20 listopada 2018, 22:38:46 - wsobon
LN: Marko Vešović wystąpił w reprezentacji Czarnogóry

Marko Vešović (Legia Warszawa) wystąpił w reprezentacji Czarnogóry w przegranym 0-1 (0-1) meczu grupy czwartej dywizji C Ligi Narodów przeciwko Rumunii. 27-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

20 listopada 2018, 20:45 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 0-1 Rumunia
George Țucudean 44

żółte kartki: Nebojša Kosović, Vladimir Jovović, Marko Janković, Mirko Ivanić, Marko Simić, Marko Vešović - Claudiu Keșerü, Cristian Manea, Alexandru Chipciu.

sędziował: Felix Zwayer (Niemcy).

W 72. minucie Marko Janković (Czarnogóra) nie wykorzystał rzutu karnego (Ciprian Tătărușanu obronił).

abc - 20 listopada 2018, 23:26:08 - *.dynamic.chello.pl
Rumunia z każdym rywalem ma bezpośredni bilans spotkań lepszy, a mimo to nie awansowała. Szkoda przede wszystkim spotkania z Czarnogórą u siebie. No i z Litwą można było wyżej wygrać.