16 marca 2019, 16:00 - Olsztyn (stadion OSiR)

Stomil: 82. Piotr Skiba - 18. Janusz Bucholc, 6. Płamen Kraczunow, 4. Jakub Mosakowski, 3. Lukáš Kubáň - 8. Bartłomiej Niedziela (58, 90. Waldemar Gancarczyk), 21. Łukasz Jegliński, 7. Paweł Głowacki, 5. Grzegorz Lech (74, 31. Maciej Pałaszewski), 11. Mateusz Gancarczyk - 9. Szymon Sobczak (88, 20. Wojciech Dziemidowicz).

Wigry: 96. Damian Węglarz - 97. Piotr Kwaśniewski, 34. Adrian Piekarski, 6. Adam Chrzanowski, 17. Frank Adu Kwame - 10. Karol Mackiewicz (46, 31. Bartosz Bida), 16. Wiktor Biedrzycki, 99. Damian Pawłowski (46, 21. Daniel Smuga), 22. Joel Huertas, 27. Robert Bartczak - 9. Kamil Sabiłło (69, 77. Sebastian Bergier).

żółte kartki: Niedziela, Kubáň, Bucholc, Pałaszewski - Piekarski, Węglarz, Adu Kwame.

sędziował: Konrad Gąsiorowski (Biała Podlaska).
widzów: 2342.

W 51. minucie Robert Bartczak (Wigry) nie wykorzystał rzutu karnego (Piotr Skiba obronił).

ostróda - 16 marca 2019, 17:55:28 - *.gdansk.vectranet.pl
Rycerze wiosny!

Stomil4all - 16 marca 2019, 17:55:42 - *.147.38.82.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W górę serca Stomil wygrał mecz!

Oreo94 - 16 marca 2019, 17:55:56 - *.suwalki.vectranet.pl
WSTYD, WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD! Przegrać ze zlepkiem trzecioligowych piłkarzy... Tylko wuefista Jakubowski tak potrafi!

Zgred - 16 marca 2019, 17:57:06 - *.range86-173.btcentralplus.com
Z ojca na syna.Nikt nie zmieni tego styl życia na Pilsudskiego

szok - 16 marca 2019, 17:57:24 - *.246.66.153.skyware.pl
Brawo Stomil, Walczcie! PozdRRo z Rzeszowa!

tim - 16 marca 2019, 17:57:51 - *.129.115.226
Bravo Stomil,Bravo Panie Branski bravo Prezes Radkiewicz bravo Trenerzy I my kibice I BUDIMEX

Oj - 16 marca 2019, 17:57:53 - *.centertel.pl
Brawo Stomil w górę tabeli czas.Pozd od Lechii

oni - 16 marca 2019, 17:58:57 - *.centertel.pl
Co można dobrego powiedzieć o grze Wigier. NIC! Prywatny folwark P. Mazura i jego straży przybocznej w postaci byłego (aktualnego) Dyrektora W. i Byłego (aktualnego) prezesa P. oraz byłego (aktualnego) prawnika P. zmierza ku samozagładzie.

FC Ostróda - 16 marca 2019, 18:01:46 - *.play-internet.pl
Stomil robi niesamowita robotę! Jak za tydzień urwie punkt z Rakowem zawstydzi cała Polska piłkę. Można zlepić drużynę w 5 dni i walczyć skutecznie z każdym taki mamy poziom futbolu w Polsce. Brawo STOMIL!!!

Asterix - 16 marca 2019, 18:03:44 - *.48.63.60
Lechia Gdańsk & Stomil & Śląsk & Raków

Pogson - 16 marca 2019, 18:03:45 - *.olsztyn.vectranet.pl
Suwalszczanie normalnie BIDA z NYNDZOM ;)

Roland - 16 marca 2019, 18:04:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Spoko Stomilek się utrzymamy,zlecą Garbarnia i Warta no i...Wigry oczywiście najsłabsza ekipa.

xd - 16 marca 2019, 18:07:17 - *.245.104.215
Patałachy te Wigry żeby z oponami przegrać 2 liga na Wigry już czeka

wigrzak - 16 marca 2019, 18:09:19 - *.suwalki.vectranet.pl
Wynik w sumie nie rozczarował. Nawet w dobrej formie Wigry jakoś nie potrafiły spiąć się w Olsztynie i przegrywaliśmy lub remisowaliśmy za Nowaka czy Skowronka bo dla odmiany olsztynianie dla swoich kibiców jechali na tyłkach do ostatniej minuty. Wstyd trochę bo Stomil zespół skleił w jeden dzień, a my testowaliśmy zawodników cały okres przygotowawczy i gramy tak samo nieskutecznie jak jesienią. Do końca sezonu jeszcze parę spotkań, wszystko może się wydarzyć. Łącznie z naszym nagłym przebudzeniem.

szok - 16 marca 2019, 18:10:44 - *.246.66.153.skyware.pl

Pawlak - 16 marca 2019, 18:13:16 - *.play-internet.pl
Mecz na remis. Stomil skuteczny do bólu ale pilkarsko lepsze Wigry. No może po za pierwszymi 30 minutami gdy jakąś taką bojazn było widac. Szkoda że Bartczak spapral karnego. To chyba nie jego pierwszy niestrzelony w tym sezonie. Po co go wyznaczać jak nie umie? Smutna teraz droga do domu.

marekb - 16 marca 2019, 18:14:56 - *.suwalki.vectranet.pl
prezydent Renkiewicz stawia na siatkówkę ponieważ jego żona bardzo lubi siatkówkę. Zarząd Wigier od początku wszyscy osr..ni wybór trenera żeby spaść jak nakazał Renkiewicz i jeszcze ten ołowniuk w roli trenera brak słów

S - 16 marca 2019, 18:17:09 - *.dip0.t-ipconnect.de
Wigy cymbalki po co było się tak napinac przed meczem

Marek - 16 marca 2019, 18:17:13 - *.olsztyn.vectranet.pl
Gratulacje. Zimowe przygotowania, wyjazdy na obozy do ciepłych krajów, ćwiczenie techniki na perfekcyjnych murawach. I po co to wszystko skoro można zmontować młodych , głodnych, ambitnych , za minutę dwunasta i działa? Gratulację dla sztabu szkoleniowego, Zajączkowski, Czereszewski, Zejer!!!

marekb - 16 marca 2019, 18:17:35 - *.suwalki.vectranet.pl
Po co nam I liga jak na mecz trudno uzbierać 1000 kibiców

0,5l - 16 marca 2019, 18:18:40 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Akurat za Nowaka i Skowronka Wigry w Olsztynie wygrały. Tylko zmiana trenera i to już dziś może coś dać.Czekam na zdecydowane ruchy zarządu jeśli nie chcemy obudzić się w II lidze.

SS - 16 marca 2019, 18:20:51 - *.4-4.cable.virginm.net
Brawo Stomil! Kolejny krok w kierunku utrzymania się w lidze postawiony. Oby tak do końca. Pozdro Raków Częstochowa!

Jan - 16 marca 2019, 18:21:00 - *.play-internet.pl
Zasłużona wygrana Stomilu.Sędzia dno totalne... drukowal na rzecz Wigi- ale nie dał rady i nawet karny nie pomógł. Brawo Stomil!

kkk - 16 marca 2019, 18:30:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Brawo Stomil!Pozdrowienia z Czestochowy

Cordonii - 16 marca 2019, 18:32:50 - *.147.105.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
I co Panie Smuga Wigry lepsze?

Kibic - 16 marca 2019, 18:36:25 - *.centertel.pl
Brawo Stomil. Tak trzymać do końca. Gratki z Legnicy.

marekb - 16 marca 2019, 18:40:14 - *.suwalki.vectranet.pl
P.Mazur pewnie po cichu się cieszy hahaha

Aeao - 16 marca 2019, 18:41:00 - *.dynamic.mm.pl
Aeao Wigry ku... sędzia pomylił dyscypliny, gdyby wpadła bramka na 3:1 po uderzeniu głową w końcówce... ajjj jaka piękna byłaby ta bramka

Misiek74 - 16 marca 2019, 18:46:41 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Stomil za walkę A sędzia dostał notę odpowiednią na koniec meczu Juz dawno takiego patałacha nie widziałem. Był będzie jest Stomil OKS.

