[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Młodzieżowa 2018/2019

I runda - 3 października, 24 października
(Losowanie - 4 września 2018, 14:00 - Nyon)

Altınordu FK 1-1 HJK 3 października, 18:00
Berkay Görmez 56 (k) - Tommi Jäntti 86
MŠK Žilina 1-5 Montpellier-Hérault SC 3 października, 19:00
Ján Bernát 63 - Yannis Ammour 14, 53, Jean Vercruysse 42, Amir Adujew 44, Thibault Vargas 81
FC Basel 1893 2-2 Hamilton Academical FC 3 października, 16:00
Julian von Moos 13, Yannick Marchand 50 - Adam Douglas 7, 76
Dynamo Kijów 1-0 Septemwri Sofia 3 października, 16:00
Wikentij Wołoszyn 40
KR (Reykjavík) 1-2 IF Elfsborg 3 października, 17:00
Kristinn Daníel Kristinsson 44 - Tim Stålheden 39, Jesper Sandberg Hesselgren 70
RSC Anderlecht 0-0 FC Admira Wacker Mödling 3 października, 18:00
Denderleeuw
FC Midtjylland 2-1 Bohemian FC 3 października, 18:30
Oliver Sørensen 27, Casper Tengstedt 75 - Steven Nolan 77
Chelsea FC 10-1 Molde FK 3 października, 14:00
Charlie Brown 14, 43, Thor-Olav Moe 23 (s), Billy Gilmour 25, 37, 57, Daishawn Redan 26, 39, 50, George McEachran 65 - Anders Iversen 72
Stoke d'Abernon
AÉL (Limassol) 1-2 PAÓK 3 października, 18:00
Giánnis Gerolémou 29 - Elisséos Andréou 31 (s), Theódoros Pournarás 51
SK Sigma Ołomuniec 4-1 NK Maribor 3 października, 17:00
Michal Galus 37, Ondřej Zmrzlý 55, Jakub Matoušek 61, Tomáš Zlatohlávek 62 - Nino Žugelj 42
Qəbələ FK 1-1 Sheriff Tiraspol 3 października, 16:00
Əli Sadıxov 57 (k) - Danila Ignatov 31
Hertha BSC Berlin 2-0 Lech Poznań 3 października, 19:00 (798)
Ruwen Werthmüller 31, Jessic Ngankam 89 (k)
FK Astana (2) 3-1 Vllaznia Shkodër 4 października, 9:00
Władisław Prokopienko 2 (k), 10, Madi Żakipbajew 53 - Eridon Qardaku 90
Anży Machaczkała 3-2 Maccabi Tel Awiw 3 października, 16:30
Michael Chilaka 49 (s), Alikadi Saidow 70, Gamid Agałarow 83 - Eduardo Guerrero 36, Mofleh Shalata 52
Astrachań
Viitorul Constanța 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 2 października, 17:00
Mario Ćuže 37
Ovidiu
FK Mińsk 1-0 Illés Akadémia Szombathely 3 października, 14:00
Gleb Żerdiew 44

