19 września 2018, 22:56:01 - maciejko
LM: Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Wojciech Szczęsny z Juventusu obronił rzut karny w wygranym 2-0 (1-0) meczu 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów z Valèncią. Polak rozegrał całe spotkanie.

19 września 2018, 21:00 - Walencja (Estadio de Mestalla)
València CF 0-2 Juventus FC
Miralem Pjanić 45 (k), 51 (k)

żółte kartki: Dani Parejo, Jeison Murillo, Rúben Vezo - Aléx Sandro, Wojciech Szczęsny, Daniele Rugani.
czerwona kartka: Cristiano Ronaldo (29. minuta, Juventus, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Felix Brych (Niemcy).
widzów: 46 067.

W 90. minucie Dani Parejo (València) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).

bardzo dobry mecz, i elegancko mi zapunktował w fantasy

Borubar - 19 września 2018, 23:04:05 - *.146.36.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widać, że Wojtek to godny następca Buffona nie dzisiejszym meczu to potwierdził. Szkoda, że w kadrze nie jest najjaśniejszym punktem i z sercem na ramieniu kibice muszą śledzić jego poczynania w bramce. Wybieg z bramki w meczu z Senegalem potwierdził tylko niepewność Wojtka w reprezentacyjnej bramce. Dobrze,że w Juventusie broni solidnie i wolę Wojtka grającego na 100% w Turynie, niż wybiegającego z bramki bez wyczucia, niczym na promocję do Lidla. Juventus ma solidną ekipę i może zajść nawet do finału w tej edycji LM. Ciekawy jestem formy Ronaldo, ale czerwona kartka otrzymana w dzisiejszym meczu trochę popsuła jego wizerunek .

ZSH - 19 września 2018, 23:11:35 - *.play-internet.pl
Borubar niczym Gmoch

fansport - 19 września 2018, 23:28:54 - *.dynamic.chello.pl
też bym obronił, gdyby strzelający trafił we mnie, zamiast w bramkę.

ja - 19 września 2018, 23:32:04 - *.play-internet.pl
To jest bramkarz a nie ten denny flappyhandski który spuszcza zespoły w których gra lige niżej. Brawo Wojtek klasa.

:-) - 19 września 2018, 23:35:55 - *.146.230.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@fansport - ty byś nie obronił nawet gdyby cię trafili prosto w twój mundry łeb

Toto - 19 września 2018, 23:38:10 - *.play-internet.pl
Wole Fabiańskiego, pewny stabilny bramkarz bez siana w głowie. Temu się wydaje ze jest Messim bramkarzy a bliżej do Majdana i Dody.

:-) - 19 września 2018, 23:38:46 - *.146.230.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Następny znowu bełkocze coś o "flappyhandskim"... Czemu tak piękny sport jak futbol, tylu głupich przyciąga?

lolo - 20 września 2018, 9:42:53 - *.play-internet.pl
Widzę że Ronaldo przeżywa w Juve szczyt formy.

Daniel34 - 20 września 2018, 10:57:46 - *.40.249.81.threembb.co.uk
Ale i tak Fabiana cenię wyżej ogólnie za osobowość...

lyber - 20 września 2018, 11:55:31 - *.dabnet.pl
Różnica między nimi jest taka że Wojtek regularnie coś broni przy strzale z 11 metrow a Łukasz wogóle nie potrafi bronić karnych, nigdy nie pomógł zespołowi w tym elemencie a Wojtek jednak to czucie ma.

Sosnowiec - 20 września 2018, 13:08:40 - *.web.vodafone.de
Cieszmy się że mamy kilku zamienników na bramce a nie śmiejmy się z nich.

Mi(L)ik - 20 września 2018, 14:14:40 - *.197.121.248.threembb.co.uk
Fabian by się rzucił w przeciwnym kierunku... Pewne info!

. - 20 września 2018, 20:33:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@lyber: "wogóle nie potrafi bronić karnych" Co jakiś czas w Swansea bronił.

LEON - 21 września 2018, 1:14:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl