12 października 2018, 22:38:31 - koofel
LN: Zawodnicy polskich klubów zagrali w meczu Estonia - Finlandia

Ken Kallaste (Korona Kielce), Henrik Ojamaa (Miedź Legnica), Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice) i Sergei Zenjov (Cracovia) wystąpili w reprezentacji Estonii, a Petteri Forsell (Miedź Legnica) w Finlandii w wygranym przez tych drugich 1-0 (0-0) meczu Ligi Narodów.

12 października 2018, 20:45 - Tallin (A. Le Coq Arena)
Estonia 0-1 Finlandia
Teemu Pukki 90

żółte kartki: Sergei Zenjov, Henrik Ojamaa, Artjom Dmitrijev - Tim Sparv, Paulus Arajuuri, Teemu Pukki.

sędziował: Craig Pawson (Anglia).

Kallaste i Ojamaa grali przez cały mecz, Zenjova w 60. minucie zmienił Siim Luts, a Vassiljeva w 88. minucie Marek Kaljumäe. Forsell pojawił się na boisku w 61. minucie za Pyry Soiriego.

W zespole gospodarzy spotkanie na ławce przesiedział Artur Pikk (Miedź Legnica). Przez 90 minut grał Sander Puri (w przeszłości Korona).

W Finlandii cały mecz zagrali Joona Toivio (kiedyś Bruk-Bet Termalica Nieciecza) i Paulus Arajuuri (dawniej Lech Poznań).

Papagol - 12 października 2018, 23:09:17 - *.play-internet.pl
Kiedyś Estonia walczyła w barażach o Euro 2012, potrafiła zatrzymać reprezentację Anglii (niewiele zabrakło), a teraz? Ostatnie miejsce w swojej grupie Ligi Narodów. Szkoda.

fansport - 12 października 2018, 23:15:47 - *.dynamic.chello.pl
i wygrał zespół, który miał tylko jednego przedstawiciela ekstraklapy, estonia miała czterech i to ją zgubiło.

janek - 12 października 2018, 23:27:45 - *.dynamic.chello.pl
Fajnie by było zobaczyć Finlandię na Euro 2020...a teraz mają nawet dużą szansę na ten turniej.

fansport - 13 października 2018, 9:26:58 - *.dynamic.chello.pl
grecja ma większe szanse, z nimi finlandia jeszcze nie grała i na pewno ma większe szanse, bo żaden ich piłkarz nie gra w ekstraklapie.

Luis Figo - 13 października 2018, 13:22:38 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Te dwa kraje nawet melodię hymnu mają taką samą, tylko słowa inne.

LEON - 14 października 2018, 5:22:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl