8 września 2018, 22:38:24 - euzi
LN: Zawodnicy polskich klubów zagrali w reprezentacji Estonii

Henrik Ojamaa, Artur Pikk (obaj Miedź Legnica), Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice) i Sergei Zenjov (Cracovia) zagrali w reprezentacji Estonii w przegranym u siebie 0-1 (0-1) meczu 1. kolejki grupy 2 dywizji C Ligi Narodów przeciwko Grecji.

8 września 2018, 20:45 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 0-1 Grecja
Kóstas Fortoúnis 14

żółte kartki: Karol Mets, Nikita Baranov (Estonia).

sędziował: Serdar Gözübüyük (Holandia).
widzów: 5567.

Pikk i Vassiljev rozegrali całe spotkanie, Ojamę w 80. minucie zmienił Joonas Tamm, a Zenjov wszedł na boisko w 63. minucie w miejsce Henriego Aniera. Ken Kallaste z Korony Kielce pozostał na ławce rezerwowych, a Sander Puri (w przeszłości Korona) wszedł na boisko w 85. minucie w miejsce Siima Lutsa.

Giovanni - 8 września 2018, 22:46:49 - *.centertel.pl
Ciekawe kiedy w Polsce będzie jakiś sędzia który będzie miał pochodzenie z Wietnamu czy Chin lub Indii.
Jestem wielbicielem multi kulti

Nieborubar - 8 września 2018, 22:47:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Estonczyc dzielnie walczyli z Grekami to trzeba przyznać. Gdyby nasi piłkarze z polskiej ligi z taką walecznoscia grali na pewno przynajmniej jedna drużyna gralaby jeszcze w pucharach...
Trzeba przyznać że z mistrzów Europy z 2004 roku o ile mnie pamięć nie myli niewiele zostało. Wszyscy pamiętamy historyczny turniej w Portugalii, w którym Grecy dwa razy pokonali wyżej notowanych rywali z samym Cristiano Ronaldo na czele. To były sensacyjne i pamiętnego mistrzostwa. Dziś hellada to już nie ta sama ekipa. No ale krok po kroku reprezentacja będzie się podnosić. Podobnie zresztą jak Grecka gospodarka po naplywie niemieckich euro kilka lat temu w trakcie kryzysu

Kongo - 8 września 2018, 23:08:44 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nieborubar - Kretynie Ronaldo wtedy był dzieckiem.

znawca - 8 września 2018, 23:37:58 - *.icpnet.pl
sam byles dzieckiem kongo bo ronaldo jakos gral i nawet ma medal srebrny za tamten turniej

c6743 - 9 września 2018, 15:29:51 - *.255.237.73
Nieborubar no troche za mocno powiedziane o Ronaldo. Euro 2004 to jedyny Turniej gdzie obejrzalem wtedy wszystkie mecze. Ronaldo mial przed turniejem za soba Z raptem 6 meczy w kadrze. Dopiero wchodzil do repry mial byc rezerwowym zmiennikiem . Trener Felipe Scolari mocno sie przeliczyl . Portugalia zaczela koszmarnie euro 2004 a byli gospodarzami. Mecz otwarcia Z Grecja zaserwowali niesamowita padake . Jedyna iskierka nadziei okazal sie wlasnie Mlody Ronaldo ktory wszedl w 2polowie i w koncowce meczu strzelil honorowa bramke. Potem mecz Z Rosja niby wygrany ale stylowo bardzo slabo Portugale a losy meczu ustawil sedzia odgwizdujac reke bramkarza ruskich gdzie jej nie bylo i czerwona kartka odrazu niesluszna. Portugale dopiero odpalili w ostatnim meczu na mare swoich mozliwosci. Grali Z hiszpania scolari ustawil ich defensywnie na kontre i to im szlo i Ronaldo w koncu zaczal grac od 1 minuty. Potem mecze Z Anglia Ktora powinna dowiezc wygrana to wkopali sie w Karne a te im nie szly od lat. Polfinal Z holandia nie uznany gol van Nistelrooya i pyklo jest final o zgrozo znowu Z Grecja. Ci ponownie upokorzyli gospodarzy. Co mogl zrobic Scolari co Zle robil i uparcie? Stawial caly Turniej konsekwetnie na Paulete w ataku i do finalu wierzyl ze sie przelamie i trafi ten niestety byl wtedy bez formy nieskuteczny.

Endi - 10 września 2018, 9:36:38 - *.centertel.pl