JarekRTS - 29 września 2018, 21:00:59 - *.play-internet.pl

Widzewiak - 29 września 2018, 21:01:04 - *.szybszyinternet.pl

Olo - 29 września 2018, 21:01:10 - *.10-2.cable.virginm.net
Coraz pewniej po awans.
Teraz wyjazd do Radomia-oczekuje super meczu.
Póki co Widzew liderem!

RTSpiastow - 29 września 2018, 21:01:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo.Oby ten wynik nie uśpił przed Radomiakiem,bo mankamenty są.Kamiński tym razem na plus,Gutowski, Mąka bramki na LM.

greg - 29 września 2018, 21:01:47 - *.dynamic.gprs.plus.pl
super

stalowy - 29 września 2018, 21:01:53 - *.mtm-info.pl
wow ale pogrom tarnobrzga a jeszcze nie dawno tak sie napinali ze połkna te lige i awansuja z 1 miejsca he he he a tu zonk

Kobi - 29 września 2018, 21:03:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ilu Siarkowcow na tym wyjeździe ?

moskaluRTS - 29 września 2018, 21:04:46 - *.lsn5.wtnet.de

RTS - 29 września 2018, 21:06:00 - *.szybszyinternet.pl
Gdyby nie bramkarz wynik zakręciłby się około dwucyfrówki.

rafi - 29 września 2018, 21:11:49 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
stalowy pilnuj swojej stalówki to wy po pierwszym meczu pisaliście o awansie a gdzie jesteście każdy widzi

\\// - 29 września 2018, 21:12:15 - *.146.233.201.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Miało być - i jest

walker - 29 września 2018, 21:16:05 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Siarka zasługuje na krytykę po tym meczu. Nie mniej jednak piszę teraz do RTS i Widzewiak - do póki w pierwszej połowie nie dostaliśmy czerwieni i nie schodziliśmy z waszej połowy to mieliście w gaciach pełno.

iro - 29 września 2018, 21:18:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
do walker przeciez bylo juz 2:0, mieliscie tylko jeden strzał niecelny! w calym meczu

Warchol - 29 września 2018, 21:19:49 - *.play-internet.pl
Gratulacje za wynik i frekwencje! Robi wrazenie! Choc srednio Was lubie to obiektywnie mowiac Wasze miejsce jest w Ex i pucharach, czego szczerze Wam zycze! Za tydzien widzimy sie w Radomiu! Pozdrawiam normalnych kibicow! Tylko Radomiak!!!

oleski - 29 września 2018, 21:20:36 - *.play-internet.pl
tak żescie nazekali na fanka smude ze stara szkola a chłop mecz za meczem wygrywa. brawo franc. wisla pamieta

iro - 29 września 2018, 21:23:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
oleski, jakbyś widział gre Widzewa to byś wiedział dlaczego :D, nikt nie obraza sie na Franka, osiągniec mu nie zabierzemy

zizu - 29 września 2018, 21:27:46 - *.5-1.cable.virginm.net
@oleski nie kompromituj sie...

Sd - 29 września 2018, 21:31:07 - *.centertel.pl
RTS - może trzycyfrówka jeszcze nie przesadzaj facio

Stalowiak - 29 września 2018, 21:33:32 - *.146.32.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I zaczyna się jak co sezon w siarze. Wygrywanie, a potem sprzedawanie meczy. A tak naprawdę. To was już dawno nie powinno być w II lidze po zajęciu ostatniego miejsca. Ale był fart, bo sporo drużyn się wycofało środkom udało się uniknąć degradacji.

ŁÓDŹ - 29 września 2018, 21:49:46 - *.toya.net.pl
Złapaliśmy pewien pułap i jeśli go utrzymamy awans bez problemów. Ave WIDZEW !!!

Pedros - 29 września 2018, 21:53:16 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
Bałem sie tego meczu - wynik pokazuje ,że Widzew idzie po swoje Klub z piękną Historią z oddanymi kibicami a Siarka jest w dołku tylko nie wiadomo jaka przyczyna - w ostatnik czasie duża rotacja w obronie atak nie istnieje pomoc sie stara ale bez poprawy - coś trzeba zrobić bo za chwile będzie w strefie spadkowej
Widzewowi życzę awansu bo na to zasługujecie jak mało , który Klub w tej lidze
Do Stalowiaka to twój klubik powinien grać derby z tłukami ale jak sie ma obsadzonych działaczy w podkarpackim okręgu i ostatnio pseudo sędzina zostaje waszym prezesikiem to ciągną was po tej 2 lidze zapomniałes rowerze ,że nie dawno cały Tarnobrzeg krzyczał na kolana i 3 do 0 Siarki łoi frajera- życzę Wam spadku najlepiej do ligi buraczanej będziecie na tej toytoy arenie rozgrywać mecze z panienkami z okolicznych wsi i miasteczek i z waszymi pseudozgodami

jarock - 29 września 2018, 21:53:42 - *.free.aero2.net.pl
Nie jestem kibicem Widzewa ale dlaczego Kamyk jest rezerwowym ?