Zes - 16 marca 2019, 18:50:12 - *.77.87.81
Gratulacje dla Stomilu a Wigry czas zmienic trenera, bo bedzie za pozno. To co robi pan trener to sabotaz...

Gumiak - 16 marca 2019, 18:59:30 - *.host.pobb.as13285.net
100mil się utrzyma ale nie dostanie licencji na następny sezon... Pewne info!

AveOKS - 16 marca 2019, 19:27:58 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stomil to jest teraz o niebo lepszy zespół niż ten przed sezonem.

N - 16 marca 2019, 19:29:53 - *.146.171.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Był, będzie, jest Stomil OKS! Są trzy punkty, gramy dalej i czekamy na przejęcie akcji klubu przez Michała Brańskiego.

TSP - 16 marca 2019, 19:42:55 - *.dynamic.chello.pl
Brawo Stomil!!!!! Pozdro od Podbeskidzia!!!

F - 16 marca 2019, 19:48:16 - *.dynamic.mm.pl
Raków musi przerwać serię albo jutro albo za tydzień w Olsztynie.

wigrzak - 16 marca 2019, 19:48:20 - *.suwalki.vectranet.pl
0,5L faktycznie, źle zapamiętałem. Za Nowaka zremisowaliśmy mecz w pierwszym sezonie gdy zmienił Kaczmarka a nie przegraliśmy. Byłem na tym meczu i tak jakoś kojarzył mi się z porażką, a przegrywaliśmy 2:0 żeby zremisować. A Skowronek przegrał mecz u nas, ważny bo mogliśmy dobić wtedy Stomil a on nabrał wiatru w żaglu.

Stomil - 16 marca 2019, 20:33:13 - *.olsztyn.vectranet.pl
Był będzie jest- Stomil OKS! Jedyna Duma Warmii i Mazur! Brawo Pany!

0,5l - 16 marca 2019, 22:26:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ten remis o którym wspominasz był ostatnim meczem Donatasa, a potem przyszedł Nowak i on w tym sezonie że Stomilem nie grał.W następnym za Nowaka Wigry dwa razy wygrały ze Stomilem 3:2 u siebie i 4:1 w Olsztynie. Za Skowronka na wyjeździe też była wygrana 2:1. Więc bardzo dawno Wigry w Olsztynie nie przegrały, aż do dzisiaj.

.... - 17 marca 2019, 4:55:25 - *.olsztyn.vectranet.pl
Kibice Wigier do 16 marca do 16 godziny mieliście korzystny bilans meczy w Olsztynie i dalej macie.
Przed meczem Stomil - Wigry było to 1 zwycięstwo Stomilu, 4 remisy, 3 zwycięstwa Wigier i bilans bramek 10:17.
Na 3 mecze na wiosnę dwóch sędziów już próbowało przekręcić Stomil. Ten dzisiejszy strasznie uparty w swoim dążeniu. Nawet nie odgwizdywał faulu po ostrych wejściach Wigier. Karnego oczywoście dla Stomilu też nie widział. Spalonego Wigier też nie chociaż był max 5 m od zawodnika. Długo by jeszcze można o nim mówić ale nie powinno się. Powinien wylecieć całkiem bo takiego sędziego nikomu nie życzę. Bramkarz Wigier za faul w polu karnym Stomilu powinien dostać czerwoną kartkę a dostał żółtą.

Stach - 17 marca 2019, 11:58:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ludzie ten Smuga to porażka, w Górniku najsłabszy i dali go teraz do Wigier i to samo

Kazik - 17 marca 2019, 19:54:31 - *.opera-mini.net (*.9.5.138)
Wigry spadek. Pewne info.

Wojtas - 17 marca 2019, 21:55:51 - *.centertel.pl
i co panie mazur teraz zrobisz? jestes zadowolony? Teraz myślisz , że ludzie powiedzą , że ciebie brak i wigry spadły? Nie oni powiedzą , że ty ich zniszczyłeś!!!!

Do Wojtas - 18 marca 2019, 13:41:52 - *.hsd1.il.comcast.net
A co Ty zrobiles kolego dobrego Wigrom? Chodzisz na mecze ? Czy tylko, gdy jest sloneczko...

.... - 18 marca 2019, 23:38:08 - *.olsztyn.vectranet.pl