Hugo - 11 sierpnia 2018, 18:57:43 - *.51.110.195.multiplay.pl

Hetman - 11 sierpnia 2018, 18:58:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl

alek - 11 sierpnia 2018, 19:04:33 - *.dynamic.chello.pl

__________ - 11 sierpnia 2018, 19:06:07 - *.dynamic.chello.pl
dalej nic Resovia

Kmiot - 11 sierpnia 2018, 19:06:31 - *.centertel.pl
Widzów 30.

Pedros - 11 sierpnia 2018, 19:08:07 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Brawo ROW - nareszcie 3 pkt - myślę, że to zwycięstwo w bólach w pucharze dało Wam wiarę, że idziecie dobrą stronę co dziś to potwierdziło
Powodzenia w następnym meczu

Pasyw - 11 sierpnia 2018, 19:08:34 - *.ostnet.pl
Dramat reska. Idziemy do 3 ligi. Jestesmy posmiewiskiem ligi jak frajerow nas wszyscy bija czy z gory czy dolu tabeli. Odstajemy kompletnie od tej ligi

Pseudonim - 11 sierpnia 2018, 19:08:36 - *.191.200.236
Co to za usuwanie wiadomości, przed chwilę jeszce było tu 3 razy więcej postów.

Pseudonim - 11 sierpnia 2018, 19:09:51 - *.191.200.236
Jak wyglądał mecz?

RBD - 11 sierpnia 2018, 19:25:10 - *.play-internet.pl
Wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na Resovie. Co ciekawe ROW w doliczonym czasie nie wykorzystał sytuacji, gdzie dwóch zawodników gospodarzy wyszło na bramkarza i o mało nie zemściło się to w ostatniej minucie doliczonego czasu, gdy goście nie wykorzystali stuprocentowej sytuacji.

Wrzeszowie - 11 sierpnia 2018, 19:25:31 - *.mtm-info.pl
A tak pisał jakis andrew po meczu ze St. W ze sie ogarna i będą wygrywać. Bardzo dobrze, wypad do 3ligi gdzie wasze miejsce.

Maxik - 11 sierpnia 2018, 19:35:10 - *.play-internet.pl
Czas najwyższy wywalić nieudacznika grabowskiego i jego przydupasa rajzera bo będzie jeszcze gorzej. Dla lanserów tu nie ma miejsca tu trzeba mieć jaja

Maxik - 11 sierpnia 2018, 19:36:30 - *.play-internet.pl

__________ - 11 sierpnia 2018, 19:49:31 - *.dynamic.chello.pl
Grabowski lepszy niz Szydelko to pewne

Rzeszów - 11 sierpnia 2018, 20:12:49 - *.play-internet.pl
Dajcie sobie na wstrzymanie, czas na rozliczanie Grabowskiego będzie najwcześniej po rundzie jesiennej. Zapomnieliście już co zrobił w poprzednim sezonie, po 4 meczach chcecie go zwalniać?

ja - 11 sierpnia 2018, 20:26:50 - *.centertel.pl
Resovia to zespół bez ligowego doświadczenia, nie ma co od nich wymagać. Tym bardziej gdy nie zrobili wzmocnień.. Nie czarujmy się, utrzymanie będzie sukcesem.

mundi - 11 sierpnia 2018, 20:31:04 - *.240.139.5
dajcie tej drużynie trochę pograć, nie oceniajcie jej tak ostro, beniaminek zacznie lepiej grać, zobaczycie.

Frodo - 11 sierpnia 2018, 21:43:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów nie chce resovi. 3 liga wita was.

Rzeszowian - 11 sierpnia 2018, 21:48:04 - *.play-internet.pl
Resovia to klub prawdziwych Rzeszowiaków, z dziada pradziada. A tyś zapewne przyjezdny (czyt.kibic stali) więc chcieć czy nie chcieć to sobie możesz awansować do 2 ligi

asf - 11 sierpnia 2018, 22:05:01 - *.unknown.vectranet.pl
Resovia po czterech meczach:
we wszystkich z optyczną przewagą, we wszystkich rozdaje bramki po katastrofalnych błędach, we wszystkich marnuje po kilka setek.
Na koncie jeden punkt a powinno być 7-9. Liczę, że wrócą Kwiek, Hass, Ogrodnik i będzie lepiej z koncentracją i zimną krwą.

scoti - 11 sierpnia 2018, 22:18:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
Rzeszowian tam u was to wszyscy przyjezdni z okolicznych wioch

Rekin - 12 sierpnia 2018, 0:41:07 - *.marianwitek.pl
Bez euforii, cieszy zwycięstwo ale to było z frajerami których każdych leje i za rok ich już w tej lidze nie będzie.

kokokinel - 12 sierpnia 2018, 3:23:21 - *.centertel.pl
Resovia Mojżeszów!

Szoka - 12 sierpnia 2018, 7:00:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Jak Resa nie wygrywa z ogórkami do bicia bez kibicow ,to njesretyczeka nas tylko spadek ...

Heh - 12 sierpnia 2018, 16:02:05 - *.play-internet.pl
Resovia zachlysnela się awansem, wygraniem PP w województwie, po obiecujących sparingach okrzyknięta została głównym kandydatem do awansu a tu liga ich weryfikuje, jak ja uwielbiam takie brutalne weryfikacje :]