19 listopada 2018, 19:52:43 - koofel
LN: Czerwona kartka Valērijsa Šabali i występ Igorsa Tarasovsa w reprezentacji Łotwy

Valērijs Šabala i Igors Tarasovs wystąpili w reprezentacji Łotwy w zremisowanym 0-0 meczu dywizji D Ligi Narodów z Andorą. Napastnik Podbeskidzia Bielsko-Biała opuścił boisko w 38. minucie po czerwonej kartce. Obrońca Śląska Wrocław w 61. minucie zmienił Artūrsa Karašausksa (w przeszłości Piast Gliwice).

19 listopada 2018, 18:00 - Andora (Estadi Nacional)
Andora 0-0 Łotwa

żółte kartki: Joan Cervós, Jordi Aláez, Marc García - Andrejs Cigaņiks, Roberts Uldriķis.
czerwona kartka: Valērijs Šabala (38. minuta, Łotwa, za brutalny faul).

sędziował: Halil Umut Meler (Turcja).

Spotkanie na ławce gości przesiedział Pāvels Šteinbors z Arki Gdynia.

W zespole Łotwy znaleźli się także byli zawodnicy polskich klubów. 90 minut zaliczyli Kaspars Dubra (Polonia Bytom), Vitālijs Maksimenko (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Deniss Rakels (Zagłębie Lubin, GKS Katowice, Cracovia, Lech Poznań) i Roberts Savaļnieks (Jagiellonia Białystok), na ławce mecz spędzili Vladislavs Gabovs (Korona Kielce), Antonijs Černomordijs (Lech Poznań) i Mārcis Ošs (Górnik Zabrze), a poza meczowym składem znalazł się Vladimirs Kamešs (Pogoń Szczecin). Z powodu kontuzji z kadry wypadł pierwotnie powołany Aleksandrs Fertovs (Korona Kielce).

martinez - 19 listopada 2018, 20:12:41 - *.derkom.net.pl
Gdyby z tej grupy ostatni spadał, to Andora by wygrała dziś.

alan - 19 listopada 2018, 20:47:40 - *.siec.legnica.pl
Ciekawi zawodnicy grali i grają w naszej lidze.

maniek - 19 listopada 2018, 21:16:05 - *.centertel.pl
Docelowa grupa naszej repry

Xyz - 19 listopada 2018, 21:45:57 - *.play-internet.pl
I pomyśleć, że w 2004 Łotysze grali na Euro w Portugalii...

Cleo - 19 listopada 2018, 22:00:36 - *.dynamic.mm.pl
Skoro tak wielu zawodników z przeszłością w naszej lidze, to nic dziwnego, że nie radzą sobie z Andorą. Przyzwolenie na rąbanie po nogach graczy kreatywnych kończy się toporną ligą - taką jaką mamy.

sb - 19 listopada 2018, 23:24:40 - *.dynamic-zab-04.vectranet.pl
Szabi góralski charakter o to chodzi

fansport - 20 listopada 2018, 1:35:36 - *.dynamic.chello.pl
dla piłkarzy z ekstraklapy, andora to bardzo duże wyzwanie i przeciwnik bardzo trudny do pokonania, zatem remis to nie taki zły wynik.

buk nie pl - 20 listopada 2018, 7:45:52 - *.centertel.pl
kupon mi zarabali idioci

Cleo - 20 listopada 2018, 7:50:58 - *.dynamic.mm.pl
Nie martw się. Mi z ostatnich 6 - sześciokrotnie po jednym meczu, a z ostatnich 20 aż siedemnaście razy po jednym nie wchodziło. A dzisiaj została mi tylko Portugalia. :-)

Kongo - 20 listopada 2018, 17:09:46 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To teraz tylko trzeba Sabale pokazać w magazynie champions league jako nadzieje Łotewskiej piłki który poprowadził ich do remisu z Andorą xD