Adam - 29 września 2018, 22:01:27 - *.play-internet.pl
Następny do golenia Rumuniak

fulko - 29 września 2018, 22:02:58 - *.toya.net.pl
"kibice" siary żenada - jakieś przyśpiewki o Żydach i hajlowanie ...
trzeba było jednak jechać na działkę!

Rebel - 29 września 2018, 22:08:15 - *.10-1.cable.virginm.net
Do momentu strzelenia pierwszej bramki Siarka grała nie najgorzej. Napewno nie jest to zespół do spadku ani do awansu. Co do kibiców Siarki to ciężko sobie wyobrazić większą żenadę i wiochę. Jesteście mentalnym zerem. Ameba ma większe IQ.

zzzzz09 - 29 września 2018, 22:23:01 - *.raciborz.vectranet.pl
Kamyk nie grał od początku, bo miał kontuzję lekką i dochodzi do siebie stąd taka decyzja.

Gks zelow - 29 września 2018, 22:33:54 - *.play-internet.pl
A wszyscy na świcie mówią że każdy kibice widzęwa to patriota a na stadionie sami uchodzcy ze wsi

PeshKO - 29 września 2018, 22:37:13 - *.opaltelecom.net
Pedros bo ci żyłka pęknie tarnobrzeski biedaku, my od 2006 roku bez przerwy gramy na szczeblu centralnym, a i stadion na wiosnę będzie taki jak trzeba dlatego w sumie nie dziwię się tych kompleksów (doliczajac do tego regularne smary w świecie kibicowskim).
PS gratulacje dla Widzewa

gonik - 29 września 2018, 22:38:12 - *.dynamic.mm.pl
bredzenie o ekstraklapie???
Wu macie nędzne 4 pkt przewagi i 1 mecz więcej.
Na dzisiaj to 5-6 drużyn z 1 ligi robi z Was paszytet wliczając Łks. Z czym startujecie do Sandecji czy Rakowa? kibicami?

artuur,,, - 29 września 2018, 22:42:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Normalna rzecz.Łks jest rzeczywistym klubem Lodzi. Widzew Lata koniec 70 zacząl swoją kariere topową ,dlatego Łaski, Głowna, Skierniewice itd. Zaczeły tłumnie zjeżdrzać na mecze Widzewa i teraz Fc znow marzą o wielkim Widzewie ,wolno im . Także Łks Klubem Łodzi jest

jarock - 29 września 2018, 22:57:54 - *.free.aero2.net.pl
~zzzzz09 dzięki za odpowiedz. Nie jestem kibicem Widzewa ale życzę ze względu na kibiców awansu. Pozdrawiam . Fan Jarota @Lech.

Tomek81St. - 29 września 2018, 23:09:21 - *.tvkstella.pl
Gratulacje dla Widzewa od kibica Stali Stalowa Wola. Jestem pewien, że Widzew awansuje w tym sezonie do I ligi, a w kolejnym - być może - do ekstraklasy, bo tam po prostu jest jego miejsce. Pamiętam jak bardzo kibicowałem Widzewowi w drugiej połowie lat 90-tych XX wieku w Jego meczach z Legią Warszawa decydujących o mistrzostwie Polski. Oby te lata kiedyś wrÓciły...
PS. Pozdrowienia dla kolegi Pedrosa. Ty kibicujesz Siarce, ja Stalówce, ale obydwaj interesujemy się piłką nożną i wzajemnie szanujemy, dobranoc, cześć.

Łowicz - 29 września 2018, 23:53:38 - *.146.36.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
widzew idzie jak burza w 2 lidze hahahahha!!!

