Chrobry: 1. Mateusz Abramowicz - 18. Michał Ilków-Gołąb, 32. Przemysław Stolc, 23. Marek Wasiluk, 6. Jarosław Ratajczak - 9. Bartosz Machaj (58, 22. Rafał Maćkowski), 29. Daniel Wajsak (58, 7. Maciej Kona), 16. Robert Mandrysz, 14. Michał Borecki, 77. Serhij Napołow - 99. Damian Kowalczyk (82, 26. Konrad Kaczmarek).

żółte kartki: Karbowy - Kowalczyk, Kaczmarek.

Led - 11 sierpnia 2018, 18:52:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Oli - 11 sierpnia 2018, 18:52:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wreszcie Chrobry! Gratulacje!!! Przynajmniej ten rusko-cygański bękart varadi nie będzie śmierdział na stronie Chrobrego😂😂😂

dgl - 11 sierpnia 2018, 18:53:04 - *.unknown.vectranet.pl
Dlaczego nie gra Zejdler i Pawlik. Nreszcieeeeee.

Kibol - 11 sierpnia 2018, 18:57:28 - *.customers.otenet.gr
Brak wyjściowym składzie lebiody Trytki który teraz meczy swoja grą ChG2 i już mamy pierwsze zwycięstwo w lidze.
Brawo Kowalczyk i szkoda sytuacji sam na sam Boreckiego bo byśmy wygrali 2:0

Max - 11 sierpnia 2018, 19:11:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Damian Oby Tak Dalej !!!👍💪

wigrzak - 11 sierpnia 2018, 19:39:35 - *.suwalki.vectranet.pl
Momentami naprawdę ładna gra Wigier. Co z tego skoro obrona robiła takie babole i takie prezenty że cudem można trzeba uznać że mecz ten przegraliśmy tylko 0:1. Co się dzieje z Adrianem Jurkowskim? Praktycznie całą wiosnę leczy kontuzję, wraca do składu co parę meczów na kilkanaście minut i znowu się leczy. Naprawdę potrzebny nam doświadczony defensor który poukłada obronę od zaraz.

DGL - 11 sierpnia 2018, 20:56:01 - *.unknown.vectranet.pl
Chrobry zdobyl biegun oby tak za tydzien u siebie, Wigry za dobry start mieliscie

Przemek - 11 sierpnia 2018, 21:12:10 - *.180.199.206
Szkoda, że Wigry w pierwszej połowie nie strzeliły gola. Trzy groźne uderzenia Bartczaka, gdyby coś wpadło to mecz mógłby się inaczej ułożyć. Bramka dla Chrobrego trochę z przypadku, ale samo uderzenie w okienko bardzo ładne. W drugiej połowie Wigry się otworzyły i Chrobry miał 3 setki. Chrobry grał słabo, dużo gorzej jak Chojniczanka.Na plus w Wigrach Bartczak,Karbowy i Karankiewicz.

zes - 11 sierpnia 2018, 22:12:57 - *.hsd1.il.comcast.net
Chrobry za tydzien na minusie a Wigry dopisza sobie 3 punkty...

Kibic - 12 sierpnia 2018, 0:11:36 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brak napastnika w Wigrach

Jan - 12 sierpnia 2018, 5:44:40 - *.146.169.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo dobry mecz wigier. Pilkarsko lepsi od chrobrego. Przypadkowa bramka. Do wyróżnienia bartczak i pawlowski.

Zaki - 12 sierpnia 2018, 8:09:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wigry potrzebują doświadczonego obrońcę pomocnika i napastnika

Knur - 12 sierpnia 2018, 8:39:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Szkoda Podbiegunowców ale jeśli chcą zaistnieć to konieczne jest w mocnienie 2-3 zawodnikami.Chrobry rewelacyjny taktycznie.Widac dobrą pracę trenera i postępy.Nawet nie jestem pewny czy goście przyjechali dzień przed meczem czy parę godzin przed meczem i z marszu wyszli na murawę 😯

Jagafan - 12 sierpnia 2018, 13:49:39 - *.elpos.net
A jak Wasz(były nasz) nowy nabytek Marek Wasiluk??

... - 12 sierpnia 2018, 18:47:57 - *.internetia.net.pl
Pierwsza połowa dobra dla Wigier. 3 sytuacje stworzone z gry. Chrobry słabo. 2 połowa dalej Wigry grały swoje błąd i chrobry strzela bramkę w sumie nie będąc drużyną prowadzącą grę. Mecz wtedy się otworzył bardziej. Wigry próbowały, grały piłką , Chrobry kontrował i 3 razy wyszedł sam na sam nie wykorzystując sytuacji. Brawo dla bramkarza Wigier. Obserwując mecz miałem wrażenie że trener Wigier kompletnie nie ma kontaktu z drużyną. Może złe wrażenie odniosłem.

kibic - 13 sierpnia 2018, 14:45:20 - *.play-internet.pl
W ataku wigierki nie mają nic.Wyrózniali się Bartczak i Pawłowski no i może jeszcze Karbowy.Szkoda że w obronie nie ma drugiego stopera bo Piekarski bardzo słaby.Młody zespół i być może zatrybi