24 października 2018, 17:49:44 - huberts
Liga Młodzieżowa: Lech 2-3 Hertha. Awans Herthy

Lech Poznań przegrał 2-3 (0-2) w domowym meczu rewanżowym I rundy ścieżki mistrzowskiej Ligi Młodzieżowej z niemieckim Hertha BSC Berlin. W pierwszym meczu w Berlinie Hertha pokonała Lecha 2-0, co oznacza, że polska drużyna odpadła na tym etapie z rozgrywek.

24 października 2018, 16:00 - Poznań (Stadion Miejski)
Lech Poznań 2-3 Hertha BSC Berlin
Hubert Sobol 57, Mateusz Skrzypczak 76 - Jessic Ngankam 16, 38, Julian Albrecht 58

Lech: 1. Bartosz Przybysz - 17. Michał Zimmer, 5. Mateusz Skrzypczak, 22. Kacper Andrzejewski, 21. Karol Smajdor - 19. Oskar Nowak (61, 11. Jakub Karbownik), 8. Eryk Kryg (61, 16. Jakub Białczyk), 6. Łukasz Norkowski, 10. Bartosz Bartkowiak (46, 7. Paweł Tupaj), 14. Kacper Janiak - 9. Hubert Sobol (85, 20. Bartłomiej Burman).

Hertha: 1. Luis Klatte - 21. Elias Tamim (63, 18. Maximilian Gurschke), 33. Florian Baak, 37. Panzu Ernesto, 24. Mateo Kastrati - 35. Florian Krebs, 19. Julian Albrecht (63, 17. Justin Weber), 8. Jonas Michelbrink (80, 13. Max-Marius Nerlich) - 10. Miralem Ramić, 9. Jessic Ngankam (46, 14. Ruwen Werthmüller), 11. Dennis Jastrzembski (63, 6. Tarık Gözüşirin).

żółte kartki: Sobol, Janiak, Skrzypczak - Ngankam, Ernesto.

sędziował: George Cătălin Găman (Rumunia).

W 43. minucie Dennis Jastrzembski (Hertha) nie wykorzystał rzutu karnego (Bartosz Przybysz obronił).

W niemieckim zespole wystąpił były zawodnik reprezentacji Polski U-15 i U-16 Dennis Jastrzembski.

Przeciwnikiem Herthy w kolejnej fazie rozgrywek będzie azerski Qəbələ FK, który w dwumeczu pokonał mołdawski Sheriff Tiraspol.

Liga Młodzieżowa 2018/2019

ehri - 24 października 2018, 17:56:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Wstydu nie ma

Ad - 24 października 2018, 18:06:09 - *.icpnet.pl
Pierwsza połowa przespana i bardzo słaba natomiast w w drugiej Lech zdecydowanie lepszy od Herthy. Gdyby z tego dwumeczu wyłączyć ta fatalna pierwsza polowe to praktycznie nie ma żadnej różnicy.

Kolo - 24 października 2018, 18:07:41 - *.dynamic.chello.pl
Wstydu nie ma chyba patrząc na wynik. Trzeba sobie zdać sprawę, że Hertha zupełnie odpuściła w ostatnich 20 minutach.
Nie wiem, czy trener im powiedział, żeby nie kopali leżącego, czy sami zauważyli, z kim grają, ale żadna z tych opcji nie świadczy dobrze o chłopakach z Lecha.

XXX - 24 października 2018, 18:08:37 - *.dynamic.chello.pl
Rozwiewając nadzieje: NIE-nie było blisko.W 1 połowie Lech,który podobno 'nie miał szczęscia w 1-szym meczu' patrzył tylko jak Hertha pyka sobie piłkę,a przy okazji strzela gole(Lech nie oddał wtedy nawet strzału na bramkę)
Po wszystkim było w 38 minucie.
Poważnie ludzie,nie oszukujcie samych siebie wierząc bezmyślnie w tzw.:polską piłkę.Strata czasu.

Gwardzista - 24 października 2018, 18:27:09 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik dla Miedzi

Tede - 24 października 2018, 18:29:31 - *.centertel.pl
Skrzypczak i 10 trupów

Pipek - 24 października 2018, 18:54:58 - *.dynamic-ra-03.vectranet.pl
Ale wstyd. Mam tak samo jak ty Ligę Mistrzów w tv.

(L) - 24 października 2018, 19:06:06 - *.unknown.vectranet.pl
Jest jak jest niestety... Ale za to mamy najlepszych kibiców na świecie :-D

G tu - 24 października 2018, 19:11:35 - *.10.209.172
Herta miała dwie indywidualnośće tego polskiego nimca i dryblasa z czarnego lądu którzy zrobili różnice do tego Lech w pierwszej połowie wyszedł jak by miał nogi powiązane

Nubian - 24 października 2018, 19:17:32 - *.dynamic.chello.pl
W Niemczech nikogo to nie obchodzi. Żeby zobaczyć info w Kickerze trzeba kliknąć w zakładkę "Junioren", a następnie "Youth League".
A ten murzyn, o którym tu ktoś wspomniał nazywa się Ngankam i faktycznie zdradza olbrzymi potencjał, ale i tak praktycznie w każdym większym klubie BL są tacy juniorzy.

Papagol - 24 października 2018, 19:41:42 - *.play-internet.pl
Denis, mogłeś grać w polskiej reprezentacji...

Marek - 24 października 2018, 19:44:22 - *.252.60.118
A to był mistrz Niemiec czy Afryki?

do (L) - 24 października 2018, 20:12:10 - *.96.189.67.ipv4.supernova.orange.pl
Dokładnie, masz rację.

fansport - 24 października 2018, 20:26:45 - *.dynamic.chello.pl
starali się chłopaki, więc można im pogratulować ambitnej postawy.

Atak - 24 października 2018, 20:38:32 - *.opera-mini.net (*.41.117.41)
Nr.21 niemiecki zyd. Nr.6 niemiecki turek plus ten niemiecki polak dennis.

BI - 24 października 2018, 21:25:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
^^^
Taaa, żyd z obywatelstwem kraju muzułmańskiego Niedoczekanie.

@bi - 24 października 2018, 22:26:30 - *.opera-mini.net (*.114.66.190)
A jedna ich matka ktora spłodziła tych zawodnikow. Najpierw tego denissa, potem zyda a potem tego turka.

Bart - 25 października 2018, 0:28:41 - *.net.hawetelekom.pl
Porażka boli, ale bardziej daje myślenia to, dlaczego Lech na tym etapie wpadł na mistrza Niemiec, podczas gdy w innej parze grał mistrz Mołdawii z mistrzem Azerbejdżanu. Czyżbyśmy już tak spadli w rankingu, że tamte zespoły są rozstawiane, a nasze nie?

asd - 25 października 2018, 11:43:51 - *.centertel.pl
W losowaniu mieli pecha, bo losowało się w obrębie grupy. W grupie byli: Hertha, Sigma, PAOK, Lech, AEL Limassol, Qebele, Maribor i Sheriff.

olek - 25 października 2018, 23:59:53 - *.play-internet.pl
słabi to odpadli

fansport - 26 października 2018, 11:39:26 - *.dynamic.chello.pl
starali się, to się liczy, jak mówił krzynówek, a taka była zapewne taktyka na mecz : " do przodu, do przodu i staramy się i jeszcze raz do przodu i staramy się ". taktyka polskiej myśli szkoleniowej, którą polscy szkoleniowcy opanowali do perfekcji, z resztą innej taktyki nie znają, jak tej, że staramy się, do przodu, atakujemy.