6 września 2018, 22:39:08 - wsobon
LN: Valērijs Šabala i Vladislavs Gutkovskis wystąpili w reprezentacji Łotwy

Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała) i Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) wystąpili w reprezentacji Łotwy w zremisowanym bezbramkowo meczu 1. kolejki pierwszej grupy dywizji D Ligi Narodów z Andorą. Šabala, który rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, został zmieniony przez Gutkovskisa w 84. minucie. Na ławce gospodarzy cały mecz spędził Pāvels Šteinbors (Arka Gdynia).

6 września 2018, 20:45 - Ryga (Daugavas stadions)
Łotwa 0-0 Andora

żółte kartki: Vitālijs Jagodinskis, Vladislavs Gutkovskis - Cristian Martínez, Marc Vales, Chus Rubio, Ildefons Lima, Jordi Aláez.

sędziował: Keith Kennedy (Irlandia Północna).
widzów: 4803.

W reprezentacji Łotwy wystąpili byli zawodnicy polskich klubów. Całe spotkanie rozegrali Kaspars Dubra (Polonia Bytom), Vladislavs Gabovs, Aleksandrs Fertovs (obaj Korona Kielce), Deniss Rakels (Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Cracovia, Lech Poznań) oraz Ivans Lukjanovs (Lechia Gdańsk). W 76. minucie na boisku pojawił się Artūrs Karašausks (Piast Gliwice), który zmienił Aleksandrsa Solovjovsa. Na ławce rezerwowych zaś mecz spędzili Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok), Vitālijs Maksimenko (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) i Aleksejs Višņakovs (Cracovia, Widzew Łódź). Poza kadrą meczową znalazł się Vladimirs Kamešs (Pogoń Szczecin).

CountryMan - 6 września 2018, 23:47:26 - *.centertel.pl
Łotwa to chyba jedyna drużyna europejska, która zaliczyła tak niesamowity zjazd w dół

Tuomas - 7 września 2018, 0:24:59 - *.dynamic-zab-03.vectranet.pl
Gdzie sie podziala ta waleczna i solidna druzyna reprezentacji Łotwy? :-(

ehri - 7 września 2018, 1:25:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z sensacyjnego uczestnika EURO 2004 na chłopca do bicia remisującego z żałosną Andorą. W składzie ani jednego zawodnika godnego uwagi, na ławce bramkarz z średniaka ligi polskiej, dwóch z drugiego poziomu rozgrywkowego naszego kraju. Do tego dwóch ze szwajcarskich drugoligowców i cała zgraja byłych ekstraklasowiczów. To jest dramat.

zzz - 7 września 2018, 6:25:50 - *.136.136.139
EURO 2004 było 14 lat temu,od tego czasu nawet nam udało się zagrać na 3 imprezach rangi mistrzowskiej w Europie więc żaden zjazd tylko zwykłe niedbalstwo o szkolenie młodych piłkarzy w tym ładnym nadbałtyckim państewku.

.... - 7 września 2018, 8:09:29 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
to tylko pokazuje sile naszej ekstraklasy,mizerną niestety.... wiecej ogorkow to urosniemy w sile...

Ladder - 7 września 2018, 13:49:09 - *.dynamic.chello.pl
Na Euro 2004 zagrali przez głupotę Polski

LEON - 8 września 2018, 14:13:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo za występ Chłopaki

c6743 - 9 września 2018, 16:18:24 - *.255.237.73
Awans do Euro 2004 to dluga i wyboista droga. Awans Lotwy zaskuga Polski ? Mocne slowa po czesci tak, nie do konca. Boniek zrobil blamaz ale Janas ogral ich 0:2 Fajnie finiszowalismy ale to Szwecja rozdawala karty. Szwedzi pewnie wygrali grupe a Lotwie oddali 4pkt Nam 0. Zadecydowal uklad spotkan Bo w ostatniej kolejce Szwedzi majac juz awans odpuscili mecz i oddali Lotwie 3pkt. No ale 2miejsce to nie awans a baraze a tam czekala grozna Turcja a jej wyeliminowanie tez zaskuga polski? Lotwa grala prosta skuteczna taktyka na kontre. Rywale w ataku pozycyjnym traca pilke a piekielnie Szybki verpakovskis mknie na bramke jak strzala. Na Euro 2004 tylko Holandia ograla ich na luzie 3:0 Niemcy meczyli sie upokorzyli 0:0. Czesi wygrali 2:1 ale Malo braklo Im do kompromitacji Bo Lotwa do przerwy prowadzila 1:0 czesi bili glowa w mur ale pod koniec meczu cudem rozmontowali defensywe lotyszy

c6743 - 9 września 2018, 16:25:10 - *.255.237.73
Tamta Lotwa Z 2004 nie miala w skladzie nikogo Z ekstraklapy. Tylko Prochorenkovs mial przeszlosc w polskiej lidze kopal w 3,4 lidze wzial go Gornik Zabrze ale po pol roku oddali do Izraelskiej ligi a tam byl w czolowce snajperow