7 listopada 2018, 22:51:40 - dagazka
LM: Dwie bramki Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił dwa gole dla Bayernu w wygranym 2-0 (1-0) spotkaniu czwartej kolejki grupy E Ligi Mistrzów przeciwko AÉK-owi. Reprezentant Polski ma na koncie cztery bramki w tych rozgrywkach w trwającym sezonie.

7 listopada 2018, 21:00 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 2-0 AÉK (Ateny)
Robert Lewandowski 31 (k), 71

żółte kartki: Uroš Ćosić, André Simões, Vassílis Labrópoulos (AÉK).

sędziował: Matej Jug (Słowenia).
widzów: 70 000.

Lewandowski zszedł z boiska w 90. minucie, kiedy zmienił go Sandro Wagner.

Met - 7 listopada 2018, 23:21:49 - *.ip-point.pl
za to Twoja cały czas rośnie, Lewy jest legendą a Ty?

? - 7 listopada 2018, 23:25:58 - *.146.102.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Borubar jeszcze nie jedzie z hejtem?...Czyżby już spała ta domowa pi-erd-oła?

Papagol - 7 listopada 2018, 23:26:31 - *.play-internet.pl
Następców Lewego brak. Jeszcze kilka lat i wrócimy do czasów podniecania się Żurawskim w Celticu.

? - 7 listopada 2018, 23:27:01 - *.146.102.129.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Papagol - 7 listopada 2018, 23:28:40 - *.play-internet.pl
Następców Lewego brak. Jeszcze kilka lat i wrócimy do czasów podniecania się Żurawskim w Celticu, a oglądanie po niedzielnym obiadku - nie przymierzając - Wilczka w Broendby stanie się dla nas czymś naturalnym.

Dziadek - 7 listopada 2018, 23:29:20 - *.dynamic.mm.pl
Lewy! Za to wszystko co do tej pory osiągnąłeś i osiągasz dalej, za to jaką dumę nam przynosisz...to wielu z nas powinniśmy Ciebie po stopach całować. Już teraz jesteś legendą.

Zes - 7 listopada 2018, 23:45:18 - *.hsd1.il.comcast.net
Lagenda? O tak legenda!

janex - 7 listopada 2018, 23:46:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Młody, zdolny zawodnik. Niech się rozwija tam w Niemczech a będzie z niego pociecha w reprezentacji

janex - 7 listopada 2018, 23:47:00 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Juras - 7 listopada 2018, 23:52:13 - *.dip0.t-ipconnect.de
Jakbyśmy mieli takich dziesięciu w reprezentacji.....o mój Boże z Niemcami 7-0 z Brazylią 15-2

Kolo - 8 listopada 2018, 7:03:08 - *.centertel.pl
Wymowne, że to jedyny Polak, który zapisał sobie jakiekolwiek liczby (gole, asysty, obronione karne) w tej kolejce.
Jest lipa, jeśli chodzi o poziom polskich piłkarzy i ich formę.

fansport - 8 listopada 2018, 9:11:17 - *.dynamic.chello.pl
to dopiero sukces, z najgorszym zespołem w grupie strzelił dwa gole, z rzutu karnego i na pustą bramkę trafił, a kiedy ostatnio strzelił gola zespołowi ze światowego topu ? przypominam że żadnego takiego nie ma w bundeslidze, może być tylko w lidze mistrzów, na mundialu, lub na euro, a takich goli żadnych w tym roku, a i w zeszłym nie przypominam sobie, żeby strzelił, czyli od jakiegoś czasu strzela tylko ogórkom i to też nie często mu się zdarza. mundialu nie da się zapomnieć, a tam to byli prawdziwi potentaci w grupie, senegal, kolumbia i japonia, za trudni dla niego rywale jak wiemy, żeby im gola strzelił.

rand - 8 listopada 2018, 9:37:49 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@fansport - do szkoły na lekcje polskiego. Wstydził bym się pisać publicznie, mając twoje umiejętności posługiwania się polszczyzną.

fansport - 8 listopada 2018, 10:02:03 - *.dynamic.chello.pl
wstydziłbym się pisać "wstydził bym" oddzielnie, tak jak ty, a polskości i pisania mnie nie ucz, wyborco koalicji obywatelskiej.

Abdul - 8 listopada 2018, 10:12:04 - *.154.177.101
Nawet w Casablance leją z Lewandowskiego iż strzela tylko z karnych.

kibol - 8 listopada 2018, 12:06:46 - *.17.197.55
@Cxzwsda Ten Zawisza.

ciekawski - 8 listopada 2018, 17:59:02 - *.92.249.2
Borubar zatkało?

Kpina - 8 listopada 2018, 19:35:53 - *.play-internet.pl
Król strzelców el. Euro 6 z San Marino 6 z giblartatem i jedna dali mu z karnego

rand - 10 listopada 2018, 10:30:56 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@fansport - he,he, myślałem, że nie zauważysz, czujny jesteś ...