkar.pl
pierwszy historyczny mecz w ekstraklasie i aż 5500 kolejny żart w naszej marnej lidze

KCH - 21 lipca 2018, 0:04:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
darek
A ile więcej by tam weszło jak stadionik a la Bełchatów czy Górnik Łęczna z czasów ekstraklasy. Niech chodzi te 4-5 tys regularnie to będzie chociaż jakaś atmosfera a nie to co Sandecji jak grali w Niecieczy i chodziło po 900 ludzi.

1111222233 - 21 lipca 2018, 0:05:11 - *.centertel.pl
a co takiego moj komentarz robi

Skorump - 21 lipca 2018, 0:11:33 - *.play-internet.pl
Miedź - drużyna, która - póki co - ma więcej występów w europejskich pucharach, niż rodzimej ekstraklasie.

1111222233 - 21 lipca 2018, 0:20:55 - *.centertel.pl
niech zyje Boniek,Tomaszewski,i inne gaduly z telewizji to oni poprowadza naszych do sukcesu i reprezentacje jak i kluby ludzie czy to wazne ile jest widzow na meczu liczy sie atmosfera i nie wazne kto z kim gra polacy nic sie nie stalo heja heja

Zajmon Leg - 21 lipca 2018, 0:24:42 - *.146.226.236.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@W (L)KP
Nie ma zgody Legii z Pogonią wiec skończ bzdurzyc
@Varadi
Pozdrawiam i gratuluje złotego strzalu tego diabelka z Finlandii. Brawo Miedź. Spełniło sie to co pisalem ze pogonicie paprykarzy.

Witam - 21 lipca 2018, 0:27:17 - *.play-internet.pl

Rabarbar zastawil telefon w lombardzie he he

vovo - 21 lipca 2018, 0:54:26 - *.218.105.160
@Witam
Pewnie redaktorek z Radomia.

Ptr - 21 lipca 2018, 1:11:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ładny mecz, widać że poziom ligi jest wyższy niż w I lidze, ale jak widać Miedź się nie boi bo jest gotowa.

@zajmon Le - 21 lipca 2018, 2:01:23 - *.range86-158.btcentralplus.com
Ale za to jest dużo kibiców z Warszawy co mają dobre kontakty że Szczecinem zgody nie ma ale jest szacunek..

Lujex - 21 lipca 2018, 2:11:27 - *.96.155.168.ipv4.supernova.orange.pl
Nie kłam. Do warszawiaków nikt nie ma szacunku.

Czcigodny - 21 lipca 2018, 2:21:47 - *.222.119.168
1 historyczny mecz w Ekstraklasie i od razu zwycięstwo. Byle tak dalej, trzeba grać swoje i nie patrzeć się na budżety innych klubów, które w większości idą na pensje z kosmosu dla zawodników wręcz zacofanych technicznie i mentalnie. Pozdrowienia z Holandii

milioner - 21 lipca 2018, 3:13:18 - *.centertel.pl
tylko Miedz legnica

cewapiki - 21 lipca 2018, 5:51:40 - *.static.ziggozakelijk.nl
Znowu sie zaczyna spuszczanie Zooznowca nad Szczecinem. Tyle lat sie nie mogli doczekac zeby sobie w koncu popisac na necie. Teraz maja pole do popisu, chcoc miasto kupa wieje heh.

Rafał - 21 lipca 2018, 9:06:11 - *.play-internet.pl
Bo w futbolu chodzi o wygrywanie a nie o odmładzanie. Niektórzy pomylili dyscypliny. To piłka nożna na nie wybory na występy w klubie nocnym. Tam wiek jest kluczowy. A tak niedawno pisaliście o 0:5. A tutaj proszę.

wuj - 21 lipca 2018, 9:23:08 - *.ssp.dialog.net.pl
Struna, Kawi, zz - dla 90minut każda minuta trwa minute, ale 45 i 90 minuta mogą trwać nawet 5 minut. Również tego nie pojmuję, bo powinno być oznaczenie 45+1, 90+1 - tu nie byłoby wątpliwości że to doliczony czas, a nie druga połowa czy dogrywka. Ale tutaj wiele jest autorskich dziwactw

Bury - 21 lipca 2018, 9:41:35 - *.centertel.pl
Druga Nieciecza w ekstraklasie - wiejska atmosfera, paskudny "stadion" i zero dopingu

Mag - 21 lipca 2018, 9:46:21 - *.dynamic.chello.pl
Żenujący poziom. Miedź dolna ósemka i walka o utrzymanie, Pogoń również jak zwykle..

Lechia - 21 lipca 2018, 9:52:46 - *.play-internet.pl
Na boisku wygrana Miedzi, na trybunach Pogoni.

Szymi - 21 lipca 2018, 9:55:38 - *.dynamic-ra-02.vectranet.pl
Jak można grac pierwszy mecz w historii w ekstraklasie i nie zapełnic kurnika na 6 tyś oj cyganki.Pare porazek i bedzie 2500

dobranasza - 21 lipca 2018, 10:24:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Pulpecik zrobił majstersztyk. Brawo!

HZL - 21 lipca 2018, 10:48:18 - *.play-internet.pl
My dziś mamy swój wyjazd na Legie i pokażemy wam jak się gra. Tabory juz gotowe, woły poupinane i nakarmione, patelnie i dywany w duzych ilosciach zabrane wiec w drogę! !
Ore zagłębie !! pokazmy Portowcom jak sie gra w piłkę! !

lopez - 21 lipca 2018, 11:02:25 - *.90-181-91.adsl-dyn.isp.belgacom.be
Grać a nie kibiców liczyć!

