7 marca 2019, 22:50:01 - euzi
LE: Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił bramkę dla Napoli w wygranym u siebie 3-0 (2-0) pierwszym meczu 1/8 finału Ligi Europy przeciwko Salzburgowi. Dla reprezentanta Polski to pierwsze trafienie w europejskich pucharach w tym sezonie.

7 marca 2019, 21:00 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 3-0 FC Salzburg
Arkadiusz Milik 10, Fabián Ruiz 18, Jérôme Onguéné 58 (s)

żółte kartki: Kalidou Koulibaly, Nikola Maksimović, Adam Ounas - Xaver Schlager.

sędziował: Aleksiej Kulbakow (Białoruś).
widzów: 32 579.

W Napoli Milika w 81. minucie zastąpił Adam Ounas, a Piotra Zielińskiego w 66. minucie zmienił Amadou Diawara. Rewanż zostanie rozegrany 14 marca o godz. 18:55.