6 września 2018, 22:38:58 - rossoneri
LN: Roman Bezjak zagrał w reprezentacji Słowenii

Roman Bezjak wystąpił w reprezentacji Słowenii w przegranym 1-2 (1-1) meczu 1. kolejki grupy trzeciej dywizji C Ligi Narodów z Bułgarią. Zawodnik Jagiellonii Białystok wszedł na boisko w 66. minucie w miejsce Rene Krhina.

6 września 2018, 20:45 - Lublana (Stadion Stožice)
Słowenia 1-2 Bułgaria
Miha Zajc 40 - Bożidar Krajew 3, 59

żółte kartki: Rene Krhin, Nejc Skubic - Kirił Despodow, Simeon Sławczew.

sędziował: Davide Massa (Włochy).

W składzie reprezentacji Bułgarii całe spotkanie rozegrał były zawodnik Lechii Gdańsk Simeon Sławczew. Na ławce rezerwowych gospodarzy znalazł się Nemanja Mitrović (Jagiellonia Białystok).

lolo - 7 września 2018, 9:41:48 - *.play-internet.pl
Marzy mi się solidna Bułgaria na mundialu taka jak w czasach USA 1994.

ZIENIU - 7 września 2018, 13:53:02 - *.10.208.16
Stoiczkow, Kostadinow, Leczkow, Bałakow...ech fajna ekipa była

Ladder - 7 września 2018, 16:59:54 - *.dynamic.chello.pl
Despodov - dobre mecze z Legią w Lidze Młodzieżowej UEFA - a teraz reprezentant krajowy