HJK 1-2 Altınordu FK 24 października, 18:00
Enoch Banza 81 - Kadir Yurttadur 67, 88
Montpellier-Hérault SC 2-0 MŠK Žilina 24 października, 15:00
Yannis Ammour 55, Dylan Scordato 90
Hamilton Academical FC 2-2 FC Basel 1893 24 października, 20:00
k. 3-2
Andy Winter 19, Sean Slaven 90 - Tician Tushi 35, Leandro Gaudiano 85
Septemwri Sofia 1-5 Dynamo Kijów 24 października, 16:00
Dimityr Kostadinow 6 - Serhij Bułeca 26, Wikentij Wołoszyn 38, 51, Heorhij Citaiszwili 49 (k), Denys Popow 88
IF Elfsborg 1-0 KR (Reykjavík) 24 października, 18:00
Jesper Sandberg Hesselgren 63
FC Admira Wacker Mödling 1-1 RSC Anderlecht 23 października, 18:00
Daniel Weber 30 - Sieben Dewaele 89
Bohemian FC 1-2 FC Midtjylland 24 października, 20:00
Ali Reghba 43 (k) - Casper Tengstedt 55 (k), Mitchell Byrne 77 (s)
Molde FK 0-4 Chelsea FC 24 października, 18:00
Faustino Anjorin 32, Charlie Brown 81, 83, 90
PAÓK 2-0 AÉL (Limassol) 24 października, 18:00
Antónis Gaïtanídis 45, 50
NK Maribor 2-3 SK Sigma Ołomuniec 24 października, 18:00
Aljoša Matko 36, 48 - Tomáš Zlatohlávek 1, 54, David Zima 59
Sheriff Tiraspol 1-3 Qəbələ FK 24 października, 14:00
Vsevolod Nihaev 53 (k) - Samir Qurbanov 43, 62, Vadim Dijinari 63 (s)
Lech Poznań 2-3 Hertha BSC Berlin 24 października, 16:00
Hubert Sobol 57, Mateusz Skrzypczak 76 - Jessic Ngankam 16, 38, Julian Albrecht 58
Vllaznia Shkodër 0-4 FK Astana (2) 24 października, 17:00
Żantorie Żumadiłow 37, Sułtan Sagnajew 61, 78, 89 (k)
Maccabi Tel Awiw 3-0 Anży Machaczkała 24 października, 16:00
Eduardo Guerrero 7 (k), 90, 90
Ramla
GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-0 Viitorul Constanța 23 października, 15:00
Marius Leca 28 (s), Mario Ćuže 82
Illés Akadémia Szombathely 3-3 FK Mińsk 24 października, 16:30
Máté Kovalovszki 14, Márk Horváth 15, Kristóf Tóth-Gábor 32 - Gleb Żerdiew 22, Dmitrij Priszczepa 70, Daniił Krapiwnickij 90

II runda - 7 listopada, 28 listopada
(Losowanie - 4 września 2018, 14:00 - Nyon)

RSC Anderlecht 1-1 Dynamo Kijów 6 listopada, 19:30
Sieben Dewaele 27 (k) - Wadym Maszczenko 70
FC Midtjylland 2-0 Hamilton Academical FC 7 listopada, 18:30
Casper Tengstedt 14, 28
Altınordu FK 2-4 Montpellier-Hérault SC 7 listopada, 16:00
Berkay Görmez 38, Kadir Yurttadur 57 - Berkehan Biçer 11 (s), Bastian Badu 42, 86, Samy Benchama 88
IF Elfsborg 0-3 Chelsea FC 7 listopada, 18:00
Charlie Brown 13, 90, Billy Gilmour 86 (k)
PAÓK 2-1 FK Mińsk 7 listopada, 16:00
Giórgos Doúmtsis 44, Zíssis Chatzistravós 46 - Pawieł Gorbacz 11
Qəbələ FK 1-3 Hertha BSC Berlin 7 listopada, 14:00
Əli Sadıxov 88 - Muhammed Kiprit 65, Jessic Ngankam 71, Ruwen Werthmüller 85
FK Astana (2) 1-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 7 listopada, 6:00
Władisław Prokopienko 45 - Leon Šipoš 87
SK Sigma Ołomuniec 1-1 Maccabi Tel Awiw 7 listopada, 16:00
David Zima 68 - Mofleh Shalata 87

Dynamo Kijów - RSC Anderlecht 27 listopada, 16:00
Hamilton Academical FC - FC Midtjylland 28 listopada, 20:00
Montpellier-Hérault SC - Altınordu FK 28 listopada, 15:00
Chelsea FC - IF Elfsborg 28 listopada, 14:00
Stoke d'Abernon
FK Mińsk - PAÓK 28 listopada, 12:00
Hertha BSC Berlin - Qəbələ FK 28 listopada, 13:00
GNK Dinamo (Zagrzeb) - FK Astana (2) 27 listopada, 13:30
Maccabi Tel Awiw - SK Sigma Ołomuniec 28 listopada, 16:00
Ramla

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018, 18:00 - Monako)

Club Brugge KV 1-1 BV Borussia 1909 (Dortmund) 18 września, 16:00
Cyril Ngonge 62 - Emre Aydinel 26
Deinze
AS Monaco FC 0-2 Club Atlético de Madrid 18 września, 14:00
Sergio Camello 48, Víctor Mollejo 62 (k)
Cannes

