9 września 2018, 19:52:28 - bartekwr9
LN: Vladislavs Gutkovskis i Valērijs Šabala zagrali w reprezentacji Łotwy

Vladislavs Gutkovskis (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) i Valērijs Šabala (Podbeskidzie Bielsko-Biała) zagrali w reprezentacji Łotwy w przegranym 0-1 (0-0) meczu 2. kolejki pierwszej grupy dywizji D Ligi Narodów z Gruzją.

9 września 2018, 18:00 - Tbilisi (Boris Paiczadzis Sachelobis Dinamo Arena)
Gruzja 1-0 Łotwa
Tornike Okriaszwili 77 (k)

żółte kartki: Dżaba Kankawa - Andris Vaņins, Vjačeslavs Isajevs, Artūrs Karašausks.

sędziował: Anastássios Papapétrou (Grecja).

Gutkovskis rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, a w 72. minucie zmienił go Šabala. Cały mecz na ławce rezerwowych reprezentacji Łotwy spędził Pāvels Šteinbors (Arka Gdynia). Cały mecz na ławce gospodarzy przesiedział Giorgi Merebaszwili (Wisła Płock), a poza kadrą meczową znalazł się Lasza Dwali (Pogoń Szczecin), który z powodu kontuzji nie pojechał na zgrupowanie reprezentacji. Na liście rezerwowej kadry Gruzji znalazł się Luka Zarandia (Arka Gdynia).

W składach obu drużyn znaleźli się piłkarze grający w przeszłości w polskich klubach. Cały mecz w reprezentacji Gruzji zagrał Nika Kaczarawa (Korona Kielce), a w 90. minucie Waleriego Kazaiszwiliego (Legia Warszawa) zmienił Dawit Choczolawa. Pełne 90 minut w reprezentacji Łotwy zagrali Kaspars Dubra (Polonia Bytom), Vladislavs Gabovs (Korona Kielce), Vitālijs Maksimenko (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Aleksandrs Fertovs (Korona Kielce) i Artūrs Karašausks (Piast Gliwice). W 78. minucie na boisku pojawił się Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok), który zmienił Ritvarsa Ruginsa. W 81. minucie Deniss Rakels (Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Cracovia, Lech Poznań) wszedł w miejsce Ivansa Lukjanovsa (Lechia Gdańsk). Cały mecz na ławce rezerwowych przesiedział Aleksejs Višņakovs (Cracovia, Widzew Łódź), który został powołany w miejsce Vladimirsa Kamešsa (Pogoń Szczecin).