16 sierpnia 2018, 21:51:46 - bartekwr9
eLE: Debiut Arkadiusza Recy w Atalancie

Arkadiusz Reca zadebiutował w barwach Atalanty BC w wygranym 2-0 (0-0) rewanżowym meczu III rundy eliminacyjnej Ligi Europy z izraelskim Hapoelem Hajfa. 23-letni pomocnik zagrał cały mecz.

16 sierpnia 2018, 20:00 - Reggio Emilia (Mapei Stadium - Città del Tricolore)
Atalanta BC 2-0 Hapoel Hajfa
Duván Zapata 71, Andreas Cornelius 90

żółta kartka: Gabriel Tamaș (Hapoel).

sędziował: Frank Schneider (Francja).

W drużynie gości w 76. minucie meczu były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz Gal Arel zastąpił Hena Dilmoniego.

W pierwszym meczu włoski zespół wygrał 4-1, dzięki czemu awansował do kolejnej fazy rozgrywek. W IV rundzie eliminacyjnej Atalanta zagra z duńskim FC København. Mecze zostaną rozegrane 23 i 30 sierpnia.

Liga Europy 2018/2019

rumcajs - 16 sierpnia 2018, 22:52:41 - *.dynamic.chello.pl
lewy obrońca już od roku Panie redaktor.

Mati - 16 sierpnia 2018, 23:26:58 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj zagrał na boku pomocy Panie znawco. ./.

bytoviak - 16 sierpnia 2018, 23:47:46 - *.petrus.pl
FC København?? Tylko na tej debilnej stronie można spotkac takie nazwy.. wszędzie piszą po polsku,a tu debile po swojemu jak zawsze.

P - 17 sierpnia 2018, 0:47:49 - *.dynamic.mm.pl
I super Arek! Oby dalej w składzie. Pozdro z Płocka.

kibicZdala - 17 sierpnia 2018, 7:56:56 - *.internetdsl.tpnet.pl
do @bytoviak a jak ma pisać jak nie zna tłumaczenia - pisze tak jak w innych serwisach.
do @Mati Panie znawco trzeba było obejrzeć mecz, albo posiadać choć trochę wiedzy na temat systemu gry Atalanty żeby komentować pozycję Recy na boisku.
Mam nadzieję, że chłopaczyna nie będzie wchodził tylko w meczach o pietruszkę i dostanie szansę w poważnym spotkaniu, bo potencjał ma spory.

Lędzic - 17 sierpnia 2018, 18:54:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
"København" to nazwa własna tego klubu, jak "Legia" albo "Wisła". Jej się nie tłumaczy, tak samo jak za granicą nie ma Vistuli Krakow.

LEON - 17 sierpnia 2018, 20:40:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Arek

Filon - 18 sierpnia 2018, 11:47:55 - *.dynamic.chello.pl
Kobenhavn to po dunsku Kopenhaga. To, co robi 90minut to jakby napisać "Real Madrid" zamiast "Real Madryt".

Lędzic - 18 sierpnia 2018, 12:11:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@Filon Nazwą hiszpańskiego klubu jest "Real". Jest to nazwa własna, nieprzekładalna. Tak, jak "Roma". Czy używasz nazwy "AS Rzym"?

sas - 18 sierpnia 2018, 14:29:24 - *.ujscie.net