Kolejka 2 - 2-3 października

Club Atlético de Madrid 1-2 Club Brugge KV 3 października, 14:00
Sergio Camello 32 - Cyril Ngonge 29, 80
Majadahonda
BV Borussia 1909 (Dortmund) 0-2 AS Monaco FC 3 października, 16:00
Enzo Millot 17, Gobe Gouano 34

Kolejka 3 - 23-24 października

Club Brugge KV 2-3 AS Monaco FC 24 października, 14:00
Noah Fadiga 33, Charles De Ketelaere 77 - Leroy Abanda Mfomo 13, Gobe Gouano 66, 90
Deinze
BV Borussia 1909 (Dortmund) 3-4 Club Atlético de Madrid 24 października, 14:00
Manuel Pherai 32, Robin Kehr 80, 82 - Julius Schell 3 (s), Aitor Puñal 34, Rubén del Campo 71, 75

Kolejka 4 - 6-7 listopada

AS Monaco FC 3-1 Club Brugge KV 6 listopada, 14:00
Nathan Fuakala 27 (s), Mehdi Zerkane 34, Wilson Isidor 41 - Cyril Ngonge 77
Cannes
Club Atlético de Madrid 4-0 BV Borussia 1909 (Dortmund) 6 listopada, 16:00
Juan Manuel Sanabria 25, Sergio Camello 34, Rodrigo Riquelme 36, Víctor Mollejo 74
Majadahonda

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Club Atlético de Madrid - AS Monaco FC 28 listopada, 12:00
Majadahonda
BV Borussia 1909 (Dortmund) - Club Brugge KV 28 listopada, 15:00

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Club Brugge KV - Club Atlético de Madrid 11 grudnia, 15:00
Deinze
AS Monaco FC - BV Borussia 1909 (Dortmund) 11 grudnia, 14:00
Cannes

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Atlético de Madrid 4 9 3 0 1 11-5 1 0 1 5-2 2 0 0 6-3 1 3 1 0 0 2-0
2.  AS Monaco FC 4 9 3 0 1 8-5 1 0 1 3-3 2 0 0 5-2 1 0 0 0 1 0-2
3.  Club Brugge KV 4 4 1 1 2 6-8 0 1 1 3-4 1 0 1 3-4
4.  BV Borussia 1909 (Dortmund) 4 1 0 1 3 4-11 0 0 2 3-6 0 1 1 1-5

Grupa B
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018, 18:00 - Monako)

FC Barcelona 2-1 PSV Eindhoven 18 września, 14:00
Lucas de Vega 10, Nico González 88 - Konrad de la Fuente 77 (s)
FC Internazionale Milano 1-1 Tottenham Hotspur FC 18 września, 14:00
Facundo Colidio 22 - Jack Roles 58 (k)
Sesto San Giovanni

Kolejka 2 - 2-3 października

Tottenham Hotspur FC 1-1 FC Barcelona 3 października, 16:00
Rodel Richards 45 - Joan Rojas 24
Enfield
PSV Eindhoven 2-1 FC Internazionale Milano 3 października, 14:00
Joël Piroe 86, Yorbe Vertessen 90 - Facundo Colidio 24

Kolejka 3 - 23-24 października

PSV Eindhoven 2-2 Tottenham Hotspur FC 24 października, 14:00
Joël Piroe 16, Mohammed Ihattaren 42 - Edmond-Paris Maghoma 74, Jaden Brown 90
FC Barcelona 2-1 FC Internazionale Milano 24 października, 16:00
Konrad de la Fuente 4, Nils Mortimer 33 - Facundo Colidio 48 (k)

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Tottenham Hotspur FC 2-0 PSV Eindhoven 6 listopada, 13:00
Malachi Walcott 5, Troy Parrott 90
Enfield
FC Internazionale Milano 0-2 FC Barcelona 6 listopada, 14:00
Peque 42, Nico González 90
Sesto San Giovanni

Kolejka 5 - 27-28 listopada

PSV Eindhoven - FC Barcelona 28 listopada, 14:00
Tottenham Hotspur FC - FC Internazionale Milano 28 listopada, 13:00
Enfield