NoBody - 30 września 2018, 0:19:13 - *.centertel.pl
@artuur
O czym Ty bredzisz. ŁKS klubem Łodzi. W Łodzi jest Widzew i już od 40 lat ŁKS musi pogodzić się z tym, że nie jest jedynym łódzkim klubem. Twoje teksty są tak samo prawdziwe, jak to, że zima jest potrzebna, bo wybija bakterie.
Cały czas płaczecie, że nie macie stadionu i dlatego tak mało Was chodzi na mecze. Wkrótce cała prawda wyjdzie na jaw i każdy będzie widział, że w Łodzi ŁKS ma takie same możliwości, jak Polonia w Warszawie (bez obrazy dla Czarnych Koszul, które bardzo szanuje).

belgiQue - 30 września 2018, 0:41:09 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
awans będzie Łodzian 8 milionów budżet w 1.Lidze starczy

rafalski - 30 września 2018, 0:42:48 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Założę się że Widzew szybciej wejdzie do EKS niż ŁKS

ChG fan - 30 września 2018, 1:18:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Widzew od kibiców Chrobrego 👍

siames Bał - 30 września 2018, 1:59:16 - *.scansafe.net (*.239.168.245)
Mecz taki sobie, lepsze mecze Widzew Grał u siebie i gorsze wyniki zaliczal. Grunt to punkty i w sunie efektowny wynik. Trezeba wykorzystac to ze takie druzyny jak siarka sa przez 15 pierwszych minut posrane oporow i wcisnac bramke, ustawic mecz

bialepce - 30 września 2018, 5:38:29 - *.static.chello.nl
brawo wy ;)
pozdrowienia zza miedzy !
LODZ WRACA NA PILKARSKA MAPE Z SILA O JAKIEJ WAM SIE NIE SNILO !

Szym - 30 września 2018, 10:18:32 - *.as43234.net
Do bialepce - Grazyna! Wstawaj! Zesrałaś się! 😂😂😂 Zejdz na ziemie, fajnie ze Widzew sie odradza ale troche ochlon.

ja - 30 września 2018, 10:46:32 - *.play-internet.pl
W tej 2 lidze jest niższy poziom jak w 3.

Radom - 30 września 2018, 10:58:11 - *.radom.vectranet.pl
Wasze miejsce jest w ekstraklasie. Widzew to legenda polskiej piłki i nic tego nie zmieni. Kilkanaście tysięcy ludzi na meczach, piękny stadion, wielkie tradycje. Życzę Wam jak najszybszego awansu i liczę na piękny mecz w Radomiu.

Do fulko - 30 września 2018, 11:03:29 - *.146.34.107.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A kto pierwszy zaczął bluzgami rzucać w drugą stronę? Nie pamiętasz już czy myślisz że wam wolno...

cvg - 30 września 2018, 11:06:26 - *.dynamic.mm.pl
Na ten moment Widzew byłby gdzieś maks 10 w 1 lidze... może bardziej 12. Bez matactwa regulamimem, stadionami, itd. to walka o utrzymanie... no ale krótko pomarzyć można

WRWE - 30 września 2018, 11:27:46 - *.97.172.38
pdw

gregorh - 30 września 2018, 11:35:39 - *.toya.net.pl
@Radom: Dasz radę ogarnąć mi bilet z meczu Radomiaka z Widzewem do kolekcji?

gfw - 30 września 2018, 12:14:57 - *.212.43.18-internet.zabrze.debacom.pl
jak stalówka mogła przegrać z takim cieniasem jak siara

Piszczel - 30 września 2018, 12:43:01 - *.internetia.net.pl
Mutada fiksed maczes.

Armia - 30 września 2018, 14:09:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Miazga!!! Na boiski i na trybunach! Pozdrawiam wszystkich kibiców.

Noody - 30 września 2018, 15:03:51 - *.kol-net.pl
Tylko Widzew RTS!!

RUCH - 30 września 2018, 16:29:56 - *.147.0.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gratulacje dla Widzewa. Tak odradza się legenda z czystym kontem finansowym bez syfu. Frekwencja godna pozazdroszczenia.Będzie awans będą kolejni sponsorzy. My jesteśmy w czarnej du..e

SOS - 30 września 2018, 17:42:25 - *.telpol.net.pl
Legenda legendom, tradycja tradycją ale jaka frekwencja była na starym stadionie? Magia przeminie nawet w ekstraklapie jak odpowiedniej kasy nie będzie. Ogórki spod Łowicza przestaną jeździć i znowu 4-6 tysi

JWP87 - 30 września 2018, 19:27:33 - *.play-internet.pl