Nie - 21 lipca 2018, 11:43:39 - *.play-internet.pl
bilety zostały sprzedane wszystkie tak jak i karnety na cały sezon, wolne miejsca to sektory buforowe, oraz niezapełniony sektor gości. Więc zamknąć paszcze specjaliści od liczenia i zacznijcie myśleć

Dienekes - 21 lipca 2018, 11:45:16 - *.146.225.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Parafrazujac troli emeryt zagral asyste a gruby zagraniczny szrot zaliczyl konkret brame mlodzi polscy pilkarze dlugo beda sie musieli uczyc by cos takiego powtorzyc

varadi - 21 lipca 2018, 12:05:40 - *.87.155.5
Jak się cieszę , że "klub emerytów' z najmniejszym stadionem i budżetem w Ex wygrywa z "wielką Pogonią'. Hej Miedz , gramy swoje cierpliwie z pokora i bez napinki jak ci wszyscy z "wielkich stadionów " i miast.

Samyr - 21 lipca 2018, 12:06:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boli was ta Miedzianka jak cholera. Tym bardziej miło będzie patrzyć na takie obrazki jak po meczu z Pogonią, gdy kibice Pogoni mało nie roznieśli płotu "rozmawiając" ze swoimi piłkarzami.

Kura - 21 lipca 2018, 12:13:53 - *.146.164.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Z ciekawości właśnie sobie obejrzałem drugą połowę meczu. Miedź prawie nie istniała, to Pogoń non stop naciskała, a że nie udoonie to inna sprawa. Obydwie drużyny będą do końca starać się o uniknięcie spadku, bo jak na ekstraklase to słabizna. Miedź miała dużo szczęścia, ale też i to coś czego nie było w Miedzi, mianowicie większą chęć zdobycia tej jedynej bramki w samej końcówce, co się udało. Trzeba przyznać że Gruby ładnie to zrobił, tyle że teraz to wyszło, a nie będzie tak zawsze. Inauguracja udana, przynajmniej ludzie którzy przyszli na mecz mają się z czego cieszyć i w sumie dobrze..

Kura - 21 lipca 2018, 12:30:34 - *.146.129.220.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W tekst wkradła się mała literówka, oczywiście to Pogoni, a nie Miedzi brakowało w końcówce większej chęci na zdobycie tej jednej bramki.

Varadi - 21 lipca 2018, 14:20:00 - *.jgora.dialog.net.pl
Kura jak chcesz komentować to ogladajtcaly mecz. Polecam skrót tego meczu na ekstraklasa tv a zobaczysz ile sytuacji miała Miedź wctym uderzenie Adu w słupek. Przy okazji jak tam twój chrobry w meczu z beniaminkiem ŁKS?

Kura - 21 lipca 2018, 15:27:13 - *.146.205.25.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@varadi - na swój sposób mecz ChG z beniaminkiem jakim jest ŁKS miał podobny przebieg jak wasz mecz z Pogonią. Chrobry miał przewagę, ale nic z niej nie wynikało i to ŁKS strzelił bramkę i to przypadklwą. Miedź za to strzeliła po ładnej, szybkiej akcji. Sam jestem ciekaw jak wam dalej pójdzie. Daleko mi do Miedzi ale źle wam nie życzę, zwłaszcza w meczach z ZL.

ZLatan - 22 lipca 2018, 10:21:07 - *.dynamic-ra-11.vectranet.pl
Bardzo się cieszę z wygranej Miedzi i w doopie mam wasze wojenki internetowe,największą radość sprawia mi porażka zadufanych w sobie Warszawiaków i życzę Miedziance żeby pocisnęli buców tak samo jak ZL,kiedyś Termalica wygrała z mistrzami świata i okolic dopiero był śmiech.Jak przeczytałem wpisy słoików na ich stronie byłem w szoku,oni są naj naj naj,a lubinek niech się cieszy jak dostanie tylko 2 bramki a tu zonk,tak że życzę ML zwycięstwa nad bucami i powodzenia w lidze!

Kajtek - 22 lipca 2018, 11:06:49 - *.dynamic-ra-12.vectranet.pl
Brawo miedzianka.Pozdro Lubin.

. - 22 lipca 2018, 13:35:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@zz, @hihot: Ale można by pisać jak wszyscy na świecie, 45+2'.
@z, @Witam, @wuj, @vovo: Przecież choćby w sezonie 16/17 też 1. mecz nie był na niebiesko: http://www.90minut.pl/news/268/news2680192-Lotto-E
kstraklasa-Wisla-Plock-2-1-Lechia.html
@KCH: Ciekawe, ilu ludzi przyjechałoby, gdyby Miedź grała 76 km od Legnicy.
@Mag: Jak zwykle? Zwykle to oni wchodzili do ósemki i odpuszczali resztę sezonu.

Ptr - 22 lipca 2018, 15:44:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Kura, fajnie że sobie napisałeś że obejrzałeś drugą połowę.
Nie napisałeś że obejrzałeś pierwszej bo musiałbyś przyznać że miedź zasłużyła na tą wygraną grą w pierwszej połowie.
Prawda jest taka że pogoń też nie istniała w drugiej połowie poza pierwszymi 20 minutami.
Tylko to Miedź strzeliła po pięknym technicznym zagraniu Łobodzińskiego, a Chrobry przegrał na własnym boisku z beniaminkiem który za cel obrał sobie utrzymanie w lidze...
Zresztą porównanie Chrobrego do Miedzi to jak porównanie kamienia ze sztabką złota.