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

FC Barcelona - Tottenham Hotspur FC 11 grudnia, 16:00
FC Internazionale Milano - PSV Eindhoven 11 grudnia, 14:00
Sesto San Giovanni

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 4 10 3 1 0 7-3 2 0 0 4-2 1 1 0 3-1
2.  Tottenham Hotspur FC 4 6 1 3 0 6-4 1 1 0 3-1 0 2 0 3-3
3.  PSV Eindhoven 4 4 1 1 2 5-7 1 1 0 4-3 0 0 2 1-4
4.  FC Internazionale Milano 4 1 0 1 3 3-7 0 1 1 1-3 0 0 2 2-4

Grupa C
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018, 18:00 - Monako)

Liverpool FC 5-2 Paris Saint-Germain FC 18 września, 16:00
Rhys Williams 8, Rafael Camacho 13, 81, Bobby Adekanye 36, Curtis Jones 78 - Cawdy Williams 75, Arnaud Muinga 89 (k)
St Helens
FK Crvena zvezda (Belgrad) 1-1 SSC Napoli 18 września, 16:00
Dejan Joveljić 17 - Alberto Senese 13

Kolejka 2 - 2-3 października

Paris Saint-Germain FC 2-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 3 października, 14:00
Maxen Kapo 8, Alexandre Fressange 80 - Dejan Joveljić 45
Saint-Germain-en-Laye
SSC Napoli 1-1 Liverpool FC 3 października, 14:00
Gianluca Gaetano 90 - Bobby Adekanye 28
Frattamaggiore

Kolejka 3 - 23-24 października

Paris Saint-Germain FC 0-0 SSC Napoli 24 października, 16:00
Saint-Germain-en-Laye
Liverpool FC 2-1 FK Crvena zvezda (Belgrad) 24 października, 16:00
Rafael Camacho 86, Rhys Williams 90 - Dejan Joveljić 76
St Helens

Kolejka 4 - 6-7 listopada

FK Crvena zvezda (Belgrad) 0-2 Liverpool FC 6 listopada, 14:00
Curtis Jones 69, Adam Lewis 75
SSC Napoli 2-5 Paris Saint-Germain FC 6 listopada, 12:00
Gianluca Gaetano 62, Karim Zedadka 66 - Arnaud Muinga 13, Maxen Kapo 43, Adil Aouchiche 51, Omar Yaisien 70, Tanguy Coulibaly 89
Frattamaggiore

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Paris Saint-Germain FC - Liverpool FC 28 listopada, 15:00
Saint-Germain-en-Laye
SSC Napoli - FK Crvena zvezda (Belgrad) 28 listopada, 14:00
Frattamaggiore

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Liverpool FC - SSC Napoli 11 grudnia, 16:00
St Helens
FK Crvena zvezda (Belgrad) - Paris Saint-Germain FC 11 grudnia, 18:00

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Liverpool FC 4 10 3 1 0 10-4 2 0 0 7-3 1 1 0 3-1
2.  Paris Saint-Germain FC 4 7 2 1 1 9-8 1 1 0 2-1 1 0 1 7-7
3.  SSC Napoli 4 3 0 3 1 4-7 0 1 1 3-6 0 2 0 1-1
4.  FK Crvena zvezda (Belgrad) 4 1 0 1 3 3-7 0 1 1 1-3 0 0 2 2-4

Grupa D
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018, 18:00 - Monako)

Galatasaray SK 0-1 Łokomotiw Moskwa 18 września, 16:00
Timur Sulejmanow 67
FC Schalke 04 0-3 FC Porto 18 września, 16:00
Fábio Silva 32, Romário Baró 57, Ángel Torres 74
Bochum

Kolejka 2 - 2-3 października

Łokomotiw Moskwa 0-0 FC Schalke 04 3 października, 14:00
FC Porto 2-2 Galatasaray SK 3 października, 15:00
João Mário 63, Fábio Silva 80 - Recep Gül 71, Atalay Babacan 90
Vila Nova de Gaia

Kolejka 3 - 23-24 października

Łokomotiw Moskwa 2-1 FC Porto 24 października, 15:00
Rusłan Kul 13, Aleksiej Mironow 61 - Fábio Silva 34
Galatasaray SK 3-0 FC Schalke 04 24 października, 16:00
Atalay Babacan 45, 69, Mutlu Aksu Doğan 83

