WróżMaciej - 7 listopada 2018, 19:59:29 - *.73.9.43

kakaes - 7 listopada 2018, 20:02:37 - *.play-internet.pl

Zes - 7 listopada 2018, 20:11:28 - *.hsd1.il.comcast.net
Jak chca to potrafia strzelac bramki i wygrywac. Teraz czekamy na Legie...

P - 7 listopada 2018, 20:13:23 - *.play-internet.pl
Brawo Wigry! Arka Gdynia!

olo - 7 listopada 2018, 20:16:16 - *.245.104.215
Jutro losowanie Wigry Suwałki Jagiellonia Białystok

BI - 7 listopada 2018, 20:16:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czyli tylko połowa stawki to I-ligowcy. Sześciu II-ligowców, Rozwój z III i Sandomierz z IV ligi.

wigrzak - 7 listopada 2018, 20:26:40 - *.suwalki.vectranet.pl
Mecz pokazał że potrafimy atakować sześcioma-siedmioma zawodnikami tworząc przewagę a nie jak za Sochy dwoma-trzema, jak również to że w obronie nadal króluje niefrasobliwość, brak zrozumienia i asekuracji co zafundowało nam nerwówkę w końcówce. Naprawdę gdyby Stomil wykorzystał wszystkie błędy i zabawę naszych obrońców to by ten mecz wygrał w cuglach. Dużo pracy przed trenerami, chociaż tak naprawdę po prostu potrzebujemy doświadczonych środkowych obrońców.

zdziwiony - 7 listopada 2018, 20:44:08 - *.elblag.vectranet.pl
No i fajnie.

Kibic - 7 listopada 2018, 20:55:11 - *.play-internet.pl
Brawo trener Donatas za mega ofensywne ustawienie. Jak się słabiej broni, to trzeba atakować. Dzisiaj Wigry mogły skończyć mecz z co najmniej 5 bramkami. Brawo za dobrą postawę i przełamanie. Maca może wraca do formy.

ja - 7 listopada 2018, 21:02:25 - *.suwalki.vectranet.pl
Przyszedł Donatas i odrazu wyniki teraz już będzie tylko lepiej

sks - 7 listopada 2018, 21:05:14 - *.suwalki.vectranet.pl
powinno byc 5:1 i zadnych nerwow by nie bylo a tak sie konczy jak sie na pustaka nie strzela i w sytuacji sam na sam szuka sie finezji

Jan - 7 listopada 2018, 21:17:35 - *.play-internet.pl
Ilu kibiców Stomilu w sektorze gości?

seku - 7 listopada 2018, 21:20:16 - *.play-internet.pl
tuz to szok ale wielkie brawa .Chyba wszyscy zmęczeni już są!!!i wielka niewiadoma...!!!!wygra kto wiecej wezmie....

SJZ 44-335 - 7 listopada 2018, 21:24:10 - *.dynamic.chello.pl
No to mamy was wsioki z suwałk ,wigry-Gks Jasttzębie 1:2

tur - 7 listopada 2018, 21:36:14 - *.89-22-36-98.matrix-net.pl
Do momentu strzelenia bramki Wigry grały bardzo słabo. Dobrze że wpadła bo to była 1 okazja na jej strzelenie. Po strzeleniu 2 bramki grało się nam już dużo łatwiej. Było więcej miejsca na skrzydłach i na przeprowadzanie kontr. Irytowała nieporadność przy akcjach 3 na 2 czy nawet 4 na 1. Mogło się to zemścić w końcówce, Duuuużo pracy przed trenerami. Powodzenia. Tylko Wigry SKS!

PK - 7 listopada 2018, 22:01:14 - *.dynamic.mm.pl
Suwałki to nie wioska

tedy ŁKS - 8 listopada 2018, 7:56:29 - *.play-internet.pl
Brawo i gratulacje z Łodzi

w1947 - 8 listopada 2018, 8:24:50 - *.suwalki.vectranet.pl
fajnie że Donatas ustawil ten zespł bardziej ofensywnie niz Socha. Takie Wigry fajnie się oglądało. Dzisiaj w losowaniu trafiamy na Legie, a w niedzielę ogrywamy Jastrzebie!

arko - 8 listopada 2018, 9:57:28 - *.suwalki.vectranet.pl
Kibiców z Olsztyna sporo.Nie wiem czy wszystkich wpuścili bo co chwila schodzili z trybuny.Szkoda że robią pod górkę osobom,które poświęcają swój czas aby oglądać swój klub.Wigry spokojnie powinni wygrać 6:2.Takie sytuacje co zmarnowali to nie przystoi nawet na orliku marnować.O czym innym chciałbym napisać.Wielu naszych kibiców to istni dziwacy.Krzyczą na swoich zawodników.Nic ich nie wspierają.Nic im się nie podoba.To po jaką cholerę przychodzą na mecz?Marnują swój czas,kasę i denerwują sąsiadów z trybun?Po co Wy przychodzicie krzykacze?Sami byście pokazali klasę prawda?Prawdziwa cnota krytyki się nie boi ale więcej dobrego zrobicie dla Wigier jak nic nie będziecie gadać.Wigrom życzę ciekawego rywala.

fansport - 8 listopada 2018, 10:34:44 - *.dynamic.chello.pl
aż osiem klub z ekstraklapy w 1/8 finału, za dużo.

olo - 8 listopada 2018, 11:52:43 - *.play-internet.pl
Ale ten Polkowski jest słaby. na skrzydle zawodnik który wyglądał jak lokomotywa z 40 wagonami z węglem. Wolny jak żółw. robili go jak chcieli i nie nadążał... prawa strona z jego udziałem wyglądała mizernie. I połowa to gra cały czas lewą stroną. Po jego zejściu prawa strona ożywiła się. Martwi mnie jednak błędy w ataku. było nas 3 na 1 i to zmarnowaliśmy.. A to, że Bartczak marnuje setki to nic dziwnego. On ma problem z karnymi to dobrze, że na 3-1 zmieścił bo niewiele brakowało by bramkarz Stomilu ją wyciągnął

ss - 8 listopada 2018, 20:28:12 - *.dynamic.chello.pl