15 września 2018, 19:49:23 - koofel
Gol Patryka Małeckiego

Patryk Małecki strzelił gola dla Spartaka Trnava w przegranym 1-2 (0-0) meczu 8. kolejki słowackiej ekstraklasy z MŠK Žilina. 30-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

15 września 2018, 18:00 - Trnava (Štadión Antona Malatinského)
FC Spartak Trnava 1-2 MŠK Žilina
Patryk Małecki 68 - Andrej Kadlec 76 (s), Michal Škvarka 84

żółte kartki: Martin Tóth - Filip Kaša.

sędziował: Jozef Pavlík (Bratysława).
widzów: 5583.

Piłkarzami Spartaka są byli polscy ligowcy. Boris Godál (Zagłębie Lubin) zagrał całe spotkanie. Za Erika Grendela (Górnik Zabrze) w 78. minucie wszedł Ali Ghorbani. Cały mecz na ławce spędził Dobrivoj Rusov (Piast Gliwice), a poza kadrą meczową znalazł się Anton Sloboda (Podbeskidzie Bielsko-Biała). Trenerem gospodarzy jest były szkoleniowiec Piasta Radoslav Latal.

Poza kadrą gości znalazł się Jaroslav Mihalík (wypożyczony z Cracovii).

Spartak z ośmioma punktami zajmuje siódme miejsce w tabeli.

borr' - 15 września 2018, 19:53:09 - *.dynamic.kabel-deutschland.de