Kolejka 4 - 6-7 listopada

FC Porto 2-1 Łokomotiw Moskwa 6 listopada, 15:00
Levi Faustino 49, João Mário 61 - Iwan Łapszow 90
Vila Nova de Gaia
FC Schalke 04 1-2 Galatasaray SK 6 listopada, 18:00
René Biskup 42 - Ali Yavuz Kol 19, Mustafa Kapı 76
Bochum

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Łokomotiw Moskwa - Galatasaray SK 28 listopada, 13:00
FC Porto - FC Schalke 04 28 listopada, 15:00
Vila Nova de Gaia

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Galatasaray SK - FC Porto 11 grudnia, 12:00
FC Schalke 04 - Łokomotiw Moskwa 11 grudnia, 14:00
Bochum

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łokomotiw Moskwa 4 7 2 1 1 4-3 1 1 0 2-1 1 0 1 2-2 3 6 2 0 1 4-3
2.  FC Porto 4 7 2 1 1 8-5 1 1 0 4-3 1 0 1 4-2 3 4 1 1 1 5-5
3.  Galatasaray SK 4 7 2 1 1 7-4 1 0 1 3-1 1 1 0 4-3 2 1 0 1 1 2-3
4.  FC Schalke 04 4 1 0 1 3 1-8 0 0 2 1-5 0 1 1 0-3

Grupa E
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018, 18:00 - Monako)

AFC Ajax 6-0 AÉK (Ateny) 19 września, 14:00
Nicolas-Gerrit Kühn 6, Ché Nunnely 26, Victor Jensen 34, Sontje Hansen 66, Sergino Dest 67, Naci Ünüvar 84 (k)
Duivendrecht
SL e Benfica 3-0 FC Bayern München 19 września, 14:00
João Filipe 14, 83, Gonçalo Ramos 18
Seixal

Kolejka 2 - 2-3 października

FC Bayern München 2-2 AFC Ajax 2 października, 14:00
Lars Lukas Mai 59, Meritan Shabani 70 - Noa Lang 2, Sven Botman 90
AÉK (Ateny) 1-3 SL e Benfica 2 października, 16:00
Giánnis-Fívos Bótos 27 - Nuno Santos 8, 31, Úmaro Embaló 38

Kolejka 3 - 23-24 października

AÉK (Ateny) 0-4 FC Bayern München 23 października, 14:00
Joshua Zirkzee 42, Marcel Zylla 54, Meritan Shabani 56, Alex Timossi Andersson 81
AFC Ajax 3-0 SL e Benfica 23 października, 14:00
Ryan Gravenberch 44, Victor Jensen 60, Nicolas-Gerrit Kühn 86
Duivendrecht

Kolejka 4 - 6-7 listopada

FC Bayern München 2-0 AÉK (Ateny) 7 listopada, 14:00
Marcel Zylla 48, Joshua Zirkzee 82
SL e Benfica 3-3 AFC Ajax 7 listopada, 16:00
Nuno Santos 13 (k), Tiago Dantas 73 (k), Gonçalo Ramos 82 - Brian Brobbey 45, Jurgen Ekkelenkamp 48, Nicolas-Gerrit Kühn 58
Seixal

Kolejka 5 - 27-28 listopada

AÉK (Ateny) - AFC Ajax 27 listopada, 14:00
FC Bayern München - SL e Benfica 27 listopada, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

AFC Ajax - FC Bayern München 12 grudnia, 14:00
Duivendrecht
SL e Benfica - AÉK (Ateny) 12 grudnia, 16:00
Seixal

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  AFC Ajax 4 8 2 2 0 14-5 2 0 0 9-0 0 2 0 5-5
2.  SL e Benfica 4 7 2 1 1 9-7 1 1 0 6-3 1 0 1 3-4 1 3 1 0 0 3-0
3.  FC Bayern München 4 7 2 1 1 8-5 1 1 0 4-2 1 0 1 4-3 1 0 0 0 1 0-3
4.  AÉK (Ateny) 4 0 0 0 4 1-15 0 0 2 1-7 0 0 2 0-8

