18 listopada 2018, 22:36:18 - koofel
LN: Występ Petteriego Forsella w reprezentacji Finlandii

Petteri Forsell wystąpił w reprezentacji Finlandii w przegranym 0-2 (0-2) meczu dywizji C Ligi Narodów z Węgrami. Pomocnik Miedzi Legnica wszedł na boisko w 74. minucie za Roberta Taylora.

18 listopada 2018, 20:45 - Budapeszt (Groupama Aréna)
Węgry 2-0 Finlandia
Ádám Szalai 29, Ádám Nagy 37

żółte kartki: Botond Baráth, Ádám Lang, Zsolt Kalmár - Albin Granlund, Robin Lod.

sędziował: Slavko Vinčić (Słowenia).

Na ławce Węgier spotkanie spędził Dominik Nagy z Legii Warszawa.

W gronie powołanych w obu kadrach znaleźli się także byli zawodnicy polskich klubów. Wśród gospodarzy cały mecz rozegrał Gergő Lovrencsics (Lech Poznań), w 46. minucie za Tamása Kádára (Lech) wszedł Paulo Vinícius, a w rezerwie pozostał Dávid Holman (Lech). W Finlandii 90 minut zaliczył Paulus Arajuuri (Lech), a w 46. minucie Joona Toivio (Bruk-Bet Termalica Nieciecza) zmienił Albina Granlunda.

Tabela grupy C2:

1. Finlandia  6 12  5- 3
2. Węgry      6 10  9- 6
3. Grecja     6  9  4- 5
4. Estonia    6  4  4- 8

Liga Narodów 2018/2019

Borubar - 18 listopada 2018, 22:44:46 - *.146.225.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pamiętam, że chłop był kiedyś w kręgu zainteresowań klubu, który obecnie gra najładniejszą piłkę w Ekstraklasie, czyli Pogoni Szczecin. Nie pamiętam dlaczego do transferu nie doszło, ale wtedy byłby sporym wzmocnieniem dla nas. Później miał trafić do Cracovii,ale Probierz wolał ściągać nieznanych grajków z południa Europy i tym sposobem Fin skazany został na Miedź. Może to i dobrze, że nigdzie nie przeszedł, bo w Legnicy robi dobrą robotę na boisku. Szacunek dla gościa, że z takimi parametrami jest w stanie zrobić różnicę w tej lidze.