6 września 2018, 17:52:52 - huberts
LN: Giorgi Merebaszwili zagrał w reprezentacji Gruzji

Giorgi Merebaszwili wystąpił w reprezentacji Gruzji w wygranym 2-0 (0-0) meczu 1. kolejki grupy 1 dywizji D Ligi Narodów z Kazachstanem. Zawodnik Wisły Płock rozegrał całe spotkanie.

6 września 2018, 16:00 - Astana (Astana Ariena)
Kazachstan 0-2 Gruzja
Giorgi Czakwetadze 69, Serhij Małyj 74 (s)

żółte kartki: Isłambiek Kuat - Giorgi Nawalowski.

sędziował: Halil Umut Meler (Turcja).

Waleri Kazaiszwili, który w przeszłości był piłkarzem Legii Warszawa, zszedł z boiska w 84. minucie, gdy zmienił go Dawit Choczolawa. Cały mecz na ławce rezerwowych gości spędził Nika Kaczarawa (wcześniej Korona Kielce). W Kazachstanie zaś cały mecz zagrał były zawodnik Korony Abzał Biejsiebiekow.

Poza kadrą Gruzji znalazł się zawodnik Pogoni Szczecin Lasza Dwali, który z powodu kontuzji nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji. Na liście rezerwowej kadry znalazł się Luka Zarandia (Arka Gdynia).