Grupa F
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018, 18:00 - Monako)

Szachtar Donieck 1-2 TSG 1899 Hoffenheim 19 września, 12:00
Andrij Kułakow 74 - Domenico Alberico 45 (k), Enes Tubluk 61
Wysokyj
Manchester City FC 1-4 Olympique Lyonnais 19 września, 14:00
Felix Nmecha 57 - Paul Devarrewaere 18, Lenny Pintor 20, Mathis Cherki 86, Cédric Augarreau 87

Kolejka 2 - 2-3 października

TSG 1899 Hoffenheim 5-2 Manchester City FC 2 października, 14:00
Enes Tubluk 4, David Otto 7, Benedikt Landwehr 73, 90, Ilay Elmkies 90 - Ian Poveda 24, Rabbi Matondo 63
Olympique Lyonnais 2-0 Szachtar Donieck 2 października, 15:00
Yaya Soumaré 15, Lenny Pintor 68

Kolejka 3 - 23-24 października

TSG 1899 Hoffenheim 3-1 Olympique Lyonnais 23 października, 15:00
Domenico Alberico 67 (k), Filip Stojilković 79, 90 - Maxence Caqueret 55
Szachtar Donieck 1-1 Manchester City FC 23 października, 11:00
Andrij Kułakow 73 - Taylor Harwood-Bellis 90
Wysokyj

Kolejka 4 - 6-7 listopada

Olympique Lyonnais 3-3 TSG 1899 Hoffenheim 7 listopada, 14:00
Hamza Rafia 35, Théo Ndicka Matam 69, Lenny Pintor 82 (k) - Domenico Alberico 45 (k), David Otto 62, Max Geschwill 90
Manchester City FC 4-1 Szachtar Donieck 7 listopada, 16:00
Taylor Richards 54, 63 (k), Benjamín Garré 66, Lorenzo González 67 - Maksym Czech 18

Kolejka 5 - 27-28 listopada

TSG 1899 Hoffenheim - Szachtar Donieck 27 listopada, 15:00
Olympique Lyonnais - Manchester City FC 27 listopada, 15:00

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Szachtar Donieck - Olympique Lyonnais 12 grudnia, 11:00
Wysokyj
Manchester City FC - TSG 1899 Hoffenheim 12 grudnia, 16:00

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TSG 1899 Hoffenheim 4 10 3 1 0 13-7 2 0 0 8-3 1 1 0 5-4
2.  Olympique Lyonnais 4 7 2 1 1 10-7 1 1 0 5-3 1 0 1 5-4
3.  Manchester City FC 4 4 1 1 2 8-11 1 0 1 5-5 0 1 1 3-6
4.  Szachtar Donieck 4 1 0 1 3 3-9 0 1 1 2-3 0 0 2 1-6

Grupa G
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018, 18:00 - Monako)

Real Madrid CF 3-1 AS Roma 19 września, 16:00
Pedro Ruiz 14, Rodrigo 30, Fran García 53 - Gianmarco Cangiano 71
FC Viktoria Plzeň 1-1 CSKA Moskwa 19 września, 13:00
Tomáš Kepl 66 (k) - Daniła Janow 42
Přeštice

Kolejka 2 - 2-3 października

CSKA Moskwa 1-4 Real Madrid CF 2 października, 13:00
Witalij Żyronkin 30 - Alberto Fernández 3, 21, 45, Rodrigo 58
AS Roma 3-4 FC Viktoria Plzeň 2 października, 14:30
Pier Luigi Simonetti 13, Devid Bouah 48, Ludovico D'Orazio 50 - Václav Míka 21, Tomáš Kepl 62, 90, Lukáš Pihrt 72

Kolejka 3 - 23-24 października

AS Roma 3-1 CSKA Moskwa 23 października, 14:00
Alessio Riccardi 13, Devid Bouah 24, Ludovico D'Orazio 63 - Maksim Jelejew 62
Real Madrid CF 3-2 FC Viktoria Plzeň 23 października, 16:00
Miguel Baeza 5, Marvin Park 57, Rodrigo 62 - Šimon Gabriel 54, Kryštof Krátký 58

