23 września 2018, 18:25:35 - maciejko
Gol Damiana Kądziora

Damian Kądzior strzelił gola dla Dinama Zagrzeb w wygranym 5-3 (1-0) meczu 8. kolejki chorwackiej ekstraklasy z Interem Zaprešić. Dla Polaka, który rozegrał całe spotkanie, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie. Kądzior zanotował także asysty przy pierwszej i trzeciej bramce dla swojej drużyny.

23 września 2018, 16:30 - Zagrzeb (Stadion Maksimir)
GNK Dinamo (Zagrzeb) 5-3 NK Inter (Zaprešić)
Marko Lešković 14, Mario Budimir 58 (k), Bruno Petković 71, 83, Damian Kądzior 90 - Goodness Ajayi 53, Komnen Andrić 55, Ivan Šunjić 69 (s)

żółte kartki: Mislav Oršić - Tomislav Valentić, Ivan Mamut.
czerwona kartka: Tomislav Haramustek (56. minuta, Inter, za faul taktyczny).

sędziował: Tihomir Pejin (Donji Miholjac).
widzów: 2507.

Poza kadrą Dinama, którego trenerem jest były szkoleniowiec Lecha Poznań Nenad Bjelica, znaleźli się byli gracze "Kolejorza" Emir Dilaver i Mario Šitum.

Dinamo jest liderem tabeli z dorobkiem 20 punktów.

Jarecki - 23 września 2018, 19:12:59 - *.olsztyn.vectranet.pl
Frekwencja porażająca.....wczoraj w Olsztynie było więcej ludzi.

herhor - 23 września 2018, 19:15:48 - *.odramedia.pl
Dinamo to taka chorwacka legia. Jak nie idzie to sędziowie wkraczają do akcji. Tam jest to nawet na wyższym poziomie niż w Polsce.

Watson - 23 września 2018, 19:51:58 - *.dynamic.mm.pl
2,5 widzów. Nie no kozak.

xx - 23 września 2018, 19:53:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
kibole dinama bojkotują mecze juz od dosyc dawna stad taka frekwencja

fansport - 23 września 2018, 23:49:53 - *.dynamic.chello.pl
brawo, ma talent.

poranny - 24 września 2018, 1:53:20 - *.dab.02.net (*.145.70.183)
2,5 tysiąca widzów? To już nawet taki ŁKS miał wyższą frekwencję na ostatnim meczu

Wan1985 - 24 września 2018, 7:22:08 - *.aerostrada.com.pl
Ale chyba bojkotują tylko ligowe, bo na meczu z Fenerbahce (4:1) stadion był pełen. No cóż, Damian dał sobie mocny argument w walce o podstawowy skład. W sumie ciekawe- w 55 minucie Zapresic wychodzi na 2:0, a już minutę później sędzia wkracza do akcji... Chętnie obejrzę skrót tego meczu ;)

westham - 24 września 2018, 14:53:22 - *.dynamic.chello.pl
W Wigrach najlepszy na boisku w kazdym meczu

Tito - 24 września 2018, 23:07:15 - *.bchsia.telus.net
@poranny
Jak na Chorwację, to i tak sporo, żwykle jest mniej niż 1000, na mecze chodzą tylko ultrasi, a sektory dla przyjezdnych wyglądają jak klatki w kolumbijskich więzieniach.