Kolejka 4 - 6-7 listopada

CSKA Moskwa 1-2 AS Roma 7 listopada, 12:00
Maksim Jelejew 47 - Alessio Riccardi 17, Devid Bouah 45
FC Viktoria Plzeň 1-2 Real Madrid CF 7 listopada, 13:00
Tomáš Arzberger 34 - Miguel Baeza 69, Rodrigo 90
Přeštice

Kolejka 5 - 27-28 listopada

CSKA Moskwa - FC Viktoria Plzeň 27 listopada, 12:00
AS Roma - Real Madrid CF 27 listopada, 14:30

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

Real Madrid CF - CSKA Moskwa 12 grudnia, 15:00
FC Viktoria Plzeň - AS Roma 12 grudnia, 12:00
Přeštice

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Real Madrid CF 4 12 4 0 0 12-5 2 0 0 6-3 2 0 0 6-2
2.  AS Roma 4 6 2 0 2 9-9 1 0 1 6-5 1 0 1 3-4
3.  FC Viktoria Plzeň 4 4 1 1 2 8-9 0 1 1 2-3 1 0 1 6-6
4.  CSKA Moskwa 4 1 0 1 3 4-10 0 0 2 2-6 0 1 1 2-4

Grupa H
 
Kolejka 1 - 18-19 września
(Losowanie - 30 sierpnia 2018, 18:00 - Monako)

BSC Young Boys Berno 1-2 Manchester United FC 19 września, 16:00
Jan Kronig 15 (k) - Mason Greenwood 21, Angel Gomes 90 (k)
València CF 0-1 Juventus FC 19 września, 14:00
Elia Petrelli 70

Kolejka 2 - 2-3 października

Juventus FC 2-1 BSC Young Boys Berno 2 października, 14:00
João Serrão 9, Pablo Moreno 67 - Nico Maier 87
Manchester United FC 4-0 València CF 2 października, 16:00
Joshua Bohui 30, Mason Greenwood 50, Tahith Chong 61, Millen Baars 83
Leigh

Kolejka 3 - 23-24 października

BSC Young Boys Berno 3-3 València CF 23 października, 14:00
Shkëlqim Vladi 10, Nico Maier 26, Jan Kronig 66 (k) - Pascu 16, Lee Kang-in 59, José Contell 81
Manchester United FC 4-1 Juventus FC 23 października, 16:00
Joshua Bohui 9, Mason Greenwood 33, James Garner 45, Dylan Levitt 77 - Hans Nicolussi Caviglia 43
Leigh

Kolejka 4 - 6-7 listopada

València CF 0-1 BSC Young Boys Berno 7 listopada, 14:00
Jonathan De Donno 83
Juventus FC 2-2 Manchester United FC 7 listopada, 16:00
Elia Petrelli 21 (k), Manolo Portanova 62 - João Serrão 60 (s), Aidan Barlow 67 (k)

Kolejka 5 - 27-28 listopada

Manchester United FC - BSC Young Boys Berno 27 listopada, 14:00
Leigh
Juventus FC - València CF 27 listopada, 15:00

Kolejka 6 - 11-12 grudnia

BSC Young Boys Berno - Juventus FC 12 grudnia, 16:00
València CF - Manchester United FC 12 grudnia, 16:00

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester United FC 4 10 3 1 0 12-4 2 0 0 8-1 1 1 0 4-3
2.  Juventus FC 4 7 2 1 1 6-7 1 1 0 4-3 1 0 1 2-4
3.  BSC Young Boys Berno 4 4 1 1 2 6-7 0 1 1 4-5 1 0 1 2-2
4.  València CF 4 1 0 1 3 3-9 0 0 2 0-2 0 1 1 3-7

1/16 finału - 19-20 lutego
(Losowanie - 17 grudnia 2018 - Nyon)

1/8 finału - 12-13 marca
(Losowanie - 22 lutego 2019 - Nyon)

1/4 finału - 2-3 kwietnia
(Losowanie - 22 lutego 2019 - Nyon)

1/2 finału - 26 kwietnia
(Losowanie - 22 lutego 2019 - Nyon)
Nyon

Finał - 29 kwietnia